Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Ας μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.ετσι ειναι.ολες φοβομαστε και τα σεναρια... σπιλμπεργκ και βαλε..εχω κανει τα πιο απίστευτα στο μυαλο μου.αλλα εμαθα κατι.οταν πηγαινα γυναικολογο μου ελεγαν..ομορφη και η μητρα σου..και απαντουσα..ομορφη ομορφη αλλα γιατι δε θελει να μεινει και καποιος εκει μεσα?.....τελικα ανακαλυψα οτι για να μεινει καποιος εκει πρεπει το περιβαλλον να ειναι ηρεμο, χωρις αγχος δηλαδη.σαν να πηγαινεις σε νεο διαμέρισμα και να κανουν συνεχεια φασαρια οι γειτονες.δε θέλεις να κατσεις!!ετσι λοιπον αποφασισα να επισκευθω νεα γυναικολογο για να δω αν χρειάζομαι καμια "ανακαινηση" και γενικα να κανω το "διαμερισμα" πιο φιλοξενο!!!εύχομαι να εχουμε γρηγορα ενοικιαση γιατι...δε θα βαλω ενοίκιο!! οποτε βρες απο που σκ@#α κλεινει ο διακοπτης "φασαριας"..ετσι κ αλλιως κανεναν δε πειραξε η λιγη φασαρια απο τους γειτονες..η πολύ ομως...δυσκολο το ξερω, το βιωνω και γω..αλλα το ριχνω στη παλαβη και επιβιωνω!και αυτα τα λεω τωρα..γιατι αν τελη του μηνα μου ρθει παλι περιοδος, παλι θα απογοητευτω αλλα τι να κανεις?εμεις μαλλον ειμαστε πιο δυνατες απο αλλες και πρεπει να το κανουμε με το πιο κουραστικο δρομο.

Ζήτω σε ολες μας!θετικες σκεψεις γιατι χανομαστεεεεε!

Συγγνωμη για τα ακαταπαυστα λογιδρια ρε κοριτσια..αλλα ολη μερα μονη σπιτι..πρεπει να χρησημοποιησω καπου τις λεξεις που μου αναλογουν ημερησιως!

Καλα κανεις αλλωστε ειναι και αποδειχτει και επιστημονικα οτι οι γυναικες χρησιμοποιουν περισσοτερες λεξεις απο τον ανδρα μεσα στην ημερα.... Ετσι κανω κι εγω και ευτυχως δε μιλαω ακαταπαυστα στον αντρουλη μου... χαχαχα

Οποτε ξέσπασε κορίτσι μου, εμεις ειμαστε εδω να διαβάζουμε μεγάλα κειμενα.... :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Peacockακι μου με ανυσηχεις!!τι μελανιες?!γιατι δε πηγες ηδη νοσοκομείο?πολυ περιεργο και μαλλον εχει να κανει με αγγειολογο..βεβαιωσου πρωτα οτι δε στα κανει ο άντρας σου το βραδυ που κοιμάσαι!!! (ε καπου πρεπει να ξεσπαει κ αυτος!)αλλιως πανε συντομα να σε δει καποιος ειδικος.δε μου ακουγεται και πολυ σοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σάς ευχαριστώ όλες για τα καλά λογακια σας... τώρα αυτές τις μέρες έχω πολλά νεύρα ρε γαμωτο και ξεσπαω απότομα στους δικούς μου...τι να πω; Οι ορμόνες μου θα φταίνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σάς ευχαριστώ όλες για τα καλά λογακια σας... τώρα αυτές τις μέρες έχω πολλά νεύρα ρε γαμωτο και ξεσπαω απότομα στους δικούς μου...τι να πω; Οι ορμόνες μου θα φταίνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγωα πατησα παπακι και πληκτροκογησα το ονομα που ηθελα.αλλα δε το ξανακανω γιατι κολλησε το συστημα και μετα για κάποιες δημοσιευσεις δε μπορουσα να το βγαλω με αποτέλεσμα να γραφει στο ασχετο παπακι joy!!(δε το γραφω κανονικα μη ξανακολλησει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ας μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.ετσι ειναι.ολες φοβομαστε και τα σεναρια... σπιλμπεργκ και βαλε..εχω κανει τα πιο απίστευτα στο μυαλο μου.αλλα εμαθα κατι.οταν πηγαινα γυναικολογο μου ελεγαν..ομορφη και η μητρα σου..και απαντουσα..ομορφη ομορφη αλλα γιατι δε θελει να μεινει και καποιος εκει μεσα?.....τελικα ανακαλυψα οτι για να μεινει καποιος εκει πρεπει το περιβαλλον να ειναι ηρεμο, χωρις αγχος δηλαδη.σαν να πηγαινεις σε νεο διαμέρισμα και να κανουν συνεχεια φασαρια οι γειτονες.δε θέλεις να κατσεις!!ετσι λοιπον αποφασισα να επισκευθω νεα γυναικολογο για να δω αν χρειάζομαι καμια "ανακαινηση" και γενικα να κανω το "διαμερισμα" πιο φιλοξενο!!!εύχομαι να εχουμε γρηγορα ενοικιαση γιατι...δε θα βαλω ενοίκιο!! οποτε βρες απο που σκ@#α κλεινει ο διακοπτης "φασαριας"..ετσι κ αλλιως κανεναν δε πειραξε η λιγη φασαρια απο τους γειτονες..η πολύ ομως...δυσκολο το ξερω, το βιωνω και γω..αλλα το ριχνω στη παλαβη και επιβιωνω!και αυτα τα λεω τωρα..γιατι αν τελη του μηνα μου ρθει παλι περιοδος, παλι θα απογοητευτω αλλα τι να κανεις?εμεις μαλλον ειμαστε πιο δυνατες απο αλλες και πρεπει να το κανουμε με το πιο κουραστικο δρομο.

Ζήτω σε ολες μας!θετικες σκεψεις γιατι χανομαστεεεεε!

Συγγνωμη για τα ακαταπαυστα λογιδρια ρε κοριτσια..αλλα ολη μερα μονη σπιτι..πρεπει να χρησημοποιησω καπου τις λεξεις που μου αναλογουν ημερησιως!

Χαχαχα ωραία το εθεσες λοιπόν ας φτιάξουμε όλες ένα διαμέρισμα χωρίς φασαρία ευαερο και ευηλιο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ας μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.ετσι ειναι.ολες φοβομαστε και τα σεναρια... σπιλμπεργκ και βαλε..εχω κανει τα πιο απίστευτα στο μυαλο μου.αλλα εμαθα κατι.οταν πηγαινα γυναικολογο μου ελεγαν..ομορφη και η μητρα σου..και απαντουσα..ομορφη ομορφη αλλα γιατι δε θελει να μεινει και καποιος εκει μεσα?.....τελικα ανακαλυψα οτι για να μεινει καποιος εκει πρεπει το περιβαλλον να ειναι ηρεμο, χωρις αγχος δηλαδη.σαν να πηγαινεις σε νεο διαμέρισμα και να κανουν συνεχεια φασαρια οι γειτονες.δε θέλεις να κατσεις!!ετσι λοιπον αποφασισα να επισκευθω νεα γυναικολογο για να δω αν χρειάζομαι καμια "ανακαινηση" και γενικα να κανω το "διαμερισμα" πιο φιλοξενο!!!εύχομαι να εχουμε γρηγορα ενοικιαση γιατι...δε θα βαλω ενοίκιο!! οποτε βρες απο που σκ@#α κλεινει ο διακοπτης "φασαριας"..ετσι κ αλλιως κανεναν δε πειραξε η λιγη φασαρια απο τους γειτονες..η πολύ ομως...δυσκολο το ξερω, το βιωνω και γω..αλλα το ριχνω στη παλαβη και επιβιωνω!και αυτα τα λεω τωρα..γιατι αν τελη του μηνα μου ρθει παλι περιοδος, παλι θα απογοητευτω αλλα τι να κανεις?εμεις μαλλον ειμαστε πιο δυνατες απο αλλες και πρεπει να το κανουμε με το πιο κουραστικο δρομο.

Ζήτω σε ολες μας!θετικες σκεψεις γιατι χανομαστεεεεε!

Συγγνωμη για τα ακαταπαυστα λογιδρια ρε κοριτσια..αλλα ολη μερα μονη σπιτι..πρεπει να χρησημοποιησω καπου τις λεξεις που μου αναλογουν ημερησιως!

Mommy86 πραγματικά η παρομοίωση σου  με μήτρα-διαμέρισμα, βρέφος- ενοικιαστής, άγχος- φασαρία-γείτονες είναι φανταστική!Εύγε!

Συμβουλή εκμεταλλεύσου τον ελευθέρό σου χρόνο στο σπίτι αποτυπώνοντας τις σκέψεις σου σε λόγια στο χαρτί...που ξέρεις...! Νομίζω πως "το έχεις" με τη συγγραφή!

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την φράση σου θετικές σκέψεις .....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα.you've just made my day!!!

Η αληθεια ειναι οτι μου το εχουν ξαναπει και καμια φορα διαβαζω μετα απο καιρο κατι που εγραψα και λεω"εγω το εγραψα αυτο?απο που μου ηρθε?".αλλα νομιζω οτι δεν ειναι "ταλεντο" αλλα κατι επικτητο.διαβαζω πολλααααααα βιβλία απο πολυ μικρή και ισως αθελα μου επειρεαζομαι και γραφω ετσι!λες να γραψω καμια νουβελα???........ΟΣΟ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΕΣΕΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΤΕ.....!!!!(που λεει και καποιος..)τις ελευθερς ωρες η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει και κανω κατι που αγαπω αφανταστα.επειδη αγαπω τα παιδια και τις κατασκευες φτιαχνω παιδικες μπομπονιερες.μονο παιδικες ομως!βεβαια τωρα κανω μια παυση γιατι χρημα γιοκ οποτε και υλικα γιοκ αλλα με το δωρο χριστουγεννων κατι θα γίνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μια ερωτηση όποια γνωρίζει.....

Βγάζω μελανιες στα ποδια κατα καιρους χωρις να εχω χτυπήσει... αυτην την εβομαδα εκανα 9 μελανιές, η μια απο αυτες ειναι τεραστια, σκουρα μπλε μωβ... το ειπα σε μια γνωστη μου αιματολογο που ειναι στο 401 και μου ειπε να παω σε νοσοκομειο επιγοντως... τι μπορει να ειναι? ξερει καμία???

@peacock και εγώ είχα αυτό το θέμα όπου ακουμπούσα μελανιά μάλιστα κάποια στιγμή έπεσε κ χτύπησα το πόδι μου κ ο ορθοπεδικός μου είπε να το ψάξω γιατί το χτύπημα δεν δικαιολογούσε τόσο μεγάλο αιμάτωμα. Έτσι πήγα σε αγγειολόγο και έκανα κάποιες εξετάσεις για το κυκλοφορικό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μια ερωτηση όποια γνωρίζει.....

Βγάζω μελανιες στα ποδια κατα καιρους χωρις να εχω χτυπήσει... αυτην την εβομαδα εκανα 9 μελανιές, η μια απο αυτες ειναι τεραστια, σκουρα μπλε μωβ... το ειπα σε μια γνωστη μου αιματολογο που ειναι στο 401 και μου ειπε να παω σε νοσοκομειο επιγοντως... τι μπορει να ειναι? ξερει καμία???

Ας στείλουμε ολες τις πιο μεγαλες νοερες αγκαλιες μας στο peackokaki μας και τις πιο θετικές μας σκέψεις!!! 

Τσοοουυυυπ οι δικες μου μολις έφτασαν!! 

Θα περιμένω να μας πεις.....

Να είσαι ήρεμη....οκ, οσο μπορείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχα.you've just made my day!!!

Η αληθεια ειναι οτι μου το εχουν ξαναπει και καμια φορα διαβαζω μετα απο καιρο κατι που εγραψα και λεω"εγω το εγραψα αυτο?απο που μου ηρθε?".αλλα νομιζω οτι δεν ειναι "ταλεντο" αλλα κατι επικτητο.διαβαζω πολλααααααα βιβλία απο πολυ μικρή και ισως αθελα μου επειρεαζομαι και γραφω ετσι!λες να γραψω καμια νουβελα???........ΟΣΟ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΕΣΕΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΤΕ.....!!!!(που λεει και καποιος..)τις ελευθερς ωρες η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει και κανω κατι που αγαπω αφανταστα.επειδη αγαπω τα παιδια και τις κατασκευες φτιαχνω παιδικες μπομπονιερες.μονο παιδικες ομως!βεβαια τωρα κανω μια παυση γιατι χρημα γιοκ οποτε και υλικα γιοκ αλλα με το δωρο χριστουγεννων κατι θα γίνει!!! 

η αληθεια ειναι οτι μολις ειδα τα σχολια σου κ μου φτιαξες το βραδυ :) ποσο θεα εισαι ρε κοριτσι :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

17η μερα κύκλου και βγαζω παλι καφε υγρά............(Τελευταία περιοδος 23/11-3/13)

..........3 πουλάκια κάθονταν!!! 

Mommy μου για μένα γραψε μια ιστορία που να λεει για ενα κοριτσάκι που τους τελευταίους 2 μηνες περιου είναι αγκαλιά με μια σερβιετα στο χερι................γραψε την αυτοβιογραφία μου.. χαχα...

Καλο βράδυ γλυκες μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

17η μερα κύκλου και βγαζω παλι καφε υγρά............(Τελευταία περιοδος 23/11-3/13)

..........3 πουλάκια κάθονταν!!! 

Mommy μου για μένα γραψε μια ιστορία που να λεει για ενα κοριτσάκι που τους τελευταίους 2 μηνες περιου είναι αγκαλιά με μια σερβιετα στο χερι................γραψε την αυτοβιογραφία μου.. χαχα...

Καλο βράδυ γλυκες μου.......

'η αβασταχτη ελαφροτητα της σερβιετας' :P να με προσθεσει κ μενα στους ηρωες γιατι η always κοντευει να με χρησει επιτιμο μελος .καλο βραδυ γλυκα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα. Αφου βρεθηκε και τιτλος δε το καθυστερω αλλο!!petalouditsa??υπαρχει περίπτωση να είναι κατι χαρμοσυνο τα καφε υγρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχ!! Θα βλέπω σερβιέτες και θα τρεχω μακρυά........ααα εγω αγαπω every day! αλλα μέχρι και με αυτη θα τσακωθω στο τέλος.....τι γίνεται πάλι γ@@@το.......ωορρηξια δεν ειναι γιατι εχω ακομα αρνητικό τεστ..ωωωχου δεν ασχολουμαι αλλο με κουρασε ας κανει ο,τι θελει!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... είστε καλά?

Joy μου μάλλον μόνη μου θα τη φαω τη μακαρονάδα...........??

Μου είπε ο άντρας μου οτι αυριο που θα φύγει για δουλειά εκτός Αθηνών θα γυρίσει πολυ αργά το βράδυ..ισως και μετα τις 11... οπότε......... φαντάζομαι θα ναι πτώμα και δε θελω να τον πιεσω σε καμια περίπτωση..

Εντωμεταξύ... 16η μερα σήμερα και ακόμα να δω θετικό τεστ ωορρηξιας.. Χτες είχαμε μια επαφή...λεω να προσπαθήσουμε και σήμερα οπότε σε περίπτωση που βγει αυριο θετικο να υπάρχουν φρέσκα σπερματοζωαριακια...

Αυτα δε μπορώ βρε κοριτσια....το να μετράμε μέρες και να σκεφτόμαστε ποτέ και αν θα ειναι καλυτερο να προσπαθήσουμε...

Και να αναρωτιόμαστε "να προσπαθήσουμε σήμερα ή να το ρισκαρω για αύριο για να είναι πιο δυνατο το σπερμα" "και αν τελικά δε γίνει αύριο??" "Ή αν γίνει αύριο αλλα δεν υπαρχουν δυνατά σπερματοζωαρια γιατι ειχαμε επαφη τις 2 μερες πριν συνεχομενα" και αλλα τέτοια διαφορά....

τοσος προγραμματισμός και τόσες σκέψεις...αααα στο καλο μπερδεύτηκα πρωινιατικο!! Θα το αφήσω στη τυχη του..ο,τι μας βγει....

@Petalouditsa28 κρίμα που θα λείπει ο άντρας σου.. δεν πειράζει ομως χαλάρωσε μόνη σου πιες κ ενα ποτήρι κρασί κ ρίξε κ μια υπνάρα να σε βρει φρεσκαδούρα... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χαχαχαχαχαχ!! Θα βλέπω σερβιέτες και θα τρεχω μακρυά........ααα εγω αγαπω every day! αλλα μέχρι και με αυτη θα τσακωθω στο τέλος.....τι γίνεται πάλι γ@@@το.......ωορρηξια δεν ειναι γιατι εχω ακομα αρνητικό τεστ..ωωωχου δεν ασχολουμαι αλλο με κουρασε ας κανει ο,τι θελει!!! 

 

ουτε θελω να βλεπω ραφι με τις καταραμενες στο μαρκετ! :P ναι ρε συ κοριτσι,μην το πολυσκεφτεσαι,οτι ειναι θα το δεις στην πορεια,μη σκας αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κοριτσάκια μου σάς ευχαριστώ όλες για τα καλά λογακια σας... τώρα αυτές τις μέρες έχω πολλά νεύρα ρε γαμωτο και ξεσπαω απότομα στους δικούς μου...τι να πω; Οι ορμόνες μου θα φταίνε

@ΝΤΙΑ30 μου, κι γω προχθές ξεσπασα στη μάνα μου κ πολυ στεναχωρέθηκα.. ακομη δεν με πήρε τηλ εχει 3 μέρες.. θα την παρω εγω αύριο λεω.. ε, λογικό να ειμαςτε στην τσίτα.. αλλα ωρες ωρες με τσιτωνει.. 

Κορίτσια μου, αναφέρομαι σε ολες.. σημερα ειναι της Αγίας Άννης.. μεγάλη η χάρη της.. ας ελπίσουμε να μας βοηθήσει ολες.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα γλυκές και όμορφες... κορίτσια μου ευτυχώς δεν έγινε το θαυματακι γιατί με έπιασε βαριά γαστρεντεριτιδα και ήμουν νοσοκομείο για αφυδάτωση...Οπότε κάποιες φορές ίσως κάποιος λόγος θα υπάρχει είπα μέσα μου. και σήμερα που γύρισαμε σπίτι παρέλαβα και το κουτάκι. τα χάπια λέγονται clomifen ferring για λεπτομέρειες θα ψάξω και θα σας πω..  γράφει για τις ορμόνες.  

 

Διάβασα όλα τα ποστ σας και γέλασα αρκετά.. ακόμα γελάω.  

Πεταλουδιτσα μου γιατί δεν πας στον γιατρό.. κανε έναν υπέρηχο.  μπορεί και να έσκασε και εγώ με τα τεστ δεν τα πήγα κ πολύ καλά δεν τα βρίσκω και πολύ αξιόπιστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα σου γλυκια μου...

Τι να πω βρε κοριτσάκι μου, ξύπνησα σημερα και ειχα στο σκούπισμα ροζ υγρα και μια κλωστουλα αιμα..κια κατι πονακια σα να προκειται να αδιαθετησωμ...Τελευταία περιοδο στις 23/11..πριν 7 μερες περίπου τελείωσα τη περίοδο...δε το πιστεύω παλι τα ίδια...ειπαμε να ταραχτει ο οργανισμός μου αλλα οχι και τοσο ρε γαμωτο! πηρα τον γιατρό αλλα οταν μιλησαμε δεν ειχα δει το αιμα οποτε του μιλησα μονο για τα καφε.. μου ειπε να μην ανησυχώ και πως αν δω οτι συνεχίζει να ξανα μιλησουμε. του ειπα οτι δεν εχω κανει ωορρηξια αλλα μου πε οτι δε μπορω να το ξερω σιγουρα, μπορει να εκανα. Δε του πα για αρνητικα τεστ ωορρηξίας γιατι ειναι κατα αυτων και θα με βρισει...ηδη με μαλωσε που εχω τοσο αγχος και πανικοβαλλομαι με το παραμικρο...

Μακαρι να ειναι προεορτια ωορρηξίας αλλα δε νομίζω.. θα το δειχνε το τεστ δε μπορει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτος και αν εκανα ωορρηξια πριν τις 23 του μηνα και ειχα παραλληλα και περίοδο οποτε τωρα θα αδιαθετησω ξανα γιατι θα εχουν περασει περίπου 14 ημέρες......τι να πω δε ξερω..μου χει σπασει τα νευρα. οκ ας μη μεινω εγκυος αυτο το μηνα, ας μεινω τιν επομενο η το παρεπόμενο..αλλα οχι να μαι με μια σερβιετα στο χερι και να εχω τετοια διαταραχή...το χω παρει και βαρια γιατι ποτε δε μου χε τυχει κατι αναλογο οποτε δεν ειμαι καθολου συνηθισμένη σε κατι τετοιο...

Θα περιμένω να δω πως θα παει...

Υ.Γ. αν δεν ειχα κανει τοσα τεστ ωορρηξιας απο την 11η μερα μεχρι και σήμερα 18η εγω θα νομιζα οτι ηταν η εμφύτευση και θα χαιρόμουν χωρις λόγο! αλλα εφοσον δεν εχω δει θετικο τεστ δε παιζει κατι τετοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα και από μένα γλυκές και όμορφες... κορίτσια μου ευτυχώς δεν έγινε το θαυματακι γιατί με έπιασε βαριά γαστρεντεριτιδα και ήμουν νοσοκομείο για αφυδάτωση...Οπότε κάποιες φορές ίσως κάποιος λόγος θα υπάρχει είπα μέσα μου. και σήμερα που γύρισαμε σπίτι παρέλαβα και το κουτάκι. τα χάπια λέγονται clomifen ferring για λεπτομέρειες θα ψάξω και θα σας πω..  γράφει για τις ορμόνες.  

 

Διάβασα όλα τα ποστ σας και γέλασα αρκετά.. ακόμα γελάω.  

Πεταλουδιτσα μου γιατί δεν πας στον γιατρό.. κανε έναν υπέρηχο.  μπορεί και να έσκασε και εγώ με τα τεστ δεν τα πήγα κ πολύ καλά δεν τα βρίσκω και πολύ αξιόπιστα. 

Κοριτσι μ περαστικα σου!!! ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα και να πας δυναμικα για τον επομενο μηνα!!

τα χαπια π σου δωσε ειναι παρα πολυ γνωστα τα δινουν και σε κοπελες με ΣΠΩ (δεν ξερω αν εχεις και συ)

κανουν καλυτερη ωορηξια με πιο μεγαλα και καλα ωαρια!! οποτε ειναι μια ενισχυση!!

ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εκτος και αν εκανα ωορρηξια πριν τις 23 του μηνα και ειχα παραλληλα και περίοδο οποτε τωρα θα αδιαθετησω ξανα γιατι θα εχουν περασει περίπου 14 ημέρες......τι να πω δε ξερω..μου χει σπασει τα νευρα. οκ ας μη μεινω εγκυος αυτο το μηνα, ας μεινω τιν επομενο η το παρεπόμενο..αλλα οχι να μαι με μια σερβιετα στο χερι και να εχω τετοια διαταραχή...το χω παρει και βαρια γιατι ποτε δε μου χε τυχει κατι αναλογο οποτε δεν ειμαι καθολου συνηθισμένη σε κατι τετοιο...

Θα περιμένω να δω πως θα παει...

Υ.Γ. αν δεν ειχα κανει τοσα τεστ ωορρηξιας απο την 11η μερα μεχρι και σήμερα 18η εγω θα νομιζα οτι ηταν η εμφύτευση και θα χαιρόμουν χωρις λόγο! αλλα εφοσον δεν εχω δει θετικο τεστ δε παιζει κατι τετοιο.

Κοπέλα μου ίσως να έκανες ωοριξια και να μη σου το έχει δείξει. δεν ξέρω επειδή και εγώ τα δοκιμάσα και έτυχε να χω και ραντεβού στην γιατρό τότε είχαμε κάνει υπέρηχο και είχαμε δει ότι είχε σκάσει ενώ στα τεστ δεν με έβγαζε τίποτα. επειδή σε βλέπω και αρκετά αγχωμένη... Σε παρακαλώ θερμά με ολη την καλή μου διαθέσει να τα αφήσεις στην άκρη αυτά τα τεστ..  κάτι είχε πει η mammy86 για το διαμέρισμα.. και αυτό ισχύει. 

Άσε που επειδή έχει γίνει σύλληψη θα ξανάγινει, να σου πω και το άλλο ίσως χρειάζεσαι και λίγο ξεκούραση χώρις αγχος,  αυτό πιστεύω ότι είναι.  

άσε τα τεστ πιάσε το Τζόκερ ;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...