Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ειναι πολυ νωρίς και να πιεις λιγο δεν πειραζει.. εννοώ κάποτε δεν το μάθαινες με τιποτα τόσο νωρίς οτι Ήσουνα έγκυος.. εγω με κύκλο 26-27 στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το έμαθα 28η μερα (1-2 μέρες καθυστέρηση δηλαδη) το τι είχε κάτσει και ειχα πιεί τις προηγούμενες ασε.. ολο σε τραπεζαρία και έξω ήμασταν.. ολα  πήγαν  καλα! Με αποζημειωσε! Οταν ξεκίνησαν οι αναγούλες ουτε να μυρισω κρασί ουτε να το δω! Μου κράτησε αυτη η αηδία και στους 9 μήνες θηλασμού!! 

Βεβαια..ολα σχετικά ειναι..στη δευτερη εγκυμοσυνη η αδερφή μου και μαλλι ειχε βάψει..και ακτινογραφία ειχε κανει..και σαν αραπης κάπνιζε..και μετα έμαθε οτι ειναι έγκυος..αλλα το περιμενω ποσα χρονια τωρα και δεν θελω σαν έρθει με το καλο να κανω κατι που θα το βλάψει..θα μου πεις ενα ποτηράκι κρασί,τι μπορει να κανει..λοιπον το αποφάσισα..θα διασκεδάσω και θα προσπαθήσω να το παρω λιγο χαλαρά..τεστ η χ οριακή θα κανω αν εχω καθυστέρηση..ασε που με τη βλακεία που με εχει πιάσει μπορει να κανω και ανωμαλία στον κύκλο απο μόνη μου..οποτε ξεκινάω διαλογισμό...ωωωωωωμμμμμμ...αχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Βεβαια..ολα σχετικά ειναι..στη δευτερη εγκυμοσυνη η αδερφή μου και μαλλι ειχε βάψει..και ακτινογραφία ειχε κανει..και σαν αραπης κάπνιζε..και μετα έμαθε οτι ειναι έγκυος..αλλα το περιμενω ποσα χρονια τωρα και δεν θελω σαν έρθει με το καλο να κανω κατι που θα το βλάψει..θα μου πεις ενα ποτηράκι κρασί,τι μπορει να κανει..λοιπον το αποφάσισα..θα διασκεδάσω και θα προσπαθήσω να το παρω λιγο χαλαρά..τεστ η χ οριακή θα κανω αν εχω καθυστέρηση..ασε που με τη βλακεία που με εχει πιάσει μπορει να κανω και ανωμαλία στον κύκλο απο μόνη μου..οποτε ξεκινάω διαλογισμό...ωωωωωωμμμμμμ...αχαχαχα

 

Να έρθω να κάνουμε μαζί διαλογισμό??? χαχαχαχα

Τη καλύτερη δουλεια θα κανεις.... διασκέδασε και όλα θα πανε καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Για το πρήξιμο καθολου νωρίς, .. εγω στη δεύτερη εγκυμοσύνη ειχα πολυ νωρίς συμπτώματα και πρήξιμο στήθους και ετσι και το ψιλιαστηκα. Ειχα κανει θυμάμαι ενα self clear την 9η μερα καο είχε δείξει αρνητικό! Απογοήτευση.. τελικα έκανα ενα clearblue την 11η νομίζω; και βγήκε αχνό θετικό όπως σου ειπα και η χοριακη 14,5.. μεθαύριο 12η μερα κανέ ενα clearblue! 

Εχω παραγγείλει ενα σετ απο την hometest με λιπαντικό..τεστ ωορρηξιας και τεστ εγκυμοσύνης..θα περιμενω να δω αν θα εχω καθυστέρηση πρωτα και βλεπω..μολις πέταξα και ενα σπυράκι..της περιόδου που λεω..οποτε μαλλον με πιανει τσάμπα πανικός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Να έρθω να κάνουμε μαζί διαλογισμό??? χαχαχαχα

Τη καλύτερη δουλεια θα κανεις.... διασκέδασε και όλα θα πανε καλα!!!!!!!!

Αμεεεεε..πιάνω και την δημιουργία μελομακάρονων ταυτόχρονα..οποτε θα κανω διαλογισμό απο πάνω τους!!!αληθεια απο που εισαστε?εγω μένω ηρακλειο Αττικης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αμεεεεε..πιάνω και την δημιουργία μελομακάρονων ταυτόχρονα..οποτε θα κανω διαλογισμό απο πάνω τους!!!αληθεια απο που εισαστε?εγω μένω ηρακλειο Αττικης..

Μελομακάρονα .... ε???? Γιάμι! Εγω έφτιαξα κουραμπιέδες προχθες και βγηκαν πραγματικά νόστιμοι!!!  Εγώ μένω Σχιστό Κορυδαλλού... στο βουνό πάνω....ποοοολύ κρυο!!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εχω παραγγείλει ενα σετ απο την hometest με λιπαντικό..τεστ ωορρηξιας και τεστ εγκυμοσύνης..θα περιμενω να δω αν θα εχω καθυστέρηση πρωτα και βλεπω..μολις πέταξα και ενα σπυράκι..της περιόδου που λεω..οποτε μαλλον με πιανει τσάμπα πανικός..

To idio paketaki agorasa kai egw...........einai I prwti fora pou tha xarw an ta pira tsampa ola auta kai petaksa ta lefta mou etsi xaxa... axreiasta na nai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αμεεεεε..πιάνω και την δημιουργία μελομακάρονων ταυτόχρονα..οποτε θα κανω διαλογισμό απο πάνω τους!!!αληθεια απο που εισαστε?εγω μένω ηρακλειο Αττικης..

Burwna!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, λιγο ελειψα και βλεπω πολλες μελουσες μαμαδες!!!κοριτσια μου σας το ευχομαι.για το ονειρο που αναφερθηκε.. Ανατριχιασα!πιστεύω στς ονειρα!εύχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες μας!και "βαρατε"....βιολιτζηδες στις υπολοιπες που πρεπει να βαρεσουν...το ντεφι!!!ργω σημερα αναμενω περιοδο αλλα δε θα ερθει οπως το βλεπω.βεβαια δε μπορω να το χαρω γιατι η γυναικλογος που με εξετασει αντιπροχθες μου ειπε πως ια εχω μια μικρη καθυστερηση.το ειδε δλδ.οποτε αυτη τη φορα η καθυστερηση μονο τα σχεδια μου χαλάει γιατι εχω κανονισει να φυγω 29-30 και αν έχω καθυστέρηση τωρα θα εχω περιοδο τοτε...γκρρρρρρ!βεβαια σαν τρελγ κ γω κάνω σεναρια..κατουραω ολη μερα(απο τον καφε) πειναω ολη μερα(τα προεορτια της περιοδου) και το μονο που θυμαμαι απο την επισκεψη ατη γιατρο ηταν που μου ειπε οτι ειναι παχυ το ενδομητριο(αλλα δεν ειδε κανενα σημδι που μπορει να υπονοει εγκυμοσυνη)...αλλα εγω σα χαζο ακομη ελπιζω!!!ε ρε βουρδουλα που χρειαζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλε, λιγο ελειψα και βλεπω πολλες μελουσες μαμαδες!!!κοριτσια μου σας το ευχομαι.για το ονειρο που αναφερθηκε.. Ανατριχιασα!πιστεύω στς ονειρα!εύχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες μας!και "βαρατε"....βιολιτζηδες στις υπολοιπες που πρεπει να βαρεσουν...το ντεφι!!!ργω σημερα αναμενω περιοδο αλλα δε θα ερθει οπως το βλεπω.βεβαια δε μπορω να το χαρω γιατι η γυναικλογος που με εξετασει αντιπροχθες μου ειπε πως ια εχω μια μικρη καθυστερηση.το ειδε δλδ.οποτε αυτη τη φορα η καθυστερηση μονο τα σχεδια μου χαλάει γιατι εχω κανονισει να φυγω 29-30 και αν έχω καθυστέρηση τωρα θα εχω περιοδο τοτε...γκρρρρρρ!βεβαια σαν τρελγ κ γω κάνω σεναρια..κατουραω ολη μερα(απο τον καφε) πειναω ολη μερα(τα προεορτια της περιοδου) και το μονο που θυμαμαι απο την επισκεψη ατη γιατρο ηταν που μου ειπε οτι ειναι παχυ το ενδομητριο(αλλα δεν ειδε κανενα σημδι που μπορει να υπονοει εγκυμοσυνη)...αλλα εγω σα χαζο ακομη ελπιζω!!!ε ρε βουρδουλα που χρειαζομαι

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Burwna!! 

Εγω Θεσσαλονίκη! Καμια άλλη απο Θεσσαλονίκη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλε, λιγο ελειψα και βλεπω πολλες μελουσες μαμαδες!!!κοριτσια μου σας το ευχομαι.για το ονειρο που αναφερθηκε.. Ανατριχιασα!πιστεύω στς ονειρα!εύχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες μας!και "βαρατε"....βιολιτζηδες στις υπολοιπες που πρεπει να βαρεσουν...το ντεφι!!!ργω σημερα αναμενω περιοδο αλλα δε θα ερθει οπως το βλεπω.βεβαια δε μπορω να το χαρω γιατι η γυναικλογος που με εξετασει αντιπροχθες μου ειπε πως ια εχω μια μικρη καθυστερηση.το ειδε δλδ.οποτε αυτη τη φορα η καθυστερηση μονο τα σχεδια μου χαλάει γιατι εχω κανονισει να φυγω 29-30 και αν έχω καθυστέρηση τωρα θα εχω περιοδο τοτε...γκρρρρρρ!βεβαια σαν τρελγ κ γω κάνω σεναρια..κατουραω ολη μερα(απο τον καφε) πειναω ολη μερα(τα προεορτια της περιοδου) και το μονο που θυμαμαι απο την επισκεψη ατη γιατρο ηταν που μου ειπε οτι ειναι παχυ το ενδομητριο(αλλα δεν ειδε κανενα σημδι που μπορει να υπονοει εγκυμοσυνη)...αλλα εγω σα χαζο ακομη ελπιζω!!!ε ρε βουρδουλα που χρειαζομαι

Βάλε τον αντρα σου με τον βουρδουλα να σε περιλάβει σε καμιά τυφλόμυγα...χαχαχα!

Ενταξει σπαστικό να έχεις κανονίσει και να ερθει περίοδος.... Ευχομαι να βγει λάθος η γυναικολογος και να μην καθυστερησει η περίοδος για να είσαι χαλαρή μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!! 

 

Εγω Θεσσαλονίκη! Καμια άλλη απο Θεσσαλονίκη; 

Αγαπώ Σαλόνικα! Ο αντρας μου είναι Σερραίος και Άρης... ανεβαίνουμε όποτε μπορούμε... ωραιοι ανθρωποι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Peacock! Θα τον βαλω να μου τις βρεξει!!χαχαχαχαχχα!!!απο που σερρες???και γω θεσσαλονικη!

Lisaki οντως τελευταια πεθαινει!αλλα προσπαθω οσο μπορω να το αποβαλλω!γιατι εχω φτασει και σε παρανοιες τυπου, μου ερχοταν περιοδος και ελεγα..μπα...και αν ειμαι?ποσες.εχει τυχει να ειναι εγκυες και να εχουν αιμοραγια περιοδου!!?επισης μου εχει τυχει να εχω 12 μερες καθυστερηση (!εκει να δεις τι επαθα!!) που μαλλον οφειλοτςν σε αντιβιωση που ειχα παρει και 7μερες καθυστερηση που ηταν το κοκομπλοκο που παθαινει το συστημα οταν πρωτη φορα δεχεται ποσοτητες σπερματος!!οποτε αν ειναι να γινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Peacock! Θα τον βαλω να μου τις βρεξει!!χαχαχαχαχχα!!!απο που σερρες???και γω θεσσαλονικη!

Lisaki οντως τελευταια πεθαινει!αλλα προσπαθω οσο μπορω να το αποβαλλω!γιατι εχω φτασει και σε παρανοιες τυπου, μου ερχοταν περιοδος και ελεγα..μπα...και αν ειμαι?ποσες.εχει τυχει να ειναι εγκυες και να εχουν αιμοραγια περιοδου!!?επισης μου εχει τυχει να εχω 12 μερες καθυστερηση (!εκει να δεις τι επαθα!!) που μαλλον οφειλοτςν σε αντιβιωση που ειχα παρει και 7μερες καθυστερηση που ηταν το κοκομπλοκο που παθαινει το συστημα οταν πρωτη φορα δεχεται ποσοτητες σπερματος!!οποτε αν ειναι να γινει.....

Χαχαχαχα!!! Ετσι! Να στις βρεξει! χαχαχαχα!!!!!!!

Μεσα απο Σερρες ο πατερας του και η μητερα του απο Ηράκλεια! Αγαπώ τους Μακεδόνες... φιλόξενοι σαν τους Κρητικούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω φιλοξενηθει αριστα και απο αθηναιους και απο κρητικους.νομιζω παντου ειναι φιλοξενοι αρκει να ειναι ο χαρακτηρας τους ετσι!!πιστευω για εμας εδω οτι επειδη δεν εχουμε τεραστιες σε πληθυσμό πόλεις και λιγο πολυ γνωριζομαστε μεταξυ μας δινουμε μια πιο ζεστη ατμοσφαιρα.και εχουμε ωραια φαγητα!με μπολικα μπαχαρια και παχυντικα!!ισως στην αθηνα που για μενα είναι τεράστια και χαοτικη να ειναι λιγο πιο απροσωπα τα πράγματα. Αλλα και εκει εχω συναντησει πολυ ζεστους ανθρωπους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μελομακάρονα .... ε???? Γιάμι! Εγω έφτιαξα κουραμπιέδες προχθες και βγηκαν πραγματικά νόστιμοι!!!  Εγώ μένω Σχιστό Κορυδαλλού... στο βουνό πάνω....ποοοολύ κρυο!!! :S

Και του χρονου με υγεια..μαζι με το νινί,να μην σε αφήνει να τους ολοκληρώσεις!!!αχαχαχαχχ..και μεις κρύο εχουμε πολυ..λογικα βεβαια εσεις περισσοτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

To idio paketaki agorasa kai egw...........einai I prwti fora pou tha xarw an ta pira tsampa ola auta kai petaksa ta lefta mou etsi xaxa... axreiasta na nai...

Ελπιζω απο το σετακι μονο τα τεστ εγκυμοσύνης να χρειαστούμε και να κανουμε και τα πεντε γιατι δεν θα πιστεύουμε στα ματια μας απο τις δυο γραμμές που θα βλέπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλε, λιγο ελειψα και βλεπω πολλες μελουσες μαμαδες!!!κοριτσια μου σας το ευχομαι.για το ονειρο που αναφερθηκε.. Ανατριχιασα!πιστεύω στς ονειρα!εύχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες μας!και "βαρατε"....βιολιτζηδες στις υπολοιπες που πρεπει να βαρεσουν...το ντεφι!!!ργω σημερα αναμενω περιοδο αλλα δε θα ερθει οπως το βλεπω.βεβαια δε μπορω να το χαρω γιατι η γυναικλογος που με εξετασει αντιπροχθες μου ειπε πως ια εχω μια μικρη καθυστερηση.το ειδε δλδ.οποτε αυτη τη φορα η καθυστερηση μονο τα σχεδια μου χαλάει γιατι εχω κανονισει να φυγω 29-30 και αν έχω καθυστέρηση τωρα θα εχω περιοδο τοτε...γκρρρρρρ!βεβαια σαν τρελγ κ γω κάνω σεναρια..κατουραω ολη μερα(απο τον καφε) πειναω ολη μερα(τα προεορτια της περιοδου) και το μονο που θυμαμαι απο την επισκεψη ατη γιατρο ηταν που μου ειπε οτι ειναι παχυ το ενδομητριο(αλλα δεν ειδε κανενα σημδι που μπορει να υπονοει εγκυμοσυνη)...αλλα εγω σα χαζο ακομη ελπιζω!!!ε ρε βουρδουλα που χρειαζομαι

Μακαρι οτι φανταζόμαστε να γίνει συντομα πραγματικοτητα..να γινουν ολα οπως τα θελουμε και μεχρι τα επόμενα Χριστούγεννα να εχουμε ολες τα μωρά μας αγκαλιά..!!!το ονειρο και μενα με ανατρίχιασε..και βλεπω σπάνια..δεν ειναι συχνό φαινόμενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παιρνω πολυ κουραγιο διαβαζοντας τις συζυτησεις σας. Ευχομαι σε ολες μας ο νεος χρονος να φερει αυτο που τοσο μα τοσο λαχταραμε.

Εμεις μολις σημερα μαθαμε απο το γιατρο οτι η πρωτη σπερματεγχυση πετυχε ως προς τη συλληψη αλλα δυστυχως δεν προχωρησε. 

Κουραγιο, λεω στον εαυτο μου και συνεχιζουμε. εχει καμια απο εσας ιδεα ποσο καιρο μετα μπορει να γινει δευτερη προσπαθεια; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vasilikoula 24 είπε:

κοριτσια παιρνω πολυ κουραγιο διαβαζοντας τις συζυτησεις σας. Ευχομαι σε ολες μας ο νεος χρονος να φερει αυτο που τοσο μα τοσο λαχταραμε.

Εμεις μολις σημερα μαθαμε απο το γιατρο οτι η πρωτη σπερματεγχυση πετυχε ως προς τη συλληψη αλλα δυστυχως δεν προχωρησε. 

Κουραγιο, λεω στον εαυτο μου και συνεχιζουμε. εχει καμια απο εσας ιδεα ποσο καιρο μετα μπορει να γινει δευτερη προσπαθεια; 

 

Η επόμενη να ειναι και η τυχερή σας κοπελα μου ευχομαι ολόψυχα!!!δεν ξέρω καθολου ποτε μπορειτε να κάνετε δευτερη,δεν σας είπε?λογικα στον επόμενο κύκλο θα μπορειτε παλι..αληθεια ποσο κόστισε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vasilikoula 24 είπε:

κοριτσια παιρνω πολυ κουραγιο διαβαζοντας τις συζυτησεις σας. Ευχομαι σε ολες μας ο νεος χρονος να φερει αυτο που τοσο μα τοσο λαχταραμε.

Εμεις μολις σημερα μαθαμε απο το γιατρο οτι η πρωτη σπερματεγχυση πετυχε ως προς τη συλληψη αλλα δυστυχως δεν προχωρησε. 

Κουραγιο, λεω στον εαυτο μου και συνεχιζουμε. εχει καμια απο εσας ιδεα ποσο καιρο μετα μπορει να γινει δευτερη προσπαθεια; 

 

Το εχω πάθει δύο φορές και τις δυο φορες μας το ειπε ο γιατρός.... Μπορείς να ξεκινησεις στον επόμενο κυκλο χωρίς πρόβλημα! Εύχομαι όλα να πανε καλα κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και του χρονου με υγεια..μαζι με το νινί,να μην σε αφήνει να τους ολοκληρώσεις!!!αχαχαχαχχ..και μεις κρύο εχουμε πολυ..λογικα βεβαια εσεις περισσοτερο..

Μακαρι.... ευχομαι το ιδιο και για σενα... να μην ολοκληρωνεις του χρονου τα μελομακαρονα απο το νινακι σου! :) Είμαστε 2-3 βαθμούς κατω λόγω βουνου.... δε πειραζει.... κανει κρυο καιρός για τυφλόμυγες...ε...δύο... ήθελα να πω! χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Η επόμενη να ειναι και η τυχερή σας κοπελα μου ευχομαι ολόψυχα!!!δεν ξέρω καθολου ποτε μπορειτε να κάνετε δευτερη,δεν σας είπε?λογικα στον επόμενο κύκλο θα μπορειτε παλι..αληθεια ποσο κόστισε?

Σ' ευχαριστώ πολύ. Δεν τον ρώτησα τον γιατρό. Θα επικοινωνήσω πάλι μαζί του την Τρίτη. Έχω και εγώ τόσες ερωτήσεις. Οι ενέσεις  Merional, που έκανα  στην πρώτη προσπάθεια τελείωσαν. Πρέπει να πάω ξανά στον ΕΟΠΥΥ; Μάλλον. 

Τις ενέσεις δεν τις πλήρωσα. Μόνο γιατρό και κλινική. Σύνολο 450 ευρώ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Το εχω πάθει δύο φορές και τις δυο φορες μας το ειπε ο γιατρός.... Μπορείς να ξεκινησεις στον επόμενο κυκλο χωρίς πρόβλημα! Εύχομαι όλα να πανε καλα κοριτσακι μου!

Σου είπε ακριβώς το ίδιο ο γιατρός; ότι δηλαδή έγινε η σύλληψη αλλά δεν προχώρησε; αναρωτιέμαι γιατί...  Ο δικός σου που το απέδωσε; Το κατάλαβε από τη χοριακή; Συγγνώμη για τις αλλεπάλληλες ερωτήσεις αλλά είμαι πολύ μπερδεμένη. Η δική μου χοριακή σήμερα ήταν 79. Μου είπε ότι  είναι πολύ χαμηλή και πως η αύξηση που εμφανίζει οφείλεται στην προγεστερόνη που παίρνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...