Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofia89 είπε:

Όπως καταλαβαίνεις ουτε εγω δεν το πιστευω ακομα....απλα φοβάμαι...και φοβάμαι παρα πολύ..μην παλινδρομησει όπως το 2013...δεν εχω και κανενα σύμπτωμα που να δειχνει εγκυμοσυνη..αυριο είναι το επομενο ραντεβού με τον γιατρο μου και τρεμω μονο και μονο στην ιδεα...ολες οι γυναικες αξιζουν αυτό το θειο δωρο...εχω φαει τοση ταλαιπωρια και τοσα πολλα χρηματα..αλλα δεν με νοιαζει αυτό..αλλα όπως καταλαβαίνεις χωρις λεφτα δεν μπορεις να κανεις τιποτα...

Καταλαβαίνω πως σκέφτεσαι, αλλά απ την άλλη δες το θετικό...ότι μπορείς να μείνεις έγκυος, και χωρίς εξωσωματική μάλιστα. Όλα καλά θα πάνε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎6‎/‎9‎/‎2017 at 9:08 ΜΜ, ο/η ditaki είπε:

Καταλαβαίνω πως σκέφτεσαι, αλλά απ την άλλη δες το θετικό...ότι μπορείς να μείνεις έγκυος, και χωρίς εξωσωματική μάλιστα. Όλα καλά θα πάνε!

 

Nαι η αληθεια είναι ότι αμα μενεις και μονη σου εγκυος κατι είναι και αυτό...ελπιζω αυριο που θα παω να ακουσω τον πιο ομορφο ηχο της μεχρι τωρα ζωης μου...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Ηρθα ξανά στην παρέα σας μετά από πολύ καιρό.Ευχομαι στις έγκυουλες καλη λευτεριά και στα κοριτσια που προσπαθούν σύντομα με ένα γερό μωρακι!!!Εμενα ομολογώ αυτο το φόρουμ μου έφερε τύχη γιατι είχα παλινδρομη το 15 κ προσπαθούσα για παιδάκι κ τον μηνα που γράφτηκα εδω έμαθα οτι ειμαι εγκυος στην κορούλα μου.Τωρα που σας ξαναγράφω εκείνη ειναι 14 μηνων κ εγω εχω ηδη αλλη μια παλινδρομη τον Απρίλη που μας πέρασε κ τωρα εχω καθυστέρηση.Να ξέρετε οτι ο Θεός ειναι μεγάλος κ αν το θελεις κατι πολυ θα γίνει!Ευχομαι σε όσες προσπαθείτε να σας χαρίσει ένα γερό μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η sofia89 είπε:

να σε ρωτησω..η ενδομητριωση εμποδιζει στην συλληψη μονο η και στην πορεια μιας εγκυμοσύνης?

Απο οτι μου είπε ο γιατρός μου και έψαξα και αλλου..εμποδίζει και την σύλληψη..οχι μονο την εξελιξη της..τι να πω..το ανέβαλα οσο μπορούσα..αλλα παλι εκει καταλήγω..δεν υπαρχει κατι άλλο που να μην εχουμε ψαξει..πάντως μου το τόνισε ο γιατρός πως σε πολλές περιπτώσεις (οταν δεν εισαι σε πολυ μεγάλο στάδιο) η ca δεν δειχνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου....είμαι χαρουμενη....πολύ χαρουμενη...μολις γυρισαμε από το γιατρο και το μωρο μου είναι πολύ καλα..μονο λιγο μικροτερο από το κανονικο είναι....εχει και 180 παλμους...!!!!!αυτος ο ηχος που ακούγεται είναι λες και παιζουν 10 καμπανες της εκκλησιας μαζι...!!!!!σε κανει να δακρυσεις από χαρα και να μην θελεις να σταματησει με τιποτα...!!!ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να ακουσουν πολύ γρηγορα  αυτόν τον ηχο και να αγαλιασει η ψυχη τους...!!!ένα να ξερετε κορίτσια οποιος δεν εχει προσπαθησει πολύ για αυτό δεν μπορει να καταλαβει τι νιώθουμε ολες εμεις....οσο και να λενε ''σε καταλαβαίνω μωρε'' δεν μπορουν να καταλαβουν..αμα δεν εχεις ζησει στο πετσι σου την υπογονιμοτητα  δεν μπορεις να ξερεις....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎6‎/‎9‎/‎2017 at 9:17 ΜΜ, ο/η RnMl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Ηρθα ξανά στην παρέα σας μετά από πολύ καιρό.Ευχομαι στις έγκυουλες καλη λευτεριά και στα κοριτσια που προσπαθούν σύντομα με ένα γερό μωρακι!!!Εμενα ομολογώ αυτο το φόρουμ μου έφερε τύχη γιατι είχα παλινδρομη το 15 κ προσπαθούσα για παιδάκι κ τον μηνα που γράφτηκα εδω έμαθα οτι ειμαι εγκυος στην κορούλα μου.Τωρα που σας ξαναγράφω εκείνη ειναι 14 μηνων κ εγω εχω ηδη αλλη μια παλινδρομη τον Απρίλη που μας πέρασε κ τωρα εχω καθυστέρηση.Να ξέρετε οτι ο Θεός ειναι μεγάλος κ αν το θελεις κατι πολυ θα γίνει!Ευχομαι σε όσες προσπαθείτε να σας χαρίσει ένα γερό μωρακι!!!!

Κοριτσι μου σου ευχομαι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και συντομα με εν ακομα μωρακι στην αγκαλιτσα σου..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η sofia89 είπε:

Κοριτσια μου....είμαι χαρουμενη....πολύ χαρουμενη...μολις γυρισαμε από το γιατρο και το μωρο μου είναι πολύ καλα..μονο λιγο μικροτερο από το κανονικο είναι....εχει και 180 παλμους...!!!!!αυτος ο ηχος που ακούγεται είναι λες και παιζουν 10 καμπανες της εκκλησιας μαζι...!!!!!σε κανει να δακρυσεις από χαρα και να μην θελεις να σταματησει με τιποτα...!!!ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να ακουσουν πολύ γρηγορα  αυτόν τον ηχο και να αγαλιασει η ψυχη τους...!!!ένα να ξερετε κορίτσια οποιος δεν εχει προσπαθησει πολύ για αυτό δεν μπορει να καταλαβει τι νιώθουμε ολες εμεις....οσο και να λενε ''σε καταλαβαίνω μωρε'' δεν μπορουν να καταλαβουν..αμα δεν εχεις ζησει στο πετσι σου την υπογονιμοτητα  δεν μπορεις να ξερεις....!!!!

Ποσο συγκινήθηκα!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!με το καλο να το σφίξεις στην αγκαλιά σου..ποσο δικιο εχεις κορίτσι μου..ευχομαι οταν τα κοριτσια που παλεύουμε να έρθουμε στην θέση σου συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sofia89 είπε:

Κοριτσια μου....είμαι χαρουμενη....πολύ χαρουμενη...μολις γυρισαμε από το γιατρο και το μωρο μου είναι πολύ καλα..μονο λιγο μικροτερο από το κανονικο είναι....εχει και 180 παλμους...!!!!!αυτος ο ηχος που ακούγεται είναι λες και παιζουν 10 καμπανες της εκκλησιας μαζι...!!!!!σε κανει να δακρυσεις από χαρα και να μην θελεις να σταματησει με τιποτα...!!!ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να ακουσουν πολύ γρηγορα  αυτόν τον ηχο και να αγαλιασει η ψυχη τους...!!!ένα να ξερετε κορίτσια οποιος δεν εχει προσπαθησει πολύ για αυτό δεν μπορει να καταλαβει τι νιώθουμε ολες εμεις....οσο και να λενε ''σε καταλαβαίνω μωρε'' δεν μπορουν να καταλαβουν..αμα δεν εχεις ζησει στο πετσι σου την υπογονιμοτητα  δεν μπορεις να ξερεις....!!!!

Αχ μπράβο! Ω ναι...ο χτύπος της καρδούλας είναι απίστευτος! Απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου και σε λίγους μήνες θα έχεις αγκαλιά το θαύμα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η sofia89 είπε:

Κοριτσια μου....είμαι χαρουμενη....πολύ χαρουμενη...μολις γυρισαμε από το γιατρο και το μωρο μου είναι πολύ καλα..μονο λιγο μικροτερο από το κανονικο είναι....εχει και 180 παλμους...!!!!!αυτος ο ηχος που ακούγεται είναι λες και παιζουν 10 καμπανες της εκκλησιας μαζι...!!!!!σε κανει να δακρυσεις από χαρα και να μην θελεις να σταματησει με τιποτα...!!!ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να ακουσουν πολύ γρηγορα  αυτόν τον ηχο και να αγαλιασει η ψυχη τους...!!!ένα να ξερετε κορίτσια οποιος δεν εχει προσπαθησει πολύ για αυτό δεν μπορει να καταλαβει τι νιώθουμε ολες εμεις....οσο και να λενε ''σε καταλαβαίνω μωρε'' δεν μπορουν να καταλαβουν..αμα δεν εχεις ζησει στο πετσι σου την υπογονιμοτητα  δεν μπορεις να ξερεις....!!!!

Αχ τι ευχαριςτα νεα ειναι αυτα... μπράβο κοριτσι μου!! Αντε τωρα με το καλο να το δεχτείς και να μας στείλεις τόνους μπεμπεδοσκονη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎7‎/‎9‎/‎2017 at 3:16 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ποσο συγκινήθηκα!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!με το καλο να το σφίξεις στην αγκαλιά σου..ποσο δικιο εχεις κορίτσι μου..ευχομαι οταν τα κοριτσια που παλεύουμε να έρθουμε στην θέση σου συντομα!!!

Σε ευχαριστω παρα πολύ κοριτσι μου..ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερα.....θα περιμενω να κανω και την αυχενικη με το καλο και μετα θα το πω σε ολο τον κοσμο.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎7‎/‎9‎/‎2017 at 9:03 ΜΜ, ο/η Joy1988 είπε:

Αχ τι ευχαριςτα νεα ειναι αυτα... μπράβο κοριτσι μου!! Αντε τωρα με το καλο να το δεχτείς και να μας στείλεις τόνους μπεμπεδοσκονη!!!! 

Σε ευχαριστω κουκλα μου παρα πολύ...βεβαια περιμενουμε να ερθει η ωρα και της αυχενικης που είναι πολύ καθοριστικη και μετα θα βγω και θα το πω σε ολο τον κοσμο[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif].(σαν την τρελη κανω το ξερω άλλα νομιζω ότι το δικαιούμαι..)....σας στελνω λοιπον τονουυυυςςςςς μπεμπεδοσκονη......!!!!![smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η sofia89 είπε:

Σε ευχαριστω κουκλα μου παρα πολύ...βεβαια περιμενουμε να ερθει η ωρα και της αυχενικης που είναι πολύ καθοριστικη και μετα θα βγω και θα το πω σε ολο τον κοσμο[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif].(σαν την τρελη κανω το ξερω άλλα νομιζω ότι το δικαιούμαι..)....σας στελνω λοιπον τονουυυυςςςςς μπεμπεδοσκονη......!!!!![smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:

Μπράβο Σοφία μου εύχομαι ότι καλύτερο  μία τελειομηνη δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη και με ένα μπεμπέ γερό Κ δυνατό και να χαίρεσαι την κορούλα σου και φυσικά και τον αντρουλη σου. ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/9/2017 at 3:16 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ποσο συγκινήθηκα!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!με το καλο να το σφίξεις στην αγκαλιά σου..ποσο δικιο εχεις κορίτσι μου..ευχομαι οταν τα κοριτσια που παλεύουμε να έρθουμε στην θέση σου συντομα!!!

Κατερίνα κατερινακι που είσαι κοπέλα μου?Σε αναζήτησα αλλά δεν σε έβρισκα??Σας έχασα όλες. Τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎8‎/‎9‎/‎2017 at 7:12 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Μπράβο Σοφία μου εύχομαι ότι καλύτερο  μία τελειομηνη δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη και με ένα μπεμπέ γερό Κ δυνατό και να χαίρεσαι την κορούλα σου και φυσικά και τον αντρουλη σου. ??????

Κοριτσι μου μαλον με μπερδεψες..!!!δεν εχω κορουλα....το μωρακι που περιμενω με τοση ανυπομονησια είναι το πρωτο μου μετα από τοσες δυσκολιες..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofia89 είπε:

Σε ευχαριστω κουκλα μου παρα πολύ...βεβαια περιμενουμε να ερθει η ωρα και της αυχενικης που είναι πολύ καθοριστικη και μετα θα βγω και θα το πω σε ολο τον κοσμο[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif].(σαν την τρελη κανω το ξερω άλλα νομιζω ότι το δικαιούμαι..)....σας στελνω λοιπον τονουυυυςςςςς μπεμπεδοσκονη......!!!!![smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:

κ εγω αυτο περιμενωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η karen είπε:

Κατερίνα κατερινακι που είσαι κοπέλα μου?Σε αναζήτησα αλλά δεν σε έβρισκα??Σας έχασα όλες. Τι κάνεις?

Αγαπη μου γλυκιαααα..καλα ειμαι εσυ??πως εισαι?τα νεα σου!?,δεν μπαίνω συχνά πια η αληθεια ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα...!!! Εγώ πολύ καιρό να σας γράψω κ αν κ παρακολουθώ τις συζητήσεις σας... Προσπαθούμε δύο χρόνια για μωρακι αλλά τίποτα με όλες τις εξετάσεις καλές... Το τελευταίο διάστημα έχω απογοητευτεί αρκετά κ έχω σταματήσει λόγο να το σκέφτομαι... Βέβαια από χθες έχω λίγο αγχωθει... Έχω κύκλο 25με 28 μέρες.. Σήμερα είμαι στην 28... Χθες το απόγευμα έκανα μπάνιο κ είδα λίγο ροζ αίμα... Αλλά από εκείνη την ώρα τίποτα... Έχω πόνους χαμηλά στην κοιλιά κ στο στήθος αλλά δεν έρχεται... Έχω ανησύχησει λίγο δεν μου έχει ξανά τύχει... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Ήμουν έτοιμη να πάρω τεστ αλλά τελευταία στιγμή το μετανιωσα κ δεν πήρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ellipapa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...!!! Εγώ πολύ καιρό να σας γράψω κ αν κ παρακολουθώ τις συζητήσεις σας... Προσπαθούμε δύο χρόνια για μωρακι αλλά τίποτα με όλες τις εξετάσεις καλές... Το τελευταίο διάστημα έχω απογοητευτεί αρκετά κ έχω σταματήσει λόγο να το σκέφτομαι... Βέβαια από χθες έχω λίγο αγχωθει... Έχω κύκλο 25με 28 μέρες.. Σήμερα είμαι στην 28... Χθες το απόγευμα έκανα μπάνιο κ είδα λίγο ροζ αίμα... Αλλά από εκείνη την ώρα τίποτα... Έχω πόνους χαμηλά στην κοιλιά κ στο στήθος αλλά δεν έρχεται... Έχω ανησύχησει λίγο δεν μου έχει ξανά τύχει... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Ήμουν έτοιμη να πάρω τεστ αλλά τελευταία στιγμή το μετανιωσα κ δεν πήρα....

Κάνε ένα τεστ αύριο το πρωί! Εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ellipapa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...!!! Εγώ πολύ καιρό να σας γράψω κ αν κ παρακολουθώ τις συζητήσεις σας... Προσπαθούμε δύο χρόνια για μωρακι αλλά τίποτα με όλες τις εξετάσεις καλές... Το τελευταίο διάστημα έχω απογοητευτεί αρκετά κ έχω σταματήσει λόγο να το σκέφτομαι... Βέβαια από χθες έχω λίγο αγχωθει... Έχω κύκλο 25με 28 μέρες.. Σήμερα είμαι στην 28... Χθες το απόγευμα έκανα μπάνιο κ είδα λίγο ροζ αίμα... Αλλά από εκείνη την ώρα τίποτα... Έχω πόνους χαμηλά στην κοιλιά κ στο στήθος αλλά δεν έρχεται... Έχω ανησύχησει λίγο δεν μου έχει ξανά τύχει... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Ήμουν έτοιμη να πάρω τεστ αλλά τελευταία στιγμή το μετανιωσα κ δεν πήρα....

Καλησπέρα  και εγώ σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αγαπη μου γλυκιαααα..καλα ειμαι εσυ??πως εισαι?τα νεα σου!?,δεν μπαίνω συχνά πια η αληθεια ειναι!

Μπράβο χέρομαι πάντα καλά να είσαι και όλος ο κόσμος... Απουσίες πολλές και από πολλές χαχα. Εγώ μπαίνω από τηλ και δεν με πολυβολευει..Καλα είμαι και εγώ θα ξεκινήσω αυτό το μήνα πάλι εσύ τι έκανες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎9‎/‎9‎/‎2017 at 1:03 ΜΜ, ο/η Ellipapa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...!!! Εγώ πολύ καιρό να σας γράψω κ αν κ παρακολουθώ τις συζητήσεις σας... Προσπαθούμε δύο χρόνια για μωρακι αλλά τίποτα με όλες τις εξετάσεις καλές... Το τελευταίο διάστημα έχω απογοητευτεί αρκετά κ έχω σταματήσει λόγο να το σκέφτομαι... Βέβαια από χθες έχω λίγο αγχωθει... Έχω κύκλο 25με 28 μέρες.. Σήμερα είμαι στην 28... Χθες το απόγευμα έκανα μπάνιο κ είδα λίγο ροζ αίμα... Αλλά από εκείνη την ώρα τίποτα... Έχω πόνους χαμηλά στην κοιλιά κ στο στήθος αλλά δεν έρχεται... Έχω ανησύχησει λίγο δεν μου έχει ξανά τύχει... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Ήμουν έτοιμη να πάρω τεστ αλλά τελευταία στιγμή το μετανιωσα κ δεν πήρα....

Καλημέρα  κούκλα μου..τι κάνεις?..συνεχισε να προσπαθεις για το μεγάλο ονειρο σου και σίγουρα θα τα καταφέρεις..σαλπιγγογραφια έχεις κανει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/9/2017 at 2:51 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Μπράβο χέρομαι πάντα καλά να είσαι και όλος ο κόσμος... Απουσίες πολλές και από πολλές χαχα. Εγώ μπαίνω από τηλ και δεν με πολυβολευει..Καλα είμαι και εγώ θα ξεκινήσω αυτό το μήνα πάλι εσύ τι έκανες 

Αντε κοριτσακι μου!καλη αρχή!με τελεια αποτελέσματα!!εγω τι εκανα ε???χμμμμμ..μια τρύπα στο νερό!!αχαχαχχαχααχ..

πηρα τον χρόνο μου ολο το καλοκαίρι..και αποφασίσαμε να ξεκινησουμε με ενα νεο σπερμοδιαγραμμα για να περνάνε οι μερες(αφου το προηγούμενο ειχε γίνει τον Δεκέμβρη του 14,και οσο και αν ελεγα σε οοοολους τους γιατρούς που εχουμε παει να το επαναλάβουμε μου έλεγαν δεν χρειάζεται) κάναμε λοιπον το νεο για να το επαναλάβουμε καποια στιγμή και να προγραμματίσουμε οοοολες τις εξετάσεις ώστε να περαςουμε επιτροπή για εξωσωματικη,και βρεθηκε χαμηλή κινητικότητα..και το ph στο 9 ..που δειχνει πως υπαρχει μικρόβιο!!οποτε τωρα παλι θα κανουμε καλλιέργεια,να δουμε τι ειναι ώστε να πάρουμε αντιβίωση,και μετα επανάληψη της καλλιέργειας αν δουμε αν εφυγε..και μετα παλι νεο σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν έφτιαξε η κινητικότητα..γνώμη του γιατρού μου ειναι να ξανακάνουμε κανα δυο κυκλους παλι με προκληση,και παράλληλα να κανουμε τις διαδικασίες για τα χαρτιά,να τα εχουμε..και θα δουμε πως θα κινηθούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αντε κοριτσακι μου!καλη αρχή!με τελεια αποτελέσματα!!εγω τι εκανα ε???χμμμμμ..μια τρύπα στο νερό!!αχαχαχχαχααχ..

πηρα τον χρόνο μου ολο το καλοκαίρι..και αποφασίσαμε να ξεκινησουμε με ενα νεο σπερμοδιαγραμμα για να περνάνε οι μερες(αφου το προηγούμενο ειχε γίνει τον Δεκέμβρη του 14,και οσο και αν ελεγα σε οοοολους τους γιατρούς που εχουμε παει να το επαναλάβουμε μου έλεγαν δεν χρειάζεται) κάναμε λοιπον το νεο για να το επαναλάβουμε καποια στιγμή και να προγραμματίσουμε οοοολες τις εξετάσεις ώστε να περαςουμε επιτροπή για εξωσωματικη,και βρεθηκε χαμηλή κινητικότητα..και το ph στο 9 ..που δειχνει πως υπαρχει μικρόβιο!!οποτε τωρα παλι θα κανουμε καλλιέργεια,να δουμε τι ειναι ώστε να πάρουμε αντιβίωση,και μετα επανάληψη της καλλιέργειας αν δουμε αν εφυγε..και μετα παλι νεο σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν έφτιαξε η κινητικότητα..γνώμη του γιατρού μου ειναι να ξανακάνουμε κανα δυο κυκλους παλι με προκληση,και παράλληλα να κανουμε τις διαδικασίες για τα χαρτιά,να τα εχουμε..και θα δουμε πως θα κινηθούμε..

Σ ευχαριστώ κατερινακι μου και εσύ όλα καλά να πάνε.ολα αντιμετωπίζονται αρκεί να βρίσκονται θα περιμένω νεααπο την καλλιέργεια σας εμείς είχαμε χλαμμυδια τα οποία τρόμαξαμε να καταπολεμήσουμε τα ρημάδια πολλές αντιβιώσεις και επαναληπτικές εξετάσεις αλλά όλα οκ.τα ανιψάκια σας τι κάνουνε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η karen είπε:

Σ ευχαριστώ κατερινακι μου και εσύ όλα καλά να πάνε.ολα αντιμετωπίζονται αρκεί να βρίσκονται θα περιμένω νεααπο την καλλιέργεια σας εμείς είχαμε χλαμμυδια τα οποία τρόμαξαμε να καταπολεμήσουμε τα ρημάδια πολλές αντιβιώσεις και επαναληπτικές εξετάσεις αλλά όλα οκ.τα ανιψάκια σας τι κάνουνε? 

Εμεις μεχρι πριν μερικούς μήνες δεν ξέραμε καν οτι εχουμε θέμα με το σπερμα!!και η καλλιέργεια που δεν κανει ο καλός μου ηταν μια χαρα!!εγω παλι μετα απο το μυκοπλασμα και το ουρεοπλασμα που ειχα ανακαλύψει στο παρελθόν κανω καθε χρόνο καλλιέργεια και ειναι μια χαρα..τωρα τι να πω..ολο και κατι νεο μας βγαινει...τα ανηψουδια μου Δόξα τον ύψιστο ειναι μια χαρα!!ξεκινησαν ολα σχολείο..έγραψε και τις διδυμουλες η αδερφή μου βρεφονηπιακό και ετσι απο σημερα εχει λιγο χρόνο μόνη της στο σπιτι..με πήρε τηλ σημερα και μου λέει "απολαμβάνω ησυχια!!" Αχαχαχα..σε ευχαριστω πολυ που ρώτησες κοριτσάρα μου!!αντε και τις δικές μας τις φωνούλες μεσα στο σπιτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κοριτσια μου τι κανετε..?δεν γραφω τωρα μερες αλλα σας παρακολουθώ οποτε προολαβαινω...λοιπον την δευτερα εκανα την αυχενικη διαφανεια και ημουν ακριβως 13 εβδομαδων...όλα καλα είναι κοριτσια μου....το μωρακι μου είναι περιπου 7 εκατοστα , ειχε 165 παλμους και ηταν αρκετα δραστηριο...!!η αυχενικη μου βγηκε 1,5..και εκανα και την ιδια μερα το papp-a αλλα τα αποτελέσματα θα βγουν την δευτερα που ερχετε...πως σας φαινονται κορίτσια ???ακομα δεν μπορω να σταματήσω να ανγχωνομαι....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...