Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Παρασκευη!αν και.... Εδω και.λιγη ωρα με επιασε μια απαισιοδοξια...λεω πολυ καλο για να ειναι αληθινο...μαλλον ρπανηλθε το σωμα μου στα παλια δεδομένα (πριν αρχισουμε πρασπαθειες) και πρηστηκε το στηθος λογω επικείμενης περιοδου...γιατι εδω και 1,5 χρονο πολύ να πρηστηκε μονο μια δυο φορες και αυτο κατα τη διαρκεια περιοδου...

Πφφφφφφ!εγω και απαισιοδοξια δεν πανε μαζι!δε ξερω γιατι με επιασε τωρα.. Μαλλον απο τις πολλες μπατσες που εφαγα φοβαμαι να πιστεψω και προστατευω ετσι τον εαυτο μου..

ολες περναμε τετοια φαση!!!!να μην το σκεφτεσαι καθολου!χαλαρωσε και ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

ολες περναμε τετοια φαση!!!!να μην το σκεφτεσαι καθολου!χαλαρωσε και ολα καλα θα πανε!!!

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

??????

ελααααα....οτι εγινε εγινε οποτε χαλαρωσε τωρα κ απλα περιμενε λιγες μερες!!!!!εγω το καλοκαιρι απο το αγχος πηγα νοσοκομειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο..οτι εγινε, εγινε..οτι και να κανω δεν αλλαζει..

Οποτε..θα κατσω θα ηρεμησω και οοοοοολα καλα''!!!

Σε ευχαριστω παααααρα πολύ ελενακι μου!να, ενα μικρο σκουντηγματακι ηθελα μονο!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εχεις δικιο..οτι εγινε, εγινε..οτι και να κανω δεν αλλαζει..

Οποτε..θα κατσω θα ηρεμησω και οοοοοολα καλα''!!!

Σε ευχαριστω παααααρα πολύ ελενακι μου!να, ενα μικρο σκουντηγματακι ηθελα μονο!!?????

ναι μωρε!!!ολες στην ιδια φαση ειμαστε κ καταλαβαινομαστε!!!λεω να ξεκινησω τεστ ωορηξιας αφου βεβαια δουμε κ με τον συζυγο τι παιζει...εχεις χρησιμοποιησει ποτε η υπαρχει καποια κοπελα που να εχει παρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Αγαπη μου γι αυτο ειμαι σε αναμεννα καρβουνα!γιατι πρωτη φορα εκανα τεστ και μου εδειξε άλλη μερα απο αυτη που περιμενα θετικο...

Εμενα προσωπικα με βοηθησε ανεξαρτητως αποτελεσματος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι....ευχομαι το πρηξιμο στο στηθος μου να ειναι απο κάποιο σπορακι που του αρεσε η μητρα μου και ηρθε να ζήσει εκει!

Το ευχομαι απο τα βάθη της ψυχής μου..Να ναι εκει ήδη το σπορινι σας και να έρθει με το καλο στη ζωη,το γερό και τυχερό μωρο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Και να φανταστείς οτι χτες λεγαμε για συμπτώματα και τραβηγματα........

Λοιπόν κορίτσια πρέπει να το πάρουμε απόφαση..... Τα σύμπτωματα δε λενε τιποτα. Μονο καθυστέρηση και χοριακη..

Λυπάμαι ελενα..

Ετσι ακριβώς..συμφωνώ.. καθυστέρηση και θετικό τεστ! Και χαμόγελα και ολα καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκια..παρεάκι μου μοναδικό και όμορφο..μολις γυρισα απο την αδερφούλα μου,που χα παει για τη γιορτή της μιας εκ των δυο διδυμοανηψουλων μου..Σας στέλνω μποοοοολικα σαλιαρικα μπεμπεδοφιλια..(δεν ξέρω τι πάθανε σημερα..πραγματικά με σάλιωσαν ολη!!!)και μποοοοοοολικη μπεμπεδοτσαχπινοσκονη!!!η Αντουανέτα και η Κατερίνα μου ειπαν να σας στείλω..Μαζι με την καληνυχτα μου...

Αν και σημερα θα κοιμηθώ μοναχουλα μετα απο πολλα χρονια,εχω ακομα τη γλυκά απο τα μωρά μας μεσα μου,και ετσι θα κανω καραμελενια ονειρα,το ιδιο ευχομαι και για εσας..Παρεπιπτοντως τα κοριτσουδια μας άρχισαν να κάνουν γύρους μπουσουλώντας δίπλα μου..Ελπιζω να ναι ακομα ενα θετικό σημάδι για την μεθαυριανή μερα...Γλυκιές μου φιλενάδες και λειαν συντόμως υπέροχες μανούλες σας καληνυχτω..και σας Αγαπω...?????❤️??❤️❤️??????❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Το ευχομαι απο τα βάθη της ψυχής μου..Να ναι εκει ήδη το σπορινι σας και να έρθει με το καλο στη ζωη,το γερό και τυχερό μωρο σας...

Εχω παρα πολυ καιρο να συγκινηθω τόσο.. Δεν εκλαψα αλλα δακρυσα απο αυτο που διαβασα.με αγγιξε οσο δε φανταζεσαι.σε ευχαριστώ πολυ που με τα λογια σου με εκανες να αισθανθω ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εχω παρα πολυ καιρο να συγκινηθω τόσο.. Δεν εκλαψα αλλα δακρυσα απο αυτο που διαβασα.με αγγιξε οσο δε φανταζεσαι.σε ευχαριστώ πολυ που με τα λογια σου με εκανες να αισθανθω ετσι...

Προφανως καταφερα και σου μετεδωςα,το ποσο πολυ αισθάνομαι αυτο που ειπα..Χαιρομαι πολυ που το καταφερα..Θα γίνεις μια υπέροχη μανουλα κοριτσακι μου..θα ναι πολυ υπερήφανο το παιδάκι σας για την μαμάκα του,ειμαι σίγουρη!!!σου στέλνω την αγαπη μου και ολη μου τη θετική ενέργεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εγω Αγαπη μου γι αυτο ειμαι σε αναμεννα καρβουνα!γιατι πρωτη φορα εκανα τεστ και μου εδειξε άλλη μερα απο αυτη που περιμενα θετικο...

Εμενα προσωπικα με βοηθησε ανεξαρτητως αποτελεσματος...

εγω δεν εχω παρει απλα επειδη εχω αστατο κυκλο μν με βοηθησει...ποια παιρνεις?εχεις να μ προτεινεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εγω Αγαπη μου γι αυτο ειμαι σε αναμεννα καρβουνα!γιατι πρωτη φορα εκανα τεστ και μου εδειξε άλλη μερα απο αυτη που περιμενα θετικο...

Εμενα προσωπικα με βοηθησε ανεξαρτητως αποτελεσματος...

Κοπέλα μου...  αχ.. Ανυπομονώ να μου πεις τα ευχαριστα...σου εύχομαι στις 19 και εσύ και η άλλη η τρελογκο @Κατερινάκι/only love να μας πείτε θετικοοοοοοοοο... Και μετα να συνεχίζουν τα υπόλοιπα κορίτσια...Μια πίσω από την άλλη.  

Και φυσικά να ξεκινήσουμε χορό...  Και σούβλες...  Ετοιμάζομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Προφανως καταφερα και σου μετεδωςα,το ποσο πολυ αισθάνομαι αυτο που ειπα..Χαιρομαι πολυ που το καταφερα..Θα γίνεις μια υπέροχη μανουλα κοριτσακι μου..θα ναι πολυ υπερήφανο το παιδάκι σας για την μαμάκα του,ειμαι σίγουρη!!!σου στέλνω την αγαπη μου και ολη μου τη θετική ενέργεια..

Just respect 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

εγω δεν εχω παρει απλα επειδη εχω αστατο κυκλο μν με βοηθησει...ποια παιρνεις?εχεις να μ προτεινεις?

Εγώ πήρα της hometest αλλα πηρα τις ταινιες οχι αυτα που μοιςζουν με τεστ εγκυμοσυνης.τα κοριτσια μου ειπαν οτι κανουν την ιδια δουλεια και ειχαν δικιο.απλα επειδη ειναι σκετη ταινια χωρις "κελυφος" ειναι πολυ οικονομικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειδα κ εγω..ελεγα αυτο π λεει 40 τεστ ωορρηξίας και 10 τεστ εγκυμοσυνης που εχει 22 νομιζω..αυτα λες κ εσυ?

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εγώ πήρα της hometest αλλα πηρα τις ταινιες οχι αυτα που μοιςζουν με τεστ εγκυμοσυνης.τα κοριτσια μου ειπαν οτι κανουν την ιδια δουλεια και ειχαν δικιο.απλα επειδη ειναι σκετη ταινια χωρις "κελυφος" ειναι πολυ οικονομικα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοπέλα μου...  αχ.. Ανυπομονώ να μου πεις τα ευχαριστα...σου εύχομαι στις 19 και εσύ και η άλλη η τρελογκο @Κατερινάκι/only love να μας πείτε θετικοοοοοοοοο... Και μετα να συνεχίζουν τα υπόλοιπα κορίτσια...Μια πίσω από την άλλη.  

Και φυσικά να ξεκινήσουμε χορό...  Και σούβλες...  Ετοιμάζομαι.. 

Αχ κοριτσι μου γλυκο.ποσο σ αγαπω...ας ειναι ευχάριστα τα νεα ολων μας αυτο το μηνα.ας επιασαν τοπο οι προσπαθειες μας!και σούβλες και ψητα και οοοτι τραβαει η ορεξη μας!!!!

Εσείς αρχισατε να βαρατε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αυτα ειδα κ εγω..ελεγα αυτο π λεει 40 τεστ ωορρηξίας και 10 τεστ εγκυμοσυνης που εχει 22 νομιζω..αυτα λες κ εσυ?

 

Αυτα λεω ελενακι μου, ναι!με.υη διαφορα οτι πηρα τη μικροτερη ποσοτητα.πηρα 20 τεστ ωορηξιας και 5 εγκυμοσυνης στα 17 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Αυτα λεω ελενακι μου, ναι!με.υη διαφορα οτι πηρα τη μικροτερη ποσοτητα.πηρα 20 τεστ ωορηξιας και 5 εγκυμοσυνης στα 17 ευρω.

λεω επειδη εχω κ μεγαλους κυκλους να παρω πιο πολλα!τωρα αν πιασω αμεσως τα πεταω χαλαλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι!!σου ευχομαι λοιπον να τα παρεις και να πεταξεις τζαμπα τα λεφτα σου και να ειναι η πρωτη φορα που οχι απλα να μη σε νοιάζει, αλλα να το ευχαριστιεσαι κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ετσι!!σου ευχομαι λοιπον να τα παρεις και να πεταξεις τζαμπα τα λεφτα σου και να ειναι η πρωτη φορα που οχι απλα να μη σε νοιάζει, αλλα να το ευχαριστιεσαι κιολας!!!!

μακαρι!αλλα δεν απογοητευομαστε και αν δεν κ συνεχίζουμε ακομα πιο δυναμικα με πιο θετικη ενεργεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοπέλα μου...  αχ.. Ανυπομονώ να μου πεις τα ευχαριστα...σου εύχομαι στις 19 και εσύ και η άλλη η τρελογκο @Κατερινάκι/only love να μας πείτε θετικοοοοοοοοο... Και μετα να συνεχίζουν τα υπόλοιπα κορίτσια...Μια πίσω από την άλλη.  

Και φυσικά να ξεκινήσουμε χορό...  Και σούβλες...  Ετοιμάζομαι.. 

???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σ´αγαπω...και ας μην σε "ξέρω.."

???????.....πιστεψε με. Με ξερετε καλυτερα απο ολους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εμένα τα ίδια μου έχουν πει κι η γυναικολόγος, κι η ενδοκρινολόγος αλλά κι η αιματολογος που πήγα πρόσφατα! 2 απ' τα 3 για να αποφανθούν ότι έχει κάποια γυναίκα ΣΠΩ. Εγώ έχω μόνο την μορφολογία που φαίνεται στους υπερήχους αλλά τίποτα απ' τα άλλα δύο. Στη δική μου περίπτωση μου είπαν μόνο μυο-ινοσιτολη για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ωορρηξίας αλλά και τη συχνότητα μιας και υπερηχογραγικά ανακαλύψαμε τλχ 2 κύκλους ανωορρηκτικους. Γι'αυτό και μου πρότειναν την πρόκληση ωορρηξίας. Βέβαια 2/2 συλλήψεις που είχαμε τις πετύχαμε εντελώς φυσιολογικά μόνο με τη λήψη βιταμινών. Τώρα θα δούμε τι θα γίνει και μ αυτό τον κύκλο που είχαμε τη διέγερση και πρόκληση με γονοδοτροπινες.
    • Θα βρούμε..!! Και όλα θα πάνε δεξιά αυτή τη φορά!! Θα έχω και εγώ το νου μου αν δω κάτι θα σου στείλω! 
    • μου είπε ότι για να πούμε τον όρο συνδρομο πολυκυστικών θα πρέπει να έχω 2 από τα 3 κριτήρια..1)υπερηχογραφικη εικόνα πολυκυστικών ωοθηκών 2)αυξημένα ανδρογονα 3)διαταραχές περιόδου..έχω μονο το 1 από αυτά οπότε μου λεει οτι δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ετσι η περιπτωση μου.. είμαι λίγο καιρό σε αυτό το χωρο των εξετάσεων και του ψαξίματος, αν εσεις που έχετε περισσότερη εμπειρία βλέπετε ότι κάτι δεν στέκει από αυτά που μου λέει πείτε μου να δω πως θα κινηθώ..
    • Σε ευχαριστώ για την ενημερώση..έχω στείλει στην κοπέλα αλλά δεν μου έχει απαντήσει..λογικά τις έχει δώσει..
    • Καλημέρα κορίτσια ! Πως είστε ;;  μείνει καμία για τεστακι/χοριακη;  εγω νιώθω πως δεν περνάνε οι μέρες, δεν έχω κ γεμάτο πρόγραμμα αυτές τις μέρες κ κοιτάω όλο τις ημερομηνίες.. (δεν) περιμένω την ακατανόμαστη το μεγάλο Σάββατο , που μάλιστα δουλεύω.. πιθανότατα θα νιώσω την ανάγκη μεγάλη Παρασκευή να πάνω ένα τεστακι για να είμαι σπίτι μου άνετα …
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...