Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη


Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά είμαι στην 3 ημερα της έμβρυομεταφορας και έχω πονακια αριστερά και δεξια τσιμπήματα στις ωοθήκες όπως κ όταν περιμένω περίοδο κ αναρωτιέμαι μήπως αποτυχαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δεν ξέρω αν το πήρε το μνμ στο ξαναγράφω...

Έχω κάνει 5 εξωσωματικές.Σε όλες λοιπόν είχα τρομερά συμπτώματα ή και καθόλου συμπτώματα.Να ξέρεις οτι τα φάρμακα που πέρνεις όπως π.χ προγεστερόνη δημιουργούν συμπτώματα όπως π.χ συχνουρία,ζαλάδα,φούσκωμα,πόνο χαμηλά και φυσικά τσιμπηματάκια..Είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα,απόλαθσε αυτές τις μέρες προσπάθησε να μιλάς στα μωράκια/μωράκι σου και έυχομαι να σου πάνε όλα καλά!Αλήθεια τι προτόκωλλο έκανες θα ήθελες να μου στείλεις μνμ να τα πούμε λίγο..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου ξεκίνησα με αβερκαπ 1 ημερα περιόδου 2 μέρα αβερκαπ κ μενοπουρ 300 μονάδες έως 8 μετα μισή αβερκαπ κ μονοπουρ έως 10 μερα,.Ενδιάμεσα το μεσημέρι 2 σερπαφαρ + πρεζολον+ φελισιν.6 ωάρια με μικρό γονιμοποίηση πετυχα.με 3 τα 2 πολυ καλά το ενα μετριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elenigerk είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου ξεκίνησα με αβερκαπ 1 ημερα περιόδου 2 μέρα αβερκαπ κ μενοπουρ 300 μονάδες έως 8 μετα μισή αβερκαπ κ μονοπουρ έως 10 μερα,.Ενδιάμεσα το μεσημέρι 2 σερπαφαρ + πρεζολον+ φελισιν.6 ωάρια με μικρό γονιμοποίηση πετυχα.με 3 τα 2 πολυ καλά το ενα μετριο 

Σου έχω στείλει μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα κ εγω εκανα εμβρυομεταφορα τη τεταρτη 21/12. Απο συπτωματα ακομα τπτ μονο πριξιμο κ πονο στο στηθος και δισκοιλιοτητα. Τπτ αλλο..  Στις 2/1 θα κανω χοριακη....Ειναι η πρωτη μου κ με ενθαρινει οτι ειμαι μικρη κ εχω περισσοτερες πιθανοτητες να πετυχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...