Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Πωπωπω κοριτσάκια μου δεν σας προλαβαίνω.  Τι μου κάνετε ? 

Έλα και να αρχίσουμε τις τυφλομηγες..   Και σύντομα θα έρθει το μπεμπακι. 

 

FB_IMG_1484322215751.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρεούλα μας... Νευρίασα με τον γιατρό δεν υπάρχει νωρίς η αργά για γενικές εξετάσεις.... Έτσι είχα και εγώ έναν ίδιο που ενώ του έλεγα ότι οι εξετάσεις του άντρα μου είναι καλές και ότι θέλω να κάνω εξετάσεις αυτός μου έλεγε ότι είμαι μία χαρά....? είχα τρελαθεί 3 χρόνια μου πήρε να αλλάξω γιατρό τον άλλαξα όταν μου είπε να κάνουμε σπερματεγχυση χωρίς να κάνω καμιά εξέταση... Τελικά όταν πήγα στον επόμενο το πρώτο που μου είπε ήταν να κάνω σαλπιγγογραφια τελικά είχα πολύποδα στην μήτρα και δεν υπήρχε περίπτωση αν δεν έκανα αποξεση να κάνω μπεμπακι!!!! Πρέπει να αλλάζουμε γιατρούς ξέρω είναι δύσκολο αλλά αν δεν έχεις αποτέλεσμα....Το περνεις απόφαση εγώ τώρα είμαι στην 3η γιατρό..Αν δεν γίνει τίποτα σε ένα εξάμηνο θα την αλλάξω και αυτήν.... Συγνώμη για το κατεβατο αλλά τα παίρνω με τους γιατρούς που βγάζουν συμπεράσματα χωρίς εξετάσεις.....Πφφφφφ συγνώμη και πάλι καλή επιτυχία γλυκούλα μου ????

Δε θα χρειαστει να αλλαξεις γιατρο γιατι θα τα καταφερεις συντεκνακι μου! Συντομα.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kat-lar είπε:

ακόμη έχω καθυστέρηση.... περίμενα από 01/01 αλλά τίποτα....

Κορίτσι χαίρομαι που το πήρες χαλαρά εμένα δεν μου ήρθε καθόλου τον Δεκέμβριο τώρα περιμένω τον επόμενο κύκλο στις 19 και εγώ νόμιζα ότι τα κατάφερα αλλά τίποτα... Μου είπε η γιατρός ότι είναι από τα φάρμακα που μου έδωσε μάλλον αν δεν μου έρθει θα πάω να μου δώσει χάπια να μου ξανάρθει η ερώτηση που ήθελα να σου κάνω είναι περνεις τίποτα φάρμακα;;;; Είπες στο γυναικολόγο σου για την καθυστέρηση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δε θα χρειαστει να αλλαξεις γιατρο γιατι θα τα καταφερεις συντεκνακι μου! Συντομα.... ??

????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!γραφω πρωτη φορα σε αυτο το φορουμ!!ευχομαι σε ολες γρηγορα θετικα αποτελέσματα!!!!εμεις προσπαθουμε 1 χρονο τωρα!εγω αστατους κυκλους!!βεβαια απο περυσι μπορώνα πω αν εξαιρεσω το καλοκαιρι οτι ειμαο στις 28-32 ημερες!σμρ ειμαι στην 34 κ ελπιζω να αργησει να μ ξαναρθει!!

Καλως το το κορίτσι!!καλως ηρθες!!!στην αναμονή λοιπον και ΕΣΥ..ευχομαι να χεις τα καλυτερα νεα σε μερικές μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλως το το κορίτσι!!καλως ηρθες!!!στην αναμονή λοιπον και ΕΣΥ..ευχομαι να χεις τα καλυτερα νεα σε μερικές μερες!!!!

σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα!!!εσυ σε τι κατάσταση βρίσκεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα!!!εσυ σε τι κατάσταση βρίσκεσαι??

Εγω γλυκια μου υστερα απο 3 χρονια ελεύθερων επαφών,και όλων των απαραίτητων εξετάσεων που έδειξαν πως δεν υπαρχει κανενα πρόβλημα..αποφασίσαμε με τον γιατρό να κανουμε πρόκληση ωοθηλακιορηξιας με φαρμακα και ενέσεις για να αυξήσουμε πιθανότητες σύλληψης,ετσι κάναμε τις προσπάθειες μας και τωρα στις 19/1 θα παω πρωτα ο θεος για χοριακη,να δουμε αν καταφέραμε κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω γλυκια μου υστερα απο 3 χρονια ελεύθερων επαφών,και όλων των απαραίτητων εξετάσεων που έδειξαν πως δεν υπαρχει κανενα πρόβλημα..αποφασίσαμε με τον γιατρό να κανουμε πρόκληση ωοθηλακιορηξιας με φαρμακα και ενέσεις για να αυξήσουμε πιθανότητες σύλληψης,ετσι κάναμε τις προσπάθειες μας και τωρα στις 19/1 θα παω πρωτα ο θεος για χοριακη,να δουμε αν καταφέραμε κατι..

Μαλλον απο αγχος δεν τα καταφερνετε!τι ηλικια εχετε?ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

Μαλλον απο αγχος δεν τα καταφερνετε!τι ηλικια εχετε?ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!

Σε ευχαριστω πολυ!!τι να σου πω..μας εντάσσουν στο 20% της μη αιτιολογημένης υπογονημοτητας..Τελος όμως με αυτα..το 2017 θα ειναι τυχερό για ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

 

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!τι να σου πω..μας εντάσσουν στο 20% της μη αιτιολογημένης υπογονημοτητας..Τελος όμως με αυτα..το 2017 θα ειναι τυχερό για ολες μας!!!

ευχομαι πραγματικα να έχουμε μονο ευχαριστα νεα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ..ουτως η άλλως εχω προγραμματισμένη χοριακη στις 19..μου είπε να μην κανω το λάθος και κανω νωρίτερα γιατι μπορει να βγει λανθασμένη,λόγο ορμονών..

H πρεγνυλ μπορει να δωσει θετικο τεστ η χοριακη χωρις να εισαι...για αυτο βαζουν 14 μερες μετα τη χοριακη συνηθως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Finally είπε:

H πρεγνυλ μπορει να δωσει θετικο τεστ η χοριακη χωρις να εισαι...για αυτο βαζουν 14 μερες μετα τη χοριακη συνηθως...

Ναι γίαυτο θα την κανω την χοριακη στις 19..στις 4 εκανα την pregnyl και ετσι πρεπει να περάσει δεκαπενθήμερο..ας ελπίσουμε να δειξει κατι καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

Μαλλον απο αγχος δεν τα καταφερνετε!τι ηλικια εχετε?ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!

Εγω ειμαι 31 και ο σύζυγος 38 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες καλημερα.. εγω μολις αδιαθετησα.. στεναχωρηθηκα πολυ... πρωτη φορα το πιστεψα τοσο πολυ οτι θα ειμαι εγκυος... μεγαλη απογοητευση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

Κοπελες καλημερα.. εγω μολις αδιαθετησα.. στεναχωρηθηκα πολυ... πρωτη φορα το πιστεψα τοσο πολυ οτι θα ειμαι εγκυος... μεγαλη απογοητευση....

Πφφφ........ Δυστυχώς ετσι πάει.. οσο πιο πολλες προσδοκίες έχεις τοσο μεγαλύτερη απογοήτευση σου ρχεται οταν ματαιώνονται οι προσδοκίες σου...τι να σου πω τώρα καταλαβαινω πως νιώθεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

Κοπελες καλημερα.. εγω μολις αδιαθετησα.. στεναχωρηθηκα πολυ... πρωτη φορα το πιστεψα τοσο πολυ οτι θα ειμαι εγκυος... μεγαλη απογοητευση....

Σε καταλαβαινω απολυτα!ενα χρονο τωρα τέτοιες απογοητεύσεις περναω!δεν τα βαζουμε όμως κάτω!!!δυναμεις και εμπρος για τον επομενο μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημερα! Μωρακια για ολες!!! 

Διαλέξτε!!

Εγω Θέλω απο το μεσαίο ραφακι το ροζ!!! 

anne-geddes-shelf-i11129.jpg

Καλημεραααααα...εγω θελω την μπεμπα μου εχει αράξει μόνη της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

Κοπελες καλημερα.. εγω μολις αδιαθετησα.. στεναχωρηθηκα πολυ... πρωτη φορα το πιστεψα τοσο πολυ οτι θα ειμαι εγκυος... μεγαλη απογοητευση....

Καλημερα κοριτσακι μου..Δεν θα σου πω να μην στεναχωριεσε..γιατι δεν γινεται..θα σου πω μονάχα πως θα περάσει..ναι γλυκια μου.,θα περάσει..και ΕΣΥ δεν θα πρεπει να μείνεις πολυ γονατισμένη..Σήκω..ανασυγκροτήσου..μια νεα προσπάθεια ξεκινά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου..Δεν θα σου πω να μην στεναχωριεσε..γιατι δεν γινεται..θα σου πω μονάχα πως θα περάσει..ναι γλυκια μου.,θα περάσει..και ΕΣΥ δεν θα πρεπει να μείνεις πολυ γονατισμένη..Σήκω..ανασυγκροτήσου..μια νεα προσπάθεια ξεκινά!!!!

Σε ευχαριστω πολυ Κατερινακι... ειμαι καλυτερα τωρα.. το χωνεψα.. απλα σκεφτομαι αυτο το γιατι... οι εξετασεις μας ειναι μια χαρα ολα.. ουτε ενα μικρο ελαχιστο προβλημα.. αρα γιατι δεν μενω εγκυος ? Επαφες συχνες.. πολυ συχνες. Σιγουρα θα πεσαμε σε γονιμες μερες.. αρα τι στο καλο μας συμβαινει !!  Αυτα με προβληματιζουν.. αγχος δεν μπορω να πω οτι εχω . Εχτος αν εχω αλλα δεν το αντιλαμβανομαι.. δηλαδη δεν κανω σεξ μονο για μωρο.. ισως καποιες φορες να το σκεφτομαι την ωρα της επαφης αλλα τις περισσοτερες φορες δεν εχω αυτες τις σκεψεις.. το αγχος που εχω ειναι μονο οταν περιμενω περιοδο. 

Σκεφτομαι πριν το Πασχα να επισκεφτω την γυναικολογο μου να δουμε πως θα προχωρησουμε.. δεν θελω να περιμενω αλλο. Ισως με σπερματεγχυση αρχικα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα!ενα χρονο τωρα τέτοιες απογοητεύσεις περναω!δεν τα βαζουμε όμως κάτω!!!δυναμεις και εμπρος για τον επομενο μηνα!!

Σε ευχαριστω πολυ Ελενα.  Ευχομαι το 2017 να ειναι η χρονια μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...