Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

 Δε ξερω αν ειναι σημαδιακο αλλα ειδα στον υπνο μου οτι καποια εγραψε εδω οτι εκανε χοριακη και η τιμη ηταν 170 κατι τετοιο...peacock ελπιζω να ηταν μνμ απο την χοριακη σου το ονειρο μου.κατι ξερω σαν ινδος!!!για σιγουρα ομως ρωτα τη μανταμ ζαιρα!!!χαχαχχαχαχα.

Αγαπητέ μου Ινδε....

Βοηθείστε και μενα τη κοινή θνητή στην ερμηνεία δυο πραγμάτων....

1) ειδα στο όνειρο μου οτι γινόταν κατακλυσμός-αλλα ο ουρανος ηταν καθαρος γαλανος!! Απλα εβρεχε αρκετα) τοσο πολυ που το πάτωμα του σπιτιού μου στο χωριο απο οριζόντιο εγινε κάθετο και ξανα οριζόντιο............ σαν τη μπαλαρινα στο λουναπαρκ σκεψου. αλλα ευτυχώς δεν έπεσα κατω ουτε επαθα κάτι.......(ξερω ο,τι να ναι)

2) Πηρε τηλέφωνο μια θεια μου το πατέρα μου (που δεν έχουμε επαφές πολλές εδω και χρονια) και του ειπε οτι με ειδε στο όνειρο της και ημουν έγκυος..........

Εμενα για στεναχωρια μου κανει ολο αυτο αλλα δε το βαζουμε κατω!

Παράθεση

 

 

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μ γλυκα!! τι κανετε? @peacock μου σημερα  δεν ειναι να κανεις χωριακη???

Μινιατουρακι μου κανονικά το Σαββατο είναι να την κάνω... έλεγα να έπαιρνα σήμερα τεστ αλλά κατόπιν συζήτησης με τον αντρούλη μου αμφιταλαντεύομαι αν πρεπει να κανω τεστ ή αν πρέπει να παω την Δευτερα για χοριακή (το Σαββατο δε θα μπορω να παω)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Αν ονειρευτείτε σιγανή, απαλή και καθαρή βροχή με ήλιο, σημαίνει ευτυχία στην προσωπική σας ζωή και όμορφη σχέση. Αν είστε στο σπίτι σας και βλέπετε τη βροχή από το παράθυρο να περιμένετε έντονη ερωτική σχέση και ερωτικό πάθος. Αν ονειρευτείτε μαύρα σύννεφα, θα αντιμετωπίσετε προβλήματα στις σχέσεις σας. Αν βραχείτε πολύ από καταιγίδα ή κατακλυσμό, σας περιμένει στενοχώρια και απογοήτευση, όπως κι όταν δείτε πως μπαίνουν νερά βροχής στο σπίτι σας, το αυτοκίνητό σας ή ότι πλημμυρίζουν τα πάντα."

κατάλαβα θα μεινω εγκυος το 2030 χαχαχαχαχα

@Peacock οσο μπορείς υπομονή!!!! Πολυ πολυ πολυ θετικη ενέργεια απο εμας!! ❤❤❤❤❤❤?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μ γλυκα!! τι κανετε? @peacock μου σημερα  δεν ειναι να κανεις χωριακη???

Καλημερα σε ολες τις όμορφες μέλλουσες μανούλες!!νομιζω πως η peacock μας θα παει 7/1 για την χοριακη @mommy86Μακαρι το ονειρο σου να ειναι προφητικό και να μας πει ταμπρωτα ευχαριστα του έτους το κοριτσακι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!

Μινιατουρακι και εγω νομιζω σημερα θα εκανε! Δε ξερω αν ειναι σημαδιακο αλλα ειδα στον υπνο μου οτι καποια εγραψε εδω οτι εκανε χοριακη και η τιμη ηταν 170 κατι τετοιο...peacock ελπιζω να ηταν μνμ απο την χοριακη σου το ονειρο μου.κατι ξερω σαν ινδος!!!για σιγουρα ομως ρωτα τη μανταμ ζαιρα!!!χαχαχχαχαχα.

Σου ευχομαι να μας κανεις ποδαρικο κοριτσακι μου και σε λιγες ωρες να κλαις απο χαρα για τη θετικη χοριακη σου.

χαχαχα!!!! Μακάρι κουκλάκι μου... θα ήταν η πιο όμορφη μερα της ζωής μου....

Εδω και κανα 2ωρο με εχουν πιασει ποναλακι χαμηλά οπότε μάλλον θα έρθει η ακατανόμαστη τις επόμενες μέρες..... %Υ&**!&@^@#!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονάς??????????!!!!!!!! Οχι ειναι νωρις ακόμα!!!!!!!!

 Λες να ειναι το μωρακι σου σου???!!!!

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

χαχαχα!!!! Μακάρι κουκλάκι μου... θα ήταν η πιο όμορφη μερα της ζωής μου....

Εδω και κανα 2ωρο με εχουν πιασει ποναλακι χαμηλά οπότε μάλλον θα έρθει η ακατανόμαστη τις επόμενες μέρες..... %Υ&**!&@^@#!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά,όμορφο μου παρεάκι σε αυτες τις περιέργειες και πρωτόγνωρες για μενα ημέρες..Ηθελα να μοιραστώ μαζι σας τα εξής..Χθες πηγα στον γυναικολογο μου για να μου γράψει η Μαία τα φαρμακακια που ξεκιναω σημερα και την χοριακη που ειναι να κανω στις 19/1..οταν μου άνοιξε λοιπον..και για πρωτη φορά υστερα απο τοσα χρονια που πηγαίνω,ειχε μονο 3 κοπέλες στο σαλόνι και μια στο δωματιάκι με το dobbler..οι οποίες ηταν ολες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη με κατι κοιλίτσες ΝΑ!!!μολις τις αντίκρισα ειπα μεσα μου,να..σαν να βλεπω τα κοριτσια..και σκέφτηκα εσας..απο την ανοικτή πόρτα έβλεπα την κοιλιτσα στο dobbler και μου ηρθες ΕΣΥ στο μυαλό @peacock μου..άκουγα καρδούλα μωρού και με χιλια ζόρια κρατήθηκα να μην κλάψω και με περάσουν για χαζή οι υπόλοιπες..μου έγραψε η κοπελα τα φαρμακα και μου λεει, σου γράφω δυο χοριακες σε ενα φυλλο,για να ειμαστε καλυμμένοι..εχω σημειωσει επανάληψη σε 48 ώρες..της λεω α,εισαι τοσο σίγουρη ε???και γιατι οχι??μου απάντησε..και φεύγοντας κοιταω το χαρτι και στην αιτιολογία εγραψε "κύηση επιβεβαιωμένη" και εκει δεν άντεξα..τα εμπειξα μονη μου στο ασανσέρ..ποσο πολυ ευχομαι να βγει αληθινό αυτο που γραφει το χαρτί...μετα..πέρασα απο την αδερφούλα μου και στα δεκα λεπτά που ημουν εκει..έρχεται το βαφτηστηρι μου (το θαυματακι μας,σας χω μιλήσει για εκεινον..) έσερνε ενα καροτσάκι των κοριτσιών που χουμε παρει(μωρουδιςτικο) παιχνίδι..που δεν δινει καμια σημασία συνηθως..και η λεει μες την τρελή χαρα "Νονά..σου εφερα το μωρό σου!!!" Περιττό να σας πω πως ενιωσα..πριν απο λιγο καιρό παλι στο ασχετο ειχε πει πως "Η νονα θα βγάλει το μωρο το καλοκαιρι..και γω θα το αγαπάω.." Βρε κοριτσια λετε να αισθανεται τιποτα το βλασταρι μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πονάς??????????!!!!!!!! Οχι ειναι νωρις ακόμα!!!!!!!!

 Λες να ειναι το μωρακι σου σου???!!!!

 

Μπαααα.... έρχονται και φευγουν τα ποναλάκια και είναι μικρά.... συνήθως πριν αδιαθετήσω (όταν εχουν γκρεμιστεί φούρνοι δηλ) για 2-3  μερες έτσι είμαι... οπότε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πονάς??????????!!!!!!!! Οχι ειναι νωρις ακόμα!!!!!!!!

 Λες να ειναι το μωρακι σου σου???!!!!

 

Ναι κοπελαρα μου..και μενα νωρίς μου φαίνεται οτι ειναι για ενοχλήσεις..Αχ...μακαρι να ναι το μωράκι σου!!!θα ανυπομονούμε για τα νεα σου!!!ευχομαι και προσεύχομαι να χει γίνει το ονειρο πραγματικοτητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μπαααα.... έρχονται και φευγουν τα ποναλάκια και είναι μικρά.... συνήθως πριν αδιαθετήσω (όταν εχουν γκρεμιστεί φούρνοι δηλ) για 2-3  μερες έτσι είμαι... οπότε.....

Ελπίζουμε μέχρι τελευταία στιγμή!!!!! μη ξεχνάμε πως τα συμπτώματα είναι τα ίδια και σε περίοδο και σε εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!

Ελπίζουμε μέχρι τέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά,όμορφο μου παρεάκι σε αυτες τις περιέργειες και πρωτόγνωρες για μενα ημέρες..Ηθελα να μοιραστώ μαζι σας τα εξής..Χθες πηγα στον γυναικολογο μου για να μου γράψει η Μαία τα φαρμακακια που ξεκιναω σημερα και την χοριακη που ειναι να κανω στις 19/1..οταν μου άνοιξε λοιπον..και για πρωτη φορά υστερα απο τοσα χρονια που πηγαίνω,ειχε μονο 3 κοπέλες στο σαλόνι και μια στο δωματιάκι με το dobbler..οι οποίες ηταν ολες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη με κατι κοιλίτσες ΝΑ!!!μολις τις αντίκρισα ειπα μεσα μου,να..σαν να βλεπω τα κοριτσια..και σκέφτηκα εσας..απο την ανοικτή πόρτα έβλεπα την κοιλιτσα στο dobbler και μου ηρθες ΕΣΥ στο μυαλό @peacock μου..άκουγα καρδούλα μωρού και με χιλια ζόρια κρατήθηκα να μην κλάψω και με περάσουν για χαζή οι υπόλοιπες..μου έγραψε η κοπελα τα φαρμακα και μου λεει, σου γράφω δυο χοριακες σε ενα φυλλο,για να ειμαστε καλυμμένοι..εχω σημειωσει επανάληψη σε 48 ώρες..της λεω α,εισαι τοσο σίγουρη ε???και κατι οχι??μου απάντησε..και φεύγοντας κοιταω το χαρτι και στην αιτιολογία εγραψε "κύηση επιβεβαιωμένη" και εκει δεν άντεξα..τα εμπειξα ο η μου το ασανσέρ..ποσο πολυ ευχομαι να βγει αληθινό αυτο που γραφει το χαρτί...μετα..πέρασα πο την αδερφούλα μου και στα δεκα λεπτά που ημουν εκει..έρχεται ο βαφτηστηρι μου (το θαυματακι μας,σας χω μιλήσει για εκεινον..) έσερνε ενα καροτσάκι των κοριτσιών που χουμε παρει(μωρουδιςτικο) παιχνίδι..που δεν δινει καμια σημασία συνηθως..και η λεει μεςντη χαρα "Νονά..σου εφερα το μωρό σου!!!" Περιττό να σας πω πως ενιωσα..πριν απο λιγο καιρό παλι στο ασχετο ειχε πει πως "Η νονα θα βγάλει το μωρο ο καλοκαιρι..και γω θα το αγαπάω.." Βρε κοριτσια λετε να αισθανεται τιποτα το βλασταρι μου???

Να ΄σαι καλα βρε Κατερινακι με εκανες να χαμογελάσω.... μακαρι.. μακαρι... Χίλια μακαρι για όλες μας!

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλα και συντομα να ακουσεις κι εσυ την καρδουλα απο το δικό σου μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά,όμορφο μου παρεάκι σε αυτες τις περιέργειες και πρωτόγνωρες για μενα ημέρες..Ηθελα να μοιραστώ μαζι σας τα εξής..Χθες πηγα στον γυναικολογο μου για να μου γράψει η Μαία τα φαρμακακια που ξεκιναω σημερα και την χοριακη που ειναι να κανω στις 19/1..οταν μου άνοιξε λοιπον..και για πρωτη φορά υστερα απο τοσα χρονια που πηγαίνω,ειχε μονο 3 κοπέλες στο σαλόνι και μια στο δωματιάκι με το dobbler..οι οποίες ηταν ολες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη με κατι κοιλίτσες ΝΑ!!!μολις τις αντίκρισα ειπα μεσα μου,να..σαν να βλεπω τα κοριτσια..και σκέφτηκα εσας..απο την ανοικτή πόρτα έβλεπα την κοιλιτσα στο dobbler και μου ηρθες ΕΣΥ στο μυαλό @peacock μου..άκουγα καρδούλα μωρού και με χιλια ζόρια κρατήθηκα να μην κλάψω και με περάσουν για χαζή οι υπόλοιπες..μου έγραψε η κοπελα τα φαρμακα και μου λεει, σου γράφω δυο χοριακες σε ενα φυλλο,για να ειμαστε καλυμμένοι..εχω σημειωσει επανάληψη σε 48 ώρες..της λεω α,εισαι τοσο σίγουρη ε???και γιατι οχι??μου απάντησε..και φεύγοντας κοιταω το χαρτι και στην αιτιολογία εγραψε "κύηση επιβεβαιωμένη" και εκει δεν άντεξα..τα εμπειξα μονη μου στο ασανσέρ..ποσο πολυ ευχομαι να βγει αληθινό αυτο που γραφει το χαρτί...μετα..πέρασα απο την αδερφούλα μου και στα δεκα λεπτά που ημουν εκει..έρχεται το βαφτηστηρι μου (το θαυματακι μας,σας χω μιλήσει για εκεινον..) έσερνε ενα καροτσάκι των κοριτσιών που χουμε παρει(μωρουδιςτικο) παιχνίδι..που δεν δινει καμια σημασία συνηθως..και η λεει μες την τρελή χαρα "Νονά..σου εφερα το μωρό σου!!!" Περιττό να σας πω πως ενιωσα..πριν απο λιγο καιρό παλι στο ασχετο ειχε πει πως "Η νονα θα βγάλει το μωρο το καλοκαιρι..και γω θα το αγαπάω.." Βρε κοριτσια λετε να αισθανεται τιποτα το βλασταρι μου???

Από μικρό λένε μαθαίνεις την αλήθεια.....μακάρι!!!!!!!!

14 μέρες ακόμα!!!! αρχίζουμε και μετράμε αντίστροφα....

Αχ, αυτή η εικόνα να κάνω τον  υπέρηχο μου έχει καρφωθεί στο μυαλό τις τελευταίες μέρες..............................................

Μακάρι να είναι το @peacock- ακι μας που θα μας κάνει ποδαρικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Να ΄σαι καλα βρε Κατερινακι με εκανες να χαμογελάσω.... μακαρι.. μακαρι... Χίλια μακαρι για όλες μας!

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλα και συντομα να ακουσεις κι εσυ την καρδουλα απο το δικό σου μωρακι!

Μακαρι για ολες μας ρε κοπελουδια μου..ειλικρινα νομιζω θα χαρώ το ιδιο οπως με την αδερφή μου..οταν ακούσω για εγκυμοσύνες σας,μακαρι να πετύχει και εμας αυτη η προσπάθεια..Δεν εχω άλλο πλάνο για μετα..σαν να τελειώνει ο κόσμος στις 19 του μηνα και μπορει να υπαρξει μονο μια εκδοχή..Δεν θελω να σκέφτομαι ουτε στιγμή αρνητικά,και εχω τοσο μεγαλη ανάγκη να πιστέψω πως θα τα καταφέρουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Από μικρό λένε μαθαίνεις την αλήθεια.....μακάρι!!!!!!!!

14 μέρες ακόμα!!!! αρχίζουμε και μετράμε αντίστροφα....

Αχ, αυτή η εικόνα να κάνω τον  υπέρηχο μου έχει καρφωθεί στο μυαλό τις τελευταίες μέρες..............................................

Μακάρι να είναι το @peacock- ακι μας που θα μας κάνει ποδαρικό!

Αυτο ευχομαι και γω..θελω πρωτα το δικο της καλο νεο να παρω θάρρος και να πιστέψω και γω στο θαύμα..,μετράμε ολες αντίστροφα.. @Petalouditsa28 Απο σενα ποτε περιμένουμε νεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2017 at 7:53 ΜΜ, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κοριτσάκια μου σάς ευχαριστώ πολύ όλες δεν αδιαθετησα ακόμη η γυναικολόγος μου είπε πως το φάρμακο προσπαθεί να μου φτιάξει τον κύκλο  αν δεν μου έχει έρθει μέχρι τις 19 μου είπε να πάω να μου την φέρει με χάπια.... Ήμουν χάλια αλλά τοριξα στην δουλειά και τώρα είμαι πολύ καλύτερα ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση και τα ωραία λογακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ελπίζουμε μέχρι τελευταία στιγμή!!!!! μη ξεχνάμε πως τα συμπτώματα είναι τα ίδια και σε περίοδο και σε εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!

Ελπίζουμε μέχρι τέλους!

Θετική σκέψη..... ομμμμμμμμμ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι με συγκηνησες.ευχομαι να ειναι ολα προμηνυματα οτι το σύμπαν συνομοτησε ηδη!!!

Πεταλουδιτσα γελαω ακομη!!!μακαρι να ηξερε απο ονειρα ο ινδος!λεει μονο οτι βλεπει αυτος!!αντίθετα η γιαγια μου λεει"ηταν ξεσκεπαστος ο κ#λος σου και βλεπεις τετοια ονειρα!!!".οσο για τη θεια σου αυνηθως λενε οταν σε βλεπουν εγκυο είναι βάρος...ελπιζω να ειναι βαρος κυριολεκτικο και να πηρες κανενα κιλο απλα!!

Peacockακι μου, συμπτωματα εγκυμοσυνης και περιοδου ειναι τα ιδια.θα χαιρομουν στη θεση σου αν ενιωθα πονακια.συνηθως υπαρχπυν πονακια χωρις αιμα..κρατα και μια πισινη φυσικα αλλα σκεψου θετικα.προσγειωμενα αλλα θετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αυτο ευχομαι και γω..θελω πρωτα το δικο της καλο νεο να παρω θάρρος και να πιστέψω και γω στο θαύμα..,μετράμε ολες αντίστροφα.. @Petalouditsa28 Απο σενα ποτε περιμένουμε νεα??

έχω ακόμα καιρό......βρίσκομα στην 11η μέρα...... έχω ξεκινήσει  προσπάθειες απο την 7η μέρα.. 7η, 8η, 10, και όσο μπορούμε θα συνεχίσουμε μέχρι αργά.....Έχω κύκλο 28-33 ημέρες οπότε αργώ για ωορρηξία..απλά επειδή το μήνα που έμεινα έγκυος έμεινα την 11η μέρα είπα να μην αφήσω ανεκμετάλλευτες κάποιες ημέρες.... Λογικά θα περιμένω να μη δω την ακατανόμαστη απο 22 έως 27 Γενάρη.....................πφφφφφφφφφφφφφφ βουνό μου φαίνονται οι μέρες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Petalouditsa28 mou makari i vroxi na einai xara gia to spiti sas!! genika me t vroxi uparxoun polles ermeinies!! egw koritsia mou eimai stis meres mou!! nomizw aurio tha exw owriksia!! elpizw mia p einai kai ton fwtwn na mas fwtisei  na xoyme euxarista!! :P mazi tha metrame meres petalouditsa mou!!!! 

ante @peacock mou kane to podariko!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεελλαα.ασε τα βουνα!! Πιασε πεδιαδες ζωντανες γονιμες και καταπρασινες!μαζι και εγω στον ιδιο αγωνα.χθες ειμασταν πτωματα αλλα απο σημερα θα καει το πελεκουδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα γελαω ακομη!!!μακαρι να ηξερε απο ονειρα ο ινδος!λεει μονο οτι βλεπει αυτος!!αντίθετα η γιαγια μου λεει"ηταν ξεσκεπαστος ο κ#λος σου και βλεπεις τετοια ονειρα!!!".οσο για τη θεια σου αυνηθως λενε οταν σε βλεπουν εγκυο είναι βάρος...ελπιζω να ειναι βαρος κυριολεκτικο και να πηρες κανενα κιλο απλα!!

 

1) Με βολεύει να ελπίζω και να πιστεύω ότι έφυγε το πάπλωμα από πάνω μου και ήταν ξεσπέπαστος ο πισινος μου!! χαχα

2) Με βολεύει, επίσης, να πιστεύω πως η θεία μου έχει μεταφυσικές ικανότητες και απλά βλέπει πολύ μπροστά.................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας είναι μία από μας πολυ πολυ συντομα κι ας μην είμαι εγω... Να κανει την αρχή μία και να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες....

Πριν λίγο πηρε τηλ ενας προμηθευτης στη δουλεια μου κατι να με ρωτησει.. αφου εδωσε κλασικα τις ευχες για καλή χρονια μου λεει: "Αντε και με το καλό ενα μωρακι... τι κάθεσαι... κανε παιδι και θα με θυμηθείς οτι ειναι η χαρα της ζωής. Αν δε κανεις παιδι δεν εχεις και λόγο να είσαι παντρεμενη... " Μου απαύτωσε τη ψυχολογία.... Ηθελα να του πω και που ξερεις εσυ τι περναω  2 χρόνια τωρα... εσενα περιμενα να μου πεις για ενα μωρακι? πφφφφφ! Αντε... @#$$%%^^&*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εεελλαα.ασε τα βουνα!! Πιασε πεδιαδες ζωντανες γονιμες και καταπρασινες!μαζι και εγω στον ιδιο αγωνα.χθες ειμασταν πτωματα αλλα απο σημερα θα καει το πελεκουδι!!!

Εντάξει λοιπόν!!!! ααα να κοίτα!!!! παντού ροζ, πορτοκαλί, γαλάζιες  πεταλουδίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να εδώ να κυλιστούμε, να ξαπλώσουμε να κοιτάμε τον ουρανό και να ονειρευόμαστε τα μωράκια μας...........

 

depositphotos_7959080-stock-photo-daisies-with-butterflies.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

έχω ακόμα καιρό......βρίσκομα στην 11η μέρα...... έχω ξεκινήσει  προσπάθειες απο την 7η μέρα.. 7η, 8η, 10, και όσο μπορούμε θα συνεχίσουμε μέχρι αργά.....Έχω κύκλο 28-33 ημέρες οπότε αργώ για ωορρηξία..απλά επειδή το μήνα που έμεινα έγκυος έμεινα την 11η μέρα είπα να μην αφήσω ανεκμετάλλευτες κάποιες ημέρες.... Λογικά θα περιμένω να μη δω την ακατανόμαστη απο 22 έως 27 Γενάρη.....................πφφφφφφφφφφφφφφ βουνό μου φαίνονται οι μέρες!

 

Μπραβο κοπελα μου!!μην αφήσετε μερα να παει χαμένη!!με πίστη και αισιοδοξία πιστευω πως ολα θα έρθουν οπως τα ονειρευόμαστε!!!και γω απο 22/1 ξεκιναω να μετράω καθυστέρηση (πρωτα ο θεος) ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...