Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Συμφωνω κοριτσακι μου!! αλλα σιγουρα πρεπει να κανετε τις 3 βασικες εξετασεις. το λεω απλα γτ κατι αλλο να παιζει θα νιωσεις καποια στιγμη οτι αδικα προσπαθουσες ενω υπηρχε αλλο θεμα που θα μπορουσε να λυθει!ευχομαι η γιατρος π θα πας τωρα να σας βαλει να τις κανετε!

να σε ρωτησω και κατι αλλο?

εκει στη γερμανια δεν υπαρχουν μικροβιολογικα πχ να κανει ο αντρας σου ενα σπερμοδιαγραμμα? 

Ναι και εγώ το εύχομαι...  μακάρι η καινούρια γιατρός να μας στείλει. 

Θα τα πάρω και αυτόν τον μήνα τα χαπια αφού δεν προλαβαίνω να πάω πιο νωρίς και να δω τι θα μας πει. 

Όχι γίνονται στον γιατρό παθολόγο οι μικροβιλογικες εξετάσεις, και για σπερματοδιαγραμμα στον ουρολόγο. Που το είχαμε αναφέρει στον ουρολόγο και μας είχε πει να περάσει ένα μισή χρόνος... Ε..Μάρτιο του 2017

( έτσι μου χουν πει, δεν είμαι και πολλά χρόνια εδώ και δεν γνωρίζω και πολλά) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μέρα κοριτσια μου όμορφα ειτε με καστανο μαλλι, ειτε με κοκκινο, ειτε με ξανθο ειτε με  μαύρο!!!! Χιχι!!

Να εχετε μια ομορφη μερα με πολλες ζουζουνιες και θετικές σκέψεις!! 

ΥΓ: 1,58 υψος κανονικα κιλα (αν και εβαλα λιγα περιττά μετα το γαμο, ε αφου δεσαμε το γαιδαρακο ειπα να φαω τα μακαρονακια μου χαχαχα), κάστανα ματια, σταρενιο δερμα και καστανοξανθο μαλλι μεσαιου μηκους πλέον (πριν το γαμο ειχα πολυ μακρυ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!καλη φωτιση να εχουμε σημερα!

Θα ειμαι και εγω στη σαλονικιωτικη συναντηση!!οποτε αποφασιστει!θα ηθελα πολυ να σας γνωρίσω! 

Peacockακι μου.. Στα ματια επεσες εξω!μπλε ειναι!τς μαλλια τα αλλάζω και εγω σχεδόν καθε φορα που τα βαφω!βαριεμαι εύκολα!! Και ειναι σγουρα!!μεσα πεσατε!!

Πεταλουδιτσα μου!!ειμαι μεσα για το πρόγραμμα! Να λεμε και αυτον τον πονο μας!ξεκινησα να κανω απο χθες γυμναστικη στο σπιτι...εκανα και το βραδυ "γυμναστικη"! Ειμαι λιχουδα ομως μωρε!αλλα κομμενα αυτα!

Παρασκευαιδου μου!ευχομαι η μπαλιτσα σου να βγει σωστη!!σημερα ειμαι στην 10η μερα!

Ναντια μου θα σου πω...μια φορα εγκυος..παντα εγκυος!αφου δεχεστε την καταλληλη αγωγη θα εχετε σιγουρα συντομα αποτελεσμα.

Μινιατουρακι μου,το τεστ (τα εχω φρεσκα τα διαβασα χθες) οταν δειξει θετικο σημαινει πως μεσα σε 24 ωρες γινεται η ωορηξια.ειναι φυσιολογικο αν φανεί θετικο δυο συνεχόμενες μερες...ζουζουνιες ωσπου να πειτε ελεος!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλη μέρα κοριτσια μου όμορφα ειτε με καστανο μαλλι, ειτε με κοκκινο, ειτε με ξανθο ειτε με  μαύρο!!!! Χιχι!!

Να εχετε μια ομορφη μερα με πολλες ζουζουνιες και θετικές σκέψεις!! 

ΥΓ: 1,58 υψος κανονικα κιλα (αν και εβαλα λιγα περιττά μετα το γαμο, ε αφου δεσαμε το γαιδαρακο ειπα να φαω τα μακαρονακια μου χαχαχα), κάστανα ματια, σταρενιο δερμα και καστανοξανθο μαλλι μεσαιου μηκους πλέον (πριν το γαμο ειχα πολυ μακρυ)

Kαπως ετσι σε φανταζομουν πεταλουδιτσα μου!! και γω 1,59 ειμαι αλλα ειπα να το στρογγυλοποιησω!!! χαχαχαχα ;) εγω χθες παντως επαιξα την τυφλομυγα μου!! παροτι και μπουκωμενη!!! :) αλλα ας οψεται η οωρηξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!καλη φωτιση να εχουμε σημερα!

Θα ειμαι και εγω στη σαλονικιωτικη συναντηση!!οποτε αποφασιστει!θα ηθελα πολυ να σας γνωρίσω! 

Peacockακι μου.. Στα ματια επεσες εξω!μπλε ειναι!τς μαλλια τα αλλάζω και εγω σχεδόν καθε φορα που τα βαφω!βαριεμαι εύκολα!! Και ειναι σγουρα!!μεσα πεσατε!!

Πεταλουδιτσα μου!!ειμαι μεσα για το πρόγραμμα! Να λεμε και αυτον τον πονο μας!ξεκινησα να κανω απο χθες γυμναστικη στο σπιτι...εκανα και το βραδυ "γυμναστικη"! Ειμαι λιχουδα ομως μωρε!αλλα κομμενα αυτα!

Παρασκευαιδου μου!ευχομαι η μπαλιτσα σου να βγει σωστη!!σημερα ειμαι στην 10η μερα!

Ναντια μου θα σου πω...μια φορα εγκυος..παντα εγκυος!αφου δεχεστε την καταλληλη αγωγη θα εχετε σιγουρα συντομα αποτελεσμα.

Μινιατουρακι μου,το τεστ (τα εχω φρεσκα τα διαβασα χθες) οταν δειξει θετικο σημαινει πως μεσα σε 24 ωρες γινεται η ωορηξια.ειναι φυσιολογικο αν φανεί θετικο δυο συνεχόμενες μερες...ζουζουνιες ωσπου να πειτε ελεος!!!χαχαχαχα

καλημερα mommy mou και καλη φωτιση να χουμε!!! :)

απλα να ξερεις οτι παρολο π λεει οτι για να εινα θετικο πρεπει να ειναι πιο εντονη απο την γραμμη ελεγχου σε μενα δεν ισχυει αυτο! δλδ το θετικο μ ειναι εντονο αλλα ενα κλικ πιο αχνο απο τη γραμμη του ελεγχου... στο λεω για να μην νομιζεις οτι αν δεν δεις τοσο εντονο δεν εκανες οωρηξια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2017 at 0:26 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εβιτάκι, γειά  σου.. Ήξερα και εγώ για τις ιδιότητες του χαμομηλιού να ανακουφίζει από φαγούρα και μικρόβια αλλά δεν είχα σκεφτεί τι σχέση μπορεί να έχει περισσότερες πιθανότητες εγκυμοσύνης..........πάντως σίγουρα κακό δε κάνει! 

Παρασκευαίδου μου, δηλαδή, αύριο να περιμένουμε νέα σου??? Πολύ αγωνία θα πέσει αυτή την εβδομάδα!! Νομίζω ότι περιμένουμε άμεσα νέα από εσένα, τη @peacock και τη @NTIA30! Μακάρι να έχουμε θετικά νέα!! Μακάρι.........

τι να κάνουν οι @maria1405, η @renata17, η @Nantia_14 και η @desmi? έχουμε καιρό να μάθουμε για τα κορίτσια..ελπίζω να είναι καλα!!

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε;;;Καλη χρονια να εχουμε ολες και ευχομαι με το νεο ετος να πραγματοποιηθουν ολα μας τα ονειρα!!Υγεια να εχουμε πανω απ'ολα!Εχω να μπω να διαβασω τα νεα σας πολυ καιρο και εχω χασει την μπαλα!Χαθηκα η αληθεια ειναι γιατι ηθελα να απομακρυνθω λιγο απο τα ιντερνετικα...Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Ελπιζω να είστε ολες καλα και ήρεμες! Περιμένουμε τα πρωτα νέα σας  με αγωνία!

Τωρα για μένα.. Απο τις 18/11 που έκανα απόξεση δεν εχω ακομα περίοδο. Ειχα ωορρηξία στις 7/12 (το τσέκαρα με τεστ ωορρηξιας) αλλα δεν ειχαμε επαφές τότε, ειχαμε νωριτερα στις 1/12 (ο αντρας μου δουλεύει εκτός) οποτε λογικά  περίμενα περίοδο στις 22 περίπου όπου ειχα 2 σταγόνες μονο και αν.. θα παω απο βδομάδα στο γιατρο. Ανησυχώ για κανένα σύνδρομο asherman που μπορει να πάθεις μετα απο απόξεση, συμφυσεις κτλ.. αυτα.. 

Λοιπόν και εγω εχω ύψος 1.80 και επειδή μου εχουνε μεινει 4-5 κιλάκια απο την εγκυμοσύνη ειμαι 74 κιλά ενω πάντα ημουνα γύρω στα 70.. Κάστανα σκούρα μαλλιά μεσαίου μεγέθους  και πράσινα μάτια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου! Ελπιζω να είστε ολες καλα και ήρεμες! Περιμένουμε τα πρωτα νέα σας  με αγωνία!

Τωρα για μένα.. Απο τις 18/11 που έκανα απόξεση δεν εχω ακομα περίοδο. Ειχα ωορρηξία στις 7/12 (το τσέκαρα με τεστ ωορρηξιας) αλλα δεν ειχαμε επαφές τότε, ειχαμε νωριτερα στις 1/12 (ο αντρας μου δουλεύει εκτός) οποτε λογικά  περίμενα περίοδο στις 22 περίπου όπου ειχα 2 σταγόνες μονο και αν.. θα παω απο βδομάδα στο γιατρο. Ανησυχώ για κανένα σύνδρομο asherman που μπορει να πάθεις μετα απο απόξεση, συμφυσεις κτλ.. αυτα.. 

Λοιπόν και εγω εχω ύψος 1.80 και επειδή μου εχουνε μεινει 4-5 κιλάκια απο την εγκυμοσύνη ειμαι 74 κιλά ενω πάντα ημουνα γύρω στα 70.. Κάστανα σκούρα μαλλιά μεσαίου μεγέθους  και πράσινα μάτια. 

Να μην ανησυχείς για κανενα σύνδρομο και βλακείες..ολα καλα θα ειναι,θα δεις!!!α...ΕΣΥ εισαι πραγματικά κουκλάκι ζωγραφιστό!!υψος 1,80 ε?τσολιας που λενε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά καλησπερα!!τι μου κάνετε?εγω φτιάχνω πίτσα..αχαχαχαχχα..

Τα δικά μας νεα ειναι πως απο χτες τελειώσαμε με τις προσπάθειες,και τωρα αναμενουμε τα αποτελέσματα,κάντε την προσευχή σας μαζι με εμας και στείλτε μας ολη την θετική σας ενέργεια..στις 19/1 παω για χοριακη..σημερα το πρωι ξύπνησα ψιλό ανήσυχη καθώς ξύπνησα με ενα πράγμα σαν "κάψιμο" στην δεξιά μου σάλπιγγα..δεν εχω ξανανιώσει κατι τέτοιο,αλλα δεν εχω ξαναπάρει και αγωγή,ουτε εχω ξανακάνει ενέσεις οποτε περιμενω να νιώσω πρωτόγνωρα πράγματα..

αυτα απο εμας,αναμένω τα δικά σας νεα κοριτσακια μου γλυκια.. @peacockμου τελικά θα πας αυριο για χοριακη,η την Δευτέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά καλησπερα!!τι μου κάνετε?εγω φτιάχνω πίτσα..αχαχαχαχχα..

Τα δικά μας νεα ειναι πως απο χτες τελειώσαμε με τις προσπάθειες,και τωρα αναμενουμε τα αποτελέσματα,κάντε την προσευχή σας μαζι με εμας και στείλτε μας ολη την θετική σας ενέργεια..στις 19/1 παω για χοριακη..σημερα το πρωι ξύπνησα ψιλό ανήσυχη καθώς ξύπνησα με ενα πράγμα σαν "κάψιμο" στην δεξιά μου σάλπιγγα..δεν εχω ξανανιώσει κατι τέτοιο,αλλα δεν εχω ξαναπάρει και αγωγή,ουτε εχω ξανακάνει ενέσεις οποτε περιμενω να νιώσω πρωτόγνωρα πράγματα..

αυτα απο εμας,αναμένω τα δικά σας νεα κοριτσακια μου γλυκια.. @peacockμου τελικά θα πας αυριο για χοριακη,η την Δευτέρα?

19/1 θα εχεις θετική χοριακη!! Ειμαι σίγουρη..

Για τα πονάκια τωρα, εγω στη  δεύτερη εγκυμοσύνη απο την πρώτη ημέρα μετα την επαφή ειχα πονάκια συνεχώς και καψίματακια κτλ.. Μετα ξεκίνησαν οι πόνοι περιόδου.. θα νιώθεις  πολλα καινούργια  πράγματα γενικά.. 

πιτσα μιαμ μιαμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Να μην ανησυχείς για κανενα σύνδρομο και βλακείες..ολα καλα θα ειναι,θα δεις!!!α...ΕΣΥ εισαι πραγματικά κουκλάκι ζωγραφιστό!!υψος 1,80 ε?τσολιας που λενε!!!

Ευχάριστω πολυ! Χαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

19/1 θα εχεις θετική χοριακη!! Ειμαι σίγουρη..

Για τα πονάκια τωρα, εγω στη  δεύτερη εγκυμοσύνη απο την πρώτη ημέρα μετα την επαφή ειχα πονάκια συνεχώς και καψίματακια κτλ.. Μετα ξεκίνησαν οι πόνοι περιόδου.. θα νιώθεις  πολλα καινούργια  πράγματα γενικά.. 

πιτσα μιαμ μιαμ! 

Σε ευχαριςτω πολυ γλυκια μου..και γω μεςα μου ετςι νιώθω..προςπαθω να κρατήσω βεβαι μικρό καλάθι,αλλα δεν τα καταφέρνω.. Πονάκια εχω γενικα..και η κοιλιά μου τούμπανο..αλλα γενικα τουμπανιασα με τις ενέσεις..τωρα διάβασα πως και τα utrogestan που ξεκινησα χθες,πριζουν επισης..θα γίνω φούσκα!!αχαχαχχαχ..τωρα μπορω να καταλάβω και να θαυμάσω ολες τις κοπέλες που κάνουν θεραπεία για εξωσωματική..τοσα φαρμακα..τόσες ορμόνες..πραγματικά αξιοθαύμαστες!!!

ναι λοιπον..πίτσα με σπιτικό ζυμαρακι για μεγάλες κραιπάλες!!αχαχχαχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Η αληθεια ειναι αυτη..νιώθω μεγαλη ανακούφιση που μπορω να πω,αυτα που σκέφτομαι και νιώθω,χωρις να με κρίνουν..και ειλικρινα,την τοσο μεγαλη επιθυμία μου για ενα μωρο,μονο εδω την εχω εκφράσει τοσο ανοιχτά..στους δικούς μου κρατάω λιγάκι άμυνα..δεν θελω να στεναχωριουνται..

ακριβως κ εγω ετσι! το συζηταω μονο με τον αντρα μου και την κολλητη μου που περναει την ιδια φαση κ εκεινη. Αν ερθει ποτε το ευχαριστο τοτε τους το λεμε,καποια πραγματα δεν ειναι ευκολο να τα μοιραστεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου! Ελπιζω να είστε ολες καλα και ήρεμες! Περιμένουμε τα πρωτα νέα σας  με αγωνία!

Τωρα για μένα.. Απο τις 18/11 που έκανα απόξεση δεν εχω ακομα περίοδο. Ειχα ωορρηξία στις 7/12 (το τσέκαρα με τεστ ωορρηξιας) αλλα δεν ειχαμε επαφές τότε, ειχαμε νωριτερα στις 1/12 (ο αντρας μου δουλεύει εκτός) οποτε λογικά  περίμενα περίοδο στις 22 περίπου όπου ειχα 2 σταγόνες μονο και αν.. θα παω απο βδομάδα στο γιατρο. Ανησυχώ για κανένα σύνδρομο asherman που μπορει να πάθεις μετα απο απόξεση, συμφυσεις κτλ.. αυτα.. 

Λοιπόν και εγω εχω ύψος 1.80 και επειδή μου εχουνε μεινει 4-5 κιλάκια απο την εγκυμοσύνη ειμαι 74 κιλά ενω πάντα ημουνα γύρω στα 70.. Κάστανα σκούρα μαλλιά μεσαίου μεγέθους  και πράσινα μάτια. 

lizaki μου μην αγχωνεσαι ειναι λογικο να διαταραχτει λιγο ο κυκλος σου αλλα θα στα πει και ο γιατρος σου!! μη βαζεις κακες σκεψεις τωρα με το μυαλο σου..αυτα συμβαινουν μια στο τοσο!!

παρεπιπτοντως ολες βλεπω εχετε ματαρες!! χαχαχα λιζακι σε φανταζομουν οντως ψηλη!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά καλησπερα!!τι μου κάνετε?εγω φτιάχνω πίτσα..αχαχαχαχχα..

Τα δικά μας νεα ειναι πως απο χτες τελειώσαμε με τις προσπάθειες,και τωρα αναμενουμε τα αποτελέσματα,κάντε την προσευχή σας μαζι με εμας και στείλτε μας ολη την θετική σας ενέργεια..στις 19/1 παω για χοριακη..σημερα το πρωι ξύπνησα ψιλό ανήσυχη καθώς ξύπνησα με ενα πράγμα σαν "κάψιμο" στην δεξιά μου σάλπιγγα..δεν εχω ξανανιώσει κατι τέτοιο,αλλα δεν εχω ξαναπάρει και αγωγή,ουτε εχω ξανακάνει ενέσεις οποτε περιμενω να νιώσω πρωτόγνωρα πράγματα..

αυτα απο εμας,αναμένω τα δικά σας νεα κοριτσακια μου γλυκια.. @peacockμου τελικά θα πας αυριο για χοριακη,η την Δευτέρα?

Άντε με το καλό να έχεις νέα από μπεμπακι στις 19 στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ομορφα κ γλυκα! Μπηκα τωρα γιατι απο το πρωι εκατσα με τον αντρουλη κ περασαμε χρονο μαζι που το ειχαμε αναγκη..

Για χιριακη ισως παω αυριο πρωι η τη δευτερα...δε ξερω ακομα...νιωθω βαρος στη μητρα...μαλλον θα αδιαθετησω ρε γαμωτο...πφφφφ! Θα δειξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

ακριβως κ εγω ετσι! το συζηταω μονο με τον αντρα μου και την κολλητη μου που περναει την ιδια φαση κ εκεινη. Αν ερθει ποτε το ευχαριστο τοτε τους το λεμε,καποια πραγματα δεν ειναι ευκολο να τα μοιραστεις 

Ε,βεβαια,οσο και να τους αγαπάς..απλα δεν μπορεις να τους μιλήσεις..και γω περα απο τον αντρα μου,μονο με την αδερφή μου μιλαω..η οποία μεχρι πριν απο λόγο καιρό..με οτι κι αν ένιωθα,μου λεγε εισαι έγκυος!!μετα κατάλαβε οτι δεν μου κανει καλο..και το σταμάτησε..εδωμεσα νιώθω πως με ξέρετε απο την πρωτη στιγμή..δεν ντρέπομαι να μιλήσω ανοιχτά..γίαυτο λεω πως θεωρώ πως εκανα φίλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Άντε με το καλό να έχεις νέα από μπεμπακι στις 19 στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου !!!!

Σε υπερευχαριστω κοριτσάρα μου γλυκια..αντε αναμένω και τις δικές σας χοριακες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κοριτσια μου ομορφα κ γλυκα! Μπηκα τωρα γιατι απο το πρωι εκατσα με τον αντρουλη κ περασαμε χρονο μαζι που το ειχαμε αναγκη..

Για χιριακη ισως παω αυριο πρωι η τη δευτερα...δε ξερω ακομα...νιωθω βαρος στη μητρα...μαλλον θα αδιαθετησω ρε γαμωτο...πφφφφ! Θα δειξει....

Ευχομαι να μην έρθει η άτιμη!!θα περιμένουμε τα νεα σου με αγωνία κοπελα μου και στέλνουμε ολη μας την θετική ενέργεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κοριτσια μου ομορφα κ γλυκα! Μπηκα τωρα γιατι απο το πρωι εκατσα με τον αντρουλη κ περασαμε χρονο μαζι που το ειχαμε αναγκη..

Για χιριακη ισως παω αυριο πρωι η τη δευτερα...δε ξερω ακομα...νιωθω βαρος στη μητρα...μαλλον θα αδιαθετησω ρε γαμωτο...πφφφφ! Θα δειξει....

Πόσες μέρες καθυστέρηση σήμερα κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου...  μόλις το είδα εσάς όλες μια μια ξεχωριστά σκέφτηκα έτσι Έκανα κι εγώ την ευχή μου για όλες....

"εύχομαι να γίνουμε όλες μανούλες" 

FB_IMG_1483736842413.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου...  μόλις το είδα εσάς όλες μια μια ξεχωριστά σκέφτηκα έτσι Έκανα κι εγώ την ευχή μου για όλες....

"εύχομαι να γίνουμε όλες μανούλες" 

FB_IMG_1483736842413.jpg

Ευχομαι με ολη τη δύναμη της ψυχής μου να γίνουμε ολες μανούλες γερών και τυχερών,μωρών!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου γλυκα!!!! πολυ κρυο σημερααα!!! ηρθα στη δουλεια με το θερμομετρο να δειχνει -8 βαθμους!!!

@Παρασκευαιδου μου γλυκια!! ανατριχιασα οταν ειδα τη φωτο! προχθες λοιπον μολις ξαπλωσα το βραδυ να κοιμηθω χωρις να ξερω αυτο π μας εστειλες  παρακαλουσα μεσα μου να γινω μανουλα συντομα  και το λεγα συνεχεια ! ευχομαι ολες απο τα βαθη της ψυχης μου να γινουμε οσο πιο συντομα γινεται και να ζησουμε επιτελους χωρις να εχουμε συνεχεια ενα βαρος και ενα παραπονο μεσα μας.νιωθω οτι αυτη η επιθυμια μας δεν μας αφηνει να χαρουμε ουσιαστικα και πραγματικα τη ζωη!να μην ταλαιπωρηθουμε αλλο!

@peacock -aki μου ζω με την αγωνια σου!!μακαρι να χει γινει το θαυματακι σου!!μακαρι να μας πεις σημερα η τη δευτερα για μια μεγααααλη χωριακη!! εγω η αληθεια ειναι σαν ανθρωπος δεν μπορω σε αυτα να περιμενω..ειμαι πολυ ανυπομονη! προτιμω να δω αρνητικα τεστ νωρις παρα να ελπιζω και να δω αιμα...αλλα ειναι στον ανθρωπο!! 

@Κατερινάκι/only love ευχομαι αυτη τη στιγμη π σου μιλαω να τα χουν βρει ενα απο απο τα 4 ωαρια σου με το τυχερο σπερματοζωαριο και να οδευει σιγα σιγα στο δρομο για αν εμφυτευθει το σπορακι σου!!!και αυτο το καψιματακι το διαφορετικο π ενιωσες να ειναι σημαδι συλληψης!! εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος και αισιοδοξος και θα τα καταφερεις σιγουρα!! οι πιθανοτητες αυτη τη φορα ειναι με το μερος σου!!! να δω πως θα περασουν οι μερες μεχρι 19!! μετραμε αντιστροφα...!!!

@ΝΤΙΑ30 μου εσυ πως εισαι? αδιαθετησες? μιλησες με τη γιατρο σου? που οφειλετε τοση καθυστεριση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η renata17 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε;;;Καλη χρονια να εχουμε ολες και ευχομαι με το νεο ετος να πραγματοποιηθουν ολα μας τα ονειρα!!Υγεια να εχουμε πανω απ'ολα!Εχω να μπω να διαβασω τα νεα σας πολυ καιρο και εχω χασει την μπαλα!Χαθηκα η αληθεια ειναι γιατι ηθελα να απομακρυνθω λιγο απο τα ιντερνετικα...Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!❤❤❤

καλημερα κοριτσακι μου γλυκο!!! καλη χρονια!!!χρονια πολλαα!!! και ευχομαι το ονειρο σου να βγει συντομα αληθινο!!! ελπιζω να εισαι καλα!! σε τι φαση εισαι? ξεκινησατε κανονικα παλι προσπαθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...