Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου γλυκα!!!! πολυ κρυο σημερααα!!! ηρθα στη δουλεια με το θερμομετρο να δειχνει -8 βαθμους!!!

@Παρασκευαιδου μου γλυκια!! ανατριχιασα οταν ειδα τη φωτο! προχθες λοιπον μολις ξαπλωσα το βραδυ να κοιμηθω χωρις να ξερω αυτο π μας εστειλες  παρακαλουσα μεσα μου να γινω μανουλα συντομα  και το λεγα συνεχεια ! ευχομαι ολες απο τα βαθη της ψυχης μου να γινουμε οσο πιο συντομα γινεται και να ζησουμε επιτελους χωρις να εχουμε συνεχεια ενα βαρος και ενα παραπονο μεσα μας.νιωθω οτι αυτη η επιθυμια μας δεν μας αφηνει να χαρουμε ουσιαστικα και πραγματικα τη ζωη!να μην ταλαιπωρηθουμε αλλο!

@peacock -aki μου ζω με την αγωνια σου!!μακαρι να χει γινει το θαυματακι σου!!μακαρι να μας πεις σημερα η τη δευτερα για μια μεγααααλη χωριακη!! εγω η αληθεια ειναι σαν ανθρωπος δεν μπορω σε αυτα να περιμενω..ειμαι πολυ ανυπομονη! προτιμω να δω αρνητικα τεστ νωρις παρα να ελπιζω και να δω αιμα...αλλα ειναι στον ανθρωπο!! 

@Κατερινάκι/only love ευχομαι αυτη τη στιγμη π σου μιλαω να τα χουν βρει ενα απο απο τα 4 ωαρια σου με το τυχερο σπερματοζωαριο και να οδευει σιγα σιγα στο δρομο για αν εμφυτευθει το σπορακι σου!!!και αυτο το καψιματακι το διαφορετικο π ενιωσες να ειναι σημαδι συλληψης!! εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος και αισιοδοξος και θα τα καταφερεις σιγουρα!! οι πιθανοτητες αυτη τη φορα ειναι με το μερος σου!!! να δω πως θα περασουν οι μερες μεχρι 19!! μετραμε αντιστροφα...!!!

@ΝΤΙΑ30 μου εσυ πως εισαι? αδιαθετησες? μιλησες με τη γιατρο σου? που οφειλετε τοση καθυστεριση?

Το ποσο σε ευχαριστω για τα υπεροχα λογια σου δεν περιγράφεται..τα λογια σου ειναι πολυ ενθαρρυντικά και μιλάνε κατευθείαν στην καρδιά μου..ευχομαι ολες μας συντομα να εχουμε τα πιο χαρούμενα νεα..τα νεα που θα μας αλλάξουν τη ζωη και θα μας κάνουν μανούλες!!!Νιωθω πραγματικά οτι σας εχω δίπλα μου σε αυτες τις μερες της αναμονής και ετσι θα περάσουν πιο εύκολα!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Το ποσο σε ευχαριστω για τα υπεροχα λογια σου δεν περιγράφεται..τα λογια σου ειναι πολυ ενθαρρυντικά και μιλάνε κατευθείαν στην καρδιά μου..ευχομαι ολες μας συντομα να εχουμε τα πιο χαρούμενα νεα..τα νεα που θα μας αλλάξουν τη ζωη και θα μας κάνουν μανούλες!!!Νιωθω πραγματικά οτι σας εχω δίπλα μου σε αυτες τις μερες της αναμονής και ετσι θα περάσουν πιο εύκολα!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Ξερεις τι?οταν εχω χρονο καθομαι και διαβαζω μερικες φορες ιστοριες κοριτσιων που το 2010 -11-12 προσπαθουσαν και μιλουσαν και αυτες στο φορουμ σας εμας! οταν δε ανακαλυπτω οτι τελικα τα καταφεραν και εγιναν μανουλες (και να σου πω οτι το 90 τις εκατο π εχω διαβασει τα χει καταφερει για το αλλο 10 απλα δεν γνωριζω ) εκει ειναι π με παιρνουν τα ζουμια και νιωθω απιστευτη χαρα για την κοπελα π τα καταφερε και εχει το αγγελουδι της τωρα αγκαλιτσα!!

ποσο μαλλον λοιπον τωρα για μας εδω που ειναι η δικη μας ομαδα, και ζω τις αγωνιες σας και σεις τις δικες μ καθε μηνα.. ε λοιπον μολις μαθω το πρωτο θετικο νεο απο μια απο δω δεν ξερω τι θα κανω απο τη χαρα μου! η μια ειναι η δυναμη και η αισιοδοξια της αλλης! στη συγκεκριμενη φαση ειστε η συμπαρασταση μου αλλα ευχομαι πολυ συντομα να γινεται η ελπιδα μου! 

κατερινακι μου εδω θα ειμαστε με αγωνια!!!! προσευχομαστε για τη θετικη σου χωριακη!!! ολα θα πανε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακι μου γλυκο!!! καλη χρονια!!!χρονια πολλαα!!! και ευχομαι το ονειρο σου να βγει συντομα αληθινο!!! ελπιζω να εισαι καλα!! σε τι φαση εισαι? ξεκινησατε κανονικα παλι προσπαθειες?

Καλημερα κοπελα μου!!Μακαρι η ευχη σου να πιασει!!!Τωρα ειμαι σε φαση ξαπλωνινγκ γιατι ειμαι αρρωστη εδω και λιγες μερες χαρη στον παλιοκαιρο.Προσπαθειες δεν εχουμε ξεκινησει ακομα για διαφορους ιατρικους λογους οι οποιοι ευελπιστω να λυθουν αισιως μεσα σε 1-1,5 μηνα και μετα βουρ!!!Εχω κανει καποιες πολυ σημαντικες εξετασεις για να ειμαι προετοιμασμενη για την επομενη,πρωτα ο Θεος,εγκυμοσυνη.Εσυ κοριτσακι μου τι κανεις;Εισαι καλα;Σε τι φαση βρισκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renata17 είπε:

Καλημερα κοπελα μου!!Μακαρι η ευχη σου να πιασει!!!Τωρα ειμαι σε φαση ξαπλωνινγκ γιατι ειμαι αρρωστη εδω και λιγες μερες χαρη στον παλιοκαιρο.Προσπαθειες δεν εχουμε ξεκινησει ακομα για διαφορους ιατρικους λογους οι οποιοι ευελπιστω να λυθουν αισιως μεσα σε 1-1,5 μηνα και μετα βουρ!!!Εχω κανει καποιες πολυ σημαντικες εξετασεις για να ειμαι προετοιμασμενη για την επομενη,πρωτα ο Θεος,εγκυμοσυνη.Εσυ κοριτσακι μου τι κανεις;Εισαι καλα;Σε τι φαση βρισκεσαι;

θυμαμαι την ιστορια σου γιατι ηταν μολις αρχισα να μπαινω στο φορουμ και να διαβαζω! και θυμαμαι  ποσο ειχα λυπηθει οταν εμαθα οτι παλινδρομισε το μωρακι σου... :( μεχρι τοτε πιστευα οτι οι πιθανοτητες να το χασεις αμα μεινεις ειναι ελαχιστες αλλα ακολουθησαν τοσες περιπτωσεις και αλλων κοριτσιων π καταλαβα οτι τελικα μπορει να  συμβουν πολλα..καλα κανεις και ξεκινησες εξετασεις.. απο τη στιγμη π εχεις μεινει μια φορα θα ξαναμεινεις σιγουρα αλλα το σημαντικο τωρα ειναι να σιγουρευσεις οτι δεν ηταν τυχαιο ωστε το επομενο σπορακι να μεινει για τα καλα, να ναι γερο και δυνατο και να χεις μια τελειομηνη  υγιης εγκυμοσυνη!

εγω δεν εχω μεινει ακομα λογω πολυκυστικων. το παλευω ομως με εξετασεις και τωρα εχει 2 μηνες π ξεκινησα και χαπια για καλυτερη οωρηξια.ειμαι στον αγωνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

θυμαμαι την ιστορια σου γιατι ηταν μολις αρχισα να μπαινω στο φορουμ και να διαβαζω! και θυμαμαι  ποσο ειχα λυπηθει οταν εμαθα οτι παλινδρομισε το μωρακι σου... :( μεχρι τοτε πιστευα οτι οι πιθανοτητες να το χασεις αμα μεινεις ειναι ελαχιστες αλλα ακολουθησαν τοσες περιπτωσεις και αλλων κοριτσιων π καταλαβα οτι τελικα μπορει να  συμβουν πολλα..καλα κανεις και ξεκινησες εξετασεις.. απο τη στιγμη π εχεις μεινει μια φορα θα ξαναμεινεις σιγουρα αλλα το σημαντικο τωρα ειναι να σιγουρευσεις οτι δεν ηταν τυχαιο ωστε το επομενο σπορακι να μεινει για τα καλα, να ναι γερο και δυνατο και να χεις μια τελειομηνη  υγιης εγκυμοσυνη!

εγω δεν εχω μεινει ακομα λογω πολυκυστικων. το παλευω ομως με εξετασεις και τωρα εχει 2 μηνες π ξεκινησα και χαπια για καλυτερη οωρηξια.ειμαι στον αγωνα...

Ετσι ειναι δυστυχως...Κι εγω ετσι πιστευα.Οτι αν μεινεις εγκυος τοτε ολα παιρνουν το δρομο τους.Δεν ηξερα ουτε τι ειναι η παλινδρομη να φανταστεις μεχρι που το εζησα στο πετσι μου!Απο τοτε εχω κανει μεγαλη ερευνα γυρω απο το συγκεκριμενο θεμα και οχι μονο,και κοντεψα να τρελαθω διαβαζοντας για το ποσες πολλες γυναικες εχουν βιωσει την ιδια εμπειρια!Ειναι και λιγο ανακουφιστικο να σου πω την αληθεια,γιατι βλεπεις οτι δεν εισαι η μονη.Τα ποσοστα ειναι πολυ μεγαλα...Δε σημαινει βεβαια οτι θα το παθουν ολες ειτε αυτο ειτε κατι αλλο.Προς Θεου!!Μη διαβαζουν κοπελες και αρχισουν να φοβουνται.Αυτα ειναι πραγματα αγνωστα σε ολους.

Τις εξετασεις τις εκανα για να ειμαι καλυμμενη απο παντου!Αποφασισα οτι δεν πρεπει να αφηνεις τιποτα στην τυχη του.Προσωπικη επιλογη φυσικα.Ευχομαι απο εδω και περα να πανε ολα καλα και αυτη η χρονια να μας φερει μονο χαρες!!!

Εφοσον κανεις θεραπεια και δεν τα παρατας κανεις οτι καλυτερο μπορεις κοπελα μου!Να συνεχισεις να προσπαθεις και να μην παραιτηθεις απο το ονειρο σου!!Ο επιμενων νικα λενε!Θα δεις οτι με υπομονη και επιμονη ολα θα γινουν!Το πιστευω πραγματικα αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

Ξερεις τι?οταν εχω χρονο καθομαι και διαβαζω μερικες φορες ιστοριες κοριτσιων που το 2010 -11-12 προσπαθουσαν και μιλουσαν και αυτες στο φορουμ σας εμας! οταν δε ανακαλυπτω οτι τελικα τα καταφεραν και εγιναν μανουλες (και να σου πω οτι το 90 τις εκατο π εχω διαβασει τα χει καταφερει για το αλλο 10 απλα δεν γνωριζω ) εκει ειναι π με παιρνουν τα ζουμια και νιωθω απιστευτη χαρα για την κοπελα π τα καταφερε και εχει το αγγελουδι της τωρα αγκαλιτσα!!

ποσο μαλλον λοιπον τωρα για μας εδω που ειναι η δικη μας ομαδα, και ζω τις αγωνιες σας και σεις τις δικες μ καθε μηνα.. ε λοιπον μολις μαθω το πρωτο θετικο νεο απο μια απο δω δεν ξερω τι θα κανω απο τη χαρα μου! η μια ειναι η δυναμη και η αισιοδοξια της αλλης! στη συγκεκριμενη φαση ειστε η συμπαρασταση μου αλλα ευχομαι πολυ συντομα να γινεται η ελπιδα μου! 

κατερινακι μου εδω θα ειμαστε με αγωνια!!!! προσευχομαστε για τη θετικη σου χωριακη!!! ολα θα πανε καλα!!! 

Κοριτσακι μου όμορφο..?❤️???..πολυ με συγκινεις..τωρα η σειρα μου να με πάρουν τα ζουμιά..το πιστευω ακράδαντα αυτο που ειπες,πως η μια ειναι η δύναμη και η αισιοδοξία της άλλης..ειναι παρα πολυ παράξενο,οταν άγνωστες σε εσενα κοπέλες,μπορούν να σε καταλάβουν,να σε παρηγορήσουν,να σου "κρατούν το χέρι" σε διαδικασίες επίπονες και απαιτητικές..ειδικα οταν ακομα και οι δικοί σου ανθρωποι δεν μπορούν να καταλάβουν τα συναισθήματα σου..εισαστε το αποκούμπι μου..και η πραγματική δύναμη μου!!ολο μου το ειναι φωνάζει με σιγουρια θα τα καταφέρουμε!!!ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου...δε προλαβα να διαβασω ολα τα μηνυματα σας, ομως, ήθελα να σας πω μια καλησπέρα....

Σήμερα ξύπνησα λιγο κατσουφα αλλα θα μου περάσει...ξέρετε πλησιαζω στα μεσα του κυκλου και εχουν ααρχίσει οι σκέψεις..πότε θα κανω ωορρηξία, αν θα κανω, αν θα το καταλάβω, αν, αν, αν....... θα μου περάσει, ομως, το υπόσχομαι! 

Να περασετε ενα ομορφο βράδυ και ελπίζω να εχουμε σύντομα θετικά νεα για ολες μας....

ΥΓ: ατάκα μιας συγγενούς μου οταν της ειπα οτι δε θελω να μου φτιαξειρ καφε...."Μήπως εισαι έγκυος????!!!!!!"

?????

Αχ Χριστέ μου μακαρι να ηταν αλήθεια....

Να προσέχετε σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα και απο εμενα!!!δε προλαβα να διςβασω τα μνμ.. Και γω σαν το πεταλουδακι μπηκα για ενα τζα και μια χαρη!

Κατ αρχην πεταλουδακι μου γλυκο δε πειραζει να εχουμε και μια μερα ακεφιες!αρκει να αναπληρωσουμε το χαμενο κεφι την επομενη μερα!!!

Μινιατουρακι και κατερινακι..ειστε πολυ ζεστες ψυχες..και μας το μεταδιδετε!η καθε μια εδω μεσα εχει το ειδος της.ειμαστε τοοοοοοσο ομορφη παρεα!!!

Η χαρη...λοιπον μολις εκανα τεστακι ωορηξιας και βγηκε κατι παραπανω απο θετικο! Βγηκε υπερθετικο!!πρωτη φορα μου χαμογελασε μια διπλη εντονη γραμμη και είμαι καταενθουδιασμενη.επισης σημερα δεν ει αι ουτε κατα διανοια γονιμες κανονικα (κανονικα βασει ημερολογιου θα ειναι σε 4 μερες).δε θα εκανα σημερα τεστ αλλα πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα γεμισα διαφανες βλενες!πρωτοφανες τοσο πολυ!ετσι εκανα και το τεστ!

Φυσατε θετικη αυρα!!παω για τυφλομυγες!!!εδω και τωρα!!αφηνω το κιν κατω και τρεχωωωωωωω!!

Οπως και να εχει ειμαι απιστευτα χαρουμενη γιατι τουλάχιστο κανω ωορηξια!!ειχα στεναχωρρθει με τα αποτελέσματα τον προηγ.μηνα!

Σας φιλωωωωωωωω.στειλτε ενεργειαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα και απο εμενα!!!δε προλαβα να διςβασω τα μνμ.. Και γω σαν το πεταλουδακι μπηκα για ενα τζα και μια χαρη!

Κατ αρχην πεταλουδακι μου γλυκο δε πειραζει να εχουμε και μια μερα ακεφιες!αρκει να αναπληρωσουμε το χαμενο κεφι την επομενη μερα!!!

Μινιατουρακι και κατερινακι..ειστε πολυ ζεστες ψυχες..και μας το μεταδιδετε!η καθε μια εδω μεσα εχει το ειδος της.ειμαστε τοοοοοοσο ομορφη παρεα!!!

Η χαρη...λοιπον μολις εκανα τεστακι ωορηξιας και βγηκε κατι παραπανω απο θετικο! Βγηκε υπερθετικο!!πρωτη φορα μου χαμογελασε μια διπλη εντονη γραμμη και είμαι καταενθουδιασμενη.επισης σημερα δεν ει αι ουτε κατα διανοια γονιμες κανονικα (κανονικα βασει ημερολογιου θα ειναι σε 4 μερες).δε θα εκανα σημερα τεστ αλλα πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα γεμισα διαφανες βλενες!πρωτοφανες τοσο πολυ!ετσι εκανα και το τεστ!

Φυσατε θετικη αυρα!!παω για τυφλομυγες!!!εδω και τωρα!!αφηνω το κιν κατω και τρεχωωωωωωω!!

Οπως και να εχει ειμαι απιστευτα χαρουμενη γιατι τουλάχιστο κανω ωορηξια!!ειχα στεναχωρρθει με τα αποτελέσματα τον προηγ.μηνα!

Σας φιλωωωωωωωω.στειλτε ενεργειαααααααααααααααα

mommy m τυφλομυγες σημερα αυριο και μεθαυριο οπωσδηποτε!!!! βουρ στο ψητο !!! εχεις ολη την ευχη μου!!!αυτες οι βλεννες ειναι π κανουν τα σπερματοζωαρια να κολυμπουν σαν πρωταθλητες  σε ολυμπιακους!!!!! χαχα :)  στελνω οση θετικη ενεργεια εχω μεσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια μου...δε προλαβα να διαβασω ολα τα μηνυματα σας, ομως, ήθελα να σας πω μια καλησπέρα....

Σήμερα ξύπνησα λιγο κατσουφα αλλα θα μου περάσει...ξέρετε πλησιαζω στα μεσα του κυκλου και εχουν ααρχίσει οι σκέψεις..πότε θα κανω ωορρηξία, αν θα κανω, αν θα το καταλάβω, αν, αν, αν....... θα μου περάσει, ομως, το υπόσχομαι! 

Να περασετε ενα ομορφο βράδυ και ελπίζω να εχουμε σύντομα θετικά νεα για ολες μας....

ΥΓ: ατάκα μιας συγγενούς μου οταν της ειπα οτι δε θελω να μου φτιαξειρ καφε...."Μήπως εισαι έγκυος????!!!!!!"

?????

Αχ Χριστέ μου μακαρι να ηταν αλήθεια....

Να προσέχετε σας φιλω...

πεταλουδιτσα μου γλυκια δεν πειραζει π δεν εισαι στα καλα σημερα..ολες εχουμε τις καλες και κακες μας μερες.. αν και οφειλω να σου υπενθυμισω οτι οωρηξια θα κανεις κανονικα και εφοσον τωρα εχεις επαφες ανα 2 μερες θα τη πετυχεις!ειπαμε οχι αγχος και οχι αρνητικες σκεψεις!! ο κυκλος σου απο τη στιγμη π αδιαθετησες κανονικα ειναι σαν καινουριος τωρα!! μην μ αγχωνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα και απο εμενα!!!δε προλαβα να διςβασω τα μνμ.. Και γω σαν το πεταλουδακι μπηκα για ενα τζα και μια χαρη!

Κατ αρχην πεταλουδακι μου γλυκο δε πειραζει να εχουμε και μια μερα ακεφιες!αρκει να αναπληρωσουμε το χαμενο κεφι την επομενη μερα!!!

Μινιατουρακι και κατερινακι..ειστε πολυ ζεστες ψυχες..και μας το μεταδιδετε!η καθε μια εδω μεσα εχει το ειδος της.ειμαστε τοοοοοοσο ομορφη παρεα!!!

Η χαρη...λοιπον μολις εκανα τεστακι ωορηξιας και βγηκε κατι παραπανω απο θετικο! Βγηκε υπερθετικο!!πρωτη φορα μου χαμογελασε μια διπλη εντονη γραμμη και είμαι καταενθουδιασμενη.επισης σημερα δεν ει αι ουτε κατα διανοια γονιμες κανονικα (κανονικα βασει ημερολογιου θα ειναι σε 4 μερες).δε θα εκανα σημερα τεστ αλλα πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα γεμισα διαφανες βλενες!πρωτοφανες τοσο πολυ!ετσι εκανα και το τεστ!

Φυσατε θετικη αυρα!!παω για τυφλομυγες!!!εδω και τωρα!!αφηνω το κιν κατω και τρεχωωωωωωω!!

Οπως και να εχει ειμαι απιστευτα χαρουμενη γιατι τουλάχιστο κανω ωορηξια!!ειχα στεναχωρρθει με τα αποτελέσματα τον προηγ.μηνα!

Σας φιλωωωωωωωω.στειλτε ενεργειαααααααααααααααα

Καλη επιτυχιααααααααααααα με οοοολη τη δύναμη της ψυχής μου!!ελπιζω είτε σημερα,είτε αυριο είτε μεθαυριο να τσάκωσε τε το σποράκι σας κοριτσάρα μου..να τρελαθούμε ολες μαζι!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα και απο εμενα!!!δε προλαβα να διςβασω τα μνμ.. Και γω σαν το πεταλουδακι μπηκα για ενα τζα και μια χαρη!

Κατ αρχην πεταλουδακι μου γλυκο δε πειραζει να εχουμε και μια μερα ακεφιες!αρκει να αναπληρωσουμε το χαμενο κεφι την επομενη μερα!!!

Μινιατουρακι και κατερινακι..ειστε πολυ ζεστες ψυχες..και μας το μεταδιδετε!η καθε μια εδω μεσα εχει το ειδος της.ειμαστε τοοοοοοσο ομορφη παρεα!!!

Η χαρη...λοιπον μολις εκανα τεστακι ωορηξιας και βγηκε κατι παραπανω απο θετικο! Βγηκε υπερθετικο!!πρωτη φορα μου χαμογελασε μια διπλη εντονη γραμμη και είμαι καταενθουδιασμενη.επισης σημερα δεν ει αι ουτε κατα διανοια γονιμες κανονικα (κανονικα βασει ημερολογιου θα ειναι σε 4 μερες).δε θα εκανα σημερα τεστ αλλα πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα γεμισα διαφανες βλενες!πρωτοφανες τοσο πολυ!ετσι εκανα και το τεστ!

Φυσατε θετικη αυρα!!παω για τυφλομυγες!!!εδω και τωρα!!αφηνω το κιν κατω και τρεχωωωωωωω!!

Οπως και να εχει ειμαι απιστευτα χαρουμενη γιατι τουλάχιστο κανω ωορηξια!!ειχα στεναχωρρθει με τα αποτελέσματα τον προηγ.μηνα!

Σας φιλωωωωωωωω.στειλτε ενεργειαααααααααααααααα

Αντε κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλο!!!!! Μακαρι να το πιασετε το σπορακι σας!!!!!!!!  ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

πεταλουδιτσα μου γλυκια δεν πειραζει π δεν εισαι στα καλα σημερα..ολες εχουμε τις καλες και κακες μας μερες.. αν και οφειλω να σου υπενθυμισω οτι οωρηξια θα κανεις κανονικα και εφοσον τωρα εχεις επαφες ανα 2 μερες θα τη πετυχεις!ειπαμε οχι αγχος και οχι αρνητικες σκεψεις!! ο κυκλος σου απο τη στιγμη π αδιαθετησες κανονικα ειναι σαν καινουριος τωρα!! μην μ αγχωνεσαι!!!

Σε ευχαριστώ μινιατουρακι μου....σε ευχαριστώ...μακαρι να σου πανε ολα καλα και σένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ευχαριστω πααααρα πολυ!! Ευχομαι οι τοσο όμορφες ευχες να εισακουστηκαν γιατι ειπωθηκαν απο τόσο γλυκα στοματακια!!!

Ο πρωτος γυρος τελειωσε!θα τον ξεκανω αυτες τις μερες!!!χαχαχαχαχα!!

Να χαιρεστε τους γιαννηδες και τις ιωαννες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο μένα! @Petalouditsa28 κι η κατσουφιά στο προγραμμα ειναι δεν πειραζει!  ξέσπασε και θα εισαι αυριο καλυτερα! Μέρα παρα μερα αν κανετε ειναι μια χαρα!!  @Κατερινάκι/only love Οι μέρες της αναμονής ειναι δύσκολες! Προσπάθησε να εισαι χαλαρή και ήρεμη και κανε πιτσουλες, κεκακια, τυροπιτάκια και οτι αλλο χρειάζεται για να ξεχνιέσαι!! @mommy86 ελπιζω να το ευχαριστηθήκατε κιόλας! Χαχχα τέλεια! Και τυφλόμυγα αυριο πάλι οπωσδήποτε!! @miniatoura87 ολα θα πάνε καλα! Εφοσον εισαι στον αγώνα θα κερδίσεις!!  Σας φιλώ ολες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια μου...δε προλαβα να διαβασω ολα τα μηνυματα σας, ομως, ήθελα να σας πω μια καλησπέρα....

Σήμερα ξύπνησα λιγο κατσουφα αλλα θα μου περάσει...ξέρετε πλησιαζω στα μεσα του κυκλου και εχουν ααρχίσει οι σκέψεις..πότε θα κανω ωορρηξία, αν θα κανω, αν θα το καταλάβω, αν, αν, αν....... θα μου περάσει, ομως, το υπόσχομαι! 

Να περασετε ενα ομορφο βράδυ και ελπίζω να εχουμε σύντομα θετικά νεα για ολες μας....

ΥΓ: ατάκα μιας συγγενούς μου οταν της ειπα οτι δε θελω να μου φτιαξειρ καφε...."Μήπως εισαι έγκυος????!!!!!!"

?????

Αχ Χριστέ μου μακαρι να ηταν αλήθεια....

Να προσέχετε σας φιλω...

Αυριο ξημερώνει μια αλλη ημέρα!!!δεν πειράζει..μια εχουμε τα πάνω μας,μια τα κάτω μας..σου στέλνω φιλια και μια μεγαλη σφιχτή αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο μένα! @Petalouditsa28 κι η κατσουφιά στο προγραμμα ειναι δεν πειραζει!  ξέσπασε και θα εισαι αυριο καλυτερα! Μέρα παρα μερα αν κανετε ειναι μια χαρα!!  @Κατερινάκι/only love Οι μέρες της αναμονής ειναι δύσκολες! Προσπάθησε να εισαι χαλαρή και ήρεμη και κανε πιτσουλες, κεκακια, τυροπιτάκια και οτι αλλο χρειάζεται για να ξεχνιέσαι!! @mommy86 ελπιζω να το ευχαριστηθήκατε κιόλας! Χαχχα τέλεια! Και τυφλόμυγα αυριο πάλι οπωσδήποτε!! @miniatoura87 ολα θα πάνε καλα! Εφοσον εισαι στον αγώνα θα κερδίσεις!!  Σας φιλώ ολες! 

Γεια σου ομορφοκοριτσο..με κατάλαβες ε??ειλικρινα αυτο κανω για να ξεχνιέμαι..δημιουργώ..σημερα όμως πηγαμε και θέατρο..ειχα χρονια να παω..είδαμε τον "Άμλετ β" με τον Βλαδίμηρο Κυριακιδη..κοριτσια λιγο έλειψε να κατουρηθω απο τα γέλια..(συγνωμη για την έκφραση) ολοι χτυπιόμαστε!!!αξιζει να το δειτε..ειχα καιρό να περαςω τοσο καλα..και με έφτιαξε ακομη περισσοτερο η παράσταση!!!τα φιλια μου σε ολες σας και την γεμάτη θετική μου ενέργεια αγκαλιά επισης!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα! Κατεψυγμενες καλησπερες!!τι κανετε??

Κατερινακι μου,τι ωραία! Ο βλαδιμηρος κυριακιδης πεταει στη σκηνη!δεν εχω δει τη παράσταση που ανεφερες αλλα τον εχω δει στο "caveman"..κλαιγαμε απο τα γελια!!!οποια δε το εχει δει αναφερεται στα προτογωνα ενστικτα γυναικων-ανδρων και τις μονιμες διαφορες τους!!πολυ γελιο..

Πισω στα δικα μας τωρα..σήμερα έκανα παλι τεστακι ωορηξιας και βγηκε πιο αχνο απο χθες αλλα παλι θετικο νομιζω.για να δουμε!μακαρι να ειμαστε τυχεροι!!

Peacock.. Αυριο ειναι η μεγαλη μερα?!

Κατα τ'αλλα..το σπιτι μας εχει γεμισει κοσμο που εχει παγωσει η θερμανση του..(χθες βραδυ ηταν -9, σημερα είναι -5).μιας και εχουμε ακομη ζεστο μηχανημα αεριου και ζεστο νερο προσφερουμε φιλοξενια!!!ειναι απίστευτο για εμας να βλεπουμε να παγωνει το μηχανημα αεριου οι σωληνες νερου!!!!σημερα νομιζω οι στρωματσαδα δεν θα αποφευχθει!!!φιλια σε ολες!!! 

❄❄❄❄⛄⛄⛄⛄❕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα! Κατεψυγμενες καλησπερες!!τι κανετε??

Κατερινακι μου,τι ωραία! Ο βλαδιμηρος κυριακιδης πεταει στη σκηνη!δεν εχω δει τη παράσταση που ανεφερες αλλα τον εχω δει στο "caveman"..κλαιγαμε απο τα γελια!!!οποια δε το εχει δει αναφερεται στα προτογωνα ενστικτα γυναικων-ανδρων και τις μονιμες διαφορες τους!!πολυ γελιο..

Πισω στα δικα μας τωρα..σήμερα έκανα παλι τεστακι ωορηξιας και βγηκε πιο αχνο απο χθες αλλα παλι θετικο νομιζω.για να δουμε!μακαρι να ειμαστε τυχεροι!!

Peacock.. Αυριο ειναι η μεγαλη μερα?!

Κατα τ'αλλα..το σπιτι μας εχει γεμισει κοσμο που εχει παγωσει η θερμανση του..(χθες βραδυ ηταν -9, σημερα είναι -5).μιας και εχουμε ακομη ζεστο μηχανημα αεριου και ζεστο νερο προσφερουμε φιλοξενια!!!ειναι απίστευτο για εμας να βλεπουμε να παγωνει το μηχανημα αεριου οι σωληνες νερου!!!!σημερα νομιζω οι στρωματσαδα δεν θα αποφευχθει!!!φιλια σε ολες!!! 

❄❄❄❄⛄⛄⛄⛄❕

Γεια σου Mommy μου και λοιπά κορίτσια.... Εγω το ειχα χει το έργο ειχε οντως πολυ πλάκα... μου θύμιζε ενα βιβλιο που ειχα καποτε "άντρες απο τον Αρη, γυναίκες απο την Αφροδίτη" και εξηγούσε ακριβως αυτη τη διαφορά μεταξυ των δυο φύλων.....

Mommy μου νομιζω θα το πιάσετε το σπορακι σας αυτη τη φορά! Μακάρι!!!!!!!!! 

Ποσο θα ήθελα αυτο το μήνα να είχαμε πολλα ++ στη σειρά....

Αχ...........αχ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα! Κατεψυγμενες καλησπερες!!τι κανετε??

Κατερινακι μου,τι ωραία! Ο βλαδιμηρος κυριακιδης πεταει στη σκηνη!δεν εχω δει τη παράσταση που ανεφερες αλλα τον εχω δει στο "caveman"..κλαιγαμε απο τα γελια!!!οποια δε το εχει δει αναφερεται στα προτογωνα ενστικτα γυναικων-ανδρων και τις μονιμες διαφορες τους!!πολυ γελιο..

Πισω στα δικα μας τωρα..σήμερα έκανα παλι τεστακι ωορηξιας και βγηκε πιο αχνο απο χθες αλλα παλι θετικο νομιζω.για να δουμε!μακαρι να ειμαστε τυχεροι!!

Peacock.. Αυριο ειναι η μεγαλη μερα?!

Κατα τ'αλλα..το σπιτι μας εχει γεμισει κοσμο που εχει παγωσει η θερμανση του..(χθες βραδυ ηταν -9, σημερα είναι -5).μιας και εχουμε ακομη ζεστο μηχανημα αεριου και ζεστο νερο προσφερουμε φιλοξενια!!!ειναι απίστευτο για εμας να βλεπουμε να παγωνει το μηχανημα αεριου οι σωληνες νερου!!!!σημερα νομιζω οι στρωματσαδα δεν θα αποφευχθει!!!φιλια σε ολες!!! 

❄❄❄❄⛄⛄⛄⛄❕

Ηθελα να δω και την παράσταση αυτη..αλλα δεν τα καταφερα..στον Άμλετ τον Β´ ο ανθρωπος απλα δεν υπαρχει..έπιαναν τους άλλους ηθοποιούς τα γέλια φαντάσου..

με τοσο κόσμο στο σπιτι σας πως θα εκμεταλλευτείτε την ωορρηξία σας βρε παιδια??ελπιζω να μην αποτελέσει τιποτα εμπόδιο..και ελπιζω να φτιάξει και ο καιρός συντομα..εχουμε ξιλιασει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αύριο ειναι η μέρα της @peacock μας!! Ελπίζω να έχει μια θετικη χοριακη στα χερια της....μακαρι!!! ??

Ειναι μεγαλη μερα αυριο!!!ανυπομονω οπως και εσεις ειμαι σίγουρη!!!και ευχομαι να μας κανει ποδαρικό για το 2017 το κορίτσι μας για να περνουμε θάρρος και οι επόμενες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock ανυπομονώ να μας πεις τα ευχαριστα να ανεβούμε λιγάκι. 

@mommy86 κανονίσεεε...κόσμο ξεκοσμο και σήμερα... Το μπεμπακι ανυπομονεί... 

@Petalouditsa28 Θέλω να χαμογελάς και έρχεται σύντομα σε σενα. Άσε στην άκρη τις σκέψεις γτ κάνεις οωρηξια για αυτό μέρα παρά μέρα. 

@Κατερινάκι/only love πώς πάει ?? Να είσαι ήρεμη και έρχεται. 

Νομίζω εσύ είχες ανάφερει για περίοδο με λίγες μέρες ? Το έπαθα και εγώ τώρα εγώ κανονικά έχω 5-6 μέρες και τώρα στην 3μέρα καθάρισα.  Πρώτη μέρα είχα λίγο, δεύτερη κανονικά, και μετά τίποτα λέω πάει γέρασα μπαίνω κλιμακτηριο αλλά εδώ η μαμά μου 55 τέσσερις μέρες.  Η γιαγιά μου μέχρι τα 58 είχε κανονικά.. Τι εγώ στα 27??? Κατερινακι μου η γιατρος τι σε είπε γτ έτσι λίγες μέρες πειράζουν τα χαπια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...