Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

ναι κ εγω εχω ακουσει οτι δεν ειναι τοσο αξιοπιστο ολο αυτο με τη θερμοκρασία!επισης λενε οτι οταν εχει ωορρηξια εχεις χαμηλη...ανάποδα πας εσυ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Petalouditsa28 μου πως ομως θα περασουν οι μερες??? βουνο μ φαινονται!!!! θα το μοιραζομαστε μαζι...!! 

πραγματικα βουνό...και καλα εσυ που ξερεις ηδη πως εκανες ωορρηξία..εγω ακομα αυτη ψαχνω χαχαχαχα...αλλα λογικα θα έχει γίνει τι σκ@@@τα....

Χαχαχαχα..

Παρεουλα θα ειμαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

 

για να δουμε...σμρ νιωθω κατω μοα ενόχληση..οχι πόνο ομως...σαν τραβηγμα καπως σαν να τεντωνω το δερμα μου καπως ετσι...για να δουμε αυριο να ειναι μπεμπε η να ερχεται η ξινη...

Οταν ημουν εγκυος ειχα και εγω αυτα τα τραβηγματα. Σα να μου τεντωναν στο δερμα...μακαρι να εχεις μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Οταν ημουν εγκυος ειχα και εγω αυτα τα τραβηγματα. Σα να μου τεντωναν στο δερμα...μακαρι να εχεις μωρακι

σε ευχαριστώ!επισης κατουριεμαι συνεχεια...πηγαινω κιολας οχι αστεια..αλλα μηπως ειναι αγχος κ απλα δεν το καταλαβαινω?γτ αγχος δεν μπορω να πω οτι εχω ιδιαίτερα...την προηγούμενη φορα π εφτασα 38 μερες ειχα παει νοσοκομειο απο το αγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι οταν εισαο εγκυος στην μητρα το μωρο ειναο ακριβως στην μεση η δεξια η αριστερά?η δεν το γνωριζουμε δεν εχει σημασια?δλδ ειναι δεξια επειδη βγηκε κ απο την δεξια ωοθηκη η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elenaaa445 είπε:

κοριτσια να ρωτησω κατι οταν εισαο εγκυος στην μητρα το μωρο ειναο ακριβως στην μεση η δεξια η αριστερά?η δεν το γνωριζουμε δεν εχει σημασια?δλδ ειναι δεξια επειδη βγηκε κ απο την δεξια ωοθηκη η οχι?

οταν εμφυτευθει το σπορακι που τοτε θεωρειται μια κοπελα εγκυος τοτε βρισκεται στον ενδομητριο..στη μεση δλδ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elenaaa445 είπε:

κοριτσια να ρωτησω κατι οταν εισαο εγκυος στην μητρα το μωρο ειναο ακριβως στην μεση η δεξια η αριστερά?η δεν το γνωριζουμε δεν εχει σημασια?δλδ ειναι δεξια επειδη βγηκε κ απο την δεξια ωοθηκη η οχι?

παντως ελενακι τα συμπτωματα π εχεις ειναι οντως και εγκυμοσυνης!!! και ηδη μετρας καθυστερηση!! τι να πω!!! μακαρι!!!! εγω στη θεση σου λεπτο δν θα κρατιομουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

παντως ελενακι τα συμπτωματα π εχεις ειναι οντως και εγκυμοσυνης!!! και ηδη μετρας καθυστερηση!! τι να πω!!! μακαρι!!!! εγω στη θεση σου λεπτο δν θα κρατιομουν!

Oute egw tha kratiomoun. Akrivws sti mesi eniwtha kai egw ta travigmata....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

οταν εμφυτευθει το σπορακι που τοτε θεωρειται μια κοπελα εγκυος τοτε βρισκεται στον ενδομητριο..στη μεση δλδ! 

αα ωραία!

στις πριν 24 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

παντως ελενακι τα συμπτωματα π εχεις ειναι οντως και εγκυμοσυνης!!! και ηδη μετρας καθυστερηση!! τι να πω!!! μακαρι!!!! εγω στη θεση σου λεπτο δν θα κρατιομουν!

δεν ξερω πως κρατιεμαι..δεν βιαζομαι για καποιο λογο..πιθανον γτ οσες φορες εκανα τεστ μετα απο λιγο αδιαθετουσα!!!

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Oute egw tha kratiomoun. Akrivws sti mesi eniwtha kai egw ta travigmata....

 

μα παντα έκανατεστ κ μετα απο λιγο ερχοταν!λεω ασε μν δεν κανω κ δν ερθει!χαχα

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εγω παντως..ουτε τραβγματα,ουτε συχνοουρια ουτε τιποτα....????

η συχνοουρια με εχει πιασει τις τελευταιες 2-3 μερες οπως επισης κ μια δυσκολία στην τουαλετα!τραβηγματα σμρ ειχα πρωτη φορα!και παλι ομως μπορει να ειναι τυχαια γεγονοτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki μου, πιστευω οτι εισαι εγκυουλααααα!!!ακομη και το οτι ζοριζεσαι να πας τουαλετα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης!!!σου το εύχομαι! Στην ουσια βασει ημερων ποσες μερες εχεις καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κοριτσια το στηθος τπτ..αν εξαιρεσεις οτι με ενοχλούν λιιγο οι θηλες μ(μεγεθος κ χρωμα καμια αλλαγη βεβαια σε εναν αλλο κυκλο μ ειχαν μεγαλωσει κ λεω τα καταφερα κ τζιφος!) τις τελευταιες δυο μερες καταταλλα τπτ...κ στον προηγουμενο κυκλο μ παλι δεν μ πρηστηκε που γενικα μ γινοταν τούμπανο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Elenaki μου, πιστευω οτι εισαι εγκυουλααααα!!!ακομη και το οτι ζοριζεσαι να πας τουαλετα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης!!!σου το εύχομαι! Στην ουσια βασει ημερων ποσες μερες εχεις καθυστερηση?

αγνωστο...κοιτα τον τελευταιο χρονο οι κυκλοι μ ηταν αρκετα καλοι δλδ απο 28-32 το καλοκαιρι ηταν ομως 36-37-38 οποτε δεν μπορω να σ πω οτι εχω καθυστέρηση..γτ πολυ απλα μπορει να επεσα σε μεγαλο κυκλο!ειναι πολυ δυσκολο γτ τους τελευταιους δυο κυκλους δεν εχω συμπτωματα ουτε ωορρηξιας που με βοηθουσε με τετοιους κυκλους!εχω σημειωσει λιγα αυξημενα υγρα στις 28/12. 31/12. 1/1 που αν οντως ισχυει οτι καποια μερα απο αυτες εκανα ωορρηξια τοτε εχω μεγαλους κυκλους παλι οποτε μπορει να μ ερθει κ σε 1-2 μερες αλλα κ παλι δεν μ ηταν ξεκαθαρο..επισης επαφες δεν εχω σημειωσει γτ ειχαμε πολυ λιγες..δεν ξερω καν αν ηρθαμε σε επαφη αυτες τις μερες,δουλευα κ πρωι κ απόγευμα σπαστο ωραριο κ που ορεξη μετα κ αν δεν εχουμε ορεξη δεν κανουμε εμεις κατι με το ζορι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολυ καλα κανετε!!!τα καλοκαίρια μη τα δινεις πολυ σημασία γιατι κογω ζεστης και θαλασσα η περιοδος γίνεται αχταρμας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

παντως κοριτσια το στηθος τπτ..αν εξαιρεσεις οτι με ενοχλούν λιιγο οι θηλες μ(μεγεθος κ χρωμα καμια αλλαγη βεβαια σε εναν αλλο κυκλο μ ειχαν μεγαλωσει κ λεω τα καταφερα κ τζιφος!) τις τελευταιες δυο μερες καταταλλα τπτ...κ στον προηγουμενο κυκλο μ παλι δεν μ πρηστηκε που γενικα μ γινοταν τούμπανο!

Για ακομη μια φορα μου θυμίζεις τα δικα μου. Τοσα χρονια μετα απο τα μεσα κυκλου πριζοταν το στηθος μου. Με αποκορύφωμα το μηνα πριν μεινω έγκυος που υπέφερα. Κατεβαινα σκαλες και πονουσα. Τούμπανο. Ημουν σίγουρη πλεον οτι το επιασα. 2 μερες πριν απο περίοδο ξαφνικα το στηθος μαλακωνει και αδιάθετω.

Τον επόμενο μηνα μενω εγκυος και δεν το στηθος μου ηταβ πουπουλο. Να ελπίζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

την ιδια στιγμη μας επιασε!!!!!!!νιώθω οπως οταν σ τραβανε το δερμα για να το τεντωσουν...δεν ποναω νιωθω ναε τραβανε..

Χαχαχαχαχα...απίστευτο..ταυτόχρονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Για ακομη μια φορα μου θυμίζεις τα δικα μου. Τοσα χρονια μετα απο τα μεσα κυκλου πριζοταν το στηθος μου. Με αποκορύφωμα το μηνα πριν μεινω έγκυος που υπέφερα. Κατεβαινα σκαλες και πονουσα. Τούμπανο. Ημουν σίγουρη πλεον οτι το επιασα. 2 μερες πριν απο περίοδο ξαφνικα το στηθος μαλακωνει και αδιάθετω.

Τον επόμενο μηνα μενω εγκυος και δεν το στηθος μου ηταβ πουπουλο. Να ελπίζεις!!!

καλα ταιριαζουμε στα περισσότερα!ελπιζω να εχω την καταληξη την δικη σ κ να μν ειναι τυχαια ολα αυτα!απλα διαβάζω που λένε κραμπες κ πονακια αλλα εγω νιωθω τραβηγμα...τωρα να εισαι συσπαση δεν ξερω αλλα κραμπα δν το νιωιω εκτος αν δν τα ξεχωριζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Λοιπον εσεις οι 2 (katerinaki kai elenaaa)...βιοι παράλληλοι βλεπω...αυριο θελω νουμερα μεγαλα σας εσας!!!!!!!!

Αντε να αρχισουμε τα πανηγυρια!αντε δε κρατιέμαι!!!!! 

Μινιατουρακι σε εχω στειλει ε??εγω να δεις..τπυς κοιταω σαν εξωγήινους!!! 

Νααααα ενα νούμερο σαν και την πάρτη μου περιμενω και γω..αλλα εχω ακομα μεχρι την Πέμπτη..αυριο να μας δωσει το δικο της μεγάλο το Ελενακι!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Νααααα ενα νούμερο σαν και την πάρτη μου περιμενω και γω..αλλα εχω ακομα μεχρι την Πέμπτη..αυριο να μας δωσει το δικο της μεγάλο το Ελενακι!!!????

χαχαχα!!!κ εγω ενα τετοιο θελω σαν κ εμενα!!!!!!ελπιζω πραγματικά να κανω μια καλη αρχη..τωρα αν δεν ευχομαο ολοψυχα σε εσας τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλα ταιριαζουμε στα περισσότερα!ελπιζω να εχω την καταληξη την δικη σ κ να μν ειναι τυχαια ολα αυτα!απλα διαβάζω που λένε κραμπες κ πονακια αλλα εγω νιωθω τραβηγμα...τωρα να εισαι συσπαση δεν ξερω αλλα κραμπα δν το νιωιω εκτος αν δν τα ξεχωριζω...

Εγω σου εύχομαι να εχεις τη μιση κατάληξη με εμενα...να εισαι εγκυος και να πρχωρησει η εγκυμοσυνη σου..Δυστυχώς εμένα δε προχώρησε....???

Καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις οταν λες τραβήγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

ναι κ εγω εχω ακουσει οτι δεν ειναι τοσο αξιοπιστο ολο αυτο με τη θερμοκρασία!επισης λενε οτι οταν εχει ωορρηξια εχεις χαμηλη...ανάποδα πας εσυ?????

Εγω για να ειμαι ειλικρινής εχω ακούσει το αντιθετο(δέκατα τις μερες της ωορρηξιας) τα οποία μπορει να σου κρατήσουν μεχρι την ημέρα που θα αδειαθετησεις(το ειδα στην πράξη στον προηγούμενο κύκλο)οταν ειπα στο γιατρό για τα συνεχόμενα δέκατα μου είπε οτι ειναι καλο γιατι θερμοκρασία ανεβάζουν οι εγκυμονούσες στην αρχή..(παλι εχω ανεβάσει τέσσερις μερες τωρα δέκατα αλλα δεν θελω να το σκέφτομαι...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

σε ευχαριστώ!επισης κατουριεμαι συνεχεια...πηγαινω κιολας οχι αστεια..αλλα μηπως ειναι αγχος κ απλα δεν το καταλαβαινω?γτ αγχος δεν μπορω να πω οτι εχω ιδιαίτερα...την προηγούμενη φορα π εφτασα 38 μερες ειχα παει νοσοκομειο απο το αγχος...

Και γω συνέχεια τουαλέτα παω..αλλα ειναι απο τις ορμονες που μου εχει χορηγήσει ο γιατρός,οπως και το πρήξιμο που εχω στο στήθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας πω την μεγαλυτερη διαφοράπου εχω παρατηρήσει αλλα μν γελασετε!εχουμε ερθει τωρα απο αρχες γεναρη στην πεθερα μ..ειμαστε απο αλλα νησια...η πεθερα μ ειναο περιεργη..θελει συνεχεια να τσακωνεται με καποιον (ευτυχως εκτος απο εμενα!με τα παιδια της μονο)..ε τις τελευταιες μερες ,πανω π δεν την αντεχα ποτε γτ σε κουραζει η γκρινια βρε παιδι μ κ ας μν ειναο για σενα,καθομαι παρεακι της κ τα λεμε!ναι ναο ουτε ο ανδρας μ δεν το περιμενε..που εγω οταν ειναι να αδιαθετησω μονο π αναπνεεις εκνευριζομαι...λοιπόν αυτο ειναι το μεγαλυτερο μ συμπτωμα..τωρα αν δεν ειμαι θα πρεπει να παω σε ψυχολογο γτ τοτε σιγουρα δεν ειμαι καθοοολου καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αα ωραία!

δεν ξερω πως κρατιεμαι..δεν βιαζομαι για καποιο λογο..πιθανον γτ οσες φορες εκανα τεστ μετα απο λιγο αδιαθετουσα!!!

μα παντα έκανατεστ κ μετα απο λιγο ερχοταν!λεω ασε μν δεν κανω κ δν ερθει!χαχα

η συχνοουρια με εχει πιασει τις τελευταιες 2-3 μερες οπως επισης κ μια δυσκολία στην τουαλετα!τραβηγματα σμρ ειχα πρωτη φορα!και παλι ομως μπορει να ειναι τυχαια γεγονοτα!!

Εχουν δικιο τα κοριτσια,εχεις οοοοολα τα συμπτώματα..μακαρι να εισαι εγκυουλα..μακαρι!!!κανε αυριο την χοριακη και τρρρρρρελανε μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω σου εύχομαι να εχεις τη μιση κατάληξη με εμενα...να εισαι εγκυος και να πρχωρησει η εγκυμοσυνη σου..Δυστυχώς εμένα δε προχώρησε....???

Καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις οταν λες τραβήγματα...

λυπαμαι πολυ....τωρα προσπαθειτε για αλλο μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...