Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

εννοείται!!!τι υψος εχει κ θες να πας 53 κιλα?

1,58....παντα ημουν εκει 52-53...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

1,58....παντα ημουν εκει 52-53...

εντάξει κ 57 κιλα καλα εισαι!εγω ειμαι 1.71,5 (ακριβεια οχι αστεια!)και πριν ξεκινησω γυμναστικη ημουν 56-58 τωρα ειμαι 60-65 ...αυτη τη στιγμη ειμαι 63...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

εντάξει κ 57 κιλα καλα εισαι!εγω ειμαι 1.71,5 (ακριβεια οχι αστεια!)και πριν ξεκινησω γυμναστικη ημουν 56-58 τωρα ειμαι 60-65 ...αυτη τη στιγμη ειμαι 63...

Θελω να παω στα 52-53 για να εχω περιθώρια μετά όταν με το καλο ερθει το μωρακι μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουτζουκες μουυυυυυυ!!!!

Τζα!! Σημερα και για 1 μηνα εχω επιτιμη καλεσμένη!!! Ηρθε η εγκυος κολλητη μου!!!(ζει εκτος θεσσαλονικης σε νησί πια)οποτε περασαμε όλο το πρωινο μας μαζι!!σας στελνει πολλη πολλη μπεμπεδοσκονη(κςι η ιδια και η κόρη της μεσα απο την κοιλιά). Φυσικα κολλησα σα βδελλα επανω της μπας και κολλησω!!!!

Παρασκευαιδου μου!!! Ειμαι καλα σε φαση αναμονης για καθυστερηση!!!! 22/1 θα μετραω μια μερα!

Πεταλουδιτσα μου,ργω τη μακαροναδα που εβαλες την εφαγα χθες βταδυ..δε μπορουσα να κρατηθω..οποτε καταλαβαινεις πως παει η δίαιτα μου...οπως πηγαν και οι αλλες....παντως μπραβο εου που εχασες αν και νομιζω οτι εισαι μια χαρα αναλογα με το υψος που γραφεις!οσο για το αγχος σου..αχ αμ σε πιασω στα χέρια μου..

Ελενακι ?εκανες την εξεταση αιματος????

Κατερινακι μου,μη μου στεναχωριεσαι.. Θα βγει μια μεγαλη χοριακη και θα εκμεταλλευτουμε το χρονο που λειπει ο αντρουλης σου για να δουμε τι εκπληξη θα του κανεις!!!

Ντια μου, υπομονη αγαπη μου καιβθα φτιαξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οοοοοχιιιιι.ελενακι μου γλυκο, λυπάμαι πολύ... 

Αν ετρεφα τοσες ελπιδες για σενα εγώ φανταζομαι ποσες ετρεφες εσυ...

Δε πειραζει κοριτσακι μου,δεν ηταν το τυχερο του τώρα.. Ανασυγκροτησου παρε μια βαθια ανασα και παμε για τα καλύτερα ετσι???εμεις ειμαστε εδω να σου συμπαρασταθουμε σε ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Οοοοοχιιιιι.ελενακι μου γλυκο, λυπάμαι πολύ... 

Αν ετρεφα τοσες ελπιδες για σενα εγώ φανταζομαι ποσες ετρεφες εσυ...

Δε πειραζει κοριτσακι μου,δεν ηταν το τυχερο του τώρα.. Ανασυγκροτησου παρε μια βαθια ανασα και παμε για τα καλύτερα ετσι???εμεις ειμαστε εδω να σου συμπαρασταθουμε σε ολα.

ευχαριστω!!!θα παμε τελος του μηνα στο γιατρο για την θεραπεια οποτε θα επιστρεψουμε δυναμικα!η μονη στενοχωρια ηταν οτι θελαμε απο χθες να παιξουμσ τυφλομυγα(εχουμε απο την αρχη του μηνα γτ ειμαστε στην πεθερα μ κ κοιμομασταν αλλου κ αλλαξαμε δωματιο κ λεμε εδω ειμαστε αλλα φοβοταν ο δικος μ εχθες μν εχουμε μωρο κ ειπαμε σμρ αφου βγηκε αρνητικη να βρεθουμσ το βραδυ κ μολις μ ηρθε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πολύ που σε "ακουω" καλα!! Ετσι θα γινει!θα γινει η θεραπεία και ολα θα πανε καλα!!

Ωχ βρε γκαντεμια!!!αυτος ο συγχρονισμος το να εχεις καθυστερηση και τη μερα που έχεις ηδη κανει χοριακη να σου ερχεται περιοδος... Ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αρνητικπ δυστυχώς! 

Και να φανταστείς οτι χτες λεγαμε για συμπτώματα και τραβηγματα........

Λοιπόν κορίτσια πρέπει να το πάρουμε απόφαση..... Τα σύμπτωματα δε λενε τιποτα. Μονο καθυστέρηση και χοριακη..

Λυπάμαι ελενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι σπαστικο!απλα τωρα π μ ηρθε εμεις δεν ειχαμε καθολου επαφες στις γονιμες!

δεν με εχει παρει πολυ απο κατω..δεν εχω απογοητευτει...θα φτιαξουμε το σπερμα του ανδρα μ κ μετα μπορει αν ειναο να ξεκινησουμε κ πιο συστηματικα...πιθανον καποια στιγμη να κανω κ τεστ ωορρηξιας!μας είπεο ουρολογος οτι θεραπεια θα θελει σιγουρα 6μηνη και μετα θα δουμε την κιρσοκηλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Και να φανταστείς οτι χτες λεγαμε για συμπτώματα και τραβηγματα........

Λοιπόν κορίτσια πρέπει να το πάρουμε απόφαση..... Τα σύμπτωματα δε λενε τιποτα. Μονο καθυστέρηση και χοριακη..

Λυπάμαι ελενα..

οντως το εχω παρατηρησει...καθε μηνα εχεις κ κατι διαφορετικο κ απλα ειναι τυχαίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

οντως το εχω παρατηρησει...καθε μηνα εχεις κ κατι διαφορετικο κ απλα ειναι τυχαίο!

ΠΦΦΦΦ λυπαμαι και γω ρε ελενακι!!ευχομαι να λυσετε το θεμα και να τα καταφερεις συντομα! να γι αυτο εγω δεν θελω να καθυστερω να κανω τεστ..γτ οσο περναει ο καιρος της καθυστερησης τοσο πιο εντονα συμπτωματα εχω και τρεφω πολλες ελπιδες..ευτυχως βεβαια εσυ δεν απογοητευτηκες πολυ ...παμε δυνατα για την επομενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ΠΦΦΦΦ λυπαμαι και γω ρε ελενακι!!ευχομαι να λυσετε το θεμα και να τα καταφερεις συντομα! να γι αυτο εγω δεν θελω να καθυστερω να κανω τεστ..γτ οσο περναει ο καιρος της καθυστερησης τοσο πιο εντονα συμπτωματα εχω και τρεφω πολλες ελπιδες..ευτυχως βεβαια εσυ δεν απογοητευτηκες πολυ ...παμε δυνατα για την επομενη..

ευχαριστώ!!!τωρα θα κανουμε κ το σπερμοδιαγραμμα να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ξερεις τι θα εκανα αν ειχα καλα νεα??? Θα του ελεγα οτι ειναι αρνητικό θα κλαιγομουν λιγο αλλα θα πήγαινα να τον βρω εκει που είναι να του δωσω αυτοπρόσωπως το δωρο του...(δυο πιπιλες σε ροζ και σε μπλε).... 

Δε ξερω βέβαια αν ειναι εφικτο αυτο που σου λεω ομως...

Κοιτα επειδη και εγω θα ηθελα πολυ να κανω εκπληξη στον αντρα μου σου προτείνω αν μαθεις οτι ειναι θετικο να κανεις υπομονη και να σκεφτουμε ολες μαζι εναν τροπο να του το πεις..

Αν παλι ειναι αρνητικό......πες τα σε εμας...Φυσικά δεν ειναι το ιδιο το ξέρω...αλλα πρέπει καπου να τα πεις...

Πολυ ωραια ιδέα..δυστυχως..εκεινος θα ειναι στην Σκύρο για τοποθέτηση..και γω δουλεύω..μονο Σ/Κ θα μπορω..αλλα λογικα μεσα στο Σ/Κ θα επιστρέψει πρωτα ο θεος..ας μάθω Χριστέ μου αυτα τα νεα..τα καλα νεα..και οντως,θα το συζητήσουμε γλυκά μου κοριτσια και θα την βρούμε την έκπληξη..Νιώθω πολυ τυχερή που σας εχω "πλάι" μου..και σας ευχαριστω γίαυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Τζουτζουκες μουυυυυυυ!!!!

Τζα!! Σημερα και για 1 μηνα εχω επιτιμη καλεσμένη!!! Ηρθε η εγκυος κολλητη μου!!!(ζει εκτος θεσσαλονικης σε νησί πια)οποτε περασαμε όλο το πρωινο μας μαζι!!σας στελνει πολλη πολλη μπεμπεδοσκονη(κςι η ιδια και η κόρη της μεσα απο την κοιλιά). Φυσικα κολλησα σα βδελλα επανω της μπας και κολλησω!!!!

Παρασκευαιδου μου!!! Ειμαι καλα σε φαση αναμονης για καθυστερηση!!!! 22/1 θα μετραω μια μερα!

Πεταλουδιτσα μου,ργω τη μακαροναδα που εβαλες την εφαγα χθες βταδυ..δε μπορουσα να κρατηθω..οποτε καταλαβαινεις πως παει η δίαιτα μου...οπως πηγαν και οι αλλες....παντως μπραβο εου που εχασες αν και νομιζω οτι εισαι μια χαρα αναλογα με το υψος που γραφεις!οσο για το αγχος σου..αχ αμ σε πιασω στα χέρια μου..

Ελενακι ?εκανες την εξεταση αιματος????

Κατερινακι μου,μη μου στεναχωριεσαι.. Θα βγει μια μεγαλη χοριακη και θα εκμεταλλευτουμε το χρονο που λειπει ο αντρουλης σου για να δουμε τι εκπληξη θα του κανεις!!!

Ντια μου, υπομονη αγαπη μου καιβθα φτιαξει...

Ωωωωωω...νομιζω θα "κολλήσεις" απο την φιλενάδα..και σε λιγο θα μοιράζεις απλόχερα τη δικη σου μπεμπεδοσκονη!!!

σ´ευχαριστω πολυ κοπελαρα μου..ναι..θελω πολυ να καταστρώσουμε σχεδιο...(βασικα θελω πολυ να πανε ολα καλα και να χω θετική χοριακη..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

αρνητικπ δυστυχώς! 

Οχι ρε γαμωτο...κριμα..ειχες πολλα συμπτώματα..αλλα τι να κανεις..δεν πειράζει...το μονο σπαστικό ειναι συτο που έγραψες οτι ηρθε κιολας η ρημάδα!!γιατι δεν ερχόταν λίγες ώρες εστω νωρίτερα,να μην μπεις καν στη διαδικασία..τελοσπαντων..ολα θα ναι καλυτερα απο δω και περα..θα κανει και την αγωγή ο αντρουλης σου,και ολα καλα θα πανε..και συντομα θα κανεις μια νεα χοριακη..θετική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love @elenaaa445 πως πανε οι κραμπες και τα τραβήγματα??? 

Ενιωσα κ εγω χτες χαμηλα τραβηγματαλια κ σουβλιες στο κέντρο... μαλλον ομως θα ηταν η ωορρηξια μου μιας κ εχω μεγαλοτσικο κυκλο..βεβαια ξερω οτι η ωορρηξια γίνεται δεξιά ή αριστερά  αλλα διαβαζα στο ιντερνετ οτι καμια φορα μπορει να ποναμε οπως στη περιοδο αλλα πιο ελαφρυα..

Μακάρι να είναι ειναι για καλο ολα αυτα που νιωθουμε...

Petalouditsa m ego akoma exo ponakia les k tha do periodo k entono travigma apo kato kala tis teleutees meres ponaei k to stithos m. To mono p exo na po einai na min apogoiteuse kai pistepse to k tha ginei. Ego alithia tis protes meres pou eniotha ta ponakia xaideua tin kilia m k elega to pater imon k parakalousa ton xristouli opos m to estile etsi na moy to afisei na genithei igies . ? pistepse to k ola tha pan kala tha to deis. S euxome mesa ap tin kardia m sintoma me ena thetikotatooo test k mia psili xoriakiiii 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Petalouditsa m ego akoma exo ponakia les k tha do periodo k entono travigma apo kato kala tis teleutees meres ponaei k to stithos m. To mono p exo na po einai na min apogoiteuse kai pistepse to k tha ginei. Ego alithia tis protes meres pou eniotha ta ponakia xaideua tin kilia m k elega to pater imon k parakalousa ton xristouli opos m to estile etsi na moy to afisei na genithei igies . ? pistepse to k ola tha pan kala tha to deis. S euxome mesa ap tin kardia m sintoma me ena thetikotatooo test k mia psili xoriakiiii 

Σε ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι.. εγω καθε βράδυ κοιμάμαι με μια εικόνα μικρή με την Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντω και νιώθω πιο ήρεμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι.. εγω καθε βράδυ κοιμάμαι με μια εικόνα μικρή με την Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντω και νιώθω πιο ήρεμη....

Oti s kanei na niotheis esu pio iremi... tha perimeno m agonia ta euxarista nea sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Oti s kanei na niotheis esu pio iremi... tha perimeno m agonia ta euxarista nea sou.

Σε ευχαριστώ πολύ... Ανυπομονώ να ερθει το μωρακι μου ξανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ωωωωωω...νομιζω θα "κολλήσεις" απο την φιλενάδα..και σε λιγο θα μοιράζεις απλόχερα τη δικη σου μπεμπεδοσκονη!!!

σ´ευχαριστω πολυ κοπελαρα μου..ναι..θελω πολυ να καταστρώσουμε σχεδιο...(βασικα θελω πολυ να πανε ολα καλα και να χω θετική χοριακη..)

Απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι....ευχομαι το πρηξιμο στο στηθος μου να ειναι απο κάποιο σπορακι που του αρεσε η μητρα μου και ηρθε να ζήσει εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι....ευχομαι το πρηξιμο στο στηθος μου να ειναι απο κάποιο σπορακι που του αρεσε η μητρα μου και ηρθε να ζήσει εκει!

αντε περιμενουμε γρηγορα ευχαριστα νεα!!!!!!πεμπτη ετσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευη!αν και.... Εδω και.λιγη ωρα με επιασε μια απαισιοδοξια...λεω πολυ καλο για να ειναι αληθινο...μαλλον ρπανηλθε το σωμα μου στα παλια δεδομένα (πριν αρχισουμε πρασπαθειες) και πρηστηκε το στηθος λογω επικείμενης περιοδου...γιατι εδω και 1,5 χρονο πολύ να πρηστηκε μονο μια δυο φορες και αυτο κατα τη διαρκεια περιοδου...

Πφφφφφφ!εγω και απαισιοδοξια δεν πανε μαζι!δε ξερω γιατι με επιασε τωρα.. Μαλλον απο τις πολλες μπατσες που εφαγα φοβαμαι να πιστεψω και προστατευω ετσι τον εαυτο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...