Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σε οσους προσπαθουμε καιρο


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!

Εγω με τον συζηγο μ προσπαθουμε 1 χρονο τωρα(και παραπανω χωρις τεστ οωρεξιας κτλπ).χωρις το πολυποθητο αποτελεσμα.θα ηθελα να σας μεταφερω τις δικες μ εμπειριες ωστε κανενα ζευγαρι να μην βρεθει ερμεο των γιατρων "φιλοχρηματων"βεβαοως βεβαιως!.

Πριν απο 1 χρονο ετυχε να μου συστησουν 1 γιατρο οπου ηταν και καλα απο τους καλους..

Πηγα την 14ημερα του κυκλου μ .μου λεει ωχ δεν υπαρχει οωρεξια ουτε απο την μια ουτε απο την αλλη.μα του λεω δεν εχω σταθερη περιοδο εχω κυκλο απο 19-30 ημερες.μου λεει θα πρεπε να φαινεται.υπαρχει προβλημα.αλλα μην στεναχωριεσαι ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλο τροπο παιδι θα κανεις.φευγουμε απο κει και δυστυχψς απο κει αρχισαν ολα.γ να μην σας τα πολυλογω αλλαξα αλλους 2 γιατρους ο 1 με εβαλε να κανω 2 σπερματεχυνσεις χωρις να ελεξει με σπερμοδιαγραμμα σε τι φαση ειναι το σπερμα κ ο αλλις  το ιδιο με αφορμη οτι η ΑΜΗ ηταν χαμηλη πολυ.

Μεχρι που τον Σεπτεμβρη αδιαυετησα γ 2 μο ο ημερες και λεω ελα συπτωμα εγκυμοσυμης και παω στο νησι που μενω σε μια γιατρο που μ ειχαν πει τα καλυτερα.

Παω και εγκυμοσυνη βεβαιως βεβαιως δεν υπηρχε.

Μου ειπε να προσπαθησουμε με clomifain και με ελεγχομενη οωρεξια μεχρι τα Χριστουγεννα οπου θα εχει κατεβει κ ο θυροειδης μ γτ ξεχασα να σας πω ειχα ανεβασμενο θυροειδη.

Και φτανουμε στο τψρα οπου ακομα εγκυμοσυνη δεν υπαρχει κ λεω του συζηγου μου να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα γ να δουμε.κανει και του ξανουν και υπερηχο ορχεων οπου βρισκουν ΚΙΡΣΟΚΙΛΗ!!!!

Κοριτσια μ οποτε γ να μην μας τρωνε τα λεφτα ολοι αυτοι οι μην τους χαρακτιρισω ελεξτε Κιρσοκιλη !!Δειτε Θυροειδη!ψαχτειτε στο ιντρνετ μην αλλες πιθανες αιτιες υπογονιμοτητας!

Ειναι κριμα να περναμε ολο αυτο!ειναι κριμα!

Ευχομαι σε ολες ο καινουριος χρονος να μας φερει το μωρακι μας!!

Με αγαπη

???????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια γεια σας!

Εγω με τον συζηγο μ προσπαθουμε 1 χρονο τωρα(και παραπανω χωρις τεστ οωρεξιας κτλπ).χωρις το πολυποθητο αποτελεσμα.θα ηθελα να σας μεταφερω τις δικες μ εμπειριες ωστε κανενα ζευγαρι να μην βρεθει ερμεο των γιατρων "φιλοχρηματων"βεβαοως βεβαιως!.

Πριν απο 1 χρονο ετυχε να μου συστησουν 1 γιατρο οπου ηταν και καλα απο τους καλους..

Πηγα την 14ημερα του κυκλου μ .μου λεει ωχ δεν υπαρχει οωρεξια ουτε απο την μια ουτε απο την αλλη.μα του λεω δεν εχω σταθερη περιοδο εχω κυκλο απο 19-30 ημερες.μου λεει θα πρεπε να φαινεται.υπαρχει προβλημα.αλλα μην στεναχωριεσαι ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλο τροπο παιδι θα κανεις.φευγουμε απο κει και δυστυχψς απο κει αρχισαν ολα.γ να μην σας τα πολυλογω αλλαξα αλλους 2 γιατρους ο 1 με εβαλε να κανω 2 σπερματεχυνσεις χωρις να ελεξει με σπερμοδιαγραμμα σε τι φαση ειναι το σπερμα κ ο αλλις  το ιδιο με αφορμη οτι η ΑΜΗ ηταν χαμηλη πολυ.

Μεχρι που τον Σεπτεμβρη αδιαυετησα γ 2 μο ο ημερες και λεω ελα συπτωμα εγκυμοσυμης και παω στο νησι που μενω σε μια γιατρο που μ ειχαν πει τα καλυτερα.

Παω και εγκυμοσυνη βεβαιως βεβαιως δεν υπηρχε.

Μου ειπε να προσπαθησουμε με clomifain και με ελεγχομενη οωρεξια μεχρι τα Χριστουγεννα οπου θα εχει κατεβει κ ο θυροειδης μ γτ ξεχασα να σας πω ειχα ανεβασμενο θυροειδη.

Και φτανουμε στο τψρα οπου ακομα εγκυμοσυνη δεν υπαρχει κ λεω του συζηγου μου να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα γ να δουμε.κανει και του ξανουν και υπερηχο ορχεων οπου βρισκουν ΚΙΡΣΟΚΙΛΗ!!!!

Κοριτσια μ οποτε γ να μην μας τρωνε τα λεφτα ολοι αυτοι οι μην τους χαρακτιρισω ελεξτε Κιρσοκιλη !!Δειτε Θυροειδη!ψαχτειτε στο ιντρνετ μην αλλες πιθανες αιτιες υπογονιμοτητας!

Ειναι κριμα να περναμε ολο αυτο!ειναι κριμα!

Ευχομαι σε ολες ο καινουριος χρονος να μας φερει το μωρακι μας!!

Με αγαπη

???????????

 

κοριτσι μου δυστυχως πιο κερδοφορα επιχειρηση απο την υπογονιμοτητα δεν υπαρχει! πατανε στο αγχος και την λαχταρα του καθε ζευγαριου για να γινουν γονεις. Ευχομαι τωρα που βρεθηκε το προβλημα να λυθει γρηγορα και να μεγαλωσει η οικογενεια σας . Κ εμεις εχουμε θεματακι με το σπερμα,δεν πιστευει ο γιατρος οτι ειναι κιρσοκιλη αλλα θα δουμε κ το επομενο διαστημα. Ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα ηταν τα πρωτα που μας ζητηθηκαν. Ευχομαι απο καρδιας το 2017 να ειναι ολα αυτα απλα μια περασμενη εμπειρια και να εχουμε το πολυποθητο χαπι εντ :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

κοριτσι μου δυστυχως πιο κερδοφορα επιχειρηση απο την υπογονιμοτητα δεν υπαρχει! πατανε στο αγχος και την λαχταρα του καθε ζευγαριου για να γινουν γονεις. Ευχομαι τωρα που βρεθηκε το προβλημα να λυθει γρηγορα και να μεγαλωσει η οικογενεια σας . Κ εμεις εχουμε θεματακι με το σπερμα,δεν πιστευει ο γιατρος οτι ειναι κιρσοκιλη αλλα θα δουμε κ το επομενο διαστημα. Ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα ηταν τα πρωτα που μας ζητηθηκαν. Ευχομαι απο καρδιας το 2017 να ειναι ολα αυτα απλα μια περασμενη εμπειρια και να εχουμε το πολυποθητο χαπι εντ :) 

Ναντιακι μ μακαρι!!μακαρι για ολες εμας εδω μεσα!!!

Ξερεις απλα ηθελα να μοιραστω την δικη μου "εμπειρια" ωστε να μην ταλαιπωρηθει κανενα αλλο ζευγαρι ξανα!!

Νομιζω οτι απο την στιγμη που υπαρχει αυτο το φορουμ πρεπει να λεμε τις εμπειριες μας ολες ωστε οσο μπορουμε να ψιλιαζουμε η μαλλον να μην ειναι κανενα αλλο ζευγαρι ευκολοπιστο!

Αντε το 2017 να ειναι το τυχερο μας!!

Θα ειναι το τυχερο μας!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Ναντιακι μ μακαρι!!μακαρι για ολες εμας εδω μεσα!!!

Ξερεις απλα ηθελα να μοιραστω την δικη μου "εμπειρια" ωστε να μην ταλαιπωρηθει κανενα αλλο ζευγαρι ξανα!!

Νομιζω οτι απο την στιγμη που υπαρχει αυτο το φορουμ πρεπει να λεμε τις εμπειριες μας ολες ωστε οσο μπορουμε να ψιλιαζουμε η μαλλον να μην ειναι κανενα αλλο ζευγαρι ευκολοπιστο!

Αντε το 2017 να ειναι το τυχερο μας!!

Θα ειναι το τυχερο μας!!???????

πολυ καλα εκανες ! η εμπειρια της μιας ειναι μπορει να ειναι πολυ χρησιμη για καποια αλλη που περναει τα ιδια,γι αυτο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε τους φοβους,τις αγωνιες κ τα βιωματα μας!  πρεπει ολες μας να ειμαστε υποψιασμενες,πολλοι επιτηδιοι πουλανε ψευτικα ονειρα στο βωμο του χρηματος.Ο δρομος προς το ονειρο μπορει  να ειναι μακρυς............αλλα μια μικρη αισιοδοξια την εχω για την νεα χρονια η αληθεια ειναι :) :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Εσυ Ναντια μου??σε τι φαση ειστε??

εμεις προσφατα καναμε σπερμοδιαγραμμα βρηκαμε χαμηλη κινητικοτητα,αλλα οι υπολοιπες τιμες κατι παραπανω απο καλες,οποτε αρχισε ο συζυγος προφερτιλ για ενα τριμηνο,και παραλληλα κανω παρακολουθηση ωορρηξιας απο τον Νοεμβρη. Ψυχολογια μια πανω μια κατω! Εσεις κοριτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις αυτον τον μηνα δεν εχουμε ορεξη να βρεθουμε..καταλαβαινεις τι θελω να πω με αποτελεσμα τα χαπια που πηρα γ να κανω περισσοτερα ωαρια πηγαν χαμενα..

Δεν εχουμε ορεξη και πως να εχουμε αφου ημαστε σε αναζητηση γιατρου γ εγχειρηση κιρσοκιλης ..εχουμε πολυ πολυ αγχος να πανε ολα καλα εγω εχω περισοτερο απο τον συζηγο μ.

Εσεις ποσο καιρο προσπαθειτε Ναντια μ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια ειναι οτι οταν απευθύνεσαι σε ειδικό για την γονιμότητα τα πρωτα που οφείλει να ζητησει είναι σπερμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία και ορμονικές εξετασεις...
Είναι δυνατόν να σας βάλει στο τρυπάκι της σπερματέγχυσης χωρίς σπερμοφιάγραμμα?
 Τι να πω... υπομον'η...

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και το 2017 να σας χαρίσει κοριτσακια μου το δικό σας μωρακι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Η αλήθεια ειναι οτι οταν απευθύνεσαι σε ειδικό για την γονιμότητα τα πρωτα που οφείλει να ζητησει είναι σπερμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία και ορμονικές εξετασεις...
Είναι δυνατόν να σας βάλει στο τρυπάκι της σπερματέγχυσης χωρίς σπερμοφιάγραμμα?
 Τι να πω... υπομον'η...

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και το 2017 να σας χαρίσει κοριτσακια μου το δικό σας μωρακι!

 

Να εισαι καλα κοπελα μου!!!!σε ΟΛΕΕΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!

Κι ομως!!αχ ελπιζω ν ειναι η τελευταια ταλαιπωρια..

???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Να εισαι καλα κοπελα μου!!!!σε ΟΛΕΕΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!

Κι ομως!!αχ ελπιζω ν ειναι η τελευταια ταλαιπωρια..

???????????

Μακάρι για όλες μας!!!!!!!!!!

Χαμόγελο - αγάπη - αισιοδοξία.... για να ερθουν γρήγορα τα μωρακια.... Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια γεια σας!

Εγω με τον συζηγο μ προσπαθουμε 1 χρονο τωρα(και παραπανω χωρις τεστ οωρεξιας κτλπ).χωρις το πολυποθητο αποτελεσμα.θα ηθελα να σας μεταφερω τις δικες μ εμπειριες ωστε κανενα ζευγαρι να μην βρεθει ερμεο των γιατρων "φιλοχρηματων"βεβαοως βεβαιως!.

Πριν απο 1 χρονο ετυχε να μου συστησουν 1 γιατρο οπου ηταν και καλα απο τους καλους..

Πηγα την 14ημερα του κυκλου μ .μου λεει ωχ δεν υπαρχει οωρεξια ουτε απο την μια ουτε απο την αλλη.μα του λεω δεν εχω σταθερη περιοδο εχω κυκλο απο 19-30 ημερες.μου λεει θα πρεπε να φαινεται.υπαρχει προβλημα.αλλα μην στεναχωριεσαι ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλο τροπο παιδι θα κανεις.φευγουμε απο κει και δυστυχψς απο κει αρχισαν ολα.γ να μην σας τα πολυλογω αλλαξα αλλους 2 γιατρους ο 1 με εβαλε να κανω 2 σπερματεχυνσεις χωρις να ελεξει με σπερμοδιαγραμμα σε τι φαση ειναι το σπερμα κ ο αλλις  το ιδιο με αφορμη οτι η ΑΜΗ ηταν χαμηλη πολυ.

Μεχρι που τον Σεπτεμβρη αδιαυετησα γ 2 μο ο ημερες και λεω ελα συπτωμα εγκυμοσυμης και παω στο νησι που μενω σε μια γιατρο που μ ειχαν πει τα καλυτερα.

Παω και εγκυμοσυνη βεβαιως βεβαιως δεν υπηρχε.

Μου ειπε να προσπαθησουμε με clomifain και με ελεγχομενη οωρεξια μεχρι τα Χριστουγεννα οπου θα εχει κατεβει κ ο θυροειδης μ γτ ξεχασα να σας πω ειχα ανεβασμενο θυροειδη.

Και φτανουμε στο τψρα οπου ακομα εγκυμοσυνη δεν υπαρχει κ λεω του συζηγου μου να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα γ να δουμε.κανει και του ξανουν και υπερηχο ορχεων οπου βρισκουν ΚΙΡΣΟΚΙΛΗ!!!!

Κοριτσια μ οποτε γ να μην μας τρωνε τα λεφτα ολοι αυτοι οι μην τους χαρακτιρισω ελεξτε Κιρσοκιλη !!Δειτε Θυροειδη!ψαχτειτε στο ιντρνετ μην αλλες πιθανες αιτιες υπογονιμοτητας!

Ειναι κριμα να περναμε ολο αυτο!ειναι κριμα!

Ευχομαι σε ολες ο καινουριος χρονος να μας φερει το μωρακι μας!!

Με αγαπη

???????????

 

Εύχομαι το 2017 να εκπληρώσει κάθε σου επιθυμία από τα βαθύ της καρδιάς μου....και γω μετά απο μια αποτυχημένη εξωσωματική είμαι στη φάση εμβρυομεταφορας με ενα εμβρυακι που είχαμε καταψυξει..στις 20 του μηνος κάνω χωριακη και αν και είμαι πολύ πιο προσγειωνενη από την πρώτη φορά και πάλι όμως αγχωνομαι και αγωνιω...τι να πω....μακάρι όλα τα κορίτσια να έχουμε το αποτέλεσμα που περιμένουμε...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΝΙΝΑ Δ. είπε:

Εύχομαι το 2017 να εκπληρώσει κάθε σου επιθυμία από τα βαθύ της καρδιάς μου....και γω μετά απο μια αποτυχημένη εξωσωματική είμαι στη φάση εμβρυομεταφορας με ενα εμβρυακι που είχαμε καταψυξει..στις 20 του μηνος κάνω χωριακη και αν και είμαι πολύ πιο προσγειωνενη από την πρώτη φορά και πάλι όμως αγχωνομαι και αγωνιω...τι να πω....μακάρι όλα τα κορίτσια να έχουμε το αποτέλεσμα που περιμένουμε...??

Σε ευχαριστω πολυ πολυ!!ευχομαι γ ολες μας το 2017 να ειναι το τυχερο μας!!!!???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Εμεις αυτον τον μηνα δεν εχουμε ορεξη να βρεθουμε..καταλαβαινεις τι θελω να πω με αποτελεσμα τα χαπια που πηρα γ να κανω περισσοτερα ωαρια πηγαν χαμενα..

Δεν εχουμε ορεξη και πως να εχουμε αφου ημαστε σε αναζητηση γιατρου γ εγχειρηση κιρσοκιλης ..εχουμε πολυ πολυ αγχος να πανε ολα καλα εγω εχω περισοτερο απο τον συζηγο μ.

Εσεις ποσο καιρο προσπαθειτε Ναντια μ???

μετα απο μια αποβολη που ειχα περυσι προσπαθουμε τρεις μηνες τωρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα. θα ηθελα να καταθεσω και εγω τη δικη μου εμπειρια. προσπαθουμε με τον αντρα μου δυο χρονια. εχουμε κανει τρια σπερμοδιαγραμματα. τα δυο εδειξαν  μια ελαφρα ολιγοασθενοσπερμια και το τριτο ηταν φυσιολογικο (εγινε σε αλλο εργαστηριο). εχουμε κανει τριπλεξ ορχεων, ολα τελεια. ο γιατρος μου προτεινε σπερματεγχυση, απλως για να το επισπευσουμε λιγο, ειπε. ειμαι 37 χρονων. εκανα λοιπον την πρωτη και δεκα μερες μετα εχω πολλα καφε υγρα. παιρνω utrogestan τα οποια ο γιατρος μου ειπε να μην τα σταματησω παρα τα καφε υγρα. απογοητευτηκα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasilikoula 24 είπε:

κοριτσια καλησπερα και απο μενα. θα ηθελα να καταθεσω και εγω τη δικη μου εμπειρια. προσπαθουμε με τον αντρα μου δυο χρονια. εχουμε κανει τρια σπερμοδιαγραμματα. τα δυο εδειξαν  μια ελαφρα ολιγοασθενοσπερμια και το τριτο ηταν φυσιολογικο (εγινε σε αλλο εργαστηριο). εχουμε κανει τριπλεξ ορχεων, ολα τελεια. ο γιατρος μου προτεινε σπερματεγχυση, απλως για να το επισπευσουμε λιγο, ειπε. ειμαι 37 χρονων. εκανα λοιπον την πρωτη και δεκα μερες μετα εχω πολλα καφε υγρα. παιρνω utrogestan τα οποια ο γιατρος μου ειπε να μην τα σταματησω παρα τα καφε υγρα. απογοητευτηκα λιγο

Γεια σου @vasilikoula 24!!

Σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχιααα!!το 2017 να ερθει κ να εισαι με φουσκμενη κοιλιτσα!

?????????????????⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄❄❄❄❄❄❄❄❄❄??????????????????❌?❌?!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ' ευχαριστω πολυ lovely. αν και δεν εχω πολλες ελπιδες με τα καφε υγρα.... περιμενω και τη Δευτερα να επιβεβαιωσει η χοριακη το... μοιραιο 

Ωστοσο ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα στο αμεσο μελλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vasilikoula 24 είπε:

κοριτσια καλησπερα και απο μενα. θα ηθελα να καταθεσω και εγω τη δικη μου εμπειρια. προσπαθουμε με τον αντρα μου δυο χρονια. εχουμε κανει τρια σπερμοδιαγραμματα. τα δυο εδειξαν  μια ελαφρα ολιγοασθενοσπερμια και το τριτο ηταν φυσιολογικο (εγινε σε αλλο εργαστηριο). εχουμε κανει τριπλεξ ορχεων, ολα τελεια. ο γιατρος μου προτεινε σπερματεγχυση, απλως για να το επισπευσουμε λιγο, ειπε. ειμαι 37 χρονων. εκανα λοιπον την πρωτη και δεκα μερες μετα εχω πολλα καφε υγρα. παιρνω utrogestan τα οποια ο γιατρος μου ειπε να μην τα σταματησω παρα τα καφε υγρα. απογοητευτηκα λιγο

καλησπερα vasilikoula μου! Μην απελπιζεσαι,περιμενε να κανεις την χοριακη πρωτα. Απο την στιγμη που η εξεταση του συζυγου ειναι οκ θα συμβει,προσπαθησε να κρατησεις ψυχολογια :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα.....εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε κατ ευχή....πιστεύω όμως ότι δε θα πρέπει να ανησυχεις με τα καφέ υγρα..εγώ ειμαι στη 7 μερα εμβρυομεταφορας και έχω χωριακη την τρίτη....δεν έχω καθόλου καφέ ή κόκκινα υγρά....κάποιες στιγμές μόνο έχω κάτι τραβηγματακια χαμηλά....και στη πρώτη εξωσωματική δεν είχα τίποτα και ήταν αρνητικό το αποτέλεσμα....ας μη σκεφτόμαστε τίποτα μόνο να ελπίζουμε να πάνε όλα καλά....καλή επιτυχια σε όλα τα κορίτσια....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω κορίτσια....

Μακάρι να έρθει το πολυπόθητο...

Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη. 

ΝΙΝΑ Δ. μακάρι να έχεις θετικό αποτέλεσμα! 

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...