Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Χαχχαχαχα στη πρεμιέρα μου θα σας κλεισω πρωτο τραπεζι πιστα να ξερετε. Επίσης θα κανω και αφιερωση: Αφιερώνω το επομενο τραγουδι στα κορίτσια του mammyland  και στα μωρακια μας που θα ερθουν... 

"Καποτε θα μαστε μαζι να το θυμάσαι..καποτε μες στην αγκαλια μου θα κοιμασαι, καποτε θα μαστε μαζι να μη το ξεχασεις, καποτε με τον ερωτα μου θα τα χασεις!!! " ??????????????

(Δεν ειμαι Ρουβιτσα, ποτε δεν ημουν αλλα αυτο το τραγουδι μου ρθε τωρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πεταλουδιτσα σε τρελα κεφια λεμεεεεε!!δωσεεε. ειναι δυνατον να μη παει καλα η βδομαδα μετα????

Miniatoura νομιζω έχεις δικιο. δε ξερω αν θελω να μπλεξω και με τεστακια, διαβασα δεν ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστα..παντως με το θερμομετρο δεν εβγαλα ακρη στα σιγουρα.με πονακια το θεμα ειναι οτι τον προηγ.μηνα ειχα απο την περιοδο μεχρι και την επομενη περιοδο!!σαν ωορηξιας αλλα καθε μερα.αυτο το μηνα ειχα πολύ λιγο και καποιους μηνες καθόλου! τα υγρα ειναι και αυτα σε περιεργη φαση γιατι μου βρηκαν e coli, δεν εχω παρει αγωγη ακομη και ενω μεχρι προχθες οποιοδηποτε υγρο ηταν απων(ενω εκανα και ωορηξια και καλα) απο χθες εχω πηχτα αοσμα ασπρουλιαρικα (χμμμ σορυ για την περιγραφη).ειμαι στην 16η μερα σημερα.μαλλον το βακτηριδιο που μοιαζει με κολπιτιδα ειναι.οποτε μπερδεμα και εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

christmas-babies_87289-1280x800.jpg

Τα θελω ολα........................... 

Eγω θελω το 2ο απο τα δεξιά..... τι φατσα απιστευτη ειναι αυτη... χαχαχαχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DD8B6710-2.JPG 

Το ελαφακι κοιταχτε! τον εχει παρει κανονικοτατα τον υπνακο του χαχαχα...αυτο ειναι που λενε: τον πηρε και εγειρε χαχαχα...

θελω αυτο το μωρο που είναι διπλα στο ελαφακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

christmas-babies_87289-1280x800.jpg

Και το μικρουλακι εχει πλακα! χαχαχαχαχαχαχα

Κοντευει να εξαφανιστει μεσα στα σεντόνια

AX ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΑΣ!!!! <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

DD8B6710-2.JPG 

Το ελαφακι κοιταχτε! τον εχει παρει κανονικοτατα τον υπνακο του χαχαχα...αυτο ειναι που λενε: τον πηρε και εγειρε χαχαχα...

θελω αυτο το μωρο που είναι διπλα στο ελαφακι...

εγω θελω το ταρανδάκι........ που κοιμάται το γλυκάκι.... πλιτσ! πλιτσ! πλιτσ! (έλιωσα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα. Όχι απολυτα καινουρια στο site...όμως πάντα χρησιμο ακόμη και μετά´άπό´δυο παιδιά´ήλικίάς 8μιση και 6 μιση. Δεν προσπαθούμε για 3ο παιδάκι απλώς αν μας τύχει καλοδεχουμενο. Απορίά´λοιπον...την ημερα της ωορρηξίάς(είχα βλέννη διαφανη) είχαμε επαφη με διακεκομένη συνουσίά. Μετά´ακολουθησε παιχνιδι...και μπήκε μια μικροποσότητα μέσα... Δεν ξέρω πόσο πιθανο είναι ...εχθές πάλι 10 μέρες πριν την περιοδο είχαμε ολοκληρωμένη επαφη. Σημερα είχα πονους περιοδου , ζαλάδες και τάση για εμετό. Το πιο πιθανό´να είναι τυχαίό..περιμένω στις 22..Για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mpiskoto είπε:

Καλησπερα. Όχι απολυτα καινουρια στο site...όμως πάντα χρησιμο ακόμη και μετά´άπό´δυο παιδιά´ήλικίάς 8μιση και 6 μιση. Δεν προσπαθούμε για 3ο παιδάκι απλώς αν μας τύχει καλοδεχουμενο. Απορίά´λοιπον...την ημερα της ωορρηξίάς(είχα βλέννη διαφανη) είχαμε επαφη με διακεκομένη συνουσίά. Μετά´ακολουθησε παιχνιδι...και μπήκε μια μικροποσότητα μέσα... Δεν ξέρω πόσο πιθανο είναι ...εχθές πάλι 10 μέρες πριν την περιοδο είχαμε ολοκληρωμένη επαφη. Σημερα είχα πονους περιοδου , ζαλάδες και τάση για εμετό. Το πιο πιθανό´να είναι τυχαίό..περιμένω στις 22..Για να δουμε...

Απο τη στιγμη π εστω και κατι μπηκε της μερα της οωρηξιας σου τοτε ολα ειναι πολυ πιθανα!  για συμπτωματα ειναι νωρις ακομα αλλα εσυ π εχεις γινει και μανουλα 2 φορες θα τα ξερεις καλυτερα! ευχομαι παντως αν το επιθυμειτε με το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

DD8B6710-2.JPG 

Το ελαφακι κοιταχτε! τον εχει παρει κανονικοτατα τον υπνακο του χαχαχα...αυτο ειναι που λενε: τον πηρε και εγειρε χαχαχα...

θελω αυτο το μωρο που είναι διπλα στο ελαφακι...

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

εγω θελω το ταρανδάκι........ που κοιμάται το γλυκάκι.... πλιτσ! πλιτσ! πλιτσ! (έλιωσα)

Αχ ναι ταρανδακι εννοουσα και εγω...αιντε μπερδεψα τα ελαφια με τους ταρανδους χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Αχ ναι ταρανδακι εννοουσα και εγω...αιντε μπερδεψα τα ελαφια με τους ταρανδους χαχα

Ααααααα σε παρακαλώ που μπερδευεις το παιδί μου.... Ολοκληρος Τάρανδος! χμ! :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Απιστευτο αλλά´δε θυμάμαι τίποτα απο συμπτώματα...Πόνους περιόδου σιγουρα και τίποτε άλλο νομίζω μέχρι και την καθυστερηση που αρχίζουν οι αναγούλες.  Απλώς αναρωτιέμαι ποση ποσότητα σπέρματος είναι ικανή´για οδηγήσει σε εγκυμοσύνη...;; Θα δείξει νομίζω το αποτέλεσμα σε 2 βδομάδες περίπου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! Μόλις μου φτιάξατε το κέφι!!! 

Τι απίστευτες φωτογραφίες είναι αυτές που postαρετε ....αξιολάτρευτα είναι όλα τους .

Του χρόνου Θεε μου εύχομαι να είμαστε όλες με δικές μας παρόμοιες φωτογραφίες, με τα μπεμπάκια μας πρωταγωνιστές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Αχ ναι ταρανδακι εννοουσα και εγω...αιντε μπερδεψα τα ελαφια με τους ταρανδους χαχα

 Χαχαχα... ειναι ολα τα μωράκια υπέροχα-τελειααα!! Εγω τα θελω ολα.. βρε ας κάνουμε ενα με το καλο κ μετα αφού πάρουμε τα πάνω μας βουρ κ για δεύτερο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κοπέλες που περιμένουν κι αυτές να μην αδιαθετήσουν μέσα στις επομενες μέρες;; Για συμπαράσταση...!!Ευχομαι παντως  σε όλες όσες προσπαθούν να γίνει άμεσα στο όνειρό´τους πραγματικότητα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mpiskoto είπε:

Είναι κοπέλες που περιμένουν κι αυτές να μην αδιαθετήσουν μέσα στις επομενες μέρες;; Για συμπαράσταση...!!Ευχομαι παντως  σε όλες όσες προσπαθούν να γίνει άμεσα στο όνειρό´τους πραγματικότητα! 

εγω περιμενω να ΜΗΝ διαθετησω! κ εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποιο ζουζουνακι περισσεψει τι θελωωωω!!!σας παραθετω τις εξετασεις μου..(ορμονικες)  πειτε μου πως σας φαινονται.να σημειωθει οτι βριακομουν στην 6μερα δλδ την προηγουμενη μερα ειχα τελειωσει απο περιοδο.

1481568408836-1124067430.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Οποιο ζουζουνακι περισσεψει τι θελωωωω!!!σας παραθετω τις εξετασεις μου..(ορμονικες)  πειτε μου πως σας φαινονται.να σημειωθει οτι βριακομουν στην 6μερα δλδ την προηγουμενη μερα ειχα τελειωσει απο περιοδο.

1481568408836-1124067430.jpg

πολυ καλες φαινονται mommy mou! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.... όμορφα... Θα χρειαστώ τη βοήθεια σας.. η τα φώτα σας.  

Έκανα τη χαζόμαρα και παράγγειλα ένα τεστ σπερματοζωαριων που γίνεται στο σπίτι..  οπότε είπαμε να το δοκιμάσουμε... έλα μου τι το ήθελα.. για να μην τα πολύ λέω τελικά βγήκε μωβ(αυτό σημαίνει αρνητικό)  τώρα τι αρνητικό ένας θεός ξέρει (αριθμό, κινητικότητα, ανωμαλία;; ) 

Και ο σύζυγός το πήρε κατάκαρδα..  ουτε εγώ το περίμενα αλλά αυτός έγινε...  Δεν μπορούσα να τον ηρεμήσω. 

Τι να πω.. πόσο έμπιστα είναι αυτά τα τεστ ?γνωρίζει κάποια κοπέλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!! @mommy86 και εγω το νιωθω οτι σας ερχεται!!! 

@Παρασκευαιδου μου...μη τα εμπιστεύεσαι αυτα τα τεστ...δε ξερω μου φαίνονται περίεργα...Καλυτερα αν σας τρωει το αγχος να πάτε να κανετε μια κανονικη εξέταση....προσπαθείστε να ηρεμήσετε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

πολυ καλα εκανες ! η εμπειρια της μιας ειναι μπορει να ειναι πολυ χρησιμη για καποια αλλη που περναει τα ιδια,γι αυτο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε τους φοβους,τις αγωνιες κ τα βιωματα μας!  πρεπει ολες μας να ειμαστε υποψιασμενες,πολλοι επιτηδιοι πουλανε ψευτικα ονειρα στο βωμο του χρηματος.Ο δρομος προς το ονειρο μπορει  να ειναι μακρυς............αλλα μια μικρη αισιοδοξια την εχω για την νεα χρονια η αληθεια ειναι :) :* 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

εμεις προσφατα καναμε σπερμοδιαγραμμα βρηκαμε χαμηλη κινητικοτητα,αλλα οι υπολοιπες τιμες κατι παραπανω απο καλες,οποτε αρχισε ο συζυγος προφερτιλ για ενα τριμηνο,και παραλληλα κανω παρακολουθηση ωορρηξιας απο τον Νοεμβρη. Ψυχολογια μια πανω μια κατω! Εσεις κοριτσι μου? 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Οποιο ζουζουνακι περισσεψει τι θελωωωω!!!σας παραθετω τις εξετασεις μου..(ορμονικες)  πειτε μου πως σας φαινονται.να σημειωθει οτι βριακομουν στην 6μερα δλδ την προηγουμενη μερα ειχα τελειωσει απο περιοδο.

1481568408836-1124067430.jpg

Νομιζω πως οι συγκεκριμενες εξετασεις πρεπει να γινονται απο την 2η ημερα του κυκλου εως την 5η.εκτος του θυροειδη που δεν παιζει ρολο.

Ποιος σ ειπε να τις κανεις την 6η ημερα ?ο γιατρος σ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

 

 

Νομιζω πως οι συγκεκριμενες εξετασεις πρεπει να γινονται απο την 2η ημερα του κυκλου εως την 5η.εκτος του θυροειδη που δεν παιζει ρολο.

Ποιος σ ειπε να τις κανεις την 6η ημερα ?ο γιατρος σ??

Καλημέρα και από εμένα....είχα κάνει τις ίδιες εξετάσεις πριν τρία χρόνια...μου τις είχε γράψει ο ενδοκρινολόγος και θυμάμαι με σιγουριά πως μ είχε πει να τις κάνω ή την 2η ή την 3η μέρα της περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...