Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ πεταλουδιτσα μου... 

Τελικά οι επισκέπτες μου ήρθαν άρα δεν ήταν ο τυχερός μου μήνας. 

Σε 3μερες θα πάρω κάτι χάπια για 5μέρες ορμονών είναι.. αυτό που με κάνει εδώ εντύπωση είναι ότι δεν ελέγχουν τις ορμόνες μου μόνο γράφουν χάπια. και αν δε φταίνε οι ορμόνες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ πεταλουδιτσα μου... 

Τελικά οι επισκέπτες μου ήρθαν άρα δεν ήταν ο τυχερός μου μήνας. 

Σε 3μερες θα πάρω κάτι χάπια για 5μέρες ορμονών είναι.. αυτό που με κάνει εδώ εντύπωση είναι ότι δεν ελέγχουν τις ορμόνες μου μόνο γράφουν χάπια. και αν δε φταίνε οι ορμόνες ??

Αν επιτρέπετε κοριτσάκι μου τι χάπια θα πάρεις? Για ποιό λόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2016 at 0:54 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου γλυκά! διαβαζω τις τελευταίες αναρτήσεις μας και σκέφτομαι πως ειλικρινά δε θα μπορουσα να ζητησω καλυτερη παρεα! 

Το ποστ θα ειναι μεγαλο, συγχωρεστε με!

@Παρασκευαιδου μου,ακομη δεν απογοητευομαι για σενα γιατιι πρωτον δεν πολυεμπιστευομαι τα τεστ και δευτερον ειναι νωρις. θα ελπιζω για σενα γιατι εχω δει με τα ματια μου αρνητικο τεστ και θετικη χοριακη την ιδια μέρα σε φιλη. βεβαια και να μην εγινε τελικα το θαυμα εδω ειμαστε να συμπαρασταθουμε και να σε αγκαλιασουμε όλες (οι δικες μας αγκαλιες ειναι πιο ωραιες!!). οσο για τη γιατρο μου ειπε γιατι ρωτησα κ εγω πως αν το σπερμα ειναι δυνατο και καθε μερα εκεινες τις μερες ειναι οκ!

@ΝΤΙΑ30 μου, ειμαστε μαχητριες ετσι??ειναι αναλογα πως βλεπεις το ποτηρι.μισοαδειο η μισογεματο.η θα σκεφτεις οτι για δυο μήνες ακομη εχεις το ελεύθερο να φας οτι θελεις και να πιεις οτι θέλεις και να καπνισεις οσο θέλεις η οτι για 2 μηνες δε θα μεινεις εγκυος!(εγω προσωπικα διαλεγω το πρωτο σεναριο).και στην τελικη ποσες φορες εχουμε ακουσει για γυναικες που εκαναν ενα διάλειμμα πριν απο εξωσωματική και τοτε εμειναν εγκυες μονες τους??!

Καλώς ορισατε στα νεα μελη! και τελικά ξερετε τι καταλαβα?οτι τα παιδια μας θα εχουν πολύ ισχυρή προσωπικοτητα!φανταστειτε!κανονιζουν μονα τους ποτε θελουν να συλληφθουν!!δε μας υπολογίζουν!! παλιοπαιδα!θα τα δειξουμε εμεις οταν γεννηθουν!

Κοριτσια αρκετα σας κουρασα με το τερας ποστ. σςς στελνω τεραστια φιλιά, τεραστια αγκαλια,και πολύ πολύ τρελα.χωρις αυτην δε θα παμε παρακάτω!!! μακιααααα

Υ.Γ. οι εξετασεις οι ορμονικες καλες!!!

Καλή μου να σαι καλά με εφτιαξες ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ πεταλουδιτσα μου... 

Τελικά οι επισκέπτες μου ήρθαν άρα δεν ήταν ο τυχερός μου μήνας. 

Σε 3μερες θα πάρω κάτι χάπια για 5μέρες ορμονών είναι.. αυτό που με κάνει εδώ εντύπωση είναι ότι δεν ελέγχουν τις ορμόνες μου μόνο γράφουν χάπια. και αν δε φταίνε οι ορμόνες ??

......FREE HUGS...!!!!!!(κρατάω και ταμπέλα αλλα δε τη βλεπετε γι αυτο το γραφω!!χαχαχα)... ??..ολα καλα παρασκευαιδου μου γλυκια..σκουπα ανάποδα στη πορτα και αλατι πισω τους σκορπιζεις για να μη ξαναρθουν ακαλεστοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2016 at 4:01 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Ποσο χαρηκα που διαβασα οτι σε βοήθησα! εστω και εναν ανθρωπο να μπορεσω να τον κανω να ξεχαστει και να μη σκεφτεται προβληματα και στεναχωριες και να χαμογελάει.. ειναι τεραστια ανταμοιβη για μενα.γιατι και μενα στις μαυρες μου καποιος θα με κανει να χαμογελασω να παρω δύναμη ..ετσι παει.πολυ χαρηκα σε (και οχι σου!!) λεω!!

@mommy86 εισαι ψυχάρα πραγματικα.. όντως με έκανες κ ξεχάστηκα.. Σ'ευχαριστώ πολυ γλυκιά μου.. ας προσευχηθούμε να πάνε τα πραγματα καλα για ολες μας το 2017!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2016 at 4:10 ΜΜ, ο/η miniatoura87 είπε:

@Joy1988 μου και γω με τη σειρα μ θα σου προτεινα να δεις και εναν ακομα γιατρο για να παρεις και μια 2η γνωμη... νομιζω με τις ενεσεις gonal (ξερω οτι αυτες τις δινουν στην εξωσωματικη για να παρουν πανω απο 5 ωαρια)  ηταν αναμενομενο να κανεις πολλα ωαρια και να παθεις υπεδιεγιερση.. αλλα φυσικα ειδικος δεν ειμαι.. αλλα κατι δεν μου καθεται καλα..

 

@miniatoura87 μου, εχω παει σε πολλούς γιατρούς αυτη θεωρείται καλη κ ειναι κ σε δημόσιο νοσοκομείο! Υποτίθεται ξέρουν παραπάνω... οι άλλοι γιατροί που πήγα μου είχαν μιλήσει μονο για την κλομιφαινη  κ οχι ενέσεις... αυτη μου είπε δεν έχεις σύνδρομο πολυκυστικών θα κάνουμε ενέσεις... τι να πω ρε κορίτσια.. κ τζάμπα ορμόνες κ έχασα  τον κύκλο.. ωρες ωρες τρελαίνομαι.. εσυ; σε τι φαςη βρίσκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2016 at 5:00 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Που είναι η γλυκια μας @Παρασκευαιδου να μας πει τα νεα της.....Ελπίζω μονο να μην ειναι πολυ χαλια ψυχολογικά........

Mommy σε ευχαριστούμε! 

Τωρα που ειπαμε για τους αντρες μας...Το σαββατο ο δικος μου θα λειπει αυθημερόν και θελω οταν γυρισει να του ετοιμασω ενα ομορφο δείπνο.......... μας εχει παρασύρει η καθημερινότητα και δε θυμαμαι απο ποτε έχουμε να φαμε ετσι ρομαντικά..(μπορει και απο τη βραδυα της προτασης γαμου)..

Θελω προτασεις για φαγητό...(ειμαστε του ζυμαρικου)..εεε και καμια ιδεα αλλη ευπρόσδεκτη... επι της ευκαιριας θα του ζητησω και εγω συγγνώμη που τιν στεναχωρώ με την αγωνια και το αγχος μου...

 

@Petalouditsa28 τέλεια η ιδέα σου.. εγω σημερα εκανα προφιτερόλ... ψόφησα βέβαια αλλα βγήκε τέλειο!το εχω ρίξει κ στην μαγειρική τελευταία λόγω ανεργίας κ να μη σκέφτομαι κιόλας... λοιπόν κοριτσι εγω λεω να του κανεις μια γαριδομακαρονάδα σπέσιαλ.. κ ελαφριά κ μούρλια.. αλλιώς κλασική καρμπονάρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Μακαρι οντως να ειναι η χρονια μας το 2017!!!! Ναι στην Αθήνα θα την κάνω την εξωσωματικη, συγκεκριμένα στο Μαρουσι, στο εμβρυογενεσις... 21 Δεκεμβριου προκειται να περασω απο επιτροπη για το γκοναλ ωστε να μου το καλυψει ο εοπυυ γιατι απο οτι εμαθα το κοστος για ολες αυτες τις ενεσεις φτανει γυρω στα 750 ευρω... Ελπιζω να περασω με επιτυχια την επιτροπη και να προχωρησουμε τον Ιανουάριο στο επομενο σταδιο...Εχω φοβερή αγωνία......!!!!! :):):) εσυ τωρα πως σκοπευεις να κινηθεις;; θα ξανακάνεις προσπάθεια για σπερματεγχυση;

@Gelie μου, οχι λεω με το νέο έτος να ξαναπροσπαθησω μπάς κ μου κάτσει καλυτερα.. ας ειμαι επιτέλους αισιόδοξη... μπάς κ γίνει τιποτα.. αντε κ καλη μας επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

Αν επιτρέπετε κοριτσάκι μου τι χάπια θα πάρεις? Για ποιό λόγο?

Δεν ξέρω ακόμα,περιμένω να μου τα στείλει, δεν τα χω παραλάβει ακόμα. επειδή προσπαθούμε ένα χρόνο και η γυναικολόγος είπε θα πρέπει να προαπαθησουμε με χάπια για 3 μήνες και παρακολουθησει, και αν δεν γίνει κάτι τότε θα μιλήσουμε.

Όπως ανέφερα μέχρι στιγμής δεν έχω κάνει εξετάσεις..  (δεν κάνουν εδώ τέτοια.. μετά από 1,5 χρόνο)  τι να πω.. θα δοκιμάσω και αυτό.. Τουλάχιστον εγώ προσπάθησα..  Αλλιώς με βλέπω του χρόνου το καλοκαίρι στην Ελλάδα στην γυναικολόγο μου(κάποια κυρία εδώ με ανοιχτή αγκαλιά..  την ζηλεύω.. με την καλή έννοια...και ξέρω πολύ σύντομα θα μου πει τα ευχάριστα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... είστε καλά?

Joy μου μάλλον μόνη μου θα τη φαω τη μακαρονάδα...........??

Μου είπε ο άντρας μου οτι αυριο που θα φύγει για δουλειά εκτός Αθηνών θα γυρίσει πολυ αργά το βράδυ..ισως και μετα τις 11... οπότε......... φαντάζομαι θα ναι πτώμα και δε θελω να τον πιεσω σε καμια περίπτωση..

Εντωμεταξύ... 16η μερα σήμερα και ακόμα να δω θετικό τεστ ωορρηξιας.. Χτες είχαμε μια επαφή...λεω να προσπαθήσουμε και σήμερα οπότε σε περίπτωση που βγει αυριο θετικο να υπάρχουν φρέσκα σπερματοζωαριακια...

Αυτα δε μπορώ βρε κοριτσια....το να μετράμε μέρες και να σκεφτόμαστε ποτέ και αν θα ειναι καλυτερο να προσπαθήσουμε...

Και να αναρωτιόμαστε "να προσπαθήσουμε σήμερα ή να το ρισκαρω για αύριο για να είναι πιο δυνατο το σπερμα" "και αν τελικά δε γίνει αύριο??" "Ή αν γίνει αύριο αλλα δεν υπαρχουν δυνατά σπερματοζωαρια γιατι ειχαμε επαφη τις 2 μερες πριν συνεχομενα" και αλλα τέτοια διαφορά....

τοσος προγραμματισμός και τόσες σκέψεις...αααα στο καλο μπερδεύτηκα πρωινιατικο!! Θα το αφήσω στη τυχη του..ο,τι μας βγει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... είστε καλά?

Joy μου μάλλον μόνη μου θα τη φαω τη μακαρονάδα...........??

Μου είπε ο άντρας μου οτι αυριο που θα φύγει για δουλειά εκτός Αθηνών θα γυρίσει πολυ αργά το βράδυ..ισως και μετα τις 11... οπότε......... φαντάζομαι θα ναι πτώμα και δε θελω να τον πιεσω σε καμια περίπτωση..

Εντωμεταξύ... 16η μερα σήμερα και ακόμα να δω θετικό τεστ ωορρηξιας.. Χτες είχαμε μια επαφή...λεω να προσπαθήσουμε και σήμερα οπότε σε περίπτωση που βγει αυριο θετικο να υπάρχουν φρέσκα σπερματοζωαριακια...

Αυτα δε μπορώ βρε κοριτσια....το να μετράμε μέρες και να σκεφτόμαστε ποτέ και αν θα ειναι καλυτερο να προσπαθήσουμε...

Και να αναρωτιόμαστε "να προσπαθήσουμε σήμερα ή να το ρισκαρω για αύριο για να είναι πιο δυνατο το σπερμα" "και αν τελικά δε γίνει αύριο??" "Ή αν γίνει αύριο αλλα δεν υπαρχουν δυνατά σπερματοζωαρια γιατι ειχαμε επαφη τις 2 μερες πριν συνεχομενα" και αλλα τέτοια διαφορά....

τοσος προγραμματισμός και τόσες σκέψεις...αααα στο καλο μπερδεύτηκα πρωινιατικο!! Θα το αφήσω στη τυχη του..ο,τι μας βγει....

Καλημερα κορίτσια!

Εύχομαι μια όμορφη Παρασκευή σε όλες!

Πεταλουδάκι μου σκέψου οτι υπάρχουν κοπέλες που δεν έχουν άλλη επιλογή απο τον προγραμματισμό, στο λεω αυτό για να σου δείξω οτι είναι νωρίς ακόμα για τέτοια και επίσης δεν εχετε κάποιο θεματακι υγείας.... Είναι μικρό το διάστημα που προσπαθείς και δόξα το Θεό είστε υγιείς... Αν μπορείς βγάλε από το μυαλό σου την παρακολούθηση της ωορρηξίας και αφέσου... Πιστεύω οτι θα μαθουμε σύντομα για την εγκυμοσύνη σου γιατί  ειλικρινά είναι όλα με το μερος σας.... Όλα θα πάνε καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημερα κορίτσια!

Εύχομαι μια όμορφη Παρασκευή σε όλες!

Πεταλουδάκι μου σκέψου οτι υπάρχουν κοπέλες που δεν έχουν άλλη επιλογή απο τον προγραμματισμό, στο λεω αυτό για να σου δείξω οτι είναι νωρίς ακόμα για τέτοια και επίσης δεν εχετε κάποιο θεματακι υγείας.... Είναι μικρό το διάστημα που προσπαθείς και δόξα το Θεό είστε υγιείς... Αν μπορείς βγάλε από το μυαλό σου την παρακολούθηση της ωορρηξίας και αφέσου... Πιστεύω οτι θα μαθουμε σύντομα για την εγκυμοσύνη σου γιατί  ειλικρινά είναι όλα με το μερος σας.... Όλα θα πάνε καλα!

 

Αχ μωρε paockaki μου ειναι τοσο γλυκές οι απαντήσεις σου και εχεις τοσο δικιο... 

Απλα καμια φορά πέφτω στο "σύνδρομο των πρώτων προσπαθειών".... (τρως τη πρώτη κρυαδα οταν συνειδητοποιείς πως δεν ειναι τοσο εύκολο οσο νόμιζες, ερχεται και η βιοχημική, και μετα αρχιζουν σκέψεις μηπως εχω κατι, μηπως, μήπως, μήπως... και εφόσον δεν εχουμε κανει καμια εξέταση ωστε να επιβεβαιωθω οτι ολα ειναι οκ.. οι σκεψεις ανακυκλώνονται και φτου και απο την αρχη)

Ενταξει, μου πέρασε τώρα........παει έφυγε..

Σας ευχαριστώ για τη στήριξη και κυρίως για την υπομονή και τη κατανόησή σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχ μωρε paockaki μου ειναι τοσο γλυκές οι απαντήσεις σου και εχεις τοσο δικιο... 

Απλα καμια φορά πέφτω στο "σύνδρομο των πρώτων προσπαθειών".... (τρως τη πρώτη κρυαδα οταν συνειδητοποιείς πως δεν ειναι τοσο εύκολο οσο νόμιζες, ερχεται και η βιοχημική, και μετα αρχιζουν σκέψεις μηπως εχω κατι, μηπως, μήπως, μήπως... και εφόσον δεν εχουμε κανει καμια εξέταση ωστε να επιβεβαιωθω οτι ολα ειναι οκ.. οι σκεψεις ανακυκλώνονται και φτου και απο την αρχη)

Ενταξει, μου πέρασε τώρα........παει έφυγε..

Σας ευχαριστώ για τη στήριξη και κυρίως για την υπομονή και τη κατανόησή σας....

Όλα θα πάνε καλα... Αδειασε όσο μπορείς το μυαλουδάκι σου και θα έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερουδιααα!χθες μιλησα με τη γιατρο στο τηλ (πηρε τις εξετασεις μου) και μου ειπε:α) βρεθηκε βακτηριο e colli οποτε θα χρειαστουμε αντιβιωση και β) θελει να κανω την 21  μερα εξετςση προγεστερονης.στις ορμονικες λεει η ορμονη fsh και lh ειναι 1προς2 (σαν προπο ακούγεται) και θελει απο ιανουαριο να επαναλαβω την fsh kai lh.τι φαση???!ακομα δε πηγα απο κοντα να μιλήσουμε. οχι κατι ανυσηχητικο ειπε αλλα να δουμε την ωωορηξια..κατι τετοιο δε κατάλαβα! οποια ξερει να διαφωτισει!!

Πεταλουδιτσα μου, λες και εισαι στο μυαλο μου! να σου πω την αληθεια ετσι ακριβως σκεφτομουν μεχρι να βρω τη γιατρο να μου γραψει εξετασεις!οταν τη βρηκα και πριν καν τις κανω ηρεμησα τελειως.μη σου πω οτι σκεφτόμουν.. τι αγχωνωσουν?ολα ειναι φυσιολογικα!αν ειναι λιγο το διαστημα που προσπαθειτε ειναι τζαμπα να μπαινεις σε κακες σκεψεις.τα απόλυτα υγειη ζευγαρια παιζουν με τη τυχη και τις πιθανοτητες για το πρωτο 8μηνο.αυτο με την ωορηξια παντως να το αναφερεις στπν γυναικολογο γιατι μπορει να κανεις αλλες μερες ωορηξια και να μη το ξερεις!σιγουρα παντως η ωρα σας ειναι πολυ κοντα.οπως ειπε και η peacock ολα ειναι με το μερος σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευαιδου μου!εισαι τρελη!γελαω μονη μου!!χαχαχα.ευχομαι πραγματικα να σας εχω ευχαριστα και να μου εχετε και εσεις για να μη το περασω μονη!!!ολη αυτη η παρεα δε θελω να χωριστεί! οσο για τα χαπια και μενα μου τα ανέφερε να δουμε αν δεν εχω μεινει εγκυος ως το Φεβρουάριο. ανεβαζουν λεει τη λιμπιντο και την ωορηξια..κατι τετοιο.να σου πω γι αυτό δεν ειμαι απόλυτα σιγουρα αν θα τα παρω.θα κανουμε γκαλοπ εδω και βλεπουμε!!ασε το αλλο..μου ειπε να παρω τωρα την αντιβιωση στην αρχη και μετα με ρωτησε ποτε ειναι γονιμες μερες.ειπα αυτες οι μερες ειναι και μαλιστα εβγαλα και σπυρακια πρωτη φορα σαν πριν απο περιοδο και εκει μου λεει το κορυφαιο! κοιτα μη παρεις ακομη την αντιβιωση!περιμενε να δουμε πρωτα ΑΝ θα σου ερθει η περιοδος και μετα!!τι χαρα!!!και να μη γινει έτσι, εστω και για μια στιγμη ηταν υπεροχο που ακουσα κατι τετοιο!!!

Αγωνιστικους Παρασκευιανους χαιρετισμούς σε ολες!!!! 

Υ.Γ ΚΑΝΤΕ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (τα μυαλα στα καγκελα παει με το αγωνιστικους χαιρετισμους γι'αυτο!!)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mommy μου ακόμα δε θα μπω στη διαδικασια για εξετάσεις γιατι οσο αγωνια και να εχω, ακομα μπορω να το ελέγξω.. Εξαλλου κια ο γιατρος μου είπε να περιμενουμε 2-3 μήνες ακόμα και μετα να συζητήσουμε περαιτέρω... τη μονη εξεταση που θα κανω απο μονη μου ειναι θυρεοειδή γιατι εχουν οι γονεις μου και θέλω να σιγουρευτώ οτι ειμαι οκ...

Ολα καλα να πανε με τις λοιπες εξετασεις σου κορίτσι μου...αντιβίωση θα πάρεις για δεκα μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη δεν καταπινω χαπια(ναι ειμαι μωρο!) επαιρνα μεχρι τωρα zinadol σιροπακι. η γυανικα μου ειπε για μη μου δωσει 3 μπουκακια και παιρνω για κανενα μηνα, να σπαω τα χαπακια και οπως μπορω(αμαν αμαν) να τα πιω.επειδη ειναι παρθενος (ο οργανισμος μονο!!χαχα) και δεν εχει μαθει με βαρια αντιβιωση ειπε 7 μερες αν αντέξω γιατι θα ειναι δυνατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Παρασκευαιδου μου!εισαι τρελη!γελαω μονη μου!!χαχαχα.ευχομαι πραγματικα να σας εχω ευχαριστα και να μου εχετε και εσεις για να μη το περασω μονη!!!ολη αυτη η παρεα δε θελω να χωριστεί! οσο για τα χαπια και μενα μου τα ανέφερε να δουμε αν δεν εχω μεινει εγκυος ως το Φεβρουάριο. ανεβαζουν λεει τη λιμπιντο και την ωορηξια..κατι τετοιο.να σου πω γι αυτό δεν ειμαι απόλυτα σιγουρα αν θα τα παρω.θα κανουμε γκαλοπ εδω και βλεπουμε!!ασε το αλλο..μου ειπε να παρω τωρα την αντιβιωση στην αρχη και μετα με ρωτησε ποτε ειναι γονιμες μερες.ειπα αυτες οι μερες ειναι και μαλιστα εβγαλα και σπυρακια πρωτη φορα σαν πριν απο περιοδο και εκει μου λεει το κορυφαιο! κοιτα μη παρεις ακομη την αντιβιωση!περιμενε να δουμε πρωτα ΑΝ θα σου ερθει η περιοδος και μετα!!τι χαρα!!!και να μη γινει έτσι, εστω και για μια στιγμη ηταν υπεροχο που ακουσα κατι τετοιο!!!

Αγωνιστικους Παρασκευιανους χαιρετισμούς σε ολες!!!! 

Υ.Γ ΚΑΝΤΕ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (τα μυαλα στα καγκελα παει με το αγωνιστικους χαιρετισμους γι'αυτο!!)?

Σου είπε μηπως τι χάπια είναι αυτά?

Μακάρι όλες μας αυτόματα τον ίδιο μήνα να μάθουμε οτι ειμαστε εγκυούλες.... Θα ηταν τελειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Peacock μου επειδη μιλουσαμε στο κιν δε καταλαβα πολλά. κατι για να βοηθησει στην ωοθηλικορηξια..κατι τετοιο.ισως να ειδε στις εξετασεις οτι δεν κανω καλη ωωορηξια..ξερω και γω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Peacock μου επειδη μιλουσαμε στο κιν δε καταλαβα πολλά. κατι για να βοηθησει στην ωοθηλικορηξια..κατι τετοιο.ισως να ειδε στις εξετασεις οτι δεν κανω καλη ωωορηξια..ξερω και γω??

Ρε τι τραβαμε οι κουκλαρες... Όλα καλα να σου πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλακια ζωγραφιστα δε λες τιποτα...

Όπως λεω όμως και στον αντρα μου "Ο Θεος με εφτιαξε τελεια απλα για να εχω και εγώ ενα μικρό ψεγαδάκι μου έδωσε δυσκολία στη σύλληψη.." χαχαχα

Όσο και να προσπαθώ να το διακωμοδίσω η αλήθεια είναι οτι φοβάμαι πολύ... Θελω να είμαι αισιόδοξη αλλα το μυαλό σκεφτεται τα πιο σκληρα σενάρια...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.ετσι ειναι.ολες φοβομαστε και τα σεναρια... σπιλμπεργκ και βαλε..εχω κανει τα πιο απίστευτα στο μυαλο μου.αλλα εμαθα κατι.οταν πηγαινα γυναικολογο μου ελεγαν..ομορφη και η μητρα σου..και απαντουσα..ομορφη ομορφη αλλα γιατι δε θελει να μεινει και καποιος εκει μεσα?.....τελικα ανακαλυψα οτι για να μεινει καποιος εκει πρεπει το περιβαλλον να ειναι ηρεμο, χωρις αγχος δηλαδη.σαν να πηγαινεις σε νεο διαμέρισμα και να κανουν συνεχεια φασαρια οι γειτονες.δε θέλεις να κατσεις!!ετσι λοιπον αποφασισα να επισκευθω νεα γυναικολογο για να δω αν χρειάζομαι καμια "ανακαινηση" και γενικα να κανω το "διαμερισμα" πιο φιλοξενο!!!εύχομαι να εχουμε γρηγορα ενοικιαση γιατι...δε θα βαλω ενοίκιο!! οποτε βρες απο που σκ@#α κλεινει ο διακοπτης "φασαριας"..ετσι κ αλλιως κανεναν δε πειραξε η λιγη φασαρια απο τους γειτονες..η πολύ ομως...δυσκολο το ξερω, το βιωνω και γω..αλλα το ριχνω στη παλαβη και επιβιωνω!και αυτα τα λεω τωρα..γιατι αν τελη του μηνα μου ρθει παλι περιοδος, παλι θα απογοητευτω αλλα τι να κανεις?εμεις μαλλον ειμαστε πιο δυνατες απο αλλες και πρεπει να το κανουμε με το πιο κουραστικο δρομο.

Ζήτω σε ολες μας!θετικες σκεψεις γιατι χανομαστεεεεε!

Συγγνωμη για τα ακαταπαυστα λογιδρια ρε κοριτσια..αλλα ολη μερα μονη σπιτι..πρεπει να χρησημοποιησω καπου τις λεξεις που μου αναλογουν ημερησιως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια ερωτηση όποια γνωρίζει.....

Βγάζω μελανιες στα ποδια κατα καιρους χωρις να εχω χτυπήσει... αυτην την εβομαδα εκανα 9 μελανιές, η μια απο αυτες ειναι τεραστια, σκουρα μπλε μωβ... το ειπα σε μια γνωστη μου αιματολογο που ειναι στο 401 και μου ειπε να παω σε νοσοκομειο επιγοντως... τι μπορει να ειναι? ξερει καμία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...