Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

μακαρι!αλλα δεν απογοητευομαστε και αν δεν κ συνεχίζουμε ακομα πιο δυναμικα με πιο θετικη ενεργεια!!!!!!!

Ετσι ελενακι μου γλυκο!!!!τιποτα τιποτα δε μας σταματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Αχ κοριτσι μου γλυκο.ποσο σ αγαπω...ας ειναι ευχάριστα τα νεα ολων μας αυτο το μηνα.ας επιασαν τοπο οι προσπαθειες μας!και σούβλες και ψητα και οοοτι τραβαει η ορεξη μας!!!!

Εσείς αρχισατε να βαρατε???????

Θα είναι ευχάριστα....  αχ.. Τι καλα... 

 

Βαράμε βαράμε χαχαχαχ :-) την Δευτέρα πήγα στη γιατρό.. Έχω δύο ωάρια ένα δεξιά και ένα αριστερά έφαγα και την ενεσουλα και τώρα εντατικά για 3 μερούλες..  Μετα μέρα παρά μέρα λέω να το κρατήσω..  Και ευελπιστώ στο τέλους του μήνα να έρθω στις δικές σας συζητήσεις (καρότσια πάνες κτλ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα είναι ευχάριστα....  αχ.. Τι καλα... 

 

Βαράμε βαράμε χαχαχαχ :-) την Δευτέρα πήγα στη γιατρό.. Έχω δύο ωάρια ένα δεξιά και ένα αριστερά έφαγα και την ενεσουλα και τώρα εντατικά για 3 μερούλες..  Μετα μέρα παρά μέρα λέω να το κρατήσω..  Και ευελπιστώ στο τέλους του μήνα να έρθω στις δικές σας συζητήσεις (καρότσια πάνες κτλ) 

πας κ για διδυμακια δλδ!!!!!!!!!!!!αντε ξεκινηστε δυναμικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααχχχχχχχ!!!

Φτου φτου φτου!!οοολα θα πανε τελεια!στο υπογραφω με χέρια και ποδια.κοιτα να εχεις τελεια ψυχολογια και να αφηνεις μισολιποθυμο τον αντρα σου!!!!!!!χαχαχα.. Τσακωσε το το ατιμο!μακαρι καρδουλα μου να ειναι τωρα η ψρα για να το τσακωσετε.σου στελνω την ενεργεια μου και ευχομαι να βοηθησει..Αχ μωρεε μακαρι να ειναι οπως τα λες.μακαρι.ποσο πολυ θέλω να το πιστεψω..

Τελος παντων.. Ολα για καλο γινονται και ολα για καποιο λογο.πιστευω ακραδαντα σε αυτα οποτε...το αφηνω στην παναγιτσα..αυτη ξερει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

πας κ για διδυμακια δλδ!!!!!!!!!!!!αντε ξεκινηστε δυναμικα!!!!

Μακαρι...  Μακάρι...  

Τουλάχιστον έχω και στις δύο μεριές τι στο καλό..τα σπερματοζωαρια όπου και να βγουν θα δουν δω χαχαχα πώς το έθεσα όμως...

Όσο για τα τεστ που σε είπαν τα άλλα κορίτσια είναι καλά αλλά θα κάνω λιγάκι την κακία..  Εγω οταν τα χρησιμοποιησα μου δημιούργησαν άγχος αυτό φυσικά εξαρτάται στον άνθρωπο.Μπορείς να τα δοκιμάσεις αλλά πραγματικά στο λέω μέσα από την καρδιά μου έστω και νιωσεις πίεση η άγχος παρατα τα καλύτερα να στέκονται μέσα στο ντουλάπι όπως εμένα πάρα να αγχώνεσαι.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μακαρι...  Μακάρι...  

Τουλάχιστον έχω και στις δύο μεριές τι στο καλό..τα σπερματοζωαρια όπου και να βγουν θα δουν δω χαχαχα πώς το έθεσα όμως...

Όσο για τα τεστ που σε είπαν τα άλλα κορίτσια είναι καλά αλλά θα κάνω λιγάκι την κακία..  Εγω οταν τα χρησιμοποιησα μου δημιούργησαν άγχος αυτό φυσικά εξαρτάται στον άνθρωπο.Μπορείς να τα δοκιμάσεις αλλά πραγματικά στο λέω μέσα από την καρδιά μου έστω και νιωσεις πίεση η άγχος παρατα τα καλύτερα να στέκονται μέσα στο ντουλάπι όπως εμένα πάρα να αγχώνεσαι.  

 

κοιτα φοβαμαι λιγο αυτο για το αγχος γτ ενα χρονο τωρα καποιους μηνες πραγνατικα ημουν να σκασω...απλα επειδη εχω μεγαλους κυκλους μηπως με βοηθησει να ξερω δλδ...τωρα εφτασα 38..οποτε φαντασου στους μεγαλους κυκλους ποσο παρατεινεται ολο αυτο...αν δω βεβαια οτι με αγχωνει θα τα σταματήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Αααααααααχχχχχχχ!!!

Φτου φτου φτου!!οοολα θα πανε τελεια!στο υπογραφω με χέρια και ποδια.κοιτα να εχεις τελεια ψυχολογια και να αφηνεις μισολιποθυμο τον αντρα σου!!!!!!!χαχαχα.. Τσακωσε το το ατιμο!μακαρι καρδουλα μου να ειναι τωρα η ψρα για να το τσακωσετε.σου στελνω την ενεργεια μου και ευχομαι να βοηθησει..Αχ μωρεε μακαρι να ειναι οπως τα λες.μακαρι.ποσο πολυ θέλω να το πιστεψω..

Τελος παντων.. Ολα για καλο γινονται και ολα για καποιο λογο.πιστευω ακραδαντα σε αυτα οποτε...το αφηνω στην παναγιτσα..αυτη ξερει..

Εσύ κάνει μα φτυνεις τώρα για να μου στέλνεις μαμαδοσκονη... 

Ακριβώς σκέψου... Αν δεν προσπαθουσαμε δεν θα γνωριζομασταν,  και άσε που θα εκτιμήσουμε το θαυματακι πολύ καλύτερα από άλλες κοπέλες που δεν ήταν στα σχέδια τους. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοιτα φοβαμαι λιγο αυτο για το αγχος γτ ενα χρονο τωρα καποιους μηνες πραγνατικα ημουν να σκασω...απλα επειδη εχω μεγαλους κυκλους μηπως με βοηθησει να ξερω δλδ...τωρα εφτασα 38..οποτε φαντασου στους μεγαλους κυκλους ποσο παρατεινεται ολο αυτο...αν δω βεβαια οτι με αγχωνει θα τα σταματήσω 

Ναι δοκίμασε τα τώρα και βλέπεις ανάλογα. Θα αρχίσεις από την 10 μέρα να φτιάχνεις το τεστ μέχρι να φανεί η έντονη δεύτερη γραμμή.

Θα δεις πότε κάνεις.. Και μετα αν μπορείς παρατήρησε συμπτώματα πχ εγώ πριζομαι από την μέρα που σκάει.. Σκάω και εγώ..φουσκωνω..έτσι θα ξέρεις και θα μπορείς να την μεταφράζεις κ μόνη σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι δοκίμασε τα τώρα και βλέπεις ανάλογα. Θα αρχίσεις από την 10 μέρα να φτιάχνεις το τεστ μέχρι να φανεί η έντονη δεύτερη γραμμή.

Θα δεις πότε κάνεις.. Και μετα αν μπορείς παρατήρησε συμπτώματα πχ εγώ πριζομαι από την μέρα που σκάει.. Σκάω και εγώ..φουσκωνω..έτσι θα ξέρεις και θα μπορείς να την μεταφράζεις κ μόνη σου. 

γιατι απο την 10?εγω μικροτερο κυκλο απο 28 δεν εχω...σπανια εχω κ 28 ...απο 29 συνηθως...οποτε 10η μερα μηπως ειναι νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου γλυκια..παρεάκι μου μοναδικό και όμορφο..μολις γυρισα απο την αδερφούλα μου,που χα παει για τη γιορτή της μιας εκ των δυο διδυμοανηψουλων μου..Σας στέλνω μποοοοολικα σαλιαρικα μπεμπεδοφιλια..(δεν ξέρω τι πάθανε σημερα..πραγματικά με σάλιωσαν ολη!!!)και μποοοοοοολικη μπεμπεδοτσαχπινοσκονη!!!η Αντουανέτα και η Κατερίνα μου ειπαν να σας στείλω..Μαζι με την καληνυχτα μου...

Αν και σημερα θα κοιμηθώ μοναχουλα μετα απο πολλα χρονια,εχω ακομα τη γλυκά απο τα μωρά μας μεσα μου,και ετσι θα κανω καραμελενια ονειρα,το ιδιο ευχομαι και για εσας..Παρεπιπτοντως τα κοριτσουδια μας άρχισαν να κάνουν γύρους μπουσουλώντας δίπλα μου..Ελπιζω να ναι ακομα ενα θετικό σημάδι για την μεθαυριανή μερα...Γλυκιές μου φιλενάδες και λειαν συντόμως υπέροχες μανούλες σας καληνυχτω..και σας Αγαπω...?????❤️??❤️❤️??????❤️?

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου! Κατερινάκι μου να σου ζήσουν τα ανιψάκια σου και χρόνια πολλά στην εορτάζουσα.. Αύριο είναι η μέρα με τα θετικά αποτελέσματα :) Περνάμε όλες την αγωνία σου.. νομίζω με τόσο μπεμπεδοσάλιο το τσακώσαμε το μικρούλι! υ.γ. κρίμα που μένεις ΑΘήνα! να φανταστώ θα υπάρχει υπερπαραγωγή απο κεκάκια και πίτσες σήμερα!!! :) Στείλε και από Θεσσαλονίκη μεριά!!! Σε λίγο καιρό δεν θα είσαι ποτέ μόνη!!! 

@mommy86 πραγματικά κανένα και τίποτα δεν είναι σύμπτωμα.. Εμένα είναι μια έτσι μια αλλιώς.. οι κύκλοι είναι διαφορετικοί το ίδιο και κάθε εγκυμοσύνη..Οπότε το πρησμένο στήθος πολλά μπορεί να είναι.. Αλλά δεν σημαίνει έλευση περιόδου απαραίτητα!..Με τόση τυφλόμυγα δικαιούσαι να σκέφτεσαι θετικά!!!! :) 

@Παρασκευαιδου καλή επιτυχία και καλή τυφλόμυγα!! χαχαχαχα μέχρι τελικής!! 

@Petalouditsa28 πως είσαι?

@elenaaa445 με μεγάλο κύκλο ξεκίνα από την 13η μέρα.. εγώ με κύκλο 27 ημερών μου βγάζουν θετικό πάντα 12η-13η μέρα.. 

Εγώ τα ίδια! περίοδος άφαντη κλείνουμε 60 μέρες απο την απόξεση σήμερα!! Δεν πάει άλλο θα πάρω να κλείσω ραντεβού σήμερα.. Ο μικρούλης μου ανάρρωσε και είναι καλά! 

Σας φιλώ όλες και  @peacock @miniatoura87 @darling89 @ΝΤΙΑ30 @Joy1988  να έχετε όλες μια υπέροχη μέρα... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε @Lisaki 80 μου παντα με σκέφτεσαι.....ησυχα ειμαι και αναμενω.. ειχα κατι σύμπτωμα ωορρηξίας το ΠΣΚ, ζουζουνισαμε αρκετα... τη Δευτερα κ Τριτη ειχα τραβήγματα χαμηλά και κατι σα σουβλιες στο κέντρο αλλα θα ναι της ωορρηξίας... σημερα ξανα ειχα διαφανη υγρά ενω χτες ειχαν σταματήσει... θα προσπαθήσουμε να συνεχίσουμε τις επαφές μας κ βλέπουμε...

Να μου φιλησεις το αγορακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

γιατι απο την 10?εγω μικροτερο κυκλο απο 28 δεν εχω...σπανια εχω κ 28 ...απο 29 συνηθως...οποτε 10η μερα μηπως ειναι νωρις?

Παντα ειχα κύκλο 28, 29, 30 ημερων και το τελευταίο διάστημα εχει γίνει 31,32,33 ημερων.

Το μηνα που εμεινα εγκυος ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την 11η μερα. Υπερβολικά νωρίς. Την 25η ημερα χοριακη 505. Αρα ξεκινα απο νωρις να σαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Αναμένουμε όλες με αγωνία τα θετικά νέα.... Μακαρι! Αντε να φευγουμε μία μία από δω!

Χαμογελάκι για να γίνει όμορφη η μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου! Κατερινάκι μου να σου ζήσουν τα ανιψάκια σου και χρόνια πολλά στην εορτάζουσα.. Αύριο είναι η μέρα με τα θετικά αποτελέσματα :) Περνάμε όλες την αγωνία σου.. νομίζω με τόσο μπεμπεδοσάλιο το τσακώσαμε το μικρούλι! υ.γ. κρίμα που μένεις ΑΘήνα! να φανταστώ θα υπάρχει υπερπαραγωγή απο κεκάκια και πίτσες σήμερα!!! :) Στείλε και από Θεσσαλονίκη μεριά!!! Σε λίγο καιρό δεν θα είσαι ποτέ μόνη!!! 

@mommy86 πραγματικά κανένα και τίποτα δεν είναι σύμπτωμα.. Εμένα είναι μια έτσι μια αλλιώς.. οι κύκλοι είναι διαφορετικοί το ίδιο και κάθε εγκυμοσύνη..Οπότε το πρησμένο στήθος πολλά μπορεί να είναι.. Αλλά δεν σημαίνει έλευση περιόδου απαραίτητα!..Με τόση τυφλόμυγα δικαιούσαι να σκέφτεσαι θετικά!!!! :) 

@Παρασκευαιδου καλή επιτυχία και καλή τυφλόμυγα!! χαχαχαχα μέχρι τελικής!! 

@Petalouditsa28 πως είσαι?

@elenaaa445 με μεγάλο κύκλο ξεκίνα από την 13η μέρα.. εγώ με κύκλο 27 ημερών μου βγάζουν θετικό πάντα 12η-13η μέρα.. 

Εγώ τα ίδια! περίοδος άφαντη κλείνουμε 60 μέρες απο την απόξεση σήμερα!! Δεν πάει άλλο θα πάρω να κλείσω ραντεβού σήμερα.. Ο μικρούλης μου ανάρρωσε και είναι καλά! 

Σας φιλώ όλες και  @peacock @miniatoura87 @darling89 @ΝΤΙΑ30 @Joy1988  να έχετε όλες μια υπέροχη μέρα... 

 

 

Σε ευχαριστω πολυ,κοριτσακι μου,απο το στόμα σου και στου θεού το αφτι..Να εισαστε ολες καλα γλυκιές μου συμπαραστατριες..σας ευχαριστω για ολα..Αναμένω για την δημιουργία σχεδίου..για το πως θα το ανακοινώσω του αντρουλη μου..δεν σκέφτομαι κατι άλλο..Το ποσο θελω να γίνω μανουλα,η Παναγιτσα το γνωρίζει..οποτε εχω εναποθέσει ολες τις ελπίδες μου επανω Της..

κλεισε ραντεβού στον γιατρό να δουμε τι θα γίνει και με εσενα κοριτσάρα μου..αντε να μπαίνουν ολα στο σωστό δρόμο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ και προσπαθω για μωρακι 2 χρονια τωρα.Αλλα δυστυχως δεν εχει ερθει ακομα...στις 5/01 πηγα στον γυναικολογο για τεστ παπ και υπερηχο και μου ειπε οτι το ωοθηλακιο ηταν 22χιλ και ενδομητριο 16,7 ετσι μου συστησε 2 μερες ξεκινωντας απο την ιδια να εχω επαφες ετσι και εγινε.Τωρα εχω πρησμενο στηθος και πονους χαμηλα στην κοιλια καθως και πονοκεφαλους να τονισω οτι πρησμενο στηθος ειχα παντα οταν περιμενα να αδιαθετησω αλλα κυριως με πονουσε το αριστερο το οποιο πρηζοταν παραπανω τωρα ειναι και τα δυο.Ηθελα να σας ρωτησω οσο αφορα το ενδομητριο εχω ακουσει οτι πρεπει να ειναι μεχρι 13 χιλ το πολυ ειναι φυσιολογικο επισης η θερμοκρασια πρεπει παντα να ειναι 37;γιατι εμενα η φυσιολογικη μου ειναι 36,1 το πολυ ενω αυτες τις μερες φτανει το πρωι μεχρι 36,8.Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις καλη επιτυχια σε ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

καλημερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ και προσπαθω για μωρακι 2 χρονια τωρα.Αλλα δυστυχως δεν εχει ερθει ακομα...στις 5/01 πηγα στον γυναικολογο για τεστ παπ και υπερηχο και μου ειπε οτι το ωοθηλακιο ηταν 22χιλ και ενδομητριο 16,7 ετσι μου συστησε 2 μερες ξεκινωντας απο την ιδια να εχω επαφες ετσι και εγινε.Τωρα εχω πρησμενο στηθος και πονους χαμηλα στην κοιλια καθως και πονοκεφαλους να τονισω οτι πρησμενο στηθος ειχα παντα οταν περιμενα να αδιαθετησω αλλα κυριως με πονουσε το αριστερο το οποιο πρηζοταν παραπανω τωρα ειναι και τα δυο.Ηθελα να σας ρωτησω οσο αφορα το ενδομητριο εχω ακουσει οτι πρεπει να ειναι μεχρι 13 χιλ το πολυ ειναι φυσιολογικο επισης η θερμοκρασια πρεπει παντα να ειναι 37;γιατι εμενα η φυσιολογικη μου ειναι 36,1 το πολυ ενω αυτες τις μερες φτανει το πρωι μεχρι 36,8.Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις καλη επιτυχια σε ολες μας

Καλημερα στο κορίτσι!!καλως ήλθες λοιπον στην παρεα μας..για το ενδομήτριο απο οσο ξερό,θελουν να ειναι παχύ οι γιατροί,για να γίνει εμφύτευση..τωρα για την θερμοκρασία ολα ειναι σχετικά..εγω στον περασμένο κύκλο ειχα επι επτά μερες δέκατα και τελικά σταμάτησαν με το που αδειαθετησα..ολα αυτα που αναφέρεις μπορει να ειναι σημάδια εγκυμοσυνης..αλλα δεν μπορεις να βγάλεις ακρη γιατι τα ίδια ειναι και σημάδια περιόδου..οποτε το πιο έγκυρο σημάδι σύμφωνα με τους γιατρούς ειναι η καθυστέρηση..ποτε (δεν) περιμένεις να αδειαθετησεις??ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου,στην δικη σου περίπτωση ολα όσα εχεις να τα προκαλεί το σπορακι σας!!!ευχομαι πραγματικά να τα καταφέρατε!!να μπει καλα η χρονια σας!!!για πες λοιπον απο πουε ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

γιατι απο την 10?εγω μικροτερο κυκλο απο 28 δεν εχω...σπανια εχω κ 28 ...απο 29 συνηθως...οποτε 10η μερα μηπως ειναι νωρις?

Elena mou opws sou eipe h @Petalouditsa28  kai h @Lisaki 80 , kai egw etsi exw 27-28 meres emena panta mou ginetai 13-14 (to xoume testarei kai me uperhxo kai me ta test etsi ebgaine) alla  h gunaikologos kai ta test pou eixa parei legan na ksekinhsw apo 10 mera gia na eimai sigourh. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου! Κατερινάκι μου να σου ζήσουν τα ανιψάκια σου και χρόνια πολλά στην εορτάζουσα.. Αύριο είναι η μέρα με τα θετικά αποτελέσματα :) Περνάμε όλες την αγωνία σου.. νομίζω με τόσο μπεμπεδοσάλιο το τσακώσαμε το μικρούλι! υ.γ. κρίμα που μένεις ΑΘήνα! να φανταστώ θα υπάρχει υπερπαραγωγή απο κεκάκια και πίτσες σήμερα!!! :) Στείλε και από Θεσσαλονίκη μεριά!!! Σε λίγο καιρό δεν θα είσαι ποτέ μόνη!!! 

@mommy86 πραγματικά κανένα και τίποτα δεν είναι σύμπτωμα.. Εμένα είναι μια έτσι μια αλλιώς.. οι κύκλοι είναι διαφορετικοί το ίδιο και κάθε εγκυμοσύνη..Οπότε το πρησμένο στήθος πολλά μπορεί να είναι.. Αλλά δεν σημαίνει έλευση περιόδου απαραίτητα!..Με τόση τυφλόμυγα δικαιούσαι να σκέφτεσαι θετικά!!!! :) 

@Παρασκευαιδου καλή επιτυχία και καλή τυφλόμυγα!! χαχαχαχα μέχρι τελικής!! 

@Petalouditsa28 πως είσαι?

@elenaaa445 με μεγάλο κύκλο ξεκίνα από την 13η μέρα.. εγώ με κύκλο 27 ημερών μου βγάζουν θετικό πάντα 12η-13η μέρα.. 

Εγώ τα ίδια! περίοδος άφαντη κλείνουμε 60 μέρες απο την απόξεση σήμερα!! Δεν πάει άλλο θα πάρω να κλείσω ραντεβού σήμερα.. Ο μικρούλης μου ανάρρωσε και είναι καλά! 

Σας φιλώ όλες και  @peacock @miniatoura87 @darling89 @ΝΤΙΑ30 @Joy1988  να έχετε όλες μια υπέροχη μέρα... 

 

 

se euxaristw polu kopela mou..tha tuflwthw alla tha ta kataferw :-) :-*

Polu xairomai pou o mikroulhs einai kalutera. :-)

Nai pane kopela mou na deis ... na sou grapsei xapia gia na sou erthei wste na baleis mpros gia to mwraki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στο κορίτσι!!καλως ήλθες λοιπον στην παρεα μας..για το ενδομήτριο απο οσο ξερό,θελουν να ειναι παχύ οι γιατροί,για να γίνει εμφύτευση..τωρα για την θερμοκρασία ολα ειναι σχετικά..εγω στον περασμένο κύκλο ειχα επι επτά μερες δέκατα και τελικά σταμάτησαν με το που αδειαθετησα..ολα αυτα που αναφέρεις μπορει να ειναι σημάδια εγκυμοσυνης..αλλα δεν μπορεις να βγάλεις ακρη γιατι τα ίδια ειναι και σημάδια περιόδου..οποτε το πιο έγκυρο σημάδι σύμφωνα με τους γιατρούς ειναι η καθυστέρηση..ποτε (δεν) περιμένεις να αδειαθετησεις??ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου,στην δικη σου περίπτωση ολα όσα εχεις να τα προκαλεί το σπορακι σας!!!ευχομαι πραγματικά να τα καταφέρατε!!να μπει καλα η χρονια σας!!!για πες λοιπον απο πουε ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση?.

Katerinaki gia boh8hse ligaki ki emena thn asxeth... gia endomhtrio kai paxos pote den mou eipe h giatros! ston uperhxo fainetai ? poso prepei na einai? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

καλημερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ και προσπαθω για μωρακι 2 χρονια τωρα.Αλλα δυστυχως δεν εχει ερθει ακομα...στις 5/01 πηγα στον γυναικολογο για τεστ παπ και υπερηχο και μου ειπε οτι το ωοθηλακιο ηταν 22χιλ και ενδομητριο 16,7 ετσι μου συστησε 2 μερες ξεκινωντας απο την ιδια να εχω επαφες ετσι και εγινε.Τωρα εχω πρησμενο στηθος και πονους χαμηλα στην κοιλια καθως και πονοκεφαλους να τονισω οτι πρησμενο στηθος ειχα παντα οταν περιμενα να αδιαθετησω αλλα κυριως με πονουσε το αριστερο το οποιο πρηζοταν παραπανω τωρα ειναι και τα δυο.Ηθελα να σας ρωτησω οσο αφορα το ενδομητριο εχω ακουσει οτι πρεπει να ειναι μεχρι 13 χιλ το πολυ ειναι φυσιολογικο επισης η θερμοκρασια πρεπει παντα να ειναι 37;γιατι εμενα η φυσιολογικη μου ειναι 36,1 το πολυ ενω αυτες τις μερες φτανει το πρωι μεχρι 36,8.Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις καλη επιτυχια σε ολες μας

Kalos hrthes sthn parea mas. oti to wo8hlakio einai 22 xil einai polu kalo oti prepei ..hliobasilema to xarakthrizei h gunaikologos mou otan einai etsi . gia ola ta alla dustuxws den mporw egw na se boh8hsw.alla suntoma ta koritsia 8a mas enhmerwsoun!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!!θετικη ενεργεια στέλνω μπόλικη!!!!θα παρω τα τεστ κ θα κανω πειραματα!!!ποσα περίπου λέτε χαλαω σε καθε κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει καποια να μου πει πως γινεται..δλδ το κανεις το πρωι κ αν βγει ροζ εχεις επαφη η το κανεις παλι μεσα στην ημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλημερα σε ολες!!!!θετικη ενεργεια στέλνω μπόλικη!!!!θα παρω τα τεστ κ θα κανω πειραματα!!!ποσα περίπου λέτε χαλαω σε καθε κυκλο?

kalhmera kai se sena ..eksartate... egw peripou  5-6 ton mhna hthela apo thn 10,11,12,13,14,15 thn 15 ekana gia na eimai sigourh. des sto Internet mhn pareis kati akriba kai auta pou eipe h @mommy86 kala einai...

8 πράγματα που πρέπει να ξέρετε αν θέλετε να μείνετε έγκυος

http://www.mothersblog.gr/tha-gino-mama/item/328-8-pragmata-poy-prepei-na-xerete-an-thelete-na-meinete-egkyos

mommy86 kopela mou ti kaneis ? aurio tha eimai olh mera mesa na perimenw...esena kai thn @katerina/only love 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kalhmera kai se sena ..eksartate... egw peripou  5-6 ton mhna hthela apo thn 10,11,12,13,14,15 thn 15 ekana gia na eimai sigourh. des sto Internet mhn pareis kati akriba kai auta pou eipe h @mommy86 kala einai...

mommy86 kopela mou ti kaneis ? aurio tha eimai olh mera mesa na perimenw...esena kai thn @katerina/only love 

αυτα λεω να παρω κ εγω...ειναι 40 τεστ ωορρηξιας και 20 τεστ εγκυμοσυνης 23ε...την ημερα που βγαινει πιο ροζ κανεις κ δευτερο τεστ πιο αργα η δεν χρειάζεται??

πραγματικα αύριο θα περιμένωκ εγω θετικα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...