Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Ελενακι μου, εγω ειμαι απο θεσσαλονικη,ειμαι 30 χρονων το ιδιο και ο αντρας μου.εδω και σχεδον 2 χρονια προσπαθούμε για μωρακι μα καποιος απο κει ψηλα μας βλεπει και γελαει μαλλον!!ακομη δεν ειχαμε κανενα αποτελεσμα!έχω κανει ορμονικες εξετασεις οι οποιοες δε βγηκαν σουπερ ουαου, βγήκαν καλες.ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγραμμα και βγηκε καλο...αυτα εν ολίγοις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεειιιιιι!!!ηθελα να σου δωσω καρδουλα πεταλουδιτσα αλλα αυτο το μηχανημα μέτρησε οτι εδωσα πολλες σημερα και δε με αφηνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ελενακι μου, εγω ειμαι απο θεσσαλονικη,ειμαι 30 χρονων το ιδιο και ο αντρας μου.εδω και σχεδον 2 χρονια προσπαθούμε για μωρακι μα καποιος απο κει ψηλα μας βλεπει και γελαει μαλλον!!ακομη δεν ειχαμε κανενα αποτελεσμα!έχω κανει ορμονικες εξετασεις οι οποιοες δε βγηκαν σουπερ ουαου, βγήκαν καλες.ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγραμμα και βγηκε καλο...αυτα εν ολίγοις... 

μηπως πρεπει να κανεις περισσότερες εξετασεις?σαλπιγγογραφια εχεις κανει?εγω ειμαι 25 κ ο ανδρας μ 35..εγω εκανα εξετασεις ορμονες κ ολα καλα.ο ανδρας μ δεν ξερω το διαβασες π το ειχα γραψει έπαιρνε φαρμακα(που χαλουσαν τις ορμονες του) κ τα σταματησε τον αυγουστο..δεν ξερω αν εχουν επανελθει οι ορμονες του γτ εξετασεις δεν εχουμς κανει τωρα κ θελει σιγουρα πανω απο 3 μηνες.εχει κ κιρσοκηλη απλα μας ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να δουμε πρωτα τις ορμονες για να καταλαβει αν εχει επηρεαστει το σπερμα απο την κιρσοκηλη.φαντασου το σπερμοδιαγραμμα εγραψε σπανιοτατα κ δεν ειχε καν μετρησεις.ενταξει το ξεραμε ομως γτ εκοψε τα φαρμακα κ περιμενε την πτωση.πρεπει τωρα να εχει καλυτερεψει πιστευουμε γτ οπτικα τουλαχιστον δεν εχεικαμια σχεση με τον Σεπτέμβρη. εμεις ενα χρονο προσπαθουμε τωρα θα δειξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ορμονικες τα εκανα ολα.σαλπιγγογραφια δεν εκανα ακομη ομως..σκέφτομαι επειδη μου ειπε η γυναικολογος να αρχισω σε κανενα μηνα καποια χαπια για να κανω καλύτερη ωορηξια να κανω τοτε σαλπιγγογραφια για να εχω ισως περισσοτερες πιθανότητες συλληψης..(αν το προβλημα ηταν οι σαλπιγγες) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κορίτσια βρηκα το παιδι μου!!! 

Το πεταλουδακι junior!

il_340x270.901622254_1qbk.jpg

Ειναι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!ευχομαι συντομα να το χεις στην αγκαλίτσα σου...????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοπελα μου ειμαι 31..παω στα 32 τωρα με το νεο έτος,και ο σύζυγος στα 39..ειμαι απο Αθήνα και ειμαι πολύτεκνη χαζό θεια..κανουμε ελεύθερα πάνω απο τρια χρονια αλλα δεν εχει προκύψει ουτε μια φορά εγκυμοσυνη,τον τελευταίο ενάμιση χρόνο δε κανουμε επισταμένα προσπάθειες,χωρις κάποιο πρόβλημα,εχουμε κοιτάξει και το σπερμα,και τις ορμονες,και σαλπιγγογραφια πεντακάθαρη..ετσι,οπως σου ανέφερα πιο πριν αυτο το μηνα κανουμε πρόκληση ωοθηλακιορηξιας με φαρμακα και ενέσεις..και τωρα αναμενουμε τα αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

βρε σεις κοριτσι μιας κ ειμαι καινουργια πειτε μ δυο πράγματαγια εσας!να κανω εικονα με ποιες μιλαω!!

Ελενακι κι εγω εδω.... Ειμαι 27 και ο αντρουλης 36..Δυο χρονια προσπαθειων... Ο αντρουλης ντουρασελ απο το σπερμοδιαγραμμα, εγω τεμπελχανιο σκετο...εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων σε σημειο που εχω ανωορρηκτικους κυκλους. Με προκληση ωορρηξιας για δυο μηνες ακομα οι προσπαθειες μας και αν δεεεεεν θα παμε για σπερματεγχυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2017 at 9:22 ΜΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

και μπύρες πολλές μπύρες!! @mommy86 θα μας κεράσεις καφε με τα καλα νέα!! @ΝΤΙΑ30 μη φοβάσαι τιποτα.. δεν ειναι τιποτα αυτα τα χάπια! Μην αγχώνεσαι! 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2017 at 8:08 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μιλησατε με τον γιατρό κοριτσακι μου?δεν υπαρχει κατι που πρεπει να φοβάσαι..τι σου δημιουργεί φόβο?

Τι είναι αυτά τα χάπια;;;Την προηγούμενη φορά ο προηγούμενος γιατρός μου είχε δώσει κάτι κολπικά πριν την αποξεση και πόνεσα πάρα πάρα πολύ!!!! Αυτά πονάνε άραγε;;;;Ποιος ξέρει;;;Θα το διαπιστώσουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, 

Μόλις γύρισα και μπήκα σπίτι ο χρόνος περιορισμένος βρε παιδί μου. Αύριο στη δουλειά θα σας διαβάσω όλες σιγά σιγά.. Μπήκα να πω μια καλησπέρα και να ενημερώσω για τα δικά μου 

Λοιπόν σήμερα που πήγα έκανα πολλές ερωτήσεις στην γυναικολόγο..  Έχουμε και λέμε όταν παίρνουμε τα χαπια πρέπει να πάμε από την 8 μέρα για υπέρηχο ώστε να δούμε πως μεγαλώνει και ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να σκάσει πιο νωρίς το αυγουλακι μας.  είχα λίγες μέρες περίοδο και δεν υπάρχει πρόβλημα. Μου έκανε ξανά τεστ παπ γιατί είναι καλύτερα τώρα πριν υπάρξει εγκυμοσύνη.

Έχω 2όμορφα τρανα  ηλιοβασίλεματα.. Χαχαχαχα ωάρια..  Ένα δεξιά και ένα αριστερά.. Τι στο καλό σε μια μεριά να πάνε θα πετύχουμε...χαχαχα  έκανα και την ενεσουλα (διπλή δόση δεν ξέρω γιατί) 

Και μου είπε για 3 μέρες βαράτε... Χαχχα.. Ευτυχώς ο άντρας μου κάθεται.. 

Αυτά τα πολλά από μένα..  Σας ζάλισα αλλά σας αγαπώ.. Έτσι κάνω μωρέ με τα άτομα που νιώθω άνετα.. Τα ζαλίζω εγώ η τρελογκο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μη μιλας εσυ κυρια μου που φορας ξενα νυφικα κ τρεχεις απο δω κι απο κει στη γειτονια... Χαχαχαχα

@mommy86 εντάξει... Τωρα μπορώ να κάθομαι να γελάω... Αχ κοριτσάκια μου να είσαστε καλά.. Που μου φτιάχνεται το κέφι(σήμερα δεν ήταν και η καλύτερη μέρα)  αλλά αύριο που θα τα διαβάσω όλα... Έρε θα γελάω μόνη στο γραφείο και θα με περάσουν για χαζή ( όχι ότι δεν είμαι) 

@elenaaa445.elenaaa445.εγω είμαι 27 και ο άντρας μου 28 προσπαθούμε έναν χρόνο και ένα μήνα... Ακόμα δεν είδαμε άσπρη μέρα...  τον Δεκέμβριο ξεκίνησα και εγώ τα χαπια για πρόκληση οωρηξια και την ένεση..πέρα από αυτό έβλεπα Φωτουλη και πετούσα τις χλαπατσες στον τοίχο και κολλούσαν στο ταβάνι Χαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, 

Μόλις γύρισα και μπήκα σπίτι ο χρόνος περιορισμένος βρε παιδί μου. Αύριο στη δουλειά θα σας διαβάσω όλες σιγά σιγά.. Μπήκα να πω μια καλησπέρα και να ενημερώσω για τα δικά μου 

Λοιπόν σήμερα που πήγα έκανα πολλές ερωτήσεις στην γυναικολόγο..  Έχουμε και λέμε όταν παίρνουμε τα χαπια πρέπει να πάμε από την 8 μέρα για υπέρηχο ώστε να δούμε πως μεγαλώνει και ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να σκάσει πιο νωρίς το αυγουλακι μας.  είχα λίγες μέρες περίοδο και δεν υπάρχει πρόβλημα. Μου έκανε ξανά τεστ παπ γιατί είναι καλύτερα τώρα πριν υπάρξει εγκυμοσύνη.

Έχω 2όμορφα τρανα  ηλιοβασίλεματα.. Χαχαχαχα ωάρια..  Ένα δεξιά και ένα αριστερά.. Τι στο καλό σε μια μεριά να πάνε θα πετύχουμε...χαχαχα  έκανα και την ενεσουλα (διπλή δόση δεν ξέρω γιατί) 

Και μου είπε για 3 μέρες βαράτε... Χαχχα.. Ευτυχώς ο άντρας μου κάθεται.. 

Αυτά τα πολλά από μένα..  Σας ζάλισα αλλά σας αγαπώ.. Έτσι κάνω μωρέ με τα άτομα που νιώθω άνετα.. Τα ζαλίζω εγώ η τρελογκο 

@Παρασκευαιδου κι εμεις σε αγαπαμε.... Ζαλιζε μας...αντεχουμε!? ολα θα πανε καλα...ευχομαι τωρα να εισαι τυχερη και με δυο ωαριακι ακομα περισσοτερες πιθανοτητες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Τι είναι αυτά τα χάπια;;;Την προηγούμενη φορά ο προηγούμενος γιατρός μου είχε δώσει κάτι κολπικά πριν την αποξεση και πόνεσα πάρα πάρα πολύ!!!! Αυτά πονάνε άραγε;;;;Ποιος ξέρει;;;Θα το διαπιστώσουμε!!!!

Καλημερα..αν σου δωσει χαπια για να αδειαθετησεις,δεν προκαλούν τιποτα απολύτως..μονο αδειαθετεις και ξεκινάει νέος κύκλος..Μην ανησυχείς..ολα θα ναι μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, 

Μόλις γύρισα και μπήκα σπίτι ο χρόνος περιορισμένος βρε παιδί μου. Αύριο στη δουλειά θα σας διαβάσω όλες σιγά σιγά.. Μπήκα να πω μια καλησπέρα και να ενημερώσω για τα δικά μου 

Λοιπόν σήμερα που πήγα έκανα πολλές ερωτήσεις στην γυναικολόγο..  Έχουμε και λέμε όταν παίρνουμε τα χαπια πρέπει να πάμε από την 8 μέρα για υπέρηχο ώστε να δούμε πως μεγαλώνει και ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να σκάσει πιο νωρίς το αυγουλακι μας.  είχα λίγες μέρες περίοδο και δεν υπάρχει πρόβλημα. Μου έκανε ξανά τεστ παπ γιατί είναι καλύτερα τώρα πριν υπάρξει εγκυμοσύνη.

Έχω 2όμορφα τρανα  ηλιοβασίλεματα.. Χαχαχαχα ωάρια..  Ένα δεξιά και ένα αριστερά.. Τι στο καλό σε μια μεριά να πάνε θα πετύχουμε...χαχαχα  έκανα και την ενεσουλα (διπλή δόση δεν ξέρω γιατί) 

Και μου είπε για 3 μέρες βαράτε... Χαχχα.. Ευτυχώς ο άντρας μου κάθεται.. 

Αυτά τα πολλά από μένα..  Σας ζάλισα αλλά σας αγαπώ.. Έτσι κάνω μωρέ με τα άτομα που νιώθω άνετα.. Τα ζαλίζω εγώ η τρελογκο 

Δεν μας ζαλίζεις καθολου κοπελα μου τι λες!!!αντε με το καλο,καλες τυφλομυγες και καλα αποτελέσματα!!!!ΒΑΡΑΤΕ χωρις ανάσα!!!αχαχαχαχχα...περα απο αυτο,κατι μου χουν πει για πρωι οπωσδήποτε..Σου στέλνω ολη μου την θετική ενέργεια και ελπιζω να το τσακωσετε τωρα το σπορινι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, 

Μόλις γύρισα και μπήκα σπίτι ο χρόνος περιορισμένος βρε παιδί μου. Αύριο στη δουλειά θα σας διαβάσω όλες σιγά σιγά.. Μπήκα να πω μια καλησπέρα και να ενημερώσω για τα δικά μου 

Λοιπόν σήμερα που πήγα έκανα πολλές ερωτήσεις στην γυναικολόγο..  Έχουμε και λέμε όταν παίρνουμε τα χαπια πρέπει να πάμε από την 8 μέρα για υπέρηχο ώστε να δούμε πως μεγαλώνει και ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να σκάσει πιο νωρίς το αυγουλακι μας.  είχα λίγες μέρες περίοδο και δεν υπάρχει πρόβλημα. Μου έκανε ξανά τεστ παπ γιατί είναι καλύτερα τώρα πριν υπάρξει εγκυμοσύνη.

Έχω 2όμορφα τρανα  ηλιοβασίλεματα.. Χαχαχαχα ωάρια..  Ένα δεξιά και ένα αριστερά.. Τι στο καλό σε μια μεριά να πάνε θα πετύχουμε...χαχαχα  έκανα και την ενεσουλα (διπλή δόση δεν ξέρω γιατί) 

Και μου είπε για 3 μέρες βαράτε... Χαχχα.. Ευτυχώς ο άντρας μου κάθεται.. 

Αυτά τα πολλά από μένα..  Σας ζάλισα αλλά σας αγαπώ.. Έτσι κάνω μωρέ με τα άτομα που νιώθω άνετα.. Τα ζαλίζω εγώ η τρελογκο 

Σου στελνω μπολικες ευχες για να πιασετε το σπορακι σας!! Μπολικες μπολικες!!! 

Σε φιλώ!!!

????????????????????????❤❤❤❤❤❤???????????????????????????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

@mommy86 πως παει η διαιτουλα??!!! 

Εγω στις 9/1 ημουν 58,9 (σοκ και δεος για το δικο μου υψος εννοω. Δεν ειμαι κ το πρωτο μποι χαχαχαχαχα)

Και σημερα 17/1 ειμαι 57,3!!! 

Πρεπει να παω 53 για να υποδεχτω το σπορακι μου!! Να εχω περιθώριο να τρωω τις μακαροναδιτσες μου!!! ????

 

7-diasima-italika-piata-pou-den-einai-italika.jpg

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες χρόνια πολλά στις Αντωνιες μας αν υπάρχουν εδώ μέσα!!!Εχτές είχα μία καφέ γραμμή δεν μου ήρθε κανονικά ακόμη η βρωμιάρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Εεεειιιιιι!!!ηθελα να σου δωσω καρδουλα πεταλουδιτσα αλλα αυτο το μηχανημα μέτρησε οτι εδωσα πολλες σημερα και δε με αφηνει!!!!

Παλιο μηχάνημα...love you mommy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Καλημέρα όμορφες χρόνια πολλά στις Αντωνιες μας αν υπάρχουν εδώ μέσα!!!Εχτές είχα μία καφέ γραμμή δεν μου ήρθε κανονικά ακόμη η βρωμιάρα ?

Ypomoni koritsaki mou... mi mou stenaxwriesai................❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ agkalitsa katefthase!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

κοριτσια διαβασα ολων τις ιστοριες!ευχομαι πραγματικα σε ολες μας το 2017 να ειναι η χρονια μας!

Elena m pisteuo alithia oti to 2017 einai poli poio kali xronia ap to 2016 ... ego ta teleutea 3 xronia prospathousa i persini xronia perase mesa sto agxos gt polles sovares thanatifores asthenies sta adelfia k tous goneis m imoun i moni pou emina sxetika igiis na tous trexo olous . Meta apo 10 mines treximatos egxiriseon ximotherapion kapos iremisame k eipa oti xriazome kati kalo prepei to 2017 na mpei kala to eixa anagki to pistepsa etsi arxisa therapia g na kanoume moraki stis 21.12.2016 egine i topothetisi spermatos (opos to lete ellada ap oti diavasa spermatexisi) 5.1.17 eprepe na kano xoriaki den antexa omos k piga 3.1.17 kai nai itan thetiko 70 monades meta  apo 2 meres  170 meta apo 4 meres 880 k meta apo 2 meres 1700 tora perimeno na to fo ston iperixo. Ta leo ola auta gt pano apo ola prpei emeis oi idies na pistepsoume oti tha petixei oti tha ta kataferoume. Oti provlimata k na exoume na stekomaste orthies kai na palevoume. O Theos einai panta dipla mas kante tin proseuxi sas pistepste to k tha ginei. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

 

@elenaaa445 ξεχασα να συστηθώ! Ειμαι 28 χρονών και ο μελλοντικος μπαμπας 35... (πιπινακι εγω)..

Ξεκινησαμε προσπαθείες τον Αύγουστο αλλα μαλλον απο Σεπτέμβρη ηταν πιο εντατικές...οπως σου ειπα χτες στις 31/10 ειχα θετικο τεστ και χοριακη αλλα δε διπλασιάστηκε επεφτε... ο γιατρος μου εδωσε βιταμίνες και μου πε να ξανα παω σε 2 μηνες αν δεν.........

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Elena m pisteuo alithia oti to 2017 einai poli poio kali xronia ap to 2016 ... ego ta teleutea 3 xronia prospathousa i persini xronia perase mesa sto agxos gt polles sovares thanatifores asthenies sta adelfia k tous goneis m imoun i moni pou emina sxetika igiis na tous trexo olous . Meta apo 10 mines treximatos egxiriseon ximotherapion kapos iremisame k eipa oti xriazome kati kalo prepei to 2017 na mpei kala to eixa anagki to pistepsa etsi arxisa therapia g na kanoume moraki stis 21.12.2016 egine i topothetisi spermatos (opos to lete ellada ap oti diavasa spermatexisi) 5.1.17 eprepe na kano xoriaki den antexa omos k piga 3.1.17 kai nai itan thetiko 70 monades meta  apo 2 meres  170 meta apo 4 meres 880 k meta apo 2 meres 1700 tora perimeno na to fo ston iperixo. Ta leo ola auta gt pano apo ola prpei emeis oi idies na pistepsoume oti tha petixei oti tha ta kataferoume. Oti provlimata k na exoume na stekomaste orthies kai na palevoume. O Theos einai panta dipla mas kante tin proseuxi sas pistepste to k tha ginei. 

Σου στελνω μια τεραστια αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love @elenaaa445 πως πανε οι κραμπες και τα τραβήγματα??? 

Ενιωσα κ εγω χτες χαμηλα τραβηγματαλια κ σουβλιες στο κέντρο... μαλλον ομως θα ηταν η ωορρηξια μου μιας κ εχω μεγαλοτσικο κυκλο..βεβαια ξερω οτι η ωορρηξια γίνεται δεξιά ή αριστερά  αλλα διαβαζα στο ιντερνετ οτι καμια φορα μπορει να ποναμε οπως στη περιοδο αλλα πιο ελαφρυα..

Μακάρι να είναι ειναι για καλο ολα αυτα που νιωθουμε...

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...