Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kat-lar είπε:

Καλημέρα και σε εσένα!!!

τεστ στο σπίτι έκανα διότι τα οικονομικά μου αυτή τη στιγμή δεν αντέχουν κάτι άλλο.

Τη Δευτέρα όμως θα πάω και για χοριακή. Δεν έχω ελπίδες αλλά οκ, θα δείξει....... και σίγουρα θα μιλήσω με τον γιατρό μου!

Αν την εξέταση σου την γραψει ο γιατρός η δεχτούν να σου την κάνουν με κρατικό τιμολόγιο, η β χοριακή κοστίζει ένα μόνο ευρώ. Έκανα την τελευταία μου πριν 10 ημέρες που ετοιμαζόμουν να περάσω επιτροπή. Σου εύχομαι τα καλύτερα σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kat-lar είπε:

Καλημέρα και σε εσένα!!!

τεστ στο σπίτι έκανα διότι τα οικονομικά μου αυτή τη στιγμή δεν αντέχουν κάτι άλλο.

Τη Δευτέρα όμως θα πάω και για χοριακή. Δεν έχω ελπίδες αλλά οκ, θα δείξει....... και σίγουρα θα μιλήσω με τον γιατρό μου!

Μπραβο κοριτσακι μου!!επισης αν πας σε ενα δημόσιο νοσοκομειο και δεις κάποιον γυναικολογο και του πεις πόσες μερες καθυστέρησης εχεις,μπορει να στη γράψει..Η πήγαινε σε κάποιο κέντρο,τύπου βιοϊατρική και ρωτά αν μπορούν να σου κάνουν τιμη ταμείου..(αν στην γράψει κάποιος ειναι ενα ευρώ η συμμετοχή,αν σου κάνουν τιμη ταμείου ειναι 6,50€ περίπου..)δλδ σχετικά ποιο οικονομική απο ενα τεστ εγκυμοσυνης..Οπως και να χει..ελπιζω να την κανεις συντομα..και να βγει και θετικηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Do2010 είπε:

Αν την εξέταση σου την γραψει ο γιατρός η δεχτούν να σου την κάνουν με κρατικό τιμολόγιο, η β χοριακή κοστίζει ένα μόνο ευρώ. Έκανα την τελευταία μου πριν 10 ημέρες που ετοιμαζόμουν να περάσω επιτροπή. Σου εύχομαι τα καλύτερα σύντομα!!!!

Τα μεγάλα πνεύματα συναντούνται..τα ίδια απαντήσαμε...εχω εχω το χαρτί στην τσάντα..19/1 παω για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ανοιξα ενα θεμα στην ενοτητα: καφενείο! Οποια θέλει μπορειε να συμμετέχει...ετσι για να γελάσουμε λιγο....

@kat-lar ξερω ενα εργαστήριο στους Αγιους Αναργύρους με 7,10 € τη χοριακη χωρίς να την εχει γράψει γιατρός

 Αν σε βολεύει στειλε μου π.μ να σε ενημερωσω σχετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τι καντεμια ειναι αυτη.... ?

Τυφλομυγα σε σπιτι γονιων ειλικρινα ειναι ιγο σεξι... Εκμεταλλεύσου αυτο το "κρυφό"... Εχει πλακα! 

Τωρα για το θεμα ωορρηξια δε ξερω να σε βοηθησω... Υπαρχει πιθανοτητα να κανει η γυναικα διπλη ωορρηξια;;; μεταγενεστερη; 

Αν γνωριζει καποια κοπελα κ οντως γινεται αυτο να μας το πει να αυτομαστιγωθω για ακομα μια φορα... ??

Ξεκινα τυφλομυγες μινιατουρακι!

peacockaki μου αυτο μ φαινεται και λιγο επιστημονικης φαντασιας!! εδω με το ζορι κανω μια και δεν δεν ειναι και καλης ποιοτητας και τωρα ξαφνικα εκανα 2?? τι να πω! ισως αυτη να ηταν η κανονικη...και η αλλη απλα να μπερδευτηκα με τα συμπτωματα και τις μερες! το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ξερω τωρα ποτε θα αδιαθετησω..και αν οντως εκανα χθες οωρηξια θα μ αργησει πανω απο μια βδομαδα η περιοδος! τι να πω! δεν αγχωνομαι! οτι ειναι να να γινει ας γινει!!

παντως το κρυφτο μ το επαιξα!!! τι να κανω η γυναικα!! ;)

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kat-lar είπε:

@miniatoura87 μου.... ισως ο θεος να σου εστειλε ενα σημαδι οτι συντομα θα γίνεις μανουλα!!! 

Παρε μια αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααα...Σου δημιούργησε κατι η προγεστερονη?εχω διαβάσει οτι κανει πρήξιμο στο στήθος..και μενα εχει πρηστεί,αλλα οχι τρελα..απο χθες όμως άρχισαν να πονάνε οι θηλές μου..αυτο που σιγουρα ειναι απο την προγεστερονη σε μενα ειναι να μου ανοίξει την όρεξη...pregnyl δεν ειχες κανει για την σπερματέγχυση??

Eγω εκανα 4 σπερματεγχυσεις οι 2 πρωτες ηταν με σερπαφαρ πρεγνυλ κ μετα προγεστερονη κ σαλοσπιρ...στις 2 επομενες μονο το ωαριο του μηνα γιατι με τα σερπαφαρ το παρακανε ο οργανισμος μου σε ωαρια κ δεν κανει ειναι ανεξελςγκτο δεν ειναι οπως οι εξωσωματικες...

Προγεστερονη ναι πηρα σε ολες..πρηζεσαι αλλα πρηζουν κ τα σετπαφαρ..εσυ συμπτωματα μην ψαψνεις διοτι ειναι ολα απο την προγεστερονη κ στηθος κ θερμοκρασια κ θηλες...εκ πειρας με 4 θετικα θα σου πω οτι πριν την καθυστερηση η κυηση εχει ιδια συμπτωματα με την περιοδο...σκεψου οτι εβαζα σερβιετα γιατι ελεγα τωρα αδιαθετω...πονοι περιοδου κτλ ..καποιες εχουν κ σταγονες αιματος εμφυτευσης εγω δεν ειχα σε καμια...οποτε χαλαρα κ ψυχραιμα!!! απο την ψυχη μου μεσα ενα μεγαλοοοο θετικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock @Petalouditsa28 @mommy86 @Lisaki 80 @Κατερινάκι/only loveκοριτσακια μ σας ευχαριστω πολυυυυ!! το εκμεταλυετηκα οσο μπορουσα!! ευτυχως ειχαμε τηλ στο δωματιο οποτε βαλαμε να ακουγεται και λιγο για αντιπερισμασμο!!

μακαρι πεταλουδιτσα μου να ναι σημαδι... τι να πω!!! να ξερες ποσο θα θελα να ισχυει!!!  καθε μηνα με δοκιμαζει ο κυκλος μ με περιεργα...ετσι για να με ξεσηκωνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@peacock @Petalouditsa28 @mommy86 @Lisaki 80 @Κατερινάκι/only loveκοριτσακια μ σας ευχαριστω πολυυυυ!! το εκμεταλυετηκα οσο μπορουσα!! ευτυχως ειχαμε τηλ στο δωματιο οποτε βαλαμε να ακουγεται και λιγο για αντιπερισμασμο!!

μακαρι πεταλουδιτσα μου να ναι σημαδι... τι να πω!!! να ξερες ποσο θα θελα να ισχυει!!!  καθε μηνα με δοκιμαζει ο κυκλος μ με περιεργα...ετσι για να με ξεσηκωνει!!

Τέλεια!! Οτι και να ειναι εκανες οτι μπρουσες! Αν ειναι ωορρηξία την εκμεταλλεύτηκες δεόντως αν ειναι εγκυμοσύνη ΓΙΟΥΠΙ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινιατούρακι..ευχομαι σε λιγο καιρο να ευγνωμονεις την κακοκαιρια που σε εστειλε σε αλλαγη σκηνικού και κρυφα παιχνιδια και ετσι συνελλαβες το μωρακι σου!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Τέλεια!! Οτι και να ειναι εκανες οτι μπρουσες! Αν ειναι ωορρηξία την εκμεταλλεύτηκες δεόντως αν ειναι εγκυμοσύνη ΓΙΟΥΠΙ!!!!! 

Αλλά και τίποτα από τα 2 να μην είναι έκανες @miniatoura87 ... έκανες μια κρυφή τυφλόμυγα.... τυχερή! Να μη σου πω οτι σκέφτομαι να πάω κι εγω στη μαμα μου με τον αντρούλη κανα βράδι... χαχαχαχα!!!!

Μακάρι να είναι το ευχάριστο κοριτσακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oπως και χει χαιρομαι π σε 2 βδομαδες αν δω την ακατανομαστη θα εχω εσας να με παρηγορειτε για να παρω παλι τα πανω μου!!!!

σας στελνω μια μεγαλη αγκαλιαααα!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

Eγω εκανα 4 σπερματεγχυσεις οι 2 πρωτες ηταν με σερπαφαρ πρεγνυλ κ μετα προγεστερονη κ σαλοσπιρ...στις 2 επομενες μονο το ωαριο του μηνα γιατι με τα σερπαφαρ το παρακανε ο οργανισμος μου σε ωαρια κ δεν κανει ειναι ανεξελςγκτο δεν ειναι οπως οι εξωσωματικες...

Προγεστερονη ναι πηρα σε ολες..πρηζεσαι αλλα πρηζουν κ τα σετπαφαρ..εσυ συμπτωματα μην ψαψνεις διοτι ειναι ολα απο την προγεστερονη κ στηθος κ θερμοκρασια κ θηλες...εκ πειρας με 4 θετικα θα σου πω οτι πριν την καθυστερηση η κυηση εχει ιδια συμπτωματα με την περιοδο...σκεψου οτι εβαζα σερβιετα γιατι ελεγα τωρα αδιαθετω...πονοι περιοδου κτλ ..καποιες εχουν κ σταγονες αιματος εμφυτευσης εγω δεν ειχα σε καμια...οποτε χαλαρα κ ψυχραιμα!!! απο την ψυχη μου μεσα ενα μεγαλοοοο θετικο 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..νομιζω μπορεις να με καταλάβεις..υπαρχουν αλλαγές πάνω μου που με κάνουν να ψάχνομαι..μπορω να πω όμως οτι ειμαι χαλαρη..έως και λιγο απαισιόδοξη..δεν ξέρω..υπαρχουν πολλές γυναίκες που λενε πως το νιώθεις οταν εισαι έγκυος..εγω δεν νιώθω κατι..μονο απανωτές αλλαγές..και χω λιγο πέσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..νομιζω μπορεις να με καταλάβεις..υπαρχουν αλλαγές πάνω μου που με κάνουν να ψάχνομαι..μπορω να πω όμως οτι ειμαι χαλαρη..έως και λιγο απαισιόδοξη..δεν ξέρω..υπαρχουν πολλές γυναίκες που λενε πως το νιώθεις οταν εισαι έγκυος..εγω δεν νιώθω κατι..μονο απανωτές αλλαγές..και χω λιγο πέσει...

Δεν είναι απόλυτο οτι κάθε γυναίκα το νιώθει όταν μείνει έγκυος... Ξεκόλλα και χαμογέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δεν είναι απόλυτο οτι κάθε γυναίκα το νιώθει όταν μείνει έγκυος... Ξεκόλλα και χαμογέλα!

Συμφωνώ... το μηνα που εμεινα έγκυος εβλεπα το θετικό τεστ κ ελεγα οτι επεσα σε χαλασμένο. Ηταν εντελως ακυρος κυκλος...

Παρε τα πανω σου @Κατερινάκι/only love

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..νομιζω μπορεις να με καταλάβεις..υπαρχουν αλλαγές πάνω μου που με κάνουν να ψάχνομαι..μπορω να πω όμως οτι ειμαι χαλαρη..έως και λιγο απαισιόδοξη..δεν ξέρω..υπαρχουν πολλές γυναίκες που λενε πως το νιώθεις οταν εισαι έγκυος..εγω δεν νιώθω κατι..μονο απανωτές αλλαγές..και χω λιγο πέσει...

Aυτα ειναι χαζομαρες..οχι δεν το νιωθεις..το ελπιζεις..υπαρχουν εκατομυρια που το..εβιωσαν κ δεν ηταν...φυσικα κ σε καταλαβαινω..που να δεις στην εξωσωματικη που λογω ορμονων ρχεις ολα τα συμπτωματα κ ξερεις οτι εβαλες εμβριο κ παρακαλας να γατζωθει..το χειροτερο κομματι ειναι η αναμονη...με 4 σπερ κ 4 εξωσ το ξερω καλα....μην ακους για συμπτωματα εμενα ολοι οι γιατροι μου ελεγαν οτι μονο η χοριακη ειναι ενδειξη 

Η συχνοουρια οχι τοσο νωρις ειναι αγχος κρυο κτλ δεν εχουν ανεβει τοσο οι ορμονες ηθερμοκρασια μεχρι μια ωρα πριν ερθει η ακατανομαστη μπορει να χεις δεκατα..οι πονοι δε σημαινουν περιοδο....κ κατι ακομα επειδη κ στις δυο κυησεις μου ο το πρωτο τριμηνο ειχα κοκκινο αιμα σαν περιοδο καθε μηνα θα σου ελεγα να κανεις χοριακη κ με αιμα..εγω στην τριτη που εφερε το πρωτο μας παιδι ειδα αιμα δεν πηγς για χοριακη κ μια βδομαδα μετα πηγα στο γιατρο να δουμε τι θα κανουμε κ ποτε..μου λεει να καβουμε υπερηχο να δουμε αν ολα ειναι καλα να κανεις εμβριομεταφοτα τον αλλο μηνα...κ μαντεψε...κοκαλωσε κ μου λεει να σου πω χοριακη εκανες? λεω οχι αδιαθετησα..μαλιστα μου λεει κι αυτο εδω το μωρακι τι ειναι?...

Για αυτο προσεχε μπορει να φυγει το ενα πχ..παντα χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Aυτα ειναι χαζομαρες..οχι δεν το νιωθεις..το ελπιζεις..υπαρχουν εκατομυρια που το..εβιωσαν κ δεν ηταν...φυσικα κ σε καταλαβαινω..που να δεις στην εξωσωματικη που λογω ορμονων ρχεις ολα τα συμπτωματα κ ξερεις οτι εβαλες εμβριο κ παρακαλας να γατζωθει..το χειροτερο κομματι ειναι η αναμονη...με 4 σπερ κ 4 εξωσ το ξερω καλα....μην ακους για συμπτωματα εμενα ολοι οι γιατροι μου ελεγαν οτι μονο η χοριακη ειναι ενδειξη 

Η συχνοουρια οχι τοσο νωρις ειναι αγχος κρυο κτλ δεν εχουν ανεβει τοσο οι ορμονες ηθερμοκρασια μεχρι μια ωρα πριν ερθει η ακατανομαστη μπορει να χεις δεκατα..οι πονοι δε σημαινουν περιοδο....κ κατι ακομα επειδη κ στις δυο κυησεις μου ο το πρωτο τριμηνο ειχα κοκκινο αιμα σαν περιοδο καθε μηνα θα σου ελεγα να κανεις χοριακη κ με αιμα..εγω στην τριτη που εφερε το πρωτο μας παιδι ειδα αιμα δεν πηγς για χοριακη κ μια βδομαδα μετα πηγα στο γιατρο να δουμε τι θα κανουμε κ ποτε..μου λεει να καβουμε υπερηχο να δουμε αν ολα ειναι καλα να κανεις εμβριομεταφοτα τον αλλο μηνα...κ μαντεψε...κοκαλωσε κ μου λεει να σου πω χοριακη εκανες? λεω οχι αδιαθετησα..μαλιστα μου λεει κι αυτο εδω το μωρακι τι ειναι?...

Για αυτο προσεχε μπορει να φυγει το ενα πχ..παντα χοριακη

Ανατρίχιασα με τα λόγια του γιατρού σου! Φανταζομαι τη χαρα σου εκεινη την ωρα! Τι ωραια!!!!!! Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ σωστά όσα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

Aυτα ειναι χαζομαρες..οχι δεν το νιωθεις..το ελπιζεις..υπαρχουν εκατομυρια που το..εβιωσαν κ δεν ηταν...φυσικα κ σε καταλαβαινω..που να δεις στην εξωσωματικη που λογω ορμονων ρχεις ολα τα συμπτωματα κ ξερεις οτι εβαλες εμβριο κ παρακαλας να γατζωθει..το χειροτερο κομματι ειναι η αναμονη...με 4 σπερ κ 4 εξωσ το ξερω καλα....μην ακους για συμπτωματα εμενα ολοι οι γιατροι μου ελεγαν οτι μονο η χοριακη ειναι ενδειξη 

Η συχνοουρια οχι τοσο νωρις ειναι αγχος κρυο κτλ δεν εχουν ανεβει τοσο οι ορμονες ηθερμοκρασια μεχρι μια ωρα πριν ερθει η ακατανομαστη μπορει να χεις δεκατα..οι πονοι δε σημαινουν περιοδο....κ κατι ακομα επειδη κ στις δυο κυησεις μου ο το πρωτο τριμηνο ειχα κοκκινο αιμα σαν περιοδο καθε μηνα θα σου ελεγα να κανεις χοριακη κ με αιμα..εγω στην τριτη που εφερε το πρωτο μας παιδι ειδα αιμα δεν πηγς για χοριακη κ μια βδομαδα μετα πηγα στο γιατρο να δουμε τι θα κανουμε κ ποτε..μου λεει να καβουμε υπερηχο να δουμε αν ολα ειναι καλα να κανεις εμβριομεταφοτα τον αλλο μηνα...κ μαντεψε...κοκαλωσε κ μου λεει να σου πω χοριακη εκανες? λεω οχι αδιαθετησα..μαλιστα μου λεει κι αυτο εδω το μωρακι τι ειναι?...

Για αυτο προσεχε μπορει να φυγει το ενα πχ..παντα χοριακη

Σε ευχαριστω πολυ..ουτως η άλλως εχω προγραμματισμένη χοριακη στις 19..μου είπε να μην κανω το λάθος και κανω νωρίτερα γιατι μπορει να βγει λανθασμένη,λόγο ορμονών..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!γραφω πρωτη φορα σε αυτο το φορουμ!!ευχομαι σε ολες γρηγορα θετικα αποτελέσματα!!!!εμεις προσπαθουμε 1 χρονο τωρα!εγω αστατους κυκλους!!βεβαια απο περυσι μπορώνα πω αν εξαιρεσω το καλοκαιρι οτι ειμαο στις 28-32 ημερες!σμρ ειμαι στην 34 κ ελπιζω να αργησει να μ ξαναρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elenaaa445 είπε:

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!γραφω πρωτη φορα σε αυτο το φορουμ!!ευχομαι σε ολες γρηγορα θετικα αποτελέσματα!!!!εμεις προσπαθουμε 1 χρονο τωρα!εγω αστατους κυκλους!!βεβαια απο περυσι μπορώνα πω αν εξαιρεσω το καλοκαιρι οτι ειμαο στις 28-32 ημερες!σμρ ειμαι στην 34 κ ελπιζω να αργησει να μ ξαναρθει!!

καλησπερα και καλωσηρθες στην παρεα μας!!! ευχομαι η καθυστερηση να οφειλεται στο σπορακι σου!!! μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!δεν σκεφτεσαι να κανεις τεστ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλησπερα και καλωσηρθες στην παρεα μας!!! ευχομαι η καθυστερηση να οφειλεται στο σπορακι σου!!! μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!δεν σκεφτεσαι να κανεις τεστ??

 

Λεω να περιμενω μεχρι την δευτερα!εχω σημειωσει αυξημενα υγρα 31/12 και 1/1 οποτε μπορει να μ ερθει το σκ!κοιτα βρηκαμς προβλημα στο σπερμα του ανδρα μ λογο καποιων φαρμακων π επαιρνε...τα σταματησε Σεπτέμβρη και θελει ενα τριμηνο να φτιαξει σιγουρα..εχει κ κιρσοκηλη!μας ειπε ο γιατρος να ακολουθησει θεραπεια...οποτε τοσο τυχεροι να ειμαστε κ να πιασαμε αμεσως?μας το αποκλεισε ο γιατρος...ασε που αυτον τον μηνα δουλευα πρωι απογευμα κ ειχαμε 4-5 επαφες οοολο το μηνα...τοση τυχη δεν την πιστευω!εσυ τι φαση βρισκεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ellipapa είπε:

Καλησπέρα... Όχι μου είπε ότι είναι νωρίς για σαλπιγγογραφια και αν είναι θα την κάνουμε πριν τις σπερματεγχισεις ... Κ από εξετάσεις εκανα τον προηγούμενο μήνα αίματος και για θυρεοειδή και ήταν όλα κομπλε... Δεν μου είπε για ορμονικες... Εν τω μεταξύ ενώ περιμένω να αδιαθετησω στις 18 έχω εδώ κ 3 μέρες  ποναω σαν πόνους περιόδου και έχει πριστει το στήθος μου παρά πολύ που δεν μπορώ να το ακούμπησω...

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρεούλα μας... Νευρίασα με τον γιατρό δεν υπάρχει νωρίς η αργά για γενικές εξετάσεις.... Έτσι είχα και εγώ έναν ίδιο που ενώ του έλεγα ότι οι εξετάσεις του άντρα μου είναι καλές και ότι θέλω να κάνω εξετάσεις αυτός μου έλεγε ότι είμαι μία χαρά....? είχα τρελαθεί 3 χρόνια μου πήρε να αλλάξω γιατρό τον άλλαξα όταν μου είπε να κάνουμε σπερματεγχυση χωρίς να κάνω καμιά εξέταση... Τελικά όταν πήγα στον επόμενο το πρώτο που μου είπε ήταν να κάνω σαλπιγγογραφια τελικά είχα πολύποδα στην μήτρα και δεν υπήρχε περίπτωση αν δεν έκανα αποξεση να κάνω μπεμπακι!!!! Πρέπει να αλλάζουμε γιατρούς ξέρω είναι δύσκολο αλλά αν δεν έχεις αποτέλεσμα....Το περνεις απόφαση εγώ τώρα είμαι στην 3η γιατρό..Αν δεν γίνει τίποτα σε ένα εξάμηνο θα την αλλάξω και αυτήν.... Συγνώμη για το κατεβατο αλλά τα παίρνω με τους γιατρούς που βγάζουν συμπεράσματα χωρίς εξετάσεις.....Πφφφφφ συγνώμη και πάλι καλή επιτυχία γλυκούλα μου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες elenaa!!εύχομαι να εισαι εγκυουλα και να μας κολλησεις και εμας!

Ntia συμφωνω και επαυξανω.απαραδεκτο αυτο με τις εξετασεις'!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...