Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσο δυσκολο είναι να συλλάβεις τελικά;;???


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μ

Θα βγαλεις ενα πολυ πολυ γλυκο και ζουμπουρλιδικο τζοκερακι θα το δεις!! 

Και εγω σήμερα ειμαι ήρεμη...νιώθω μια "ήρεμη αισιοδοξία" παρολο που το βραδυ στριφογυριζα....

??

Στριφογύριζες γιατί εισαι "Χέεεεεελι".... χαχαχαχα

Μπράβο κορίτσι μου, ετσι πρεπει να είσαι, αισιόδοξη και χαρούμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά απο ότι βλέπω και απο πολλες κοπέλες μπορεί να συμβεί εγκυμοσυνη ακομα και με προεξπερματικα..... Επίσης, όντως, με τα πρωινα ουρα εχεις περισσότερες πιθανότητες να εχεις πιο αξιόπιστο τεστ... η χοριακη σίγουρα θα δείξει χωρίς αμφιβολία... Εύχομαι να ειναι ο,τι επιθυμείς! 

Αλλα συμπτώματα έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουυυυ από συμπτώματα άλλο τίποτα!!!Στην αρχή καουρες,πονακια περιοδου,μετα ναυτιες, κόπωση , συχνοουρια, πονοκέφαλοι, πόνοι στην Μέση και την πλάτη...κράμπες...Όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Napsissy είπε:

Ουυυυ από συμπτώματα άλλο τίποτα!!!Στην αρχή καουρες,πονακια περιοδου,μετα ναυτιες, κόπωση , συχνοουρια, πονοκέφαλοι, πόνοι στην Μέση και την πλάτη...κράμπες...Όλα!!!

Αντε με το καλο τότε!! Κανε μια χοριακη και πες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εμείς που έχουμε τετοιο σπέρμα και δεν έχουμε μείνει στις χειραψιες.... ακόμα τιποτα.... χαχαχα..... Είναι τύχη και πιστευω πρεπει να είναι και οι 2 πλευρες ντουρασελ....

Δεν ξερώ αν πρεπει να ειναι "ντουρασελ" και οι δυο πλευρες αλλα αυτο που γνωρίζω σιγουρα είναι πως για να προκυψει η εγκυμοσύνη πρέπει πρώτα να συμβεί αυτή η σειρά από τα αλυσιδωτα γεγονότα που ανέφερα πιο πάνω.... Έστω και ένας κρίκος αυτής της αλυσίδας να εκλείψει...... τελειώνει αμέσως το θέμα..... Αν το σκεφτεί κανείς σε βάθος είναι πραγματικά λαχνος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Δεν ξερώ αν πρεπει να ειναι "ντουρασελ" και οι δυο πλευρες αλλα αυτο που γνωρίζω σιγουρα είναι πως για να προκυψει η εγκυμοσύνη πρέπει πρώτα να συμβεί αυτή η σειρά από τα αλυσιδωτα γεγονότα που ανέφερα πιο πάνω.... Έστω και ένας κρίκος αυτής της αλυσίδας να εκλείψει...... τελειώνει αμέσως το θέμα..... Αν το σκεφτεί κανείς σε βάθος είναι πραγματικά λαχνος!!!!!!!

Ντουρασελ και απο τις 2 πλευρές εννοώ για να συλλάβεις με τα προεκσπερματικά υγρα.... Τεσπα, για μενα όλα αυτα ανηκουν στη σφαιρα της φαντασίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ντουρασελ και απο τις 2 πλευρές εννοώ για να συλλάβεις με τα προεκσπερματικά υγρα.... Τεσπα, για μενα όλα αυτα ανηκουν στη σφαιρα της φαντασίας...

Και για μένα στη σφαίρα της φαντασίας ανηκουν!!!!! Και μάλιστα... της επιστημονικής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Και για μένα στη σφαίρα της φαντασίας ανηκουν!!!!! Και μάλιστα... της επιστημονικής!!!

Α καλα και για  μενα.... Πρωτα τα STAR WAR ερχονται και μετα εγώ με θετικό τεστ.... Εδω για μενα αποτελεί επιστημονική φαντασία η περίοδος τι να λέμε τωρα.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Α καλα και για  μενα.... Πρωτα τα STAR WAR ερχονται και μετα εγώ με θετικό τεστ.... Εδω για μενα αποτελεί επιστημονική φαντασία η περίοδος τι να λέμε τωρα.... :dry:

Τι μπορεί να γίνει για το θέμα της περιοδου;;; Σου έχει πει κάτι ο γιατρος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Τι μπορεί να γίνει για το θέμα της περιοδου;;; Σου έχει πει κάτι ο γιατρος;;;

Δεν μπορεί να γίνει κατι... Η θεραπεια ειναι συμπτωματική στις γυναικες με ΣΠΩ, ανάλογα με το τι θελεις παιρνεις και την αντίστοιχη αγωγή... παλια που δεν ηθελα παιδακι  επαιρνα αντισυλλιπτικα για να εχω κυκλο, τωρα που προσπαθω για νινι κλομιφαίνη... Αλλες κοπέλες τις βοηθαει το glucophage...εμενα οχι.... Δε πρόκειται να φτιαξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα. Έχεις πολυκυστικες ωοθηκες  δηλαδή. Ξέρω είναι δυσκολο.. Παλιότερα είχα ταλαιπωρηθεί και εγώ με αντισυλληπτικά λόγω του ότι παρουσιαζα τα συμπτώματα των πολυκυστικων χωρίς όμως να εντοπίζεται κάτι μη φυσιολογικό στις ορμονολογικες η στον υπέρηχο..Επίσης είχα σταθερη περιοδο αλλα  αντιμετωπιζα προβλημα τριχοφυιας που με στεναχωρουσε πολυ... Οι γονεις μου παντα εκαναν οτι μπορούσαν για να με βοηθησουν να το αντιμετωπισω ωστε να μη νιώθω ασχημα...Απο το 2001 μεχρι σημερα εχουμε ξοδεψει του κόσμου τα χρήματα για αποτρίχωση με λέιζερ σε πηγούνι και λαιμό.. Απο οτι θυμαμαι έχω πάρει 4 κύκλους των 1000 ευρώ ο καθένας, στο πρώτο Ινστιτούτο λέιζερ που πήγαινα και πριν 2 χρόνια αλλα 500 ευρω για 8 θεραπειες σε δερματολόγο για να μου εφαρμοσει το πιο σύγχρονο διοδικο λειζερ που υπάρχει στην αγορα.. Δυστυχως ακομα εχω......πολυ λιγοτερες βεβαια αλλα εχω!!! Αναγκάζομαι πλεον να τις βγαζω με το τσιμπιδακι γιατι δεν εχει νοημα πια να κανω κατι αλλο.. πφφφ..... δεν υπάρχει σωτηρία με τα ορμονολογικα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Κατάλαβα. Έχεις πολυκυστικες ωοθηκες  δηλαδή. Ξέρω είναι δυσκολο.. Παλιότερα είχα ταλαιπωρηθεί και εγώ με αντισυλληπτικά λόγω του ότι παρουσιαζα τα συμπτώματα των πολυκυστικων χωρίς όμως να εντοπίζεται κάτι μη φυσιολογικό στις ορμονολογικες η στον υπέρηχο..Επίσης είνα σταθερη περιοδο αλλα  αντιμετωπιζα προβλημα τριχοφυιας που με στεναχωρουσε πολυ... Οι γινεις μου παντα εκαναν οτι μπορούσαν για να με βοηθησουν να το αντιμετωπισω ωστε να μη νιώθω ασχημα...Απο το 2001 μεχρι σημερα εχουμε ξοδεψει του κόσμου τα χρήματα για αποτρίχωση με λέιζερ σε πηγούνι και λαιμό.. Απο οτι θυμαμαι έχω πάρει 4 κύκλους των 1000 ευρώ ο καθένας, στο πρώτο Ινστιτούτο λέιζερ που πήγαινα και πριν 2 χρόνια αλλα 500 ευρω για 8 θεραπειες σε δερματολόγο για να μου εφαρμοσει το πιο σύγχρονο διοδικο λειζερ που υπάρχει στην αγορα.. Δυστυχως ακομα εχω......πολυ λιγοτερες βεβαια αλλα εχω!!! Αναγκάζομαι πλεον να τις βγαζω με το τσιμπιδακι γιατι δεν εχει νοημα πια να κανω κατι αλλο.. πφφφ..... δεν υπάρχει σωτηρία με τα ορμονολογικα......

Στις εξετάσεις σου δηλ τα ανδρογόνα ήταν φυσιολογικά? Οι γυναίκες με ΣΠΩ που εχουν τριχοφυία συνήθως εχουν ανεβασμένα ανδρογόνα... εγω δεν παρουσιαζω τριχοφυία... η αμηνόρροια είναι το εντονο σύμπτωμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Στις εξετάσεις σου δηλ τα ανδρογόνα ήταν φυσιολογικά? Οι γυναίκες με ΣΠΩ που εχουν τριχοφυία συνήθως εχουν ανεβασμένα ανδρογόνα... εγω δεν παρουσιαζω τριχοφυία... η αμηνόρροια είναι το εντονο σύμπτωμα μου...

Στις εξετάσεις μου όλα είναι απολυτως φυσιολογικά.. Και τα ανδρογονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Στις εξετάσεις μου όλα είναι απολυτως φυσιολογικά.. Και τα ανδρογονα.

Αυτό και αν είναι εντελώς κουφό.... Αχ βρε κοριτσακι μου τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...