Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη


ΝΙΝΑ Δ.

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εγω εκανα ενεση σουπρεφακτ κ το ενδομητριο μου εφτασε 10,4 κ τη τεταρτη κανω εβρυομεταφορα

egw epinna xappia suprefuct :/ den ksero gia enesis kali s epitixia s eyxomai mesa apo tin psixi m :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εγω εκανα ενεση σουπρεφακτ κ το ενδομητριο μου εφτασε 10,4 κ τη τεταρτη κανω εβρυομεταφορα

tin suprefact tis vazis mazi me tis merional? gt etsi thimame 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπρεφακτ ενεση και σερπαφαρ χαπι. Μεριοναλ για να κανω περισσοτερα ωαρια.εκανα σουπρεφακτ το πρωι για ενδομητριο και μεριοναλ το βραδυ για ωαρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2016 at 10:58 ΜΜ, ο/η ΝΙΝΑ Δ. είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ που με θυμήθηκες.....την τρίτη είναι και ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα......??όπως και οποια άλλη κοπέλα είναι στην ίδια φάση.....

Γεια σου Νίνα μου, Ελπιζω να πήγαν ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ για να παχύνει το ενδομητριο έπινα τα χάπια τα cyclacur τις πρώτες φορές..που κάνεις την προσπάθεια σου maria_marios αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σου Νίνα μου, Ελπιζω να πήγαν ολα καλα! 

καλήμερα....δυστυχώς το αποτελεσμα ηταν αρνητικο....τι να πω...μαζευουμε κουραγιο και συνεχιζουμε....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΝΙΝΑ Δ. είπε:

καλήμερα....δυστυχώς το αποτελεσμα ηταν αρνητικο....τι να πω...μαζευουμε κουραγιο και συνεχιζουμε....  

Μπορώ να φανταστώ την απογοήτευση σου.. τι να πω.. κουραγιο μονο..θετική σκέψη και θα κάτσει την επόμενη φορά κορίτσι μου.. 

Ειναι και μια άλλη κοπέλα εδω  η @Ζωγιαμπελ που είχε αποτυχημένες  εξωσωματικες και τωρα ομως ειναι έγκυος!! Ολα θα γίνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβώς είναι!!!και μάλιστα για να φτάσω εδώ πέρασα πολύ δύσκολα..ξέρω πως είναι να περιμένεις κάτι και να μην έρχεται..πιστεύω όμως πως όταν πιάσεις πάτο μόνο άνοδος υπάρχει αρκεί να έχουμε πίστη!!!θετική σκέψη κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Μπορώ να φανταστώ την απογοήτευση σου.. τι να πω.. κουραγιο μονο..θετική σκέψη και θα κάτσει την επόμενη φορά κορίτσι μου.. 

Ειναι και μια άλλη κοπέλα εδω  η @Ζωγιαμπελ που είχε αποτυχημένες  εξωσωματικες και τωρα ομως ειναι έγκυος!! Ολα θα γίνουν.. 

ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινεται....τωρα σκεφτομαι να συνεχισω με σπερματεγχυση αυτο που ηθελα απο την αρχη αλλα δεν εγινε γιατι εκανα πολλα ωοθυλακια....αλλα θελω να μιλησω με το γιατρο να μου δωσει μικροτερη δοση η χαπια ετσι ωστε να κανω λιγοτερα ωοθηλακια....αν τον δω αρνητικο θα απευθυνθω και αλλου...σκεφτομαι λες καλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΝΙΝΑ Δ. είπε:

ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινεται....τωρα σκεφτομαι να συνεχισω με σπερματεγχυση αυτο που ηθελα απο την αρχη αλλα δεν εγινε γιατι εκανα πολλα ωοθυλακια....αλλα θελω να μιλησω με το γιατρο να μου δωσει μικροτερη δοση η χαπια ετσι ωστε να κανω λιγοτερα ωοθηλακια....αν τον δω αρνητικο θα απευθυνθω και αλλου...σκεφτομαι λες καλα? 

Εγω δεν ξερω καθολου. Ειναι σημαντικό να εχεις καλο γιατρο να σε κατευθύνει σωστά, μονο αυτο μπορώ να πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 18/12/2016 at 9:03 ΜΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εγω εκανα ενεση σουπρεφακτ κ το ενδομητριο μου εφτασε 10,4 κ τη τεταρτη κανω εβρυομεταφορα

ksekino k egw aurio suprefact kai apo methaurio fostimon 4×75 mexri tis 31 elpizo na ftiaksi k emena to endomitrio..esy ekanes emvriometafora ti nea exoume? s euxomai ta kalitera :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2016 at 9:07 ΜΜ, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Εγώ για να παχύνει το ενδομητριο έπινα τα χάπια τα cyclacur τις πρώτες φορές..που κάνεις την προσπάθεια σου maria_marios αν επιτρέπεται?

stin kypro tin kano sto giatro antrea theodoulou 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2016 at 4:01 ΜΜ, ο/η renata17 είπε:

Νινα καλως ηρθες στο mammyland!Εδω μεσα θα βρεις πολλες κοπελες να μοιραστεις τις εμπειριες και τις σκεψεις σου.Και πανω απ'ολα θα βρεις συμπαρασταση και κατανοηση.Ευχομαι να σου πανε ολα καλα με την εμβρυομεταφορα και να γινεις συντομα μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2016 at 0:01 ΠΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Σουπρεφακτ ενεση και σερπαφαρ χαπι. Μεριοναλ για να κανω περισσοτερα ωαρια.εκανα σουπρεφακτ το πρωι για ενδομητριο και μεριοναλ το βραδυ για ωαρια..

kai egw molis ksekinisa suprefact apo aurio tha vazo k fostimon

4 × 75  :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...