Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Εχω πάρει 3 φορές στο παρελθόν και σε αυτό το κύκλο, αρα 4 φορές σύνολο κλομιφαίνη (σερπαφαρ όπως εσύ).... τις 3 φορές είχα κανονικά περίοδο.... μια από αυτες όμως (και συγκεκριμενα την 3η φορά που έκανα χρηση) μου κόπηκε το αίμα... το είχα πει στον ενδοκρινολόγο και δεν το θεώρησε κακό, όντως μετα αδιαθετησα κανονικά.. δεν χαλασε ο κυκλος...

Ρωτα και τον γιατρό σου βεβαια μηπως παιζει ρόλο και το άλλο χάπι που παιρνεις αλλά σου λεω ότι σε μενα εχει συμβεί....

Α,σου χε συμβεί και εςενα..καπως λιγο με καθηςυχαςες..Θα τον παρω τηλ να δουμε τι θα μου πει βεβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Α,σου χε συμβεί και εςενα..καπως λιγο με καθηςυχαςες..Θα τον παρω τηλ να δουμε τι θα μου πει βεβαια..

Ναι κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι...μιλησε και μαζι του να ηρεμησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ηταν ο πλήρης θρομβοφλικος έλεγχος που λενε?η καποιες μονο εξετάσεις..εχω δει προσφορα στη βιοϊατρική για κάποιο πακετο..

Κατερινάκι μου από ότι κατάλαβα ήταν ο απλός έλεγχος θρομβοφιλίας. Μου ανέφερε ο γιατρός μια εξέταση την οποία θα κάνω κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης (δεν θυμάμαι σε ποιον μήνα μου είπε) για να το δούμε πιο αναλυτικά η οποία μ είπε κοστίζει περίπου 300 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κατερινάκι μου από ότι κατάλαβα ήταν ο απλός έλεγχος θρομβοφιλίας. Μου ανέφερε ο γιατρός μια εξέταση την οποία θα κάνω κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης (δεν θυμάμαι σε ποιον μήνα μου είπε) για να το δούμε πιο αναλυτικά η οποία μ είπε κοστίζει περίπου 300 ευρώ

Ναι απο οτι ξέρω το κόστος ειναι μεγάλο..η αδερφή μου το 2009 που δεν ηταν και ευρέως γνωστό..και το εκανε μονο ενας στην Αθήνα..έδωσε 650€..εννοειτε ουτε ταμείο το κάλυψε ουτε τιποτα..αν θυμάμαι καλα στις αρχές τις εγκυμοσυνης την εκανε..και μετα μολις ξανά έμεινε έγκυος εκανε απο την αρχή αντιπικτικες..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι μου μανικι το κοβω το φαρμακείο.. Και γω θα σου ελεγα για νοσοκομείο.καλη επιτυχια κοριτσια μου στις προσπαθειες οσων προσπαθουν,οσων ξεκινουν αγωγη. Οσων ελπιζουν οτι ηρθε η ωρα και περιμενουν!ελπιζω το πνευμα των Χριστουγέννων να δει τις προσπαθειες μας και να μας ανταμειψει.αν όχι αμεσα εστω λιγο αργοτερα!ργω ακομη περιμενω περιοδο...αντε να δουμε...

Να μη σου έρθει για 9μηνες. Εγώ θέλω και η μαντάμ ζαιρα έτσι λέει και έτσι θα γίνει...

Μακάρι κοριτσάκι μου να είναι σπορακι...σμουτζ σμουτζ :-* στην κοιλίτσα σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Ελπιζω να περάσατε όμορφα αυτες τις μέρες.... καλη επιτυχία στις προσπάθειες σου Κατερίνακι!

@Παρασκευαιδου μου!!!!!!!!!!λογικα θα δειξει το τεστακι αλλα θα ειναι αχνό....αλλα βρε καρδούλα μου αν δε δειξει σωστά θα στεναχωρηθείς και δε θα περασεις καλά...δε ξέρω εγω θα το φοβόμουν λίγο..κανενα συμπτωμα νιώθεις???

@mommy86 τι εγινε τελικά???

@Joy1988 μου λες να υπάρχει περιπτωσηρ να ειναι μωρακι??

ΥΓ: εγω τελικα αδιαθετησα..............απλα εντελώς ανώδυνα....παντα πονούσα στη περιοδο και τωρα τιποτα... μολις τελειώσω θα παω στο γιατρό...αυτη τη στιγμη εύχομαι μονο να κρατησει 5 μέρες οσες κρατούσε πάντα...απλα να ελπιζω οτι στρώνει σιγα σιγά..... 

Παντως αδιαθετησα 16 μερες περιπου μετα απο τα ροζοι που ειχα δει...οποτε ισως τελικα τοτε να ηταν η ωορρηξία μου...

Χτες σκέφτηκα σοβαρά το ενδεχομενο να μη ξανα κανω τεστ ωορρηξίας...με αγχωσε ολη αυτη η κατάσταση...συζητησα και με τον αντρα μου και ειπαμε οτι θα προσπαθήσουμε να έχουμε επαφες για περισσότερες μέρες....θα παω και στο γιατρο καποια στιγμή να του πω καποια πράγματα που θέλω...

Πόσο χαίρομαι που τελικά θα τα αφήσεις (το χω ζήσει μόνο αγχος περισσότερο μου πρόσφεραν)  

Σε 5μερούλες ξεκινά μέρα παρά μέρα... Συντομα θα έρθει τώρα που δεν θα το έχεις στο μυαλό σου..Μήπως έκανα οωρηξια κτλ..

Αρα αυτό το ροζουλι πολύ πιθανόν να ήταν αλλά όπως λένε και οι γιατροί το σπερματοζωαρια ζούνε κάποιες μέρες στο σώμα τις γυναίκας (εμείς που ήμαστε κοριτσάκια μείναμε μέσα,τα αγόρια κινούνται πιο γρήγορα έτσι δεν αντέχουν πολύ καιρό ενώ εμείς με την ηρεμία μας πήγαμε βρεθήκαμε την κατάλληλη στιγμή και ήρθαμε στον κόσμο) -σε αυτόν τον κόσμο τον τρελό... ? 

 

Ξέρω είμαι τρελη-μαζοχα (ωχ τι θα πει η @mammy86) ? και δεν έχω υπομονή...  Συμπτώματα δεν μπορώ πλέον να μεταφράσω γιατί υπήρξα πολλές φορές καταφαντασια έγκυος και τώρα δεν μπορώ να καταλάβω.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι μου δεν εχω προσωπικη πειρα, αλλα ειχα πεσει σε συζήτηση γνωστων καποτε και ελεγαν οτι πολυ δύσκολα σε εξυπηρετουν και πως η λύση ειναι παντα το νοσοκομείο. 

Peacock μου, τρελο μου.ευχομαι να ειναι τραβηγματα απο μωρακι και συντομα να εχεις την καθυστέρηση σου!!!

Κοριτσια εγω μολις εκανα ενα yes or no.και μου "ειπε" οχι'!!εχω καθυστερηση 4 μερες.οποτε με το "οχι" καταλαβαινω πως πάλι για καποιο λογο που δε ξερω εχω μεγαλη καθυστερηση....

Κοπέλα μου... Ξανά κάνε ένα άλλο τεστ αυτά τα yes no δεν τα πολύ εμπιστεύομαι καλύτερα κάνε μια χοριακη.  Μήπως πήγε να γίνει κάτι και ίσως καθυστέρησε ? Περίμενε λιγάκι και πάρε τηλ τη γιατρό και ρώτησε την.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μ καλημερα και χρονια πολλλααα!!! μου πηρε καποια ωρα να διαβασω τα μντ σας!

εμενα μολις μ τελειωσε η περιοδος ..πηγα εκανα και τις εξετασεις μου.. θα τις παρω αυριο το απογευμα και πεμπτη εχω υπερηχο κατω κοιλιας.. στεναχωριεμαι π μεχρι στιγμης δεν εχει τυχει σε καμια μας! @Παρασκευαιδου και @peacock ευχομαι να στε οι πρωτες που θα κανετε την αρχη να παει καλα το 2017!!! να γινει το καλο ποδαρικο στο φορουμ!

@Petalouditsa28 μου επιτελους αδιαθετησες! το οτι ηρθε μετα απο 14-16 μερες απο το ροζουλι σημαινει οτι εκανες ωορηξια αλλα δεν ηταν πολυ καλη επειδη αργησε! ο γιατρουλης σου θα σου τα εξηγησει ολα και θα ηρεμισεις απο δω και περα! ειμαι σιγουρη!

@mommy86 μου η τιμη της LH δειχνει αν οντως εγινε η οωρηξια..αν εσενα ηταν στα ορια γι αυτο μαλλον ειχες  και καθυστερηση.. λογικα θα σε βαλει ο γιατρος σ να την επαναλαβεις στον επομενο κυκλο.. να δουνε αν οντως ειναι χαμηλη η ετυχε! αν δεις δεν βγαζεις ακρη επισκεψου και εναν ενδοκρινολογο καποια στιγμη..

@Κατερινάκι/only love καλη αρχη!!! ευχομαι να ναι τα τελευταια λεφτα π δινεις σε φαρμακα και απο δω και περα να τα δινεις μονο για το μωρακι σου!!!

@evita2 @Joy1988 @Petalouditsa28 ευχομαι το 2017 να ειναι πιο τυχερο για ολες μας!!!  

 

Αχ.. Μακάρι κοπέλα μου.. μακάρι σε όλες τις κοπέλες πολύ σύντομα...  

Όλες μας νιώθουμε η μία την άλλη και θα πάρουμε πολύ χαρά και κουράγιο όταν μάθουμε τα ευχάριστα από κάποια κοπέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.κοριτσια μου!!!!!

Παρασκευαιδου μου, τα έλαβα τα φιλακια σου στην κοιλιά μου(ειχες και κρυα μυτη!!μπρρρρ)

Δε ξερω τι θα κανω..μαλλον θα συνεχίσω να περιμενω!5 μερα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλημερα.κοριτσια μου!!!!!

Παρασκευαιδου μου, τα έλαβα τα φιλακια σου στην κοιλιά μου(ειχες και κρυα μυτη!!μπρρρρ)

Δε ξερω τι θα κανω..μαλλον θα συνεχίσω να περιμενω!5 μερα σημερα.

@mommy86 θα τρελαθώ.... λες να  είναι μωρακι??? Μακαριιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! Να ετοιμάσω αρνια, κλαρίνα, κρασια και λέλουδα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχχαχαχαχαχααχχα.εισαι τρεληηηηη!!χαχααχχαχαχαχχαχα. Μπα..οσο και να θελω να χαρω και μα σας πω βαλτε σουβλες βάλτε κρασια..το τεστ χθες έδειξε αρνητικο.και.μπορει το κοριτσι μου η παρασκευαιδου να θελει μα με εμψυχωσει και να ειπε οτι ειναι χαζη μαρκα του τεστ αλλα δε παυει να είναι τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχχαχαχαχαχααχχα.εισαι τρεληηηηη!!χαχααχχαχαχαχχαχα. Μπα..οσο και να θελω να χαρω και μα σας πω βαλτε σουβλες βάλτε κρασια..το τεστ χθες έδειξε αρνητικο.και.μπορει το κοριτσι μου η παρασκευαιδου να θελει μα με εμψυχωσει και να ειπε οτι ειναι χαζη μαρκα του τεστ αλλα δε παυει να είναι τεστ!!

Ο γιατρός μου μου είπε να πετάξω τα τεστ εγκυμοσύνης και να κανω ΜΟΝΟ χοριακή γιατί είναι πολλές οι περιπτωσεις που εχουν κανει λάθος. Καρντασι μου δε θελω να σε ξεσηκώνω αλλά μην εμπιστευεσαι αυτα τα τεστ... Πηγαινε μπροστα στον καθρεπτη και  ρίξε ενα χαμογελάκι στον εαυτό σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχχαχα.αυθυποβολη στον καθρεφτη! Θα γελαω και θα λεω "ειμαι εγκυος"..πιανει καμια φορα!!τι να με ξεσηκωσεις!!εμενα το μυαλο μου παιρνει αερα στο πι και φι.ξυπναω το πρωι, πιαμω κοιλιά και λεω καλημερα μωρακι μου..θα φαω παλι μια μπατσα στο τελος..δε θελω να παω για χοριακη.δε θελω να ξανακουσω αυτο το "λυπαμαι ειναι μηδεν".παλι τωρα νιωθω λιγο πονο στη κοιλια..ισως μου ρθει σημερα..το απευχομαι αλλα δε πειραζει ντε!οοοολα καλα!!'

Πολυ σας αγαπω.γελαω απιστευτα εδω μεσα και.μου φτιαχμετε τη διαθεση!! Σας φιλω.παω να αγορασω τα δωρακια μου για ολους για τημ πρωτοχρονια. Σμουυυυυυυτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!! 

ρε @mommy86 μου γλυκια αν δεν σου ρθει σε 2 μερουλες παρε την γιατρο σου! οπως και να χει αν αρχιζει η περιοδος σου τα τρελα πρεπει να βρειτε καποιο τροπο να την ρυθμιζετε!

μακαρι να ταν το yes or no ελατωμματικο! ετυχε και αλλες φορες να χες τοση καθυστεριση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Αχαχχαχα.αυθυποβολη στον καθρεφτη! Θα γελαω και θα λεω "ειμαι εγκυος"..πιανει καμια φορα!!τι να με ξεσηκωσεις!!εμενα το μυαλο μου παιρνει αερα στο πι και φι.ξυπναω το πρωι, πιαμω κοιλιά και λεω καλημερα μωρακι μου..θα φαω παλι μια μπατσα στο τελος..δε θελω να παω για χοριακη.δε θελω να ξανακουσω αυτο το "λυπαμαι ειναι μηδεν".παλι τωρα νιωθω λιγο πονο στη κοιλια..ισως μου ρθει σημερα..το απευχομαι αλλα δε πειραζει ντε!οοοολα καλα!!'

Πολυ σας αγαπω.γελαω απιστευτα εδω μεσα και.μου φτιαχμετε τη διαθεση!! Σας φιλω.παω να αγορασω τα δωρακια μου για ολους για τημ πρωτοχρονια. Σμουυυυυυυτς

Καρντασάκι μου σε νιωθω γιατι τα αρνητικα τα χω φαει με το κουταλι.... ασ΄το ετσι προς το παρον και βλέπεις... Καλά ψωνια και προσοχή στο δρόμο γιατί εμείς τα κουκλιά τα ζωγραφιστά κάνουμε θραύση έξω.... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Kαλημερα κοριτσια!!!!!!:)

@Κατερινάκι/only love μίλησες με τον γιατρό σου? Ελπίζω όλα καλα!

Καλα ημέρα κοριτσακι μου..δυσκολεύτηκα πολυ να τον βρω..τελικά το σήκωσε σε ενα πανικό..το θέμα μου ολο ηταν αν επειδη κόπηκε το αίμα,αλλάζει κατι στο προγραμμα..μου είπε να συνεχίσω κανονικά οτι εχουμε πει..και πως τα φαρμακα δεν επιρρεαζουν τον κύκλο..όμως τελικά εχω μπερδευτεί περισσοτερο..γιατι ειχα αίμα μονο δυο μερες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλα ημέρα κοριτσακι μου..δυσκολεύτηκα πολυ να τον βρω..τελικά το σήκωσε σε ενα πανικό..το θέμα μου ολο ηταν αν επειδη κόπηκε το αίμα,αλλάζει κατι στο προγραμμα..μου είπε να συνεχίσω κανονικά οτι εχουμε πει..και πως τα φαρμακα δεν επιρρεαζουν τον κύκλο..όμως τελικά εχω μπερδευτεί περισσοτερο..γιατι ειχα αίμα μονο δυο μερες???

Το περίμενα οτι θα σου έλεγε κατι τετοιο.... μην αγχωνεσαι.... δε ξερω γιατί συνέβη πάντως όπως σου ειπα το έπαθα κι εγω και δεν ήταν τίποτα.... όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Το περίμενα οτι θα σου έλεγε κατι τετοιο.... μην αγχωνεσαι.... δε ξερω γιατί συνέβη πάντως όπως σου ειπα το έπαθα κι εγω και δεν ήταν τίποτα.... όλα καλα!

Ξερεις τι εχω πάθει τωρα?η χαζή η αυθυποβολή με χει κανει να σκέφτομαι πως "κι αν εισαι έγκυος?κι αν το τεστ το εκανες νωρίς?κι αν η προλακτινη έδειξε ανεβασμένη λόγο εγκυμοσυνης??και τωρα κανεις ενέσεις..και δεν κανει.."τετοια ωραια πράγματα σκέφτομαι..προσπαθω να τα αποθησω..αλλα με τρώει..γιατι μονο δυο μερες και μετα μαχαίρι η περίοδος..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου!! 

ρε @mommy86 μου γλυκια αν δεν σου ρθει σε 2 μερουλες παρε την γιατρο σου! οπως και να χει αν αρχιζει η περιοδος σου τα τρελα πρεπει να βρειτε καποιο τροπο να την ρυθμιζετε!

μακαρι να ταν το yes or no ελατωμματικο! ετυχε και αλλες φορες να χες τοση καθυστεριση??

Μινιατουρακι εχεις δικιο.δε ξερω τι εχει γινει.πριν αρχισω ελευθερες επαφες δεν ειχα ΠΟΤΕ προβλημα με τον κυκλο μου.ειχα ανα 28 μερες νταν.ξαναειχα καθυστερηση μια φορα οταν ξεκινησα τις προσπαθείες 7μερες μαλλον γιατι μπλοκαρε ο οργγανισμος απο το σπερμα που δεχτηκε πρωτη φορα και μια φορα ειχα 12 μερες γιατι ειχα παρει δυνατη αντιβιωση. Τωρα ουτε αντιβιωαη ουτε τιποτα. Τι σκ@τα γινεται δε ξερω!

Peacockακι μου, τοιχο τοιχο παω..τοση ομορφια, σαν σειρηνα ειμαι!!αααχαχχααχχααχχαχαχαχχα

Κατερινακι μου, ψυχραιμια.για να λέει το peacockακι οτι της εχει συμβει και ηταν όλα καλα μη μασας!ναι η αυθυποβολη ειναι επικυ.δινο πραμα!παιζεις στη κοψη του ξυραφιου!

Τελευταιο ανακοινωθεν!!!πονος κοιλιας εντονος, μάλλον η περιοδος on the way..σκασμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μινιατουρακι εχεις δικιο.δε ξερω τι εχει γινει.πριν αρχισω ελευθερες επαφες δεν ειχα ΠΟΤΕ προβλημα με τον κυκλο μου.ειχα ανα 28 μερες νταν.ξαναειχα καθυστερηση μια φορα οταν ξεκινησα τις προσπαθείες 7μερες μαλλον γιατι μπλοκαρε ο οργγανισμος απο το σπερμα που δεχτηκε πρωτη φορα και μια φορα ειχα 12 μερες γιατι ειχα παρει δυνατη αντιβιωση. Τωρα ουτε αντιβιωαη ουτε τιποτα. Τι σκ@τα γινεται δε ξερω!

Peacockακι μου, τοιχο τοιχο παω..τοση ομορφια, σαν σειρηνα ειμαι!!αααχαχχααχχααχχαχαχαχχα

Κατερινακι μου, ψυχραιμια.για να λέει το peacockακι οτι της εχει συμβει και ηταν όλα καλα μη μασας!ναι η αυθυποβολη ειναι επικυ.δινο πραμα!παιζεις στη κοψη του ξυραφιου!

Τελευταιο ανακοινωθεν!!!πονος κοιλιας εντονος, μάλλον η περιοδος on the way..σκασμενη!

Ναι κοπελαρα μου..προσπαθω να μην το σκέφτομαι..ολα καλα!!!

ειλικρινα ευχομαι σημερα να ξεκαθαρίσει η κατασταση..αν ειναι να έρθει η άτιμη η περίοδος..ας έρθει να τελειώνεις!!ο νέος κύκλος να ειναι ο τυχερός για ολες μας κοριτσια μου όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love δεν είναι τίποτα, μην ανησυχείς!

@mommy86 σε καταλαβαίνω... ετσι παω κι εγω τοιχο - τοίχο... χαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μινιατουρακι εχεις δικιο.δε ξερω τι εχει γινει.πριν αρχισω ελευθερες επαφες δεν ειχα ΠΟΤΕ προβλημα με τον κυκλο μου.ειχα ανα 28 μερες νταν.ξαναειχα καθυστερηση μια φορα οταν ξεκινησα τις προσπαθείες 7μερες μαλλον γιατι μπλοκαρε ο οργγανισμος απο το σπερμα που δεχτηκε πρωτη φορα και μια φορα ειχα 12 μερες γιατι ειχα παρει δυνατη αντιβιωση. Τωρα ουτε αντιβιωαη ουτε τιποτα. Τι σκ@τα γινεται δε ξερω!

Peacockακι μου, τοιχο τοιχο παω..τοση ομορφια, σαν σειρηνα ειμαι!!αααχαχχααχχααχχαχαχαχχα

Κατερινακι μου, ψυχραιμια.για να λέει το peacockακι οτι της εχει συμβει και ηταν όλα καλα μη μασας!ναι η αυθυποβολη ειναι επικυ.δινο πραμα!παιζεις στη κοψη του ξυραφιου!

Τελευταιο ανακοινωθεν!!!πονος κοιλιας εντονος, μάλλον η περιοδος on the way..σκασμενη!

πφφφ ξερω οτι ειναι οτι χειροτερο να χεις κανονισει ταξιδακι και να χεις περιοδο!! μ τυχε το ιδιο χριστουγεννα! αλλα απο την αλλη...καλυτερα αν ειναι να ρθει να ρθει να τελειωνει! να ηρεμισεις και ψυχολογικα και να παμε για εναν πολυ καλυτερο κυκλο με πιο ανεβασμενη LH και προγεστερονη?? σωστα!!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ξερεις τι εχω πάθει τωρα?η χαζή η αυθυποβολή με χει κανει να σκέφτομαι πως "κι αν εισαι έγκυος?κι αν το τεστ το εκανες νωρίς?κι αν η προλακτινη έδειξε ανεβασμένη λόγο εγκυμοσυνης??και τωρα κανεις ενέσεις..και δεν κανει.."τετοια ωραια πράγματα σκέφτομαι..προσπαθω να τα αποθησω..αλλα με τρώει..γιατι μονο δυο μερες και μετα μαχαίρι η περίοδος..?

@Κατερινάκι/only love μου αν εχεις κανενα τεστακι της hometest π ειναι και οικονομικα κανε ενα ετσι για να εισαι 100 τις εκατο σιγουρη οτι δν εισαι και να μην εχεις αμφιβολιες οτι μπορει να κανεις κατι κακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

@Κατερινάκι/only love μου αν εχεις κανενα τεστακι της hometest π ειναι και οικονομικα κανε ενα ετσι για να εισαι 100 τις εκατο σιγουρη οτι δν εισαι και να μην εχεις αμφιβολιες οτι μπορει να κανεις κατι κακο..

Σε ευχαριςτω πολυ γλυκια μουυυ...Ειχα κανει μια μερα πριν αδιαθετησω..λες να ξανακάνω για σιγουρια?εχω πιει πολλα υγρά όμως..και δεν ξέρω αν θα επιρρεαςτει το αποτελεςμα και απο την ένεση που εκανα χθες....αληθεια δεν ξέρω τι να κανω..ισως αυριο το πρωι..με τα πρωτα πρωινά να κανω ενα..την δευτερη ένεση ουτως η άλλως ειναι να την κανω αυριο το απογευμα..μου κανει εντύπωση που ειχα δυο μερες μονο περίοδο..τωρα δεν χω βεβαια ουτε πρήξιμο στο στήθος ουτε τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...