Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Kalhmera.... sas euxaristw polu gia thnn sumparastash!!! gia peite mou eseis se ti fash briskeste?

@peacock an thumamai kala...eisai se fash tuflomhgwn (pantws eides pou se eipa ston deutero mhna ta xapia bohthane! eixa ena omorfo..alla twra ton deutero exw 2 omorfahliobasilemata...authn thn fora exw pio entono pono alla den to bazoume katw) pame gera.... 

@Petalouditsa28 kanonise kathe duo meres.....mexri to telos tuflomhges...kai na deis poso suntoma tha erthei, mporei kai na htan to sporaki pou prospathei na trupwsei. 

@mommy86 Koritsaki mou esu se ti fasei eisai??? 

@Katerinaki/only love gia etoimasou na mas peis ta euxarista gia na se zalizw akoma pio polu!!!.... ax.... anupomwnw... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω το ελπιζω κοριτσακια μου..με τη δικη σας θετική ενέργεια ολα θα πανε καλα..είτε τωρα,είτε πιο μετα..οποτε εχουμε 21/1,26/1 και 28/1 και μια καθυστέρηση ήδη.. @mommy86 εμεις παμε πακετο..και μενα η πρωτη μερα καθυστέρησης θα ειναι 21/1..αν βγει η εξεταση θετική στις 19 θα επαναλάβω και στις 21..και μετα ξέρετε ε????θα γίνει Χ Α Μ Ο Σ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!θα γίνει της γκαστρούλας φέτος κοριτσαρες μου...ΚΟΙΤΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ..ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ,!,!!!!

Kai egw kai egw kai egw... egw stis 31.01

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kalhmera.... sas euxaristw polu gia thnn sumparastash!!! gia peite mou eseis se ti fash briskeste?

@peacock an thumamai kala...eisai se fash tuflomhgwn (pantws eides pou se eipa ston deutero mhna ta xapia bohthane! eixa ena omorfo..alla twra ton deutero exw 2 omorfahliobasilemata...authn thn fora exw pio entono pono alla den to bazoume katw) pame gera.... 

@Petalouditsa28 kanonise kathe duo meres.....mexri to telos tuflomhges...kai na deis poso suntoma tha erthei, mporei kai na htan to sporaki pou prospathei na trupwsei. 

@mommy86 Koritsaki mou esu se ti fasei eisai??? 

@Katerinaki/only love gia etoimasou na mas peis ta euxarista gia na se zalizw akoma pio polu!!!.... ax.... anupomwnw... 

 

Κοριτσάρα μου δεν με ζαλίζεις καθολου..κατσε να αποδειχθω έγκυος..και θα δειτε τι ζαλάδα θα σας δημιουργήσω εγω!!!αχαχχαχαχαχαχαχχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kai egw kai egw kai egw... egw stis 31.01

 

Θα γίνει χαμοοοοοοοοοοος αυτο το μηνα ρε παιδιαααααα...ανυπομονώ..σαν βόμβες θα αρχίσουν να σκάνε τα καλα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κατερινακι για μενα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα!! αυτο το μηνα με 2 θετικα τεστ οωρηξιας δεν ξερω ποτε περιμενω!! αν λαβω υποψην την 1η περιμενω 19 του μηνος αν αλ λαβω υποψην τη 2η που ηταν και πιο καραμπινατο θετικο περιμενω στις 26 αρα εχω ακομη...!!

Kopela mou xthes diabasa auto kai se skefthka...opote pisteuw oti stis 19.01 Pas ki esu gia xoriakh gt to mpoumpoukaki hrthe...http://pointfromview.blogspot.de/2014/10/blog-post_75.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Θα γίνει χαμοοοοοοοοοοος αυτο το μηνα ρε παιδιαααααα...ανυπομονώ..σαν βόμβες θα αρχίσουν να σκάνε τα καλα νεα!!!

kathe mera kai mia tha xairetai.. :-)

kai ti kala pou akolouthw egw meta gia na mporw na rwtaw.... :-p na zalizw basika :-* 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love @elenaaa445 πως πανε οι κραμπες και τα τραβήγματα??? 

Ενιωσα κ εγω χτες χαμηλα τραβηγματαλια κ σουβλιες στο κέντρο... μαλλον ομως θα ηταν η ωορρηξια μου μιας κ εχω μεγαλοτσικο κυκλο..βεβαια ξερω οτι η ωορρηξια γίνεται δεξιά ή αριστερά  αλλα διαβαζα στο ιντερνετ οτι καμια φορα μπορει να ποναμε οπως στη περιοδο αλλα πιο ελαφρυα..

Μακάρι να είναι ειναι για καλο ολα αυτα που νιωθουμε...

Μακαρι να ειναι θετικά σημάδια..είτε ωορρηξιας για σενα..είτε φασολακίων για εμας..σημερα δεν εχω νιωσει κατι..αλλα η κοιλιά μου εχει πρηστεί παααααρα πολυ..με ειδε μια γνωστή μου στο φούρνο που ειχε καιρό να με δει και μου λέει,δεν το πιστευω,ποτε έμεινες έγκυος???Στραβοκαταπια λιγο..αλλα ξέρω πως το πρήξιμο ειναι απο την προγεστερονη..οπως και η δυσκοιλιότητα που δεν παλευεται..αντε..άλλες δυο και σημερα μείνανε για να μάθω..Σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα..εφυγε ο καλός μου το πρωι..και δεν ξέρουμε ποια μερα θα γυρίσει..(σιγουρα απο παρασκευη και μετα..)κοριτσακια μου..πως θα κοιμάμαι μόνη μου???με την σκέψη στα αποτελέσματα που θα λάβω την Πέμπτη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες βράδυ κοριτσακια μου παλι ονειρο ειδα..ειδα οτι ημουν με τη μανα μου και μαγειρευαμε,η οποία σημερα γιορταζει κιολας οποτε γίαυτο μπορει να την ειδα κόκας..και μετα,ξαφνικά,μεταπηδησα σε μια εκκλησία εδω κοντά μου,ψάχνοντας να ρωτήσω τον παπά για αγιασμό..(ειναι κατι που συζητάμε παρα πολυ καιρό) και αφου ρώταγα που ειναι και δεν ήξερε κανεις να μου πει,τον ειδα να καθετε μαζι με άλλο κόσμο,τη μούρη του δεν την ειδα..τον αναγνώρισα όμως απο τα άσπρα μαλλιά..και οπως περπατούσα υποτιθεται να παω κοντά του,έστριψα απότομα αριστερά και ειπα στον αντρα μου,παμε να φύγουμε,άστο..θα φωνάξουμε τον παπά Αλέξανδρο..(εναν άλλο παπά που ειναι εκει στην εκκλησία..) και ξύπνησα..απλα με επιασε κατι γιατι οι παπάδες λέει,δεν ειναι καλο σημάδι στα ονειρα..Βγηκε και ενα ονειρο την περασμένη εβδομάδα που ίδια..και χω επιρρεαστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μακαρι να ειναι θετικά σημάδια..είτε ωορρηξιας για σενα..είτε φασολακίων για εμας..σημερα δεν εχω νιωσει κατι..αλλα η κοιλιά μου εχει πρηστεί παααααρα πολυ..με ειδε μια γνωστή μου στο φούρνο που ειχε καιρό να με δει και μου λέει,δεν το πιστευω,ποτε έμεινες έγκυος???Στραβοκαταπια λιγο..αλλα ξέρω πως το πρήξιμο ειναι απο την προγεστερονη..οπως και η δυσκοιλιότητα που δεν παλευεται..αντε..άλλες δυο και σημερα μείνανε για να μάθω..Σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα..εφυγε ο καλός μου το πρωι..και δεν ξέρουμε ποια μερα θα γυρίσει..(σιγουρα απο παρασκευη και μετα..)κοριτσακια μου..πως θα κοιμάμαι μόνη μου???με την σκέψη στα αποτελέσματα που θα λάβω την Πέμπτη??

kai emeis edw ti kanoume????

Zalize massssssssssssssssssssss..................

Akou ekei tha se toulomadhsw....prosexe tha fwnaksw bohtheia thn @mommy86

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kai emeis edw ti kanoume????

Zalize massssssssssssssssssssss..................

Akou ekei tha se toulomadhsw....prosexe tha fwnaksw bohtheia thn @mommy86

Αχαχαχαχαχαχαχχα...αληθεια..δεν ξέρω τι θα εκανα αν δεν ειχα και εσας να μοιράζομαι σκέψεις και συναισθήματα...?????????❤️????❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kathe mera kai mia tha xairetai.. :-)

kai ti kala pou akolouthw egw meta gia na mporw na rwtaw.... :-p na zalizw basika :-* 

 

Στειλε μου λιγη αισιοδοξία κ μενα σε παρακαλώ!! Αν και ειμαι ηρεμη και δεν αγχώνομαι ωστοσο το να καταφερω αυτο το μηνα να ειμαι εγκυος φαντάζει λιγο απιαστο όνειρο......δε ξερω γιατι...προσπαθω να σκεφτομαι τα θετικα πάντως.. και λεω στον εαυτο μου..: πεταλουδίτσα σταματα τη γκρίνια..τόσο καιρο γκρινιάζες που ειχες πολλες μερες αίμα, ροζ καο καφε υγρα...και τωρα που η περίοδος κράτησε μονο 5 μερες οπως παντα και εκ τοτε δε ξανα ειδες ιχνος αιματος...παλι γκρινιαζεις???? Και εκει αυτομουτζωνομαι χαχαχαχαχα...

Τι ειμαστε εμεις οι άνθρωποι ομως αχάριστοι...

Να σου πω κάτι και αν μπορείς να με καταλάβεις... θα ηθελα να πρηστει το στηθος μου ακομα και αν δεν εχω μεινει έγκυος.....Έτσι για να χαρω λιγο και να πιστεψω οτι οντως εστρωσε ο κυκλος μου...παντα ειχα πεησμενο στηθος πριν τη περιοδο παντα! Μακαρι να ξανα συμβεί...και ολα τα αλλα θα ρθουν...μεχρι στιγμής πουπουλο είναι και ειμαι στην 23η ημερα..βεβαια αν θεωργηω οτι εκανα αργα ωορρηξια (στο διαστημα 19η με 22η μερα) απο εδω κ μπρος θα πρςπει να περιμένω να πρηστει.. απλα ξέρεις αν δε πρηστει θα αναρωτιεμαι: μα βεβαια πως να υπαρξει εγκυμοσύνη αν δεν υπαρχουν οι καταλληλες ορμόνες που μας πριζουν??? 

Σε ζαλισα ε.?????? Σειρα μου τωρα! 

Μακαρι καρδουλα μου να εχεις καλα νεα και εσυ. Μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love Ναι καλε δες το και θετικά! Θα εχεις ολο το χρόνο δικο σου να εισαι on line στο mammyland!❤

Duo meres meinane..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love Ναι καλε δες το και θετικά! Θα εχεις ολο το χρόνο δικο σου να εισαι on line στο mammyland!❤

Duo meres meinane..........

Ναι..και δεν θα χρειάζεται να μαγειρεύω κιολας..απλα το μυαλό κανει περιεργα ταξίδια..σκέφτομαι πως θα αντιμετωπίσω μια αρνητική απάντηση την Πέμπτη μόνη μου..δεν θα ειναι εδω ο καλός μου να με πάρει μια αγκαλιά..τεσπα..προσπαθω να μην σκέφτομαι αρνητικά..ξέρετε τι σκεφτόμουν?την Πέμπτη..αν εχω καλα νεα..να μην του το πω..δεν ξέρω αν θα κρατηθώ βεβαια..αλλα σκεφτόμουν να του το κανω έκπληξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kalhmera.... sas euxaristw polu gia thnn sumparastash!!! gia peite mou eseis se ti fash briskeste?

@peacock an thumamai kala...eisai se fash tuflomhgwn (pantws eides pou se eipa ston deutero mhna ta xapia bohthane! eixa ena omorfo..alla twra ton deutero exw 2 omorfahliobasilemata...authn thn fora exw pio entono pono alla den to bazoume katw) pame gera.... 

@Petalouditsa28 kanonise kathe duo meres.....mexri to telos tuflomhges...kai na deis poso suntoma tha erthei, mporei kai na htan to sporaki pou prospathei na trupwsei. 

@mommy86 Koritsaki mou esu se ti fasei eisai??? 

@Katerinaki/only love gia etoimasou na mas peis ta euxarista gia na se zalizw akoma pio polu!!!.... ax.... anupomwnw... 

 

Koρντάσι μου μπορεί και σε αυτό να είμαι τεμπελχανίο... Εχω κάνει ήδη 3 κύκλους μόνο με κλομιφαίνη (μεγαλύτερη δοση απ΄οτι τωρα) χωρίς ένεση και πάντα είχα ενα ωάριο., δεν κατάλαβα κάποια διαφορά από τη 2η φορά.... Αφού δεν πέτυχε μόνο με κλομιφαίνη πήγαμε στον συνδιασμό κλομιφαίνη + pregnyl...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι..και δεν θα χρειάζεται να μαγειρεύω κιολας..απλα το μυαλό κανει περιεργα ταξίδια..σκέφτομαι πως θα αντιμετωπίσω μια αρνητική απάντηση την Πέμπτη μόνη μου..δεν θα ειναι εδω ο καλός μου να με πάρει μια αγκαλιά..τεσπα..προσπαθω να μην σκέφτομαι αρνητικά..ξέρετε τι σκεφτόμουν?την Πέμπτη..αν εχω καλα νεα..να μην του το πω..δεν ξέρω αν θα κρατηθώ βεβαια..αλλα σκεφτόμουν να του το κανω έκπληξη..

Ξερεις τι θα εκανα αν ειχα καλα νεα??? Θα του ελεγα οτι ειναι αρνητικό θα κλαιγομουν λιγο αλλα θα πήγαινα να τον βρω εκει που είναι να του δωσω αυτοπρόσωπως το δωρο του...(δυο πιπιλες σε ροζ και σε μπλε).... 

Δε ξερω βέβαια αν ειναι εφικτο αυτο που σου λεω ομως...

Κοιτα επειδη και εγω θα ηθελα πολυ να κανω εκπληξη στον αντρα μου σου προτείνω αν μαθεις οτι ειναι θετικο να κανεις υπομονη και να σκεφτουμε ολες μαζι εναν τροπο να του το πεις..

Αν παλι ειναι αρνητικό......πες τα σε εμας...Φυσικά δεν ειναι το ιδιο το ξέρω...αλλα πρέπει καπου να τα πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Στειλε μου λιγη αισιοδοξία κ μενα σε παρακαλώ!! Αν και ειμαι ηρεμη και δεν αγχώνομαι ωστοσο το να καταφερω αυτο το μηνα να ειμαι εγκυος φαντάζει λιγο απιαστο όνειρο......δε ξερω γιατι...προσπαθω να σκεφτομαι τα θετικα πάντως.. και λεω στον εαυτο μου..: πεταλουδίτσα σταματα τη γκρίνια..τόσο καιρο γκρινιάζες που ειχες πολλες μερες αίμα, ροζ καο καφε υγρα...και τωρα που η περίοδος κράτησε μονο 5 μερες οπως παντα και εκ τοτε δε ξανα ειδες ιχνος αιματος...παλι γκρινιαζεις???? Και εκει αυτομουτζωνομαι χαχαχαχαχα...

Τι ειμαστε εμεις οι άνθρωποι ομως αχάριστοι...

Να σου πω κάτι και αν μπορείς να με καταλάβεις... θα ηθελα να πρηστει το στηθος μου ακομα και αν δεν εχω μεινει έγκυος.....Έτσι για να χαρω λιγο και να πιστεψω οτι οντως εστρωσε ο κυκλος μου...παντα ειχα πεησμενο στηθος πριν τη περιοδο παντα! Μακαρι να ξανα συμβεί...και ολα τα αλλα θα ρθουν...μεχρι στιγμής πουπουλο είναι και ειμαι στην 23η ημερα..βεβαια αν θεωργηω οτι εκανα αργα ωορρηξια (στο διαστημα 19η με 22η μερα) απο εδω κ μπρος θα πρςπει να περιμένω να πρηστει.. απλα ξέρεις αν δε πρηστει θα αναρωτιεμαι: μα βεβαια πως να υπαρξει εγκυμοσύνη αν δεν υπαρχουν οι καταλληλες ορμόνες που μας πριζουν??? 

Σε ζαλισα ε.?????? Σειρα μου τωρα! 

Μακαρι καρδουλα μου να εχεις καλα νεα και εσυ. Μακαρι...

Kardoula mou den me zalises.... 

na sto pw me omorfa logia? h opws tha milousa thn kollhth mou ?

Me omorfa logia: to na pristei den shmainei tipota , ta sumptwmata diaferoun....kai xwris priksimo sto sththos mporei na uparksei egkumwshnh ,mhn ksexnas oti ksekinane meta thn 5-6 bdomada ara den xreiazetai na prodikazeis alla na elpizeis.... (Sou stelnw olo to onomataki mou diko sou ELPIDAAAAAAAAAA) 

opws tha milousa sthn kollhth mou: Kala bre blammeno(sugnwmh) afou eixes ton oktwmbio egkumoshnh gt agxonesai? auto shmainei oti tha ta kataferetai polu suntoma . Esu to xeis balei sto mualo sou kai auto se mplokarei, asto sthn akrh kai tha deis 

Xthes h bohthos ths gunaikologou me eipe gia mia pelatissa tou ...ekane gia ena xrono eneseis, kai tipota molis eipe barethhka ante apo ekei den kanw tipota pleon tsoup hrthe mesa se 2 mhnes. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχχα...αληθεια..δεν ξέρω τι θα εκανα αν δεν ειχα και εσας να μοιράζομαι σκέψεις και συναισθήματα...?????????❤️????❤️?

<3 <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Koρντάσι μου μπορεί και σε αυτό να είμαι τεμπελχανίο... Εχω κάνει ήδη 3 κύκλους μόνο με κλομιφαίνη (μεγαλύτερη δοση απ΄οτι τωρα) χωρίς ένεση και πάντα είχα ενα ωάριο., δεν κατάλαβα κάποια διαφορά από τη 2η φορά.... Αφού δεν πέτυχε μόνο με κλομιφαίνη πήγαμε στον συνδιασμό κλομιφαίνη + pregnyl...

Phges gia uperhxo kopela mou? Twra kaneis kai thn enesoula opote ksereis oti se 36 skaei!! kai na ksereis twra tha erthei!!!!!!!!!!!!!! einai h xronia mas pws na to kanoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

opws tha milousa sthn kollhth mou: Kala bre blammeno(sugnwmh) afou eixes ton oktwmbio egkumoshnh gt agxonesai? auto shmainei oti tha ta kataferetai polu suntoma . Esu to xeis balei sto mualo sou kai auto se mplokarei, asto sthn akrh kai tha deis 

Krataw auto!!! Xaxaxaxa

Me kalupses...exeis dikio... ma@@@@zomai tamala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Krataw auto!!! Xaxaxaxa

Me kalupses...exeis dikio... ma@@@@zomai tamala!!!

Ma tamala....mh nomizeis kai egw etsi eimai alla eipe ama einai na ginei tha ginei... barethhka kathe fora..eipa terma pleon... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Phges gia uperhxo kopela mou? Twra kaneis kai thn enesoula opote ksereis oti se 36 skaei!! kai na ksereis twra tha erthei!!!!!!!!!!!!!! einai h xronia mas pws na to kanoume

Την Πέμπτη θα πάω για υπέρηχο... χθες πήρα το τελευταίο χαπάκι.. για να δούμε τι θα δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1984 είπε:

Elena m pisteuo alithia oti to 2017 einai poli poio kali xronia ap to 2016 ... ego ta teleutea 3 xronia prospathousa i persini xronia perase mesa sto agxos gt polles sovares thanatifores asthenies sta adelfia k tous goneis m imoun i moni pou emina sxetika igiis na tous trexo olous . Meta apo 10 mines treximatos egxiriseon ximotherapion kapos iremisame k eipa oti xriazome kati kalo prepei to 2017 na mpei kala to eixa anagki to pistepsa etsi arxisa therapia g na kanoume moraki stis 21.12.2016 egine i topothetisi spermatos (opos to lete ellada ap oti diavasa spermatexisi) 5.1.17 eprepe na kano xoriaki den antexa omos k piga 3.1.17 kai nai itan thetiko 70 monades meta  apo 2 meres  170 meta apo 4 meres 880 k meta apo 2 meres 1700 tora perimeno na to fo ston iperixo. Ta leo ola auta gt pano apo ola prpei emeis oi idies na pistepsoume oti tha petixei oti tha ta kataferoume. Oti provlimata k na exoume na stekomaste orthies kai na palevoume. O Theos einai panta dipla mas kante tin proseuxi sas pistepste to k tha ginei. 

πραγματικα ενας δυσκολος χρονος εφυγε και ενας νεος πιο χαρούμενος ξεκιναει!πραγματικα ειναι η χρονια σ κ σου αξιζει μετα απο οσα περασες!με το καλο να πας κ στον γιατρο!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love @elenaaa445 πως πανε οι κραμπες και τα τραβήγματα??? 

Ενιωσα κ εγω χτες χαμηλα τραβηγματαλια κ σουβλιες στο κέντρο... μαλλον ομως θα ηταν η ωορρηξια μου μιας κ εχω μεγαλοτσικο κυκλο..βεβαια ξερω οτι η ωορρηξια γίνεται δεξιά ή αριστερά  αλλα διαβαζα στο ιντερνετ οτι καμια φορα μπορει να ποναμε οπως στη περιοδο αλλα πιο ελαφρυα..

Μακάρι να είναι ειναι για καλο ολα αυτα που νιωθουμε...

εκανα χοριακη..μετα τις 14 μ ειπαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Χθες βράδυ κοριτσακια μου παλι ονειρο ειδα..ειδα οτι ημουν με τη μανα μου και μαγειρευαμε,η οποία σημερα γιορταζει κιολας οποτε γίαυτο μπορει να την ειδα κόκας..και μετα,ξαφνικά,μεταπηδησα σε μια εκκλησία εδω κοντά μου,ψάχνοντας να ρωτήσω τον παπά για αγιασμό..(ειναι κατι που συζητάμε παρα πολυ καιρό) και αφου ρώταγα που ειναι και δεν ήξερε κανεις να μου πει,τον ειδα να καθετε μαζι με άλλο κόσμο,τη μούρη του δεν την ειδα..τον αναγνώρισα όμως απο τα άσπρα μαλλιά..και οπως περπατούσα υποτιθεται να παω κοντά του,έστριψα απότομα αριστερά και ειπα στον αντρα μου,παμε να φύγουμε,άστο..θα φωνάξουμε τον παπά Αλέξανδρο..(εναν άλλο παπά που ειναι εκει στην εκκλησία..) και ξύπνησα..απλα με επιασε κατι γιατι οι παπάδες λέει,δεν ειναι καλο σημάδι στα ονειρα..Βγηκε και ενα ονειρο την περασμένη εβδομάδα που ίδια..και χω επιρρεαστει...

εγω ειχα δει την προηγουμενη εβδομαδα οτο πηγα τουαλετα κ σκουπισα λιγο ροζ αιμα περιοδου...δεν νομιζω το ονειρο σ να ειναι κατι κακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

πραγματικα ενας δυσκολος χρονος εφυγε και ενας νεος πιο χαρούμενος ξεκιναει!πραγματικα ειναι η χρονια σ κ σου αξιζει μετα απο οσα περασες!με το καλο να πας κ στον γιατρο!!!!

εκανα χοριακη..μετα τις 14 μ ειπαν!

Ωωωωωωωω!!!! Μακαρι να εχεις τέλεια νεα!! Μακάρι! Ενημερωσε μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ωωωωωωωω!!!! Μακαρι να εχεις τέλεια νεα!! Μακάρι! Ενημερωσε μας!!!

εννοείται!!!τι υψος εχει κ θες να πας 53 κιλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...