Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω σου εύχομαι να εχεις τη μιση κατάληξη με εμενα...να εισαι εγκυος και να πρχωρησει η εγκυμοσυνη σου..Δυστυχώς εμένα δε προχώρησε....???

Καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις οταν λες τραβήγματα...

Δεν πειράζει γλυκια μου..παμε για αλλα..πιο καλά και πιο μεγάλα!!!αφου έμεινες μια φορά έγκυος..την δευτερη που θα έρθει συντομα θα εισαι πιο τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

λυπαμαι πολυ....τωρα προσπαθειτε για αλλο μωρακι?

Ναι....ο κυκλος μου εχει διαταραχθεί πολυ..τωρα καπως στρώνει... φαντασου μεχρι πριν ενα μηνα ειχα κατα τη διαρκεια του κυκλου πολλες φορες ροζ υγρα η καφέ.... οταν δε αδιαθετουσα δε πονουσα καθολου χαμπαρι δεν επαιρνα. Που εγω παντα ποναω και χαπακωνομαι 2 μερες πριν προκαταβολικα!! 

Ευτυχως στο τελευταιο μηνα καπως επανήλθα..πχ κρατησε μονο 5 μερες η περιοδος οπως πριν τη βιοχημικη κυηση και γενικα βρισκομα στην 22η μερα και δεν εχω δει ιχνος απο ροζ η καφε...... το ευχομαι να στρώσει... εχω κυκλο 29-33 ημερών αλλα το μηνα που εμεινα έγκυος ενιωσα απίστευτα εντονα την ωορρηξια μου την 11η μερα! Ο,τι να ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ναι....ο κυκλος μου εχει διαταραχθεί πολυ..τωρα καπως στρώνει... φαντασου μεχρι πριν ενα μηνα ειχα κατα τη διαρκεια του κυκλου πολλες φορες ροζ υγρα η καφέ.... οταν δε αδιαθετουσα δε πονουσα καθολου χαμπαρι δεν επαιρνα. Που εγω παντα ποναω και χαπακωνομαι 2 μερες πριν προκαταβολικα!! 

Ευτυχως στο τελευταιο μηνα καπως επανήλθα..πχ κρατησε μονο 5 μερες η περιοδος οπως πριν τη βιοχημικη κυηση και γενικα βρισκομα στην 22η μερα και δεν εχω δει ιχνος απο ροζ η καφε...... το ευχομαι να στρώσει... εχω κυκλο 29-33 ημερών αλλα το μηνα που εμεινα έγκυος ενιωσα απίστευτα εντονα την ωορρηξια μου την 11η μερα! Ο,τι να ναι...

ελα γρηγορα θα στρωσει κ θα ερθει το μωρακι σας!!!!εισαι σε καλο δρομο νομιζω θα επανελθει σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου! 

Ειχα πολυ δυσκολη μερα σημερα στη δουλεια γι αυτο και δεν ειχατε σημεια ζωης απο μενα! 

Τι διαβαζουν τα υπεροχα ματακια μου; περιμενουμε χοριακες κ συντομα....αντε με το καλο τα θετικα αποτελεσματα! 

Το οτι η γειτόνισσα ειναι 41 και εμεινε εγκυος με μια τυφλομυγα.... Με ξεπερναει....εγω κανω τυφλομυγες, κρυφτό, κυνηγητο κ μακρια γαιδουρα στα 27 μου και τιποτα....αυτομαστιγωμα! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ναι....ο κυκλος μου εχει διαταραχθεί πολυ..τωρα καπως στρώνει... φαντασου μεχρι πριν ενα μηνα ειχα κατα τη διαρκεια του κυκλου πολλες φορες ροζ υγρα η καφέ.... οταν δε αδιαθετουσα δε πονουσα καθολου χαμπαρι δεν επαιρνα. Που εγω παντα ποναω και χαπακωνομαι 2 μερες πριν προκαταβολικα!! 

Ευτυχως στο τελευταιο μηνα καπως επανήλθα..πχ κρατησε μονο 5 μερες η περιοδος οπως πριν τη βιοχημικη κυηση και γενικα βρισκομα στην 22η μερα και δεν εχω δει ιχνος απο ροζ η καφε...... το ευχομαι να στρώσει... εχω κυκλο 29-33 ημερών αλλα το μηνα που εμεινα έγκυος ενιωσα απίστευτα εντονα την ωορρηξια μου την 11η μερα! Ο,τι να ναι...

Θα φτιαξει ο κυκλος πεταλουδακι μου κ μετα θα χαλασει παλι για 9 μηνες πολυ συντομα πιστεύω! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! 

Ειχα πολυ δυσκολη μερα σημερα στη δουλεια γι αυτο και δεν ειχατε σημεια ζωης απο μενα! 

Τι διαβαζουν τα υπεροχα ματακια μου; περιμενουμε χοριακες κ συντομα....αντε με το καλο τα θετικα αποτελεσματα! 

Το οτι η γειτόνισσα ειναι 41 και εμεινε εγκυος με μια τυφλομυγα.... Με ξεπερναει....εγω κανω τυφλομυγες, κρυφτό, κυνηγητο κ μακρια γαιδουρα στα 27 μου και τιποτα....αυτομαστιγωμα! Χαχαχα

χαχαχαχα α...αφου της ειπε να μν την κοιτάξει ο ανδρας της γτ θα μεινεο εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! 

Ειχα πολυ δυσκολη μερα σημερα στη δουλεια γι αυτο και δεν ειχατε σημεια ζωης απο μενα! 

Τι διαβαζουν τα υπεροχα ματακια μου; περιμενουμε χοριακες κ συντομα....αντε με το καλο τα θετικα αποτελεσματα! 

Το οτι η γειτόνισσα ειναι 41 και εμεινε εγκυος με μια τυφλομυγα.... Με ξεπερναει....εγω κανω τυφλομυγες, κρυφτό, κυνηγητο κ μακρια γαιδουρα στα 27 μου και τιποτα....αυτομαστιγωμα! Χαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Ερχομαι και εγω. Θα φερω το δικο μου μαστίγιο ειναι 10 μετρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

@Petalouditsa28  το χασετε νωρις το μωρακι η ειχε προχωρησει η εγκυμοσυνη?

Πολυ νωρις ηταβ εευτυχώς.... 505 ηταν η μεγιστη χοριακη κ την ιδια μερα που το μαθα ειχα αιμα... Υπάρχουν και χειρότερα η αλήθεια ειναι αλλα εμενα με πόνεσε πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πολυ νωρις ηταβ εευτυχώς.... 505 ηταν η μεγιστη χοριακη κ την ιδια μερα που το μαθα ειχα αιμα... Υπάρχουν και χειρότερα η αλήθεια ειναι αλλα εμενα με πόνεσε πολύ

κοιτα σιγουρα θα πονεσε πολυ ...καλο π εγινε τοσο νωρις αλλα δεν σημαίνει ότιδεν στεναχωριεσαι κιολας!το καλο ειναι οτι ξερεις οτι δεν υπαρχει προβλημα κ σιγουρα θα πιασετε πολυ σύντομα!!το πιστευω!μια φιλη μ εχασε το πρωτο μωρο της αλλα εχει τωρα δυο πανεμορφα αγορακια κ δεν δυσκολευτηκε καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Ερχομαι και εγω. Θα φερω το δικο μου μαστίγιο ειναι 10 μετρα

10 μετρα....;;;; τι λες τωρα; 

Αυτος απο ρις 50 αποχρωσεις του γκρι θα πρεπει να σε ζηλεύει που εχεις τετοιο εργαλειο....χαχαχαχα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

10 μετρα....;;;; τι λες τωρα; 

Αυτος απο ρις 50 αποχρωσεις του γκρι θα πρεπει να σε ζηλεύει που εχεις τετοιο εργαλειο....χαχαχαχα! ?

Χρησιμευει και για πνιγμο αμα λαχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χρησιμευει και για πνιγμο αμα λαχει

Τα ' χεις ολα υπο ελεγχο βλεπω πεταλουδακι... ? εγω αρχικα το μαστιγιο το πηρα για να δερνω τον αντρα μου οταν αντιστεκεται στις τυφλομυγες... Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τα ' χεις ολα υπο ελεγχο βλεπω πεταλουδακι... ? εγω αρχικα το μαστιγιο το πηρα για να δερνω τον αντρα μου οταν αντιστεκεται στις τυφλομυγες... Χαχαχα 

και οι χειροπεδες θα εκαναν για την περιπτωση αυτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχααχα ειστε νουμερα χαχαχαχα

Μη μιλας εσυ κυρια μου που φορας ξενα νυφικα κ τρεχεις απο δω κι απο κει στη γειτονια... Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

και οι χειροπεδες θα εκαναν για την περιπτωση αυτη!!!

Χειροπεδες δε μπορω....μου φαινονται πολυ κινκι...προτιμω το μαστιγιο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μη μιλας εσυ κυρια μου που φορας ξενα νυφικα κ τρεχεις απο δω κι απο κει στη γειτονια... Χαχαχαχα

??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χειροπεδες δε μπορω....μου φαινονται πολυ κινκι...προτιμω το μαστιγιο χαχαχα

χαχα!εμεις λογω δουλειας (αστυνομικος)χειροπεδες εχουμε μονο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μη μιλας εσυ κυρια μου που φορας ξενα νυφικα κ τρεχεις απο δω κι απο κει στη γειτονια... Χαχαχαχα

@mommy86 ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

βρε σεις κοριτσι μιας κ ειμαι καινουργια πειτε μ δυο πράγματαγια εσας!να κανω εικονα με ποιες μιλαω!!

Πηγαινε στην ενότητα: καφενείο και στο θεμα παιδικες αναμνησεις! Εκει μιλησαμε για τα παιδικα μας χρονια..εκει θα δεις και τα χαΐρια της  @mommy86

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα..ημουν μικρη και αμυαλη!!!χαχαχαχαχχαχα

Πεταλουδιτσα μου, απο καρδιας ευχομαι να κανεις ενα τετοιο ομορφο μικρό πεταλουδακι!!(να ειναι ομως λιγο πιο ζουμπουρλουδικο και να κανει ζαρες για να το δαγκωνω το κωλι) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα..ημουν μικρη και αμυαλη!!!χαχαχαχαχχαχα

Πεταλουδιτσα μου, απο καρδιας ευχομαι να κανεις ενα τετοιο ομορφο μικρό πεταλουδακι!!(να ειναι ομως λιγο πιο ζουμπουρλουδικο και να κανει ζαρες για να το δαγκωνω το κωλι) 

Αχ!!!'αχ!????

Αμα κανω κοριτσακι θα χαλασω το κοσμο να βρω στολη πεταλουδας για τα νεογέννητα..θα το κυκλοφορω ετσι....οπως εσυ κυκλοφορουσες νυφη στους δρομους εγω θα κυκλοφορω το παιδι μου σα πεταλουδιτσα! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...