Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες, τρελές σκέψεις και παράνοιες! !!!!


Recommended Posts

στις On Friday, December 23, 2016 at 1:42 ΜΜ, ο/η stella90_ είπε:

Κοριτσια καλησπερα!! Σημερα εκανα την αυχενικη διαφανεια και ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον περιμενω αγορακι αλλα δεν ειναι και 100℅ σιγουρο.. Μου ειπε να το πω μονο στην οικογενεια κ πως την επομενη εβδομαδα θα ειναι 100℅ σιγουρος αλλα θα πρεπει να κανω ακομη λιγη υπομονη κ στο επομενο μας ραντεβου θα μαθω σιγουρα!!εντωμεταξυ το νινακι μου σημερα ηταν πολυ κινητικο μας γυρισε κ τον ποπουδακο του να φανταστειτε!!εσεις τι κανετε;; πως ειστε;;μαθατε φυλλο;;

Όπως είπα και πριν από ένστικτο ηξερα το φυλλο απλά  ο γιατρός το επιβαιβαιωσε 

Εγώ είμαι 22η (6ο ) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Καλημέρα και καλή χρονιά με υγεία 

Περιμένουμε τον Μαριο χρυσοβαλαντη 

 

Αν το μωρό έχει καλή θέση από την αυχενική διαφάνεια και μετά σίγουρα Β επίπεδου 

 

Αλλά μια συμβουλή αν θες 

Το ένστικτο της μάνας πότε δεν κάνει λάθος 

 

Στην μεγάλη μου από την αρχή έλεγα κορίτσι και το μαθαμε στην γεννα όντως κορίτσι

Τώρα σε αυτόν μόλις είδα θετικό τεστ έλεγα ό μπέμπης  και όντως είναι αγόρι 

Γερά πάνω από όλα 

Στην αυχενικη μας ειπε μαλλον αγορακι...την δευτερα που θα παμε παλι μας ειπε θα ξερουμε σιγουρα!Εγω δεν εχω καθολου ενστικτο αγχωνομουν απλα να ειναι ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα!!

Συμφωνα με τον  γιατρο μου ειμαι 2 εβδομαδων...βασικα ειδαμε μονο μια κουκιδα που ηταν ο σακος!! Ο γιατρος μας ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα αποβολης, αλλα εγω ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα!!

Αυτο που σκεφτομαι και τρελαινομαι(με την καλη εννοια) ειναι οτι δεν μπορω να φανταστω ενα πλασματακι που να μας μοιαζει...μου φαινεται τοοοοοοσο περιεργο!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...