Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Αχ joy μου!!ποσες φορες το σκεφτηκα!!πιστευω αν ειχα, θα το ειχα συνδεσει στη τηλεόραση στο σαλόνι και ολη μερα θς εβλεπα το γίνεται!!! 

Βεβαια πιστεύω πως δε θα επιζουσε πολύ το μηχανημα! Σιγουρα ο αντρας μου μετα τη πολυ χρηση θα το εβλεπε σαν ανταγωνιστή και θα το εκανε σκονη!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η apk είπε:

είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών. είμαι καλά. δεν είχα κανένα ίχνος αίματος ή οποιουδήποτε λερωματος..αυτό με ξένισε και απλά έχω πολύ βάρος χαμηλά και πονάκια. μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό και να μην αγχώνομαι. ακόμα και καποιες σταλες αίματος θα ειναι οκ. κλείσαμε ραντεβού Δευτέρα για να δούμε ότι μπορούμε περισσότερο...εγώ κατά τα άλλα περίμενα περίοδο..εφοδιάστηκα με σερβιέτες. .έκανα του κόσμου τις δουλειές..σηκώσα το σύμπαν και άλλα τέτοια...αυτά κορίτσια μου!

Αχ..Χριστέ μου..τι ευλογία!!!Να σαι καλα κοριτσακι μου με μια εύκολη κύηση και ενα γερό μωρο!!πολυ με συγκινεις..

@mommy86 κόψε τις βλακείες..τιποτα δεν εχεις..και μενα μου χει τύχει να πονάω τέσσερις και πέντε μερες..κουλαρησε..πάντως κοριτσια δεν παιζόμαστε ετσι..ο νους μας παει παντα στο κακό...πφφφφφ...δεν σας κρύβω πως και γω άρχισα να σκέφτομαι μηπως εκανα κύστες απο τις ενέσεις..αλλα προς το παρόν το απωθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joy1988 είπε:

@mommy86 εχω ακριβώς το ίδιο με σένα κ δεν ξερω τι ειναι.. κ μένα το μυαλό μου πήγε σε καμία κύστη .. επίσης, σκέφτομαι μήπως με επηρέασαν οι ενέσεις που είχα παρει τον Δεκέμβρη για ωορρηξία κ δημιουργήθηκαν κύστες.. ποσο θα θελα να είχα ενα μηχάνημα υπερήχου στο σπιτι κ να βλέπω τι γίνεται... 

@peacock μου πολυ στεναχωρέθηκα! Ας ευχηθούμε για τον επόμενο μηνα! Για ολες μας βρε κορίτσια!! Μια μια να περνούμε σειρά!! 

Κοριτσακι μου αν επιτρέπεται τι ενέσεις εκανες?κανατε πρόκληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οφφφ...κοριτσακια μου τα πονάκια συνεχίζονται..και επιπλέον εχω και τσιμπήματα..δεν μπορω να πω οτι ειναι έντονα..αλλα με ξαφνιάζουν..επισης απο το μεσημέρι παλι εχω δέκατα..με χει πιάσει ενας μικρός φόβος...οτι κατι δεν παει καλα...ρίχτε καμια σφαλιάρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στα πιο όμορφα Κοριτσια της Ελλάδας!!!!τι μου κάνετε??πως πανε τα κέφια μας???εγω αν και κοιμήθηκα χάλια..με εφιάλτες και πονάκια στην μήτρα..και ξύπνησα ακομα πιο χάλια με τρομερό πονο στη μέση..ειμαι μια χαρουλα!!!περιμενω με αγωνία το αποτέλεσμα του γλυκού μας κοριτσιού, της @peacock.. και προσεύχομαι καθε τεστ η χοριακη που θα γίνει απο δω και περα..να ειναι ΜΟΝΟ Θετική!!!αλλα ακομη κι αν δεν ειναι..ειπαμε..το κεφάλι ψηλά..και προσπάθεια ξανά!!!

@Θελω να γινω μαμα!,καλως ήλθες κοντά μας..ηρέμησε κουκλίτσα μου και κανε μια χοριακη να μην γεμίζεις άγχος..καλα αποτελέσματα ευχόμαστε ολόψυχα!!!

@mommy86 υπαρχει ημέρα που δεν περιμένεις την ακατονόμαστη να ξέρουμε πόσες μερες θα αναμενουμε και δικά σου αποτελέσματα?? @Petalouditsa28 μας ΕΣΥ ποτε ΔΕΝ περιμένεις??

@Lisaki 80 μίλησες με γιατρό κοπελα μου? @Παρασκευαιδου μου γλυκια ευχομαι να βρεθει συντομα γιατρός..τοσο δύσκολα ειναι εκει ρε γαμωτο??

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.  Θα μείνω σε αυτή τουλάχιστον για αυτόν τον μήνα και μετά θα πάω σε μια άλλη. Έχω κλείσει ραντεβού για Μάρτιο. Με είπε η άλλη εκτός και αν υπάρχει εγκυμοσύνη θα με βάλει στα έκτακτα ραντεβού.  Αντέ να δούμε... Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χααχαχα.κατερινακι μουυυυ!!!

Μωρε πολύ σας αγαπω!!εχετε δίκιο!! Το αφηνω πισω!!πινω το κρασακι μου τωρα, εξω εχουμε ενα τονο χιονι.αναψα τα κερακια μου!!ποια πονακια ?τα ξέχασα κιόλας!!

Κατερινακι μου παρε μια δυο μπατσουλες.ωωωπ!συνηλθες!!όλα ειναι τελεια.το μωρακι σουωσου στελνει σημα οτι γραπωθηκε καλα και θελει να το Προσέχεις!!(τις μπατσουλες τις θελω πισω οταν τις χρειαστω ετσι???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Εδω το εχει στρώσει για τα καλα!! Μίλησα με τον γιατρο μου και μου  ειπε πως ειναι φυσιολογική αυτη η ανωμαλία, αν δεν μου ερθει καθολου μέχρι το τέλος  της εβδομάδας να παω να με δει..τον άκουσα πολυ cool οποτε δεν ανησυχώ! @Κατερινάκι/only love Εγω στη δεύτερη εγκυμοσύνη ειχα πονάκια απο την ημέρα της ωορρηξιας (που ηξερα ακριβώς ποια ειναι με υπέρηχο) και μετα καθ ολη τη διάρκεια μέχρι και που περίμενα περίοδο που δεν ηρθε! Δεν θελω να σε ξεσήκωνω εννοειται αλλα αυτα τα πονάκια μπορει να σημαίνει  πως κατι γινεται! Με το καλο!!! 

@mommy86 σε 2 βδομάδες εύχομαι θετικά αποτελεσματα! Φανταζομαι ο άντρας σου ξεκουράζεται τωρα μετα τις εντατικές τυφλόμυγες! Χαχχα 

@Petalouditsa28 μου ασε τα τεστ ωορρηξιας αυτο το μήνα!  κανε μερα παρα μερα ως αργά του κύκλου! Αν εχετε όρεξη και καθε μερα καποιες φορες..θα πιαστεί που θα παει!! @Παρασκευαιδου ρώτησα τη φιλη μου και περιμενω όνομα και τηλ κτλ απο τη γυναικολόγο της στη Στουτγκαρδη.. ειναι λεει πολυ καλη.. 

@ΝΤΙΑ30 the only way is up!! Θα ανέβουμε θα ξαναπέσουμε αλλα πάλι και πάντα ψηλά!! 

@kat-lar κανε ενα τεστ να ξέρεις κορίτσι μου, αν εισαι έγκυος θα χρειαστεί να κάνεις εξετάσεις αίματος, να παρεις φολικο  οξύ, να κόψεις αλκοόλ, να περίορισεις καφέδες.. οι πρώτες βδομάδες εγκυμοσύνης, μετρώντας απο την κάθυστερηση και μετα,  ειναι πολυ σημαντικοί.. έμενα μολις έμαθα πως ειμαι έγκυος στην 4η βδομάδα (ετσι μετρας,  απο τη πρώτη μέρα της τελευταίας περίοδου) μου απαγόρεψε επαφές για 1 μήνα.. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου, αν και αυτή είναι καλή όπως λένε μπορεί και αυτή να μην μπορεί να πάρει πελάτες.. Χμμμ θα φανεί στείλε μου για να πάρω τηλ.  Μακάρι.. Γιατί απογοητρυτικα :-( με αυτό το θέμα. 

Εγώ πιστεύω ότι ίσως να φταίει και ο καιρός..  Απότομα κρύο.  Πάνε να σε δει αλλιώς θα σου γράψει χάπι για να σου έρθει. Εγώ το είχα πάθει πριν 3 χρόνια τότε δεν ήταν κάτι απλά άλλαζε ο κύκλος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ  για το θερμο καλωσορισμα!!! Τα δυο μεγαλύτερα παιδια μου ειναι 8μιση και 6 μιση...θα ειναι δύσκολο ενα τρίτο αλλά ήθελα βρε παιδί μου ενα τρίτο.. μπορει...κ να κανω την κόρη !!! Χιχιχι....

Παντως θα πω κατι βασει εμπειριων....κανένα παιδι δεν το επιασα βαση ωορρηξιας....στο πρωτο ειχαμε ελευθερες επαφες μεχρι την 9η μερα και στο 2ο.....την 25ημερα ειχαμε μια ή δυο ελευθερες επαφες....περιμενα περιοδο υποθεται...στις 3 μερες καθυστερησης αρνητικο...6 μερες καθυστερησης αρνητικο...στις 9 μερες αχνο θετικό! !

Αφηστε το και λίγο στην τυχη...ο αντρας μου το λεει "τζοκερ" ...παιζεις κι αν σου κατσει!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η apk είπε:

Αγαπητά μου κορίτσια...η προσφώνηση δεν είναι τυχαία. έτσι σας νιώθω μιας και σας παρακολουθώ γύρω στο 3μηνο. βρήκα τυχαία το site, και διάβασα αρκετά θέματα παλιά νέα μέχρι να καταλήξω εδώ. ο λόγος που δεν έγραφα είναι γιατί συνήθως εκφραζομουνα με όσα διαβαζα...σήμερα όμως νιώθω υποχρέωση να σας γράψω για να μοιραστώ την χαρά μου (ναι είμαι εγκυος) αλλά και για να σας μεταδώσω ένα μήνυμα. Είναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ από βέβαιο πως θα γίνετε μανούλες και μάλιστα απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.. ένα πράγμα να σας παρακαλεσω...ΌΧΙ ΆΓΧΟΣ. Αυτό ήθελα να σας φωνάξω απ το πρωί που το έμαθα. Τα καλύτερα σε όλες σας. Θα παραμείνω φυσικά εδώ, θέμα δεν αλλάζω. θα περιμένω να αλλάξουμε όλες μαζί..και έτσι για την ιστορια:  1.60 μελαχρινή πολύ πολύ μακριά μαλλιά..αδύνατη..?? σας φιλώ όλες. 

Αυτά είναι....  Τι καλα... Συγχαρητήρια κοπέλα μου..  Μόνο να ήξερες τι χαρά και κουράγιο παίρνουμε με κάθε ευχαριστα νεα που μαθαίνουμε.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπισκοτακι μου, δυσκολο αυτο που ζητας..το να το αφησουμε στη τύχη! 

Εγω προσωπικα το αφησα στην τυχη 1,5 χρονο..αλλα τζοκερ δεν ειδα.οποτε τωρα προσπαθώ πιο προγραμματισμενα!!

Να τα χαίρεσαι τα παιδακια σου!!να ειναι γερα!αμ.ειναι και κοριτσι τοσο καλύτερα, να το προσεχουν τα μεγάλα αγορια!!σου ευχομαι να ειναι ηδη στο δρομο η κορη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χααχαχα.κατερινακι μουυυυ!!!

Μωρε πολύ σας αγαπω!!εχετε δίκιο!! Το αφηνω πισω!!πινω το κρασακι μου τωρα, εξω εχουμε ενα τονο χιονι.αναψα τα κερακια μου!!ποια πονακια ?τα ξέχασα κιόλας!!

Κατερινακι μου παρε μια δυο μπατσουλες.ωωωπ!συνηλθες!!όλα ειναι τελεια.το μωρακι σουωσου στελνει σημα οτι γραπωθηκε καλα και θελει να το Προσέχεις!!(τις μπατσουλες τις θελω πισω οταν τις χρειαστω ετσι???)

Αντε μπραβο..πιες το κρασάκι σου και ξελόγιασε τον σύζυγο!!!

Σ´ευχαριστω για τα μπατσακια,που ειναι συνοδευόμενα με τοσο υπεροχα λογια..(τωρα νομιζω δικαιωματικά μπορω να κλάψω μ´αυτο που ειπες..)

Σ´ευχαριστω πολυ..και να ξερεις οτι θα μαι εδω..και για σενα και για ολα τα κοριτσια..ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Παρασκευαιδου!!! Που εισαι????i miss you!!!! 

Είσαι καλα η να αρχισω τα μπατσακια και εκει????????

Καλέ δεν σας προλαβαίνω....  Και μόλις που πήγα να γράψω σε σένα.. Καλά είμαι,  μπαίνουμε δυναμικά για τυφλομηγες. Εσύ τι έγινε γιατί κάτι πήρε το αφτί μου ότι έχεις κρασάκι κεράκια...  Δυναμικά για Τυφλομηγες...  Αχ...θα γίνει τώρα.  Να δεις θα μαι θυμηθείς...  Και θα με αγαπάς πιο πολύ :-)

Miss you too...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η mpiskoto είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  για το θερμο καλωσορισμα!!! Τα δυο μεγαλύτερα παιδια μου ειναι 8μιση και 6 μιση...θα ειναι δύσκολο ενα τρίτο αλλά ήθελα βρε παιδί μου ενα τρίτο.. μπορει...κ να κανω την κόρη !!! Χιχιχι....

Παντως θα πω κατι βασει εμπειριων....κανένα παιδι δεν το επιασα βαση ωορρηξιας....στο πρωτο ειχαμε ελευθερες επαφες μεχρι την 9η μερα και στο 2ο.....την 25ημερα ειχαμε μια ή δυο ελευθερες επαφες....περιμενα περιοδο υποθεται...στις 3 μερες καθυστερησης αρνητικο...6 μερες καθυστερησης αρνητικο...στις 9 μερες αχνο θετικό! !

Αφηστε το και λίγο στην τυχη...ο αντρας μου το λεει "τζοκερ" ...παιζεις κι αν σου κατσει!!  

Καλός ήρθες στην όμορφη παρέα μας που σύντομα θα γίνει διπλή ( γιατί θα χουμε τα μωράκια μας)  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου, μη μου στεναχωριεσαι... Σε 5 μερούλες πάλι δυναμικά (πάρε παράδειγμα.. Τελείωσα και είδη ξεκίνησα τυφλομηγες χαχαχα)  και κάπου διάβασα ότι τα χαπια από τον δεύτερο μήνα έχουν αποτέλεσμα...  Οπότε αυτόν τον μήνα ΤΥΦΛΟΜΗΓΕΣ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλέ δεν σας προλαβαίνω....  Και μόλις που πήγα να γράψω σε σένα.. Καλά είμαι,  μπαίνουμε δυναμικά για τυφλομηγες. Εσύ τι έγινε γιατί κάτι πήρε το αφτί μου ότι έχεις κρασάκι κεράκια...  Δυναμικά για Τυφλομηγες...  Αχ...θα γίνει τώρα.  Να δεις θα μαι θυμηθείς...  Και θα με αγαπάς πιο πολύ :-)

Miss you too...... 

Πιο πολυ!??

Χαχαχαχα φιλακια πολλα ξεκινα τυφλομυγεςς!!!!!

Αχχχ ποτε θα ερθει η μερα να κανουμε το πρωτο μας παρτυ?!!αυτα τα κάρβουνα ολο τα αναβουμε και μενουμε με ωμες μπριζόλες!! Αντε!αρχιστε όλες τυφλομυγες ειπαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αντε μπραβο..πιες το κρασάκι σου και ξελόγιασε τον σύζυγο!!!

Σ´ευχαριστω για τα μπατσακια,που ειναι συνοδευόμενα με τοσο υπεροχα λογια..(τωρα νομιζω δικαιωματικά μπορω να κλάψω μ´αυτο που ειπες..)

Σ´ευχαριστω πολυ..και να ξερεις οτι θα μαι εδω..και για σενα και για ολα τα κοριτσια..ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Κατετινακι μου οχι απλα ξελογιασμα!!η νυχτα θα ειναι μεγααααλη!!χαχχαχαχα.σε ευχαριστω πολυ που θα εισαι κοντα μου!!νιωθω οτι εδω μεσα απεκτησα τις αδερφες που ποτε δεν ειχα!!!να με προστατευουν να με νιωθουν να με αγαπουν!!φιλακια ρουφηχτα σε ολες.

Peacockακι μου,ψηλα το κεφαλι!you are a lady!!εισαι πολυ ησυχη..για ζωντανεψε λιγο!για να σε ακουσω να κελαηδας!και αν θελεις να κλαψεις..κλαψε.εδω να κλαψουμε μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πιο πολυ!??

Χαχαχαχα φιλακια πολλα ξεκινα τυφλομυγεςς!!!!!

Αχχχ ποτε θα ερθει η μερα να κανουμε το πρωτο μας παρτυ?!!αυτα τα κάρβουνα ολο τα αναβουμε και μενουμε με ωμες μπριζόλες!! Αντε!αρχιστε όλες τυφλομυγες ειπαααααα!!!

Ήταν να γίνει η αρχή...  Τωρα είδες βροχή μαθαίνουμε για εγκυμοσύνη απ τα κορίτσια...  Έτσι και εμείς να μπούμε στην σειρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η apk είπε:

είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών. είμαι καλά. δεν είχα κανένα ίχνος αίματος ή οποιουδήποτε λερωματος..αυτό με ξένισε και απλά έχω πολύ βάρος χαμηλά και πονάκια. μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό και να μην αγχώνομαι. ακόμα και καποιες σταλες αίματος θα ειναι οκ. κλείσαμε ραντεβού Δευτέρα για να δούμε ότι μπορούμε περισσότερο...εγώ κατά τα άλλα περίμενα περίοδο..εφοδιάστηκα με σερβιέτες. .έκανα του κόσμου τις δουλειές..σηκώσα το σύμπαν και άλλα τέτοια...αυτά κορίτσια μου!

Με το καλο κοριτσι μου!! Αντε να παίρνουμε σιγα σιγα!!! Είδες; αν θέλει να πιαστεί το άτιμο όσες δουλειές κ να κανεις αυτο δεν πτοείται με τιποτα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Αχ joy μου!!ποσες φορες το σκεφτηκα!!πιστευω αν ειχα, θα το ειχα συνδεσει στη τηλεόραση στο σαλόνι και ολη μερα θς εβλεπα το γίνεται!!! 

Βεβαια πιστεύω πως δε θα επιζουσε πολύ το μηχανημα! Σιγουρα ο αντρας μου μετα τη πολυ χρηση θα το εβλεπε σαν ανταγωνιστή και θα το εκανε σκονη!!!???

Χαχαχαχαχα .... με έκανες κ γέλασα κοριτσι μου!!! Αντε να μείνουμε επιτέλους!! Όλο ακούω για μωρά κτλ... πνίγομαι κ δεν μπορω να μιλήσω... ειδικά στα πεθερικά ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατετινακι μου οχι απλα ξελογιασμα!!η νυχτα θα ειναι μεγααααλη!!χαχχαχαχα.σε ευχαριστω πολυ που θα εισαι κοντα μου!!νιωθω οτι εδω μεσα απεκτησα τις αδερφες που ποτε δεν ειχα!!!να με προστατευουν να με νιωθουν να με αγαπουν!!φιλακια ρουφηχτα σε ολες.

Peacockακι μου,ψηλα το κεφαλι!you are a lady!!εισαι πολυ ησυχη..για ζωντανεψε λιγο!για να σε ακουσω να κελαηδας!και αν θελεις να κλαψεις..κλαψε.εδω να κλαψουμε μαζι!

??????????..απλα σπανίζουν κοριτσια σαν εσας!!!σας αγαπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joy μου..ασε τα πεθερικα στην ακρη..δεν ειναι τα δοντια τους για τετοια..εδω.. Εδω ειμαστε εμεις να σε ακούμε!! 

Κατερινακι.. Οπως λεει και το ψευδώνυμο σου..only love καλό μου! Καθαρη αγαπη και αλληλουποστηριξη εδω μεσα..μπορει να φοραμε "προσωπεια" αλλα λεμε τις μεγαλύτερες αληθειες μας εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Joy μου..ασε τα πεθερικα στην ακρη..δεν ειναι τα δοντια τους για τετοια..εδω.. Εδω ειμαστε εμεις να σε ακούμε!! 

Κατερινακι.. Οπως λεει και το ψευδώνυμο σου..only love καλό μου! Καθαρη αγαπη και αλληλουποστηριξη εδω μεσα..μπορει να φοραμε "προσωπεια" αλλα λεμε τις μεγαλύτερες αληθειες μας εδω...

Ετσι..καθολου τυχαίο το "ψευδώνυμο" μου..ειναι φιλοσοφία μου..αξία της ζωης μου..Μονο η αγαπη μπορει...και απο οτι ειδες,εγω ουτε "προσωπείο" δεν μπορω να φορέσω..και ονομα και φωτογραφία..εκτίθεμαι κανονικότατα...αχαχχααχχαα...και ας ειμαι διδυμάκι στο ζώδιο..το λεω γιατι μας αποκαλούν διπροσωπους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mpiskoto είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  για το θερμο καλωσορισμα!!! Τα δυο μεγαλύτερα παιδια μου ειναι 8μιση και 6 μιση...θα ειναι δύσκολο ενα τρίτο αλλά ήθελα βρε παιδί μου ενα τρίτο.. μπορει...κ να κανω την κόρη !!! Χιχιχι....

Παντως θα πω κατι βασει εμπειριων....κανένα παιδι δεν το επιασα βαση ωορρηξιας....στο πρωτο ειχαμε ελευθερες επαφες μεχρι την 9η μερα και στο 2ο.....την 25ημερα ειχαμε μια ή δυο ελευθερες επαφες....περιμενα περιοδο υποθεται...στις 3 μερες καθυστερησης αρνητικο...6 μερες καθυστερησης αρνητικο...στις 9 μερες αχνο θετικό! !

Αφηστε το και λίγο στην τυχη...ο αντρας μου το λεει "τζοκερ" ...παιζεις κι αν σου κατσει!!  

Να χαιρεσε τα παιδακια σου και μακαρι αυτη τη στιγμή που μιλαμε,τα πονάκια να τα δημιουργεί το σπορακι σου..Η πραγματικοτητα ειναι αυτη..ειναι τζόκερ το να αποκτήσεις παιδί..απλα οταν καθυστερεί πολυ..αποφασίζεις να εξαντλήσεις και καποια αλλα περιθώρια..π.χ εμεις τρια χρονια ελεύθερες επαφές και καμια εγκυμοσυνη..τον τελευταίο ενάμιση χρόνο δε..με εντατικές προσπάθειες,σε επικίνδυνες μερες κλπ..οποτε ειπαμε να πάρουμε και μια επιπλέον βοήθεια..τωρα ευχομαι και προσεύχομαι να ναι το σπορακι μου,αυτο που με ενοχλεί στην κοιλιτσα..οχι τίποτε άλλο βρε κοριτσια αλλα με χει πάρει αμπάριζα η αδερφή μου στο σκορ..τέσσερα τα χει...ειμαστε 4-0...πρεπει να βάλω γκολ!!!αχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου αν επιτρέπεται τι ενέσεις εκανες?κανατε πρόκληση?

@Κατερινάκι/only love εδω ειμαςτε για να τα λέμε ολα! Ο,τι ξέρουμε.. μπάς κ διαφωτισμού με..λοιπόν, εγω αν κ κανω κανονικά ωορρηξία αλλα επειδή 1,5 χρόνο δεν έγινε τιποτα η γιατρός μου έδωσε gonal f την πένα συγκεκριμένα! Απο την 2 μεχρι την 9 μερα .. κ μετα θα εκανα pregnyl κ σπερματέγχυση! Ομως, πήγα για υπέρηχο την 8 μερα κ είχα 10 αυγά μεγάλα κ μου είπε να σταματήσω τις ενέσεις κ ότι ο κύκλος ακυρώνεται γιατί υπαρχει κίνδυνος να γονιμοποιηθουν 5-6-7 παιδιά.. κ ούτε καν επαφές δεν μου επέτρεψε! Εκείνο το μηνα ήμουν ράκος γιατί το περίμενα ότι θα πάθω υπερδιέγερση.. έχουμε καταντήσει πειραματόζωα ... αλλα ας ειναι δεν εχω πρόβλημα αρκεί να γίνουμε ολες μας μανούλες.. ολα θα τα υποστούμε! Εσυ; παίρνεις χάπια ή οχι ακομη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...