Katerina88

Μωρακια Ιουλίου 2017;;;;

54 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

στις πριν 12 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Γεια σου darling! Έλα μία χαρά είσαι από κιλά! Εγώ είμαι 24η βδομάδα κ χω πάρει 8! Δε μ φαίνονται βέβαια γτ τα βάζω ομοιόμορφα αλλά τα πήρα! Προσωπικά χρησιμοποιώ την pepanthol mommy. Είναι κρέμα γτ δ μ αρέσουν τα λάδια κ μ αρέσει γτ κ απορροφάται εύκολα κ έχει διακριτικό άρωμα. Ο γιατρός μ μου είπε πως αν είναι να κάνω θα κανω ότι κ να βάζω κ ότι απλά χρειάζεται ενυδάτωση τ δέρμα οπότε κ μία απλή ενυδατικη αρκεί.

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χριστιαννα* είπε:

Καλε μην αγχωνεσαι τοσο με τα κιλα, καλα κανεις και προσεχεις βεβαια μην γινεις φοραδα σαν εμενα εγω ειμαι στα +19, αλλα επιτελους εχω στηθος ρε φιλε που δεν ειχα&το εχουμε καταχαρει&εγω&ο αντρας μου! Για τις ραγαδες εχει δικιο η Διωνη, εγω χρησιμοποιω αμυγδαλελαιο, δεν εχω τιποτα προς το παρον&ας εχω γινει μπιλια, μετα στο ξεφουσκωμα φοβαμαι οπως γινονται τα μπαλονια! 😮 Εμενα μου αρεσει το λαδακι, δεν λερωνει&μου βαζει καθε βραδυ ο αντρουλης μου στην κοιλιτσα, το χουμε κανει ιεροτελεστια, του λεω ελα βαλε λαδακι στη μπεμπα& γουργουριζω σαν γατα απο χαρα! 

Πηγα σημερα και στο γιατρο, ολα πολυ καλα, στον υπερηχο η μπεμπουλα βγαινει 1190γρμ (ειμαι σημερα 28+5). Οποτε τωρα θα ξαναπαω μετα το doppler. Επισης ειχα κλεισει καιρο πριν εναν εξτρα υπερηχο καρδιας εμβρυου στο παιδων πεντελης προληπτικα -το ειχε κανει&η αδελφη μου&θεωρω οτι ειναι καλο μη γυρισει κανεις να μου πει δηθεν οτι κατι με την καρδια του μωρου, ετσι ειχε γινει στην αδελφη μου, θελαν να τη χωσουν για καισαρικη και καλα κατι για την καρδια, τους εδειξε αυτη την εξεταση και το βουλωσαν. Εσας ποσο ειναι τα μπεμπακια σας;

Koritsia egw xrisimopoio to bio oil k to agorazw apo ta farmakia. . Ime poli euxatistimeni gt aporafate grigora k den lerwnei. 

As apolausoume tin egkimosini tote k na min skeutomaste ta kila😁😁😁😁

Xthes p piga sto  giatro to bebe itan 1530 stin 30 bdomada. . O giatros m ipe ola ok. Distixos den mporesame na doume k pali tin fatsoula t afou k pali ta podia t itan sto proswpo t. . Poli euligisto auto to bebaki. .🤣🤣

Mia xara xristianna m k kala ekanes k eklises gia ton iperixo kardias.. 

Diwni k gw pisteuo oti an ine na vgalis tha vgalis ragades. . apla mia periipisi / prolipsi pisteuo oti kanei kalo. ;)

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 13 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

Koritsia egw xrisimopoio to bio oil k to agorazw apo ta farmakia. . Ime poli euxatistimeni gt aporafate grigora k den lerwnei. 

As apolausoume tin egkimosini tote k na min skeutomaste ta kila😁😁😁😁

Xthes p piga sto  giatro to bebe itan 1530 stin 30 bdomada. . O giatros m ipe ola ok. Distixos den mporesame na doume k pali tin fatsoula t afou k pali ta podia t itan sto proswpo t. . Poli euligisto auto to bebaki. .🤣🤣

Mia xara xristianna m k kala ekanes k eklises gia ton iperixo kardias.. 

Diwni k gw pisteuo oti an ine na vgalis tha vgalis ragades. . apla mia periipisi / prolipsi pisteuo oti kanei kalo. ;)

Μια χαρα το μωρουλι! Χαχα μα καλα ετοιμαζεται εκ των εσω για ρυθμικη γυμναστικη; απιστευτο! Τι θεση ειχε; Εμενα ακομα με τα ποδια κατω, ελπιζω να γυρισει σιγα σιγα γιατι αγχωνεται η μανουλα! Το bio oil ειχα δει κι εγω αρχικα, πολλες μανουλες το εχουν βολευτει. 

Οσο πλησιαζει ο καιρος ανυπομονω και πιο πολυ! Αντε να δουμε τα μωρακια μας!! ❤❤❤

0

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε;

Εγώ για τις ραγάδες χρησιμοποιώ την Simulcium, μέχρι στιγμής δεν έχω δει ραγάδα.

Χριστιάννα κι εγώ έκανα υπέρηχο καρδιάς εμβρύου. Μου το είχαν σαν "υποχρεωτικό" μαζί με την β' επιπέδου.

Darling κι εμένα έτσι ντροπαλή είναι, όλα βάζει τα χεράκια μπροστά και δεν την βλέπουμε καλά. Πάντως όσο προλαβαίνω να την δω κάθε φορά, πριν κρυφτεί, ίδια ο μπαμπάς της είναι! Α! Κι από κιλά στις 27και5 εβδομάδες ήταν 1130 γραμμάρια.

0

Koritsia ine poli parakseno p niotho to bebe na tentonete sto aristero pleuro m k tautoxrona stin kilia m. . .  Niotho triseutixismeni. ❤❤❤

Edw k 3 episkepsis p paw ston giatro sinexos klotsaei, kinite, i vazi ta xeria t mprosta k den mporoume na to doume. To vlepo sinexos sto oniro m omos k ine ena koukli😍😍😍😍😍😍

M ipe o giatros oti exi pari tin thesi t siga siga k oti stin 37 bdomada tha pari tin teliki thesi gia na gennithi.

Sas euxome ta kalitera koritsia k sintoma na kratate ta kouklika igiis morakia sas stin aggalitsa sas. . 

0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις