Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χαχαχαχα.....αν συνεχίσει να με αγνοεί θα της πω: κοπελια για χαλαρωσε και βγαλε τα αποτελέσματα γιατι θα φερω και παρεα αποκαι το mammyland και θα στο κανω καλοκαιρινό το μαγαζακι χαχαχα....

Αχαχαχαχαχααχ..κατσε καλα κοπελια,ειμαστε και πολλές..και δεν ειμαστε και καθολου καλα!!!αχαχαχαχαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι αγαπη..μην τρελενεσαι..εγω απο οτι σας εχω ξαναπεί την ωορηξια την καταλαβαινω(γίαυτο χτυπιέμαι που δεν εχω μείνει ουτε μια φορά έγκυος ακομη..τεσπα..) και δεν την καταλαβαίνω απο υγρά μονο..Εχω πονο..καποιες φορές ήπιο,καποιες φορές φρικτό..σε σημείο να μην μπορω να καθίσω..Ο γυναικολόγος μου μου λέει και επιμένει πως ειναι πολυ καλο αυτο..καποιες φορές λοιπον αυτος ο πόνος συνοδεύεται με τα υγρά,τα διάφανα τα γνωστά..άλλες φορές παλι οχι..οποτε απλα δεν ψάχνουμε για σημάδια παντα..αλλα ερχόμαστε σε επαφή απο την δέκατη ημέρα του κυκλου,έως την εικοστή,μερα παρα μερα..και θα το τσακωσουμε το σπορακι!!!

Αχ με παρηγορει αυτο που λες.....  ναι ναι μερα παρα μερα!! Τουλαχιστον να πω οτι προσπάθησα... λεω να το παω μεχρι 26η να εξαντλησουμε ολα τα περιθώρια....κανω και διαιτα οποτε καλο θα μου κανει και η γυμναστικη χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χςχαχαχαχ.ετσι!!ολες για μια και μια για ολες!!ας τολμησουν να μη μας πουν αποτελεσμα!!ειμαστε πολλες και ολες εξαγριωμενες με τα μικροβιολογικα!!

Να σας πω και εγω μια ειχα μια δεν ειχα υγρα σε ωορηξιες.επισης ειχα και σε ασχετες ημερομηνιες μαζι με πονακια!!η διαφορα παντως ηταν πως αυτη τη φορα ηταν πολλα.μονο αυτο.και μόνο μια μερα.οπως ειπες κατερινακι μου με υγρα η χωρις μακαρι να το πετύχαμε!! 

Πεταλουδιτσα ως 26?χαχαχχα

2 εργα σ€ξ,  η αιθουσα κλιματιζεται!!!καπως ετσι νιώθουν οι αντρες μας οταν γυρνανε σπιτι απο τη δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα!!!!! @mommy86 και @Petalouditsa28 είστε τρελές! Εχω λιώσει στο γελιο!

@Κατερινάκι/only love εχω πάρει τόσα αρνητικά αποτελεσματα που πλεον δε πιστευω οτι θα είμαι τυχερη τοσο ευκολα (με την 1η προσπαθεια pregnyl) oπότε και δεν εχω πολλές ελπίδες...

Σήμερα το απόγευμα θα πάω μόλις σχολάσω... μετα τις 18:00... οπότε ναι μαλλον τα αποτελέσματα αυριο πρωί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!! Εύχομαι καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα!!!!!!

Να ρωτήσω και εγώ κάτι μήπως μπορείτε να βοηθήσετε??? Έπρεπε να έχω αδιαθετήσει από 01/01/17 αλλά ακόμη τίποτα και κανένα σύμπτωμα, εκτός ίσως από συχνοουρία (αν μπορείς να το βάλεις στα συμπτώματα και όχι στις συμπτώσεις). Υπάρχει ελπίδα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχ με παρηγορει αυτο που λες.....  ναι ναι μερα παρα μερα!! Τουλαχιστον να πω οτι προσπάθησα... λεω να το παω μεχρι 26η να εξαντλησουμε ολα τα περιθώρια....κανω και διαιτα οποτε καλο θα μου κανει και η γυμναστικη χαχαχα

Αχαχαχα...βιταμίνες στο παλικάρι σου,και καλη γυμναστική να ευχηθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χςχαχαχαχ.ετσι!!ολες για μια και μια για ολες!!ας τολμησουν να μη μας πουν αποτελεσμα!!ειμαστε πολλες και ολες εξαγριωμενες με τα μικροβιολογικα!!

Να σας πω και εγω μια ειχα μια δεν ειχα υγρα σε ωορηξιες.επισης ειχα και σε ασχετες ημερομηνιες μαζι με πονακια!!η διαφορα παντως ηταν πως αυτη τη φορα ηταν πολλα.μονο αυτο.και μόνο μια μερα.οπως ειπες κατερινακι μου με υγρα η χωρις μακαρι να το πετύχαμε!! 

Πεταλουδιτσα ως 26?χαχαχχα

2 εργα σ€ξ,  η αιθουσα κλιματιζεται!!!καπως ετσι νιώθουν οι αντρες μας οταν γυρνανε σπιτι απο τη δουλεια!!!

Ναι κοριτσακι μου..οπως οι τρεις σωματοφύλακες!!μονο που εμεις ειμαστε περισσότερες!!!νομιζω πάντως οτι η προσπάθεια δεν τους χαλάει καθολου!!!

γλυκια μου το ευχομαι ολόψυχα να πέτυχε και να μεταφερθούμε οοοολες μαζι σε άλλο θεματάκι!!!!κοριτσια μαζέψτε βαλίτσες και προσδεθειτεεεεεεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η peacock είπε:

χαχαχαχαχα!!!!! @mommy86 και @Petalouditsa28 είστε τρελές! Εχω λιώσει στο γελιο!

@Κατερινάκι/only love εχω πάρει τόσα αρνητικά αποτελεσματα που πλεον δε πιστευω οτι θα είμαι τυχερη τοσο ευκολα (με την 1η προσπαθεια pregnyl) oπότε και δεν εχω πολλές ελπίδες...

Σήμερα το απόγευμα θα πάω μόλις σχολάσω... μετα τις 18:00... οπότε ναι μαλλον τα αποτελέσματα αυριο πρωί...

Δεν πειράζει..η δικη σου απαισιοδοξία,εμας μας δίνει δύναμη!!!ευχομαι να φας κατραπακιά απο το ΘΕΤΙΚΟ αποτέλεσμα αυριο το πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kat-lar είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Εύχομαι καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα!!!!!!

Να ρωτήσω και εγώ κάτι μήπως μπορείτε να βοηθήσετε??? Έπρεπε να έχω αδιαθετήσει από 01/01/17 αλλά ακόμη τίποτα και κανένα σύμπτωμα, εκτός ίσως από συχνοουρία (αν μπορείς να το βάλεις στα συμπτώματα και όχι στις συμπτώσεις). Υπάρχει ελπίδα???????

Γεια σου κοριτσακι μου και καλως ήλθες..οπως θα ειδες και στην αλλη σου ανάρτηση,ολες αναφώνησαμε να το κανεις το τεστακι...εγω θα πρότεινα να πας για χοριακη,μιας και το αποτέλεσμα θα ειναι έγκυρο και δεν αμφισβητείτε..και επισης,και τεστακι στο σπιτι να κανεις και να βγει θετικό ο γιατρός θα σε στείλει για χοριακη..οποτε τρεεεεχα και θα περιμένουμε τα νεα Ου!!καλη επιτυχία γλυκια μουυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γεια σου κοριτσακι μου και καλως ήλθες..οπως θα ειδες και στην αλλη σου ανάρτηση,ολες αναφώνησαμε να το κανεις το τεστακι...εγω θα πρότεινα να πας για χοριακη,μιας και το αποτέλεσμα θα ειναι έγκυρο και δεν αμφισβητείτε..και επισης,και τεστακι στο σπιτι να κανεις και να βγει θετικό ο γιατρός θα σε στείλει για χοριακη..οποτε τρεεεεχα και θα περιμένουμε τα νεα Ου!!καλη επιτυχία γλυκια μουυυυυ!!!

Συνονόματη και γλυκύτατη  Κατερίνα σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Έλεγα πως για να μην απογοητευτώ πάλι να περιμένω λίγες μέρες ακόμη....  Θα δείξει.... Πάντως σίγουρα θα σας ενημερώσω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καt -lar μου,καλωηλθες και απο μενα εδω!!σου απάντησα και εγω στην αλλη συζητηση..τρεχα για χοριακη!!περιμενουμε!!!

Κατερινακι μου,εβαλα ζωνη!επομενη σταση υπερηχος νουμερο 1 και επιβεβαιωση εγκυμοσυνης!! Εκει να μας πας!!!

Peacock εύχομαι να μπηκες στη προηγουμενη πτήση και να εισαι ηδη εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kat-lar είπε:

Συνονόματη και γλυκύτατη  Κατερίνα σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Έλεγα πως για να μην απογοητευτώ πάλι να περιμένω λίγες μέρες ακόμη....  Θα δείξει.... Πάντως σίγουρα θα σας ενημερώσω!!!!!

Κοριτσακι μου συνονόματο,αν εισαι σταθερή στον κύκλο σου,αυτο σημαινει πως εισαι ήδη στην 8η μερα καθυστέρησης..οποτε οτι και να ειναι θα δειξει..αν παλι δεν ειναι το πολυπόθητο μωρακι(που ευχομαι ολόψυχα να ναι εκείνο που φέρνει την καθυστέρηση) θα πρεπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου και το πιο πιθανό να σου δωσει χαπια για να έρθει η περίοδος..Η απόφαση δικη σου..εμεις μονο στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις διαβασα σε αλλη συζητηση για την εγκυμοσύνη μιας κοπελας που μόλις το εμαθε!!ειμαι τοσο χαρουμενη!!αντε και στα δικα μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καt -lar μου,καλωηλθες και απο μενα εδω!!σου απάντησα και εγω στην αλλη συζητηση..τρεχα για χοριακη!!περιμενουμε!!!

Κατερινακι μου,εβαλα ζωνη!επομενη σταση υπερηχος νουμερο 1 και επιβεβαιωση εγκυμοσυνης!! Εκει να μας πας!!!

Peacock εύχομαι να μπηκες στη προηγουμενη πτήση και να εισαι ηδη εκει!!

Εκει θα παμε κοριτσαρες μου..εγω θα οδηγήσω κιολας??αχαχχαχα..με αυτοκίνητο καλα τα παω..αεροπλάνο δεν ξέρω να πιλοταρω..αλλα θα αφήσω το ένστικτο μου να οδηγήσει οποτε μην φοβάστε τιποτα!!!πιστεψτε στον προορισμό μας και ΦΥΓΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...(ετσι για την ιστορία,γελάω σαν χαζή μόνη μου,μαγειρεύοντας ρεβύθια...αχαχχαχαχαχχαχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μολις διαβασα σε αλλη συζητηση για την εγκυμοσύνη μιας κοπελας που μόλις το εμαθε!!ειμαι τοσο χαρουμενη!!αντε και στα δικα μας!!!!!

Αληθεια??που??ποια κοπελα ειναι?να τρρρρρεξω να την συγχαρώ!!και στα δικά μας κοριτσακια μου γλυκια...εχω την πεποίθηση πως οι ανακοινώσεις θα αρχίσουν να σκάνε η μια μετα την αλλη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις το ειδα και γω..ηταν η κοπελα που μιλούσαμε χθες..κοριτσια μου νιώθω πως εγινε η αρχή..ειλικρινα περιμενω να ακουω συνεχόμενες ανακοινώσεις απο δω και περα!!!η αρχή εγινε!!παμε γερααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως!οπως της ειπα εσπασε το ροδι,μπηκε με το δεξι και εγινε η αρχη!!!αντε να παρουμε σειρα!!αντε να χτυπουν κοκκινο οι χοριακες!!!

Αυτη θα ειναι η χρονια μας!τερμα τς ψεματα!θα γινουμε μαμαδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ετσι ακριβως!οπως της ειπα εσπασε το ροδι,μπηκε με το δεξι και εγινε η αρχη!!!αντε να παρουμε σειρα!!αντε να χτυπουν κοκκινο οι χοριακες!!!

Αυτη θα ειναι η χρονια μας!τερμα τς ψεματα!θα γινουμε μαμαδες!!!

Μακαρι να ακολουθησουμε και εμεις σύντομα!! Μακάρι!!!!!! ????❤❤❤❤❤❤

Αχ Παναγια μου βοηθεισε μας και εμας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ετσι ακριβως!οπως της ειπα εσπασε το ροδι,μπηκε με το δεξι και εγινε η αρχη!!!αντε να παρουμε σειρα!!αντε να χτυπουν κοκκινο οι χοριακες!!!

Αυτη θα ειναι η χρονια μας!τερμα τς ψεματα!θα γινουμε μαμαδες!!!

Αυτο πιστευω και εγω,με ολη τη δύναμη της ψυχής μου!!Η Παναγιτσα δεν θα μας αφήσει να στεναχωριόμαστε άλλο!!! @Petalouditsa28 Ε-ε-έρχεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!! τι κανετε?? μολις εμαθα και γω τα νε ατης κοπελας και συγκινηθηκα!!!!!

νομιζω οτ ο ιανουαριος παει καλα!!! μια η ποπη και μια το κατερινακι τωρα καναν την αρχη!!

ειχαμε να ακουσουμε για εγκυμοσυνη στο φορουμ απο τελη οκτωβριου αν θυμαμαι καλα!!!!! οποτε περιμενω να ακουσω και αλλλααααα!!!!!

@peacock aki μου θα μας πεθανεις εσυ!! πως θα αντεξουμε μεχρι αυριο???????? ηδη απο χθες εμπαινα συνεχεια να δω αν εγραψες κανα νεο!!! :)

@Petalouditsa28 μου οντως δεν χρειαζεται να χουμε πολλες βλενες και υγρα για να λεμε οτι εγινε η οωρηξια.πολλες φορες δεν συμβαδιζουν!!

@mommy86 μου χαιρομαι π εκμεταλλευτηκες την κατασταση ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ!!! ;)

το 2017 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! ΘΑ ΔΕΙΤΕ!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσαρες μου!!! τι κανετε?? μολις εμαθα και γω τα νε ατης κοπελας και συγκινηθηκα!!!!!

νομιζω οτ ο ιανουαριος παει καλα!!! μια η ποπη και μια το κατερινακι τωρα καναν την αρχη!!

ειχαμε να ακουσουμε για εγκυμοσυνη στο φορουμ απο τελη οκτωβριου αν θυμαμαι καλα!!!!! οποτε περιμενω να ακουσω και αλλλααααα!!!!!

@peacock aki μου θα μας πεθανεις εσυ!! πως θα αντεξουμε μεχρι αυριο???????? ηδη απο χθες εμπαινα συνεχεια να δω αν εγραψες κανα νεο!!! :)

@Petalouditsa28 μου οντως δεν χρειαζεται να χουμε πολλες βλενες και υγρα για να λεμε οτι εγινε η οωρηξια.πολλες φορες δεν συμβαδιζουν!!

@mommy86 μου χαιρομαι π εκμεταλλευτηκες την κατασταση ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ!!! ;)

το 2017 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! ΘΑ ΔΕΙΤΕ!!! 

 

Γλυκό μου Μινιατουράκι φαντάσου τι απογοητευση εχω φαει που ουτε καν βιάζομαι να κανω χοριακή γιατί ξερω ήδη  το αποτέλεσμα.... Θελω να το πιστεψω αλλά μου είναι δύσκολο... (ασε που φοβαμαι και τις βελόνες....) Θα παω σημερα και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Γλυκό μου Μινιατουράκι φαντάσου τι απογοητευση εχω φαει που ουτε καν βιάζομαι να κανω χοριακή γιατί ξερω ήδη  το αποτέλεσμα.... Θελω να το πιστεψω αλλά μου είναι δύσκολο... (ασε που φοβαμαι και τις βελόνες....) Θα παω σημερα και βλέπουμε...

Το καταλαβαινω απολυτα...εχω και εγω στο ιστορικο μου πανω απο 10 αρνητικα τεστ και με καθυστερηση!!!οποτε σε νιωθω... :( αλλα αυτη τη φορα peacocaki μου εκανες μια καινουργια προσπαθεια με μεθοδο π δεν εχεις ξανακανει!! η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!! ποτε δν ξερεις!!!! ας ειμαστε αισιοδοξες!!ολα καπως ετσι συμβαινουν!! εκει π δεν τα περιμενουμε τσουυυπππ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Το καταλαβαινω απολυτα...εχω και εγω στο ιστορικο μου πανω απο 10 αρνητικα τεστ και με καθυστερηση!!!οποτε σε νιωθω... :( αλλα αυτη τη φορα peacocaki μου εκανες μια καινουργια προσπαθεια με μεθοδο π δεν εχεις ξανακανει!! η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!! ποτε δν ξερεις!!!! ας ειμαστε αισιοδοξες!!ολα καπως ετσι συμβαινουν!! εκει π δεν τα περιμενουμε τσουυυπππ!!!

Εχω πάνω από 30 αρνητικά τεστ.... κάθε φορά που χρειαζόταν να πάρω χάπια να αδιαθετήσω έπρεπε να κάνω πρωτα και ενα τεστ να είμαι σιγουρη (σκέψου οτι σχεδόν ποτε δεν αδιαθετω μόνη)... πριν 2 χρόνια οκ δεν προσπαθούσα για νινί αλλά αν ερχόταν δε θα λέγαμε όχι.... Παντα μέσα μου απογοητευόμουν...

Έχεις δίκιο, 1η φορά κάνω τετοια προσπάθεια αλλά δε νομίζω να είμαι τόσο τυχερή και να εγινε με την 1η! Βάσει στατιστικών αν το δεις δεν είναι με το μέρος μου.... Τεσπα, θα πάω με μικρό καλάθι και βλέπουμε! Οτι θα τα καταφερω, θα τα καταφερω.. εχω κάνει συμφωνία με το σύμπαν για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια την εκανα τη χοριακη....αυριο το απογευμα θα εχω απαντηση... Δυστυχως θα αργησει το αποτελεσμα... 

Μακαρι να πανε ολα καλα! Αν βγει θετικο θα καει το πελεκουδι! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κοριτσια την εκανα τη χοριακη....αυριο το απογευμα θα εχω απαντηση... Δυστυχως θα αργησει το αποτελεσμα... 

Μακαρι να πανε ολα καλα! Αν βγει θετικο θα καει το πελεκουδι! ?????

???????? 

Μακάρι κοριτσάκι μου, μακάρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...