Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Ο,τι θελετε κοριτσια μου... Ειπαμε σκοπος μας ειναι να μπαινουμε εδω και να ξελαφρωνουμε λιγο οχι να αγωνιουμε περισσότερο.... Εύχομαι πολυ πολυ σύντομα να τα καταφερουμε όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Οπότε ας το αφησουμε γιατι οντως θα είναι αγχωτικό.....ισως και μενα να με αγχώνε περισσότερο τελικά..

Peackok-aki μου τι να σου πω... νομιζω πως τη καθε κοπέλα θα αγχωνε αυτη η αναμονή και ο χρονικός περιορισμός...αν σε βοηθαει τουλαχιστοβ να μας μιλας να ξελαφρωνεις και λίγο.....ευχομαι να καταφέρεις να προλαβεις να κανεις τη διαδικασία και να ελπιζεις και αυτο το μήνα... ❤❤❤

Μακάρι αλλά δε το βλέπω.... Αυτά τα Primolut δεν τα εχω ξαναπάρει και ειλικρινα με πειράζουν πολύ.... Εχω γίνει "κούκλα του Σατανά" :P εχω νευρα χωρίς λόγο, την άλλη θλίψη, την αλλη ειμαι καλα.... μιλάμε χαλια. Τη μια κλαιω την άλλη γελάω.... να τα σταματησω, να αδιαθετήσω, να ηρεμήσω....,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!καλησπέρα κοριτσια μου!γελασα πολύ litsa με την απαντηση σου!!φανταζομαι πως σε κοιτουσαν!!

Peacock μου γλυκιά. παρε μια δοση ορμονων εγκυμοσυνης!!πραγματικα πολύ δυσκολη κατάσταση περιγράφεις. αλλα θα την ξεπερασεις και αυτην οπως ξεπερναμε οοολα οσα μας ερχονται.σου στελνω πολύ θετικη ενεργεια για να νικήσει την κακια που σε περιτρυγυριζει.ευχομαι να προλαβεις τη διαδικασία και να υπαρχει κςι το πολυπόθητο αποτελεσμα.και κοιτα, ασε τον ταλαιπωρο τον συζηγο στην ακρη που νομιζει οτι ζει με την ματζικα ντε σπελ και ξεσπα εδω.σε μας.εμεις αντεχουμε!!το πολυ πολυ να μαζεψουμε υπογραφες να σε κλεισουμε πουθενα!σιγα!:x:x

@JOY(ρε παιδια αυτο το μπλε joy δε βγαίνει! τι να το κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοριτσια μου κατι αλλο ηθελα να σας πω!! 

Σκέφτηκα να φτιαχναμε μια συγκεντρωτική Λίστα με τα ονόματα μας την οποία θα ανανεωνουμε καθε φορά που θα μπαίνει ενα νεο μελος ή θα μενει καποια εγκυουλα!! Ετσι για να παίρνουμε δυναμη ολες!! 

Τι λετε???

καλησπερα κοριτσια μου!!!To ειχα σκεφτει και εγω γτ ειμαστε πολλες και δεν θελω να μεινει καμια παραπονεμενη!!! να σβηστουμε ολες απο τη λιστα!!! <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχα!καλησπέρα κοριτσια μου!γελασα πολύ litsa με την απαντηση σου!!φανταζομαι πως σε κοιτουσαν!!

Peacock μου γλυκιά. παρε μια δοση ορμονων εγκυμοσυνης!!πραγματικα πολύ δυσκολη κατάσταση περιγράφεις. αλλα θα την ξεπερασεις και αυτην οπως ξεπερναμε οοολα οσα μας ερχονται.σου στελνω πολύ θετικη ενεργεια για να νικήσει την κακια που σε περιτρυγυριζει.ευχομαι να προλαβεις τη διαδικασία και να υπαρχει κςι το πολυπόθητο αποτελεσμα.και κοιτα, ασε τον ταλαιπωρο τον συζηγο στην ακρη που νομιζει οτι ζει με την ματζικα ντε σπελ και ξεσπα εδω.σε μας.εμεις αντεχουμε!!το πολυ πολυ να μαζεψουμε υπογραφες να σε κλεισουμε πουθενα!σιγα!:x:x

@JOY(ρε παιδια αυτο το μπλε joy δε βγαίνει! τι να το κανω?

Με έκανες να γελάσω πάντως.... χαχαχα!!! Ναι είναι δυσκολη φάση και αγχωτική αλλά δε μπορώ να κάνω και πολλά έτσι κι αλλιώς... Ο σύζυγος ο καημένος αυτές τις μέρες δε τολμάει να μου πει κάτι και το κεφάλι μου γυρίζει 360 μοίρες...χαχαχαχα!!!!

Θα δούμε τι θα γίνει... μακαρι όλες μας να τα καταφερουμε σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα!τι τραβανε και αυτοι μωρέ! ενα μεγαλο μπραβο στους ανδρες μας, που μας αντεχουν και που μας αγαπουν και ας νομιζουν οτι ζουν στον "εξορκιστη νουμερο 2!".γιατι καλα τα λεμε εμεις εδω και ξεσκαμε, οι ανδρες ομως ειναι κλειστοι και δε μιλουν για τετοια.και τα κρατουν μεσα τους.μια μεγαλη αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι σημερα στους ηρωες μας!!

@JOY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχαχα!τι τραβανε και αυτοι μωρέ! ενα μεγαλο μπραβο στους ανδρες μας, που μας αντεχουν και που μας αγαπουν και ας νομιζουν οτι ζουν στον "εξορκιστη νουμερο 2!".γιατι καλα τα λεμε εμεις εδω και ξεσκαμε, οι ανδρες ομως ειναι κλειστοι και δε μιλουν για τετοια.και τα κρατουν μεσα τους.μια μεγαλη αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι σημερα στους ηρωες μας!!

@JOY

αυτο ξαναπες το!!!ηρωες ειναι και αυτοι! μπορει να μην μπορουν αν κανουν και πολλα αλλα το μεσα τους το ξερει ποσο πολυ στεναχωριουνται και δεν το εξωτερικευουν για να μας δινουν δυναμη και κουραγιο!!

γι αυτο τουλαχιστον ας μην ξεσπαμε σε αυτους! συμφωνω μαζι σου!! εδω οσα θελει να πει μια ας τα βγαλει αφοβα!! <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Γεια σου κοριτσι μου..Καλωσηρθες στην παρέα μας.. Πρέπει να σαι δυνατή και να σκέφτεσαι πως εφόσον η πρώτη ύλη δηλ τα ωάρια είναι οκ συντομα θα επιτευχθεί ο στόχος της αποκτησης παιδιου!!! Ηθελα να σε ρωτησω..Πως και σου έδωσε για σπερματεγχυση γκοναλ;; Μου κανει εντυπωση οτι σου ειπε πως θα κανεις με αυτο μονο 2 ωαρια..Εγω αρχές 2017 θα προχωρησω σε εξωσωματικη χρησιμοποιώντας τη συγκεκριμένη ενεση και υπολογίζει ο γιατρος να κάνω 9-12 ωάρια. (να σημειώσω ότι ειμαι 33 χρονων και εχώ όπως εσύ σταθερή περίοδο και ωορρηξία καθε μηνα απλά υπάρχει θέμα με το σπέρμα και για αυτό είπαμε να χρησιμοποιήσουμε μέθοδο υποβοήθησης).

@Gelie πραγματικα δεν ξερω γιατί μου το έδωσε! Μου είπε πάντως πως με την κλομιφαινη χαλάει το ενδομήτριο αυτο το ήξερα κι εγω κ ότι δίνουν κλομιφαινη σε αυτές που έχουν σύνδρομο πολυκυστικών! Εγω δεν εχω κ γι αυτο παίρνω ενέσεις.. κ απ ότι διάβασα οι ενέσεις λειτουργούν καλυτερα.. που θα την κανεις; Αθήνα; σε ποια κλινική; ελπιζω το 17 να ειναι ο χρόνος μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Γεια σου κοριτσι μου..Καλωσηρθες στην παρέα μας.. Πρέπει να σαι δυνατή και να σκέφτεσαι πως εφόσον η πρώτη ύλη δηλ τα ωάρια είναι οκ συντομα θα επιτευχθεί ο στόχος της αποκτησης παιδιου!!! Ηθελα να σε ρωτησω..Πως και σου έδωσε για σπερματεγχυση γκοναλ;; Μου κανει εντυπωση οτι σου ειπε πως θα κανεις με αυτο μονο 2 ωαρια..Εγω αρχές 2017 θα προχωρησω σε εξωσωματικη χρησιμοποιώντας τη συγκεκριμένη ενεση και υπολογίζει ο γιατρος να κάνω 9-12 ωάρια. (να σημειώσω ότι ειμαι 33 χρονων και εχώ όπως εσύ σταθερή περίοδο και ωορρηξία καθε μηνα απλά υπάρχει θέμα με το σπέρμα και για αυτό είπαμε να χρησιμοποιήσουμε μέθοδο υποβοήθησης).

@Lisaki 80 δεν υπαρχει η απάντηση σου.. γέλασα πολυ!! Αλλα θα κολωνα να πω κάτι τέτοιο... μερικοί ομως χρειάζονται αυτές τις απαντήσεις για να το βουλώσουν... εμένα μονο η μάνα μου ξέρει τα πάντα γιατί τις τα λεω.. αν κ ωρες ωρες πραγματικα δεν υποφέρεται κ της κλείνω το τηλ αν κ δεν θελω να φέρομαι ετσι αλλα με αναγκάζει.. 

@Petalouditsa28 νομίζω θα αγχωθουμε γραμμένες συνέχεια στη λίστα... κ απο αγχος έχουμε ολες μπόλικο.. 

@peacock καταλαβαίνω πως ειναι να περιμένεις κ δεν περνούν οι μέρες.. κι γω έχασα τον κύκλο λόγω πολλών ωαρίων κ ακομη εχω πονοκέφαλο.. αφού χθες μου είπε ο άντρας μου ότι θα πάθω τιποτα στο τέλος απο το αγχος.. ηρέμησε όσο μπορείς μπάς κ σου έρθει κ ξεκινήσεις την αγωγή... ηρεμία κ υπομονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

@Lisaki 80 δεν υπαρχει η απάντηση σου.. γέλασα πολυ!! Αλλα θα κολωνα να πω κάτι τέτοιο... μερικοί ομως χρειάζονται αυτές τις απαντήσεις για να το βουλώσουν... εμένα μονο η μάνα μου ξέρει τα πάντα γιατί τις τα λεω.. αν κ ωρες ωρες πραγματικα δεν υποφέρεται κ της κλείνω το τηλ αν κ δεν θελω να φέρομαι ετσι αλλα με αναγκάζει.. 

@Petalouditsa28 νομίζω θα αγχωθουμε γραμμένες συνέχεια στη λίστα... κ απο αγχος έχουμε ολες μπόλικο.. 

@peacock καταλαβαίνω πως ειναι να περιμένεις κ δεν περνούν οι μέρες.. κι γω έχασα τον κύκλο λόγω πολλών ωαρίων κ ακομη εχω πονοκέφαλο.. αφού χθες μου είπε ο άντρας μου ότι θα πάθω τιποτα στο τέλος απο το αγχος.. ηρέμησε όσο μπορείς μπάς κ σου έρθει κ ξεκινήσεις την αγωγή... ηρεμία κ υπομονή.. 

Υπομονή εχω.... ηρεμία προσπαθώ.... Δύσκολο πολύ αλλά δεν έχω και επιλογές... πφφφφφ! Ρε τι τραβάμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχαχα!τι τραβανε και αυτοι μωρέ! ενα μεγαλο μπραβο στους ανδρες μας, που μας αντεχουν και που μας αγαπουν και ας νομιζουν οτι ζουν στον "εξορκιστη νουμερο 2!".γιατι καλα τα λεμε εμεις εδω και ξεσκαμε, οι ανδρες ομως ειναι κλειστοι και δε μιλουν για τετοια.και τα κρατουν μεσα τους.μια μεγαλη αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι σημερα στους ηρωες μας!!

@JOY

@mommy86 πραγματικα δεν υπάρχουν ειναι ήρωες.. ειδικά ο δικός μου ειναι κ πολυ κλειστός χαρακτήρας κ δεν θελω να μαθευτεί κ τιποτα όποτε στη μούγγα ειναι... πως τους κάναμε ετσι μωρε.. θα του ζητήσω συγνώμη κάποια στιγμη.. χθες με βοήθησες πολυ με τα λόγια σου πάντως να ξέρεις ... Σ'ευχαριστώ παρα πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχαχα!τι τραβανε και αυτοι μωρέ! ενα μεγαλο μπραβο στους ανδρες μας, που μας αντεχουν και που μας αγαπουν και ας νομιζουν οτι ζουν στον "εξορκιστη νουμερο 2!".γιατι καλα τα λεμε εμεις εδω και ξεσκαμε, οι ανδρες ομως ειναι κλειστοι και δε μιλουν για τετοια.και τα κρατουν μεσα τους.μια μεγαλη αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι σημερα στους ηρωες μας!!

@JOY

Ενός λεπτού σιγή για τους μέλλοντες μπαμπάδες... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο χαρηκα που διαβασα οτι σε βοήθησα! εστω και εναν ανθρωπο να μπορεσω να τον κανω να ξεχαστει και να μη σκεφτεται προβληματα και στεναχωριες και να χαμογελάει.. ειναι τεραστια ανταμοιβη για μενα.γιατι και μενα στις μαυρες μου καποιος θα με κανει να χαμογελασω να παρω δύναμη ..ετσι παει.πολυ χαρηκα σε (και οχι σου!!) λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ενός λεπτού σιγή για τους μέλλοντες μπαμπάδες... :)

Χαχχαχαχχα πεθαίνω στο γέλιο! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Joy1988 μου και γω με τη σειρα μ θα σου προτεινα να δεις και εναν ακομα γιατρο για να παρεις και μια 2η γνωμη... νομιζω με τις ενεσεις gonal (ξερω οτι αυτες τις δινουν στην εξωσωματικη για να παρουν πανω απο 5 ωαρια)  ηταν αναμενομενο να κανεις πολλα ωαρια και να παθεις υπεδιεγιερση.. αλλα φυσικα ειδικος δεν ειμαι.. αλλα κατι δεν μου καθεται καλα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy86 ειμαστε και απο την ιδια πολη!! :)

θα ΣΕ πω και γω με τη σειρα μου οτι εσυ μπηκες να νιωσεις καλυτερα εδω αλλα πραγματικα μας εχεις φτιαξει νομιζω ολες τη διαθεση!! <3 <3

@Petalouditsa28  μου σε καμια περιπτωση δεν θελω να νιωσει καποια παραπανω αγχος απο μια λιστα οποτε ας το αφησουμε! 

@Παρασκευαιδου

μακαρι το τεστ να ηταν λανθασμενο!!στο ευχομαι με ολη μ την καρδια!!! εχεις σταθερο κυκλο παντα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@mommy86 ειμαστε και απο την ιδια πολη!! :)

θα ΣΕ πω και γω με τη σειρα μου οτι εσυ μπηκες να νιωσεις καλυτερα εδω αλλα πραγματικα μας εχεις φτιαξει νομιζω ολες τη διαθεση!! <3 <3

@Petalouditsa28  μου σε καμια περιπτωση δεν θελω να νιωσει καποια παραπανω αγχος απο μια λιστα οποτε ας το αφησουμε! 

@Παρασκευαιδου

μακαρι το τεστ να ηταν λανθασμενο!!στο ευχομαι με ολη μ την καρδια!!! εχεις σταθερο κυκλο παντα?

 

Καρντασι!!!αληθεια με λες??!!χαχαχχααχα.σε ευχαριστώ για τα καλα σου λογια.το εκτιμω αληθεια!!μακρι να ειναι οπως τα λες και θα ειμαι χίλιες φορες χαρουμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είναι η γλυκια μας @Παρασκευαιδου να μας πει τα νεα της.....Ελπίζω μονο να μην ειναι πολυ χαλια ψυχολογικά........

Mommy σε ευχαριστούμε! 

Τωρα που ειπαμε για τους αντρες μας...Το σαββατο ο δικος μου θα λειπει αυθημερόν και θελω οταν γυρισει να του ετοιμασω ενα ομορφο δείπνο.......... μας εχει παρασύρει η καθημερινότητα και δε θυμαμαι απο ποτε έχουμε να φαμε ετσι ρομαντικά..(μπορει και απο τη βραδυα της προτασης γαμου)..

Θελω προτασεις για φαγητό...(ειμαστε του ζυμαρικου)..εεε και καμια ιδεα αλλη ευπρόσδεκτη... επι της ευκαιριας θα του ζητησω και εγω συγγνώμη που τιν στεναχωρώ με την αγωνια και το αγχος μου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Αυτές οι ερωτήσεις των γύρω για το "ποτε θα κανετε παιδι" ειναι εξοργιστικές.

Εγω γνώρισα τον άντρα μου στα 37 μου. Φαντάζεστε τι ειχα ακούσει ως τότε! Καταρχην σε καθε γάμο συγγενή  πρεπει να άκουγα το "άντε να βρεις και εσυ κάποιον να προλάβεις να κάνεις κανένα παιδι" τουλάχιστον 10 φορες.. στο τέλος βρήκα μια απάντηση που τους εκανε να το βουλώνουν  τους έλεγα "Α το εχω ψάξει δυστυχώς δεν μπορώ να κανω παιδιά" Πάθαιναν σοκ, γούρλωναν τα μάτια και το βούλωναν για τα καλα, οι αδιάκριτοι.. μετα με κοιτούσαν με οίκτο αλλα πραγματικά ηταν τετοια η ντροπή που ένιωθαν για την ερώτηση που έκαναν στην "άτεκνη" γυναικα που  άξιζε τον κόπο Χαχχαχα.. Οταν γνώρισα τον άντρα μου αποφασίσαμε πολυ γρήγορα για οικογένεια χωρίς καν να έχουμε παντρευτεί ή να το εχουνε μάθει οι γύρω μας πως παει σοβαρά η σχέση.. έμεινα έγκυος στον 5ο μήνα προσπαθειών χωρίς να το ξέρει ο περίγυρος πως προσπάθουμε, πέραν απο τους  στενούς μας φιλους.. ηταν πολυ χαλαρωτικό..

Τωρα εχουνε πέσει επάνω μας για το δεύτερο παιδι. Ειχα μια αποβολή και η πεθερά μου με ρώτησε "Μηπως φταίει κατι που έκανες; η μηπως φταίει η ήλικια;;;;;" (ειμαι 39 εγω και ο άντρας μου 44).. Αφού έμεινα παγωτό μερικά δευτερόλεπτα της απάντησα: "Ναι η ηλικία φταίει! Μου το ειπε και ο γιατρός, μετα τα 42-43 το σπερμα αλλοιώνεται και μαλλον δεν πήγε καλα η σύλληψη και η εμφύτευση" Με κοίταξε με απορία αλλα τουλάχιστον δεν ξαναείπε κουβέντα!!! 

 

 

 

Καλα της ξηγηθηκες της πεθερας, κοπελα μου! Να θυμηθει την επομενη φορα να βουτηξει την γλωσσα στο μυαλο πριν μιλησει!!!! Με προβληματιζει που γινομαστε αποδεκτες τετοιων συμπεριφορων απο γυναικες και ειδικα που εχουν γινει μητερες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλα της ξηγηθηκες της πεθερας, κοπελα μου! Να θυμηθει την επομενη φορα να βουτηξει την γλωσσα στο μυαλο πριν μιλησει!!!! Με προβληματιζει που γινομαστε αποδεκτες τετοιων συμπεριφορων απο γυναικες και ειδικα που εχουν γινει μητερες.....

ειναι καθαρά θεμα βλακείας!! Δηλαδη τι να πω! προφανως δεν την κόβει καθολου!!! Δεν την παίρνω στα σοβαρά αυτο κανω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2016 at 11:54 ΠΜ, ο/η mommy86 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου γλυκά! διαβαζω τις τελευταίες αναρτήσεις μας και σκέφτομαι πως ειλικρινά δε θα μπορουσα να ζητησω καλυτερη παρεα! 

Το ποστ θα ειναι μεγαλο, συγχωρεστε με!

@Παρασκευαιδου μου,ακομη δεν απογοητευομαι για σενα γιατιι πρωτον δεν πολυεμπιστευομαι τα τεστ και δευτερον ειναι νωρις. θα ελπιζω για σενα γιατι εχω δει με τα ματια μου αρνητικο τεστ και θετικη χοριακη την ιδια μέρα σε φιλη. βεβαια και να μην εγινε τελικα το θαυμα εδω ειμαστε να συμπαρασταθουμε και να σε αγκαλιασουμε όλες (οι δικες μας αγκαλιες ειναι πιο ωραιες!!). οσο για τη γιατρο μου ειπε γιατι ρωτησα κ εγω πως αν το σπερμα ειναι δυνατο και καθε μερα εκεινες τις μερες ειναι οκ!

@ΝΤΙΑ30 μου, ειμαστε μαχητριες ετσι??ειναι αναλογα πως βλεπεις το ποτηρι.μισοαδειο η μισογεματο.η θα σκεφτεις οτι για δυο μήνες ακομη εχεις το ελεύθερο να φας οτι θελεις και να πιεις οτι θέλεις και να καπνισεις οσο θέλεις η οτι για 2 μηνες δε θα μεινεις εγκυος!(εγω προσωπικα διαλεγω το πρωτο σεναριο).και στην τελικη ποσες φορες εχουμε ακουσει για γυναικες που εκαναν ενα διάλειμμα πριν απο εξωσωματική και τοτε εμειναν εγκυες μονες τους??!

Καλώς ορισατε στα νεα μελη! και τελικά ξερετε τι καταλαβα?οτι τα παιδια μας θα εχουν πολύ ισχυρή προσωπικοτητα!φανταστειτε!κανονιζουν μονα τους ποτε θελουν να συλληφθουν!!δε μας υπολογίζουν!! παλιοπαιδα!θα τα δειξουμε εμεις οταν γεννηθουν!

Κοριτσια αρκετα σας κουρασα με το τερας ποστ. σςς στελνω τεραστια φιλιά, τεραστια αγκαλια,και πολύ πολύ τρελα.χωρις αυτην δε θα παμε παρακάτω!!! μακιααααα

Υ.Γ. οι εξετασεις οι ορμονικες καλες!!!

Αχ...Τι καλά με τις εξετάσεις σου...πλησιάζει ο καιρός που θα μου πεις τα ευχάριστα το νιώθω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2016 at 4:11 ΜΜ, ο/η miniatoura87 είπε:

@Παρασκευαιδου κοριτσι μου μην απογοητευεσαι!! το οτι εκανες καλα ωαρια ηταν πολυ καλο...απλα δεν ηταν το τυχερο να γινει αυτο το μηνα! παρακολουθησε για 1 -2 μηνες ακομα την οωρηξια σου και θα δεις που θα γινει!!! 

το ξερω ποσο δυσκολο ειναι...εχω φαει πολλες απογοητευσεις ως τωρα... αλλα καθε φορα ειμαι και λιγο πιο δυνατη.. ειναι μεχρι να περασουν αυτες οι 3-4 μερουλες.. μετα θα ενωσεις παλι τα κομματια σου και θα πεις: καινουριος μηνας αρα παμε ξανα δυναμικα!!!και νεες ελπιδες..νεα ονειρα!!

θα κατσει που θα παει!!! λιγο υπομονη για ολες μας!!! <3 <3 <3 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, αχ αυτά τα κομμάτια πόσες φορές τα μαζεύουμε...  αλλα όπως είπες εγώ θα γίνω πιο δυνατή και όπως είπε μια ψυχή και μου έφτιαξε το κέφι...  Τα παιδιά μας θα χων προσωπικοτητα από πολύ νωρίς από πολύ νωρίς αποφασίζουν πότε θα έρθουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

@mommy86 ειμαστε και απο την ιδια πολη!! :)

θα ΣΕ πω και γω με τη σειρα μου οτι εσυ μπηκες να νιωσεις καλυτερα εδω αλλα πραγματικα μας εχεις φτιαξει νομιζω ολες τη διαθεση!! <3 <3

@Petalouditsa28  μου σε καμια περιπτωση δεν θελω να νιωσει καποια παραπανω αγχος απο μια λιστα οποτε ας το αφησουμε! 

@Παρασκευαιδου

μακαρι το τεστ να ηταν λανθασμενο!!στο ευχομαι με ολη μ την καρδια!!! εχεις σταθερο κυκλο παντα? 

στις πριν 5 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

@mommy86 ειμαστε και απο την ιδια πολη!! :)

θα ΣΕ πω και γω με τη σειρα μου οτι εσυ μπηκες να νιωσεις καλυτερα εδω αλλα πραγματικα μας εχεις φτιαξει νομιζω ολες τη διαθεση!! <3 <3

@Petalouditsa28  μου σε καμια περιπτωση δεν θελω να νιωσει καποια παραπανω αγχος απο μια λιστα οποτε ας το αφησουμε! 

@Παρασκευαιδου

μακαρι το τεστ να ηταν λανθασμενο!!στο ευχομαι με ολη μ την καρδια!!! εχεις σταθερο κυκλο παντα?

 

Σε ευχαριστώ πολύ..μακάρι αλλά δεν ελπίζω :-( αναμένω την περίοδο που δεν έρχεται...  Ναι πάντα έχω εντάξει θα τύχει μια φορά το χρόνο να κάνει τα δικά της αλλά +2 μέρες καθυστέρηση αλλιώς κανονικά. παλιά όταν ήμουν στην εφηβεία ερχόταν και συγκεκριμένη ώρα 10:15 το βράδυ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Joy1988 είπε:

@Gelie πραγματικα δεν ξερω γιατί μου το έδωσε! Μου είπε πάντως πως με την κλομιφαινη χαλάει το ενδομήτριο αυτο το ήξερα κι εγω κ ότι δίνουν κλομιφαινη σε αυτές που έχουν σύνδρομο πολυκυστικών! Εγω δεν εχω κ γι αυτο παίρνω ενέσεις.. κ απ ότι διάβασα οι ενέσεις λειτουργούν καλυτερα.. που θα την κανεις; Αθήνα; σε ποια κλινική; ελπιζω το 17 να ειναι ο χρόνος μας... 

Μακαρι οντως να ειναι η χρονια μας το 2017!!!! Ναι στην Αθήνα θα την κάνω την εξωσωματικη, συγκεκριμένα στο Μαρουσι, στο εμβρυογενεσις... 21 Δεκεμβριου προκειται να περασω απο επιτροπη για το γκοναλ ωστε να μου το καλυψει ο εοπυυ γιατι απο οτι εμαθα το κοστος για ολες αυτες τις ενεσεις φτανει γυρω στα 750 ευρω... Ελπιζω να περασω με επιτυχια την επιτροπη και να προχωρησουμε τον Ιανουάριο στο επομενο σταδιο...Εχω φοβερή αγωνία......!!!!! :):):) εσυ τωρα πως σκοπευεις να κινηθεις;; θα ξανακάνεις προσπάθεια για σπερματεγχυση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Petaloudaki

στις πριν 20 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Που είναι η γλυκια μας @Παρασκευαιδου να μας πει τα νεα της.....Ελπίζω μονο να μην ειναι πολυ χαλια ψυχολογικά........

Mommy σε ευχαριστούμε! 

Τωρα που ειπαμε για τους αντρες μας...Το σαββατο ο δικος μου θα λειπει αυθημερόν και θελω οταν γυρισει να του ετοιμασω ενα ομορφο δείπνο.......... μας εχει παρασύρει η καθημερινότητα και δε θυμαμαι απο ποτε έχουμε να φαμε ετσι ρομαντικά..(μπορει και απο τη βραδυα της προτασης γαμου)..

Θελω προτασεις για φαγητό...(ειμαστε του ζυμαρικου)..εεε και καμια ιδεα αλλη ευπρόσδεκτη... επι της ευκαιριας θα του ζητησω και εγω συγγνώμη που τιν στεναχωρώ με την αγωνια και το αγχος μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...