Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Καταλαθος τ παραπανω μνμ....

 Ηθελα ν τ σβησω αλλα καταλαθος τ ανεβασα... κοριτσια λεω την τεταρτη να παω για χωριακη... δεν μ ηρθε περιοδος κ τ στηθος μ ποναει φρικτα... οι θηλες ειναι απαραίτητο  ν ειναι σκουρες?? Εμενα ειναι κοκκινες ποννανε ειναι σκληρες κ εχω ακομη εκεινες τις φλεβες γυρω απ τη θηλη που σας ελεγα. εχω ελαχιστους πονους περιοδου που κ που μεσα στη μερα κ πολυ πονο στη μεση.... υπαρχει λογος ν παω ή αυτα ειναι κ συμπτωματα περιοδου??? Ειχα πολυ χαλαρη γι αυτο δεν εχω παει ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Καταλαθος τ παραπανω μνμ....

 Ηθελα ν τ σβησω αλλα καταλαθος τ ανεβασα... κοριτσια λεω την τεταρτη να παω για χωριακη... δεν μ ηρθε περιοδος κ τ στηθος μ ποναει φρικτα... οι θηλες ειναι απαραίτητο  ν ειναι σκουρες?? Εμενα ειναι κοκκινες ποννανε ειναι σκληρες κ εχω ακομη εκεινες τις φλεβες γυρω απ τη θηλη που σας ελεγα. εχω ελαχιστους πονους περιοδου που κ που μεσα στη μερα κ πολυ πονο στη μεση.... υπαρχει λογος ν παω ή αυτα ειναι κ συμπτωματα περιοδου??? Ειχα πολυ χαλαρη γι αυτο δεν εχω παει ακομη

μπορει να ειναι και τα δυο!προτεινω και εγω να περιμενεις λιγο κ αν δεν ερθει να κανεις χοριακη!σε ποια μερα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

μπορει να ειναι και τα δυο!προτεινω και εγω να περιμενεις λιγο κ αν δεν ερθει να κανεις χοριακη!σε ποια μερα εισαι?

Ειμαι στην 36η πια... ειχα κανει ενα τεστ την ημερα που οεριμενα ν αδειαθετησω συμφωνα μ την ωοριξια μ κ ηταν αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Ειμαι στην 36η πια... ειχα κανει ενα τεστ την ημερα που οεριμενα ν αδειαθετησω συμφωνα μ την ωοριξια μ κ ηταν αρνητικο

εκανες τεσρ και ωρηκες ωορρηξια η απο τα συμπτώματα το καταλαβες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ καλη μερα!! Σορρυ γ την μεγαλη απουσία μ! Ανοίξαμε τ μαγαζι κ δ προλαβαινω ουτε ν ξυθω!! Πρωτο ρεπο σημερα! 12 ωρες δουλεια την μερα! Γυρναω κ πεφτω ξερή γ υπνο μετα απο ενα μπανακι!!! Λοιπον τ νεα μ! Δ μέτρησα τπτ αυτον μηνα! Δ ξερω αν προσπαθήσαμε καν τις σωστές μερες! Ενα βραδυ ειχα μια δυνατη κράμπα στην κοιλια κ μετα απο λιγες μερες ξεκίνησαν υγρα πολλα υγρα! Άοσμα κ υπολευκα! Εχω κτ ζαλάδες κουραζομαι ευκολα στο περπατημα λαχανιάζω εχω ταχυκαρδιεσ 100 παλμούς εχω αναγούλες κ φουσκωμα! Κανενα σύμπτωμα περιόδου ομως! Ουτε σπυράκια π βγαζω ουτε πόνους τπτ.. μονο καποια τραβήγματα στην κοιλια οταν κουραζομαι η κανω καμια περιεργη κινηση!  σημερα ειμαι στην τριτη μερα καθηστερισης! Εκανα τεστ τ πρωι αλλα βγηκε αρνητικο! Τι λετε ν γινετε; μηπως ειναι νωρις; η μηπως φταιει π ηπια καποιες μπυριτσες μπόλικες χθες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Κοριτσια μ καλη μερα!! Σορρυ γ την μεγαλη απουσία μ! Ανοίξαμε τ μαγαζι κ δ προλαβαινω ουτε ν ξυθω!! Πρωτο ρεπο σημερα! 12 ωρες δουλεια την μερα! Γυρναω κ πεφτω ξερή γ υπνο μετα απο ενα μπανακι!!! Λοιπον τ νεα μ! Δ μέτρησα τπτ αυτον μηνα! Δ ξερω αν προσπαθήσαμε καν τις σωστές μερες! Ενα βραδυ ειχα μια δυνατη κράμπα στην κοιλια κ μετα απο λιγες μερες ξεκίνησαν υγρα πολλα υγρα! Άοσμα κ υπολευκα! Εχω κτ ζαλάδες κουραζομαι ευκολα στο περπατημα λαχανιάζω εχω ταχυκαρδιεσ 100 παλμούς εχω αναγούλες κ φουσκωμα! Κανενα σύμπτωμα περιόδου ομως! Ουτε σπυράκια π βγαζω ουτε πόνους τπτ.. μονο καποια τραβήγματα στην κοιλια οταν κουραζομαι η κανω καμια περιεργη κινηση!  σημερα ειμαι στην τριτη μερα καθηστερισης! Εκανα τεστ τ πρωι αλλα βγηκε αρνητικο! Τι λετε ν γινετε; μηπως ειναι νωρις; η μηπως φταιει π ηπια καποιες μπυριτσες μπόλικες χθες;; 

Καλησπερα κοριτσι.... υπαρχει μια περιπτωση τ συμπτωματα σου να ειναι εγκυμοσυνης.... το στηθος σ πρηστηκε ποναει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κουκλιτσες μου ! Θα σας μαλώσω ! Ακούστε πως εχουν τα πραγματα ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Όσες εχουν σταθερό κυκλο βουρ για τεστακι δυο μερουλες μετα την αναμενόμενη και αυτές που δεν εχουν τεστ 16 μερες μετα την τελευταία επαφη ! Γιατί σε αυτήν την περίπτωση δεν ξέρει ποτε έγινε ωορηξια κ υπαρχει αμφιβολία! Το μυαλο πλάθει παλάτια! Χαλαρώστε κάθε μηνακι κάντε πιτσι πιτσι απολαύστε το και μετα αφήστε το .... σίγουρα φέρνει στενοχώρια το αρνητικό αλλα δεν το αλλάζουμε με το να ειμαςτε κατα φαντασίαν το αποτέλεσμα θα παραμείνει το ιδιο ! Πιστέψτε στον κύριο και θα το στειλει όταν εκείνος κρίνει! 

Αυτα απο εμπειρία ! Υγεια και ολα στην ώρα τους! Δώστε αγάπη στους γύρω σας σε παιδιά ενήλικες φίλους σας στην οικογένεια σας κ όταν θα έρθει το θαυματακι θα εισπράξει ολα τα καλα του κόσμου! Ας γίνουμε δοτικοί και ολα θα πάνε καλα! 

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Λοιπον κουκλιτσες μου ! Θα σας μαλώσω ! Ακούστε πως εχουν τα πραγματα ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Όσες εχουν σταθερό κυκλο βουρ για τεστακι δυο μερουλες μετα την αναμενόμενη και αυτές που δεν εχουν τεστ 16 μερες μετα την τελευταία επαφη ! Γιατί σε αυτήν την περίπτωση δεν ξέρει ποτε έγινε ωορηξια κ υπαρχει αμφιβολία! Το μυαλο πλάθει παλάτια! Χαλαρώστε κάθε μηνακι κάντε πιτσι πιτσι απολαύστε το και μετα αφήστε το .... σίγουρα φέρνει στενοχώρια το αρνητικό αλλα δεν το αλλάζουμε με το να ειμαςτε κατα φαντασίαν το αποτέλεσμα θα παραμείνει το ιδιο ! Πιστέψτε στον κύριο και θα το στειλει όταν εκείνος κρίνει! 

Αυτα απο εμπειρία ! Υγεια και ολα στην ώρα τους! Δώστε αγάπη στους γύρω σας σε παιδιά ενήλικες φίλους σας στην οικογένεια σας κ όταν θα έρθει το θαυματακι θα εισπράξει ολα τα καλα του κόσμου! Ας γίνουμε δυτικοί και ολα θα πάνε καλα! 

Τα φιλια μου

εγω περιοδο περιμένω,συμπτωματα εχω αλλα με ταλαιπωρει κ δεν ερχεται!βεβαια σκεφτομαι οτι καλυτερα που αργει μηπως κ προλαβει να δρασει η αγωγη που μας εδωσε ο ενδοκρινολογος κ πετυχουμε νωρις τπτ ευχαριστο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Λοιπον κουκλιτσες μου ! Θα σας μαλώσω ! Ακούστε πως εχουν τα πραγματα ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Όσες εχουν σταθερό κυκλο βουρ για τεστακι δυο μερουλες μετα την αναμενόμενη και αυτές που δεν εχουν τεστ 16 μερες μετα την τελευταία επαφη ! Γιατί σε αυτήν την περίπτωση δεν ξέρει ποτε έγινε ωορηξια κ υπαρχει αμφιβολία! Το μυαλο πλάθει παλάτια! Χαλαρώστε κάθε μηνακι κάντε πιτσι πιτσι απολαύστε το και μετα αφήστε το .... σίγουρα φέρνει στενοχώρια το αρνητικό αλλα δεν το αλλάζουμε με το να ειμαςτε κατα φαντασίαν το αποτέλεσμα θα παραμείνει το ιδιο ! Πιστέψτε στον κύριο και θα το στειλει όταν εκείνος κρίνει! 

Αυτα απο εμπειρία ! Υγεια και ολα στην ώρα τους! Δώστε αγάπη στους γύρω σας σε παιδιά ενήλικες φίλους σας στην οικογένεια σας κ όταν θα έρθει το θαυματακι θα εισπράξει ολα τα καλα του κόσμου! Ας γίνουμε δυτικοί και ολα θα πάνε καλα! 

Τα φιλια μου

Renata μου αυτον τον μηνα δ εκανα καμια προσπάθεια δ μέτρησα μερες δ μέτρησα θερμοκρασία κ ελεγα μπα αποκλείεται απλα τ καναμε συχνα κ ελεύθερα.. δ ξερω ποτε ειχα ωορηξια εγω απλα περιμενα την περιοδο μου την παρασκευη! Δ μ ειχε περασει καν απο τ μυαλο αυτον τον μηνα! Κ τρ ειμαι ατην τριτη μερα καθυστερήσεις! Δ ειχα δωσει σημασια στα συμπτωματα! Απλα επειδη ξερω τ συμπτωματα της περιόδου μ αυτον τον μηνα δ τ εχω.. εχω πολλα υγρα οπως ειπα κ ζαλάδες κ αλλα.. αγόρασα αλλο ενα τεστ ποτε μ συμβουλεύεις ν το κανω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Καλησπερα κοριτσι.... υπαρχει μια περιπτωση τ συμπτωματα σου να ειναι εγκυμοσυνης.... το στηθος σ πρηστηκε ποναει??

Ειναι ευαίσθητο και ποναει κυριως στις ρογες κοριτσι μ. Κ σκληριναν!! Το δευτερο τεστ ποτε ν το κανω;; η μαμα μ μιλησε μ την γιατρο μ στην ελλαδα κ ειπε οτι κ χοριακη κ τεστ πρεπει ν γινουν 10 μερες μτ την καθυστερήσει κ οχι νωριτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Λοιπον κουκλιτσες μου ! Θα σας μαλώσω ! Ακούστε πως εχουν τα πραγματα ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Όσες εχουν σταθερό κυκλο βουρ για τεστακι δυο μερουλες μετα την αναμενόμενη και αυτές που δεν εχουν τεστ 16 μερες μετα την τελευταία επαφη ! Γιατί σε αυτήν την περίπτωση δεν ξέρει ποτε έγινε ωορηξια κ υπαρχει αμφιβολία! Το μυαλο πλάθει παλάτια! Χαλαρώστε κάθε μηνακι κάντε πιτσι πιτσι απολαύστε το και μετα αφήστε το .... σίγουρα φέρνει στενοχώρια το αρνητικό αλλα δεν το αλλάζουμε με το να ειμαςτε κατα φαντασίαν το αποτέλεσμα θα παραμείνει το ιδιο ! Πιστέψτε στον κύριο και θα το στειλει όταν εκείνος κρίνει! 

Αυτα απο εμπειρία ! Υγεια και ολα στην ώρα τους! Δώστε αγάπη στους γύρω σας σε παιδιά ενήλικες φίλους σας στην οικογένεια σας κ όταν θα έρθει το θαυματακι θα εισπράξει ολα τα καλα του κόσμου! Ας γίνουμε δυτικοί και ολα θα πάνε καλα! 

Τα φιλια μου

Οντως το μυαλο πλαθει πολλα. Εδω κουνιουνται τα εντερα κ νομιζουμε κλωτσαει ακομα δεν δημιουργηθηκε! Χαχαχα ??? Χαλαρωστε κοριτσια κ ο Θεος θα μας τα στειλει τα παιδακια μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Ειναι ευαίσθητο και ποναει κυριως στις ρογες κοριτσι μ. Κ σκληριναν!! Το δευτερο τεστ ποτε ν το κανω;; η μαμα μ μιλησε μ την γιατρο μ στην ελλαδα κ ειπε οτι κ χοριακη κ τεστ πρεπει ν γινουν 10 μερες μτ την καθυστερήσει κ οχι νωριτερα! 

Αυτο ακριβως εχω κ εγω κ σιγουρα δεν τ ειχα πριν πονο στη θηλη ... δεν εχω συμπτωματα οπως ειπαν κ τ κοριτσια ειναι νψρις κ κριμα ν τ ψαχνουμε... ποτε εκανες τ πρωτο???? Πρεπει ν εισαι πολυ σιγουρη γι τ κυκλο σ για να τ κανεις την ημερα π περιμενεις ν αδειαθετησεις... εχω προτεινω χωριακη κ πιστευω τ περισσοτερα κοριτσια εδω.. νομιζω 5 με 6 μερες πιθανης καθυστετησης φτανουν για ν την κανεις... οσο για τ τεστ δεν ξερω αλλα με 10 μερες θα εδειχνε πιστευω σογουρα... αστα τα τεστ ν κανεις χωριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Αυτο ακριβως εχω κ εγω κ σιγουρα δεν τ ειχα πριν πονο στη θηλη ... δεν εχω συμπτωματα οπως ειπαν κ τ κοριτσια ειναι νψρις κ κριμα ν τ ψαχνουμε... ποτε εκανες τ πρωτο???? Πρεπει ν εισαι πολυ σιγουρη γι τ κυκλο σ για να τ κανεις την ημερα π περιμενεις ν αδειαθετησεις... εχω προτεινω χωριακη κ πιστευω τ περισσοτερα κοριτσια εδω.. νομιζω 5 με 6 μερες πιθανης καθυστετησης φτανουν για ν την κανεις... οσο για τ τεστ δεν ξερω αλλα με 10 μερες θα εδειχνε πιστευω σογουρα... αστα τα τεστ ν κανεις χωριακη

Περιμενα περιοδο την παρασκευη σημερα δευτερα τρεις μερες καθηστεριση εκανα τ τεστ πρωι πρωι!! Ο κυκλος μ ειναι σταθεροτατος καθε 30 μερες! Μενω γερμανια εδω κ 7 βδομαδες δ μιλαω κλ την γλωσσα κ λιγο δυσκολεύομαι στο να παω σε γιατρο! Ζω μ τα πεθερικα μ καθαροί Γερμανοί κ θελω ν το πω μονο οταν σιγουρευτώ δ θελω ν τους τρεχω χωρις ν ειμαι σιγουρη γτ αναγκαστηκα αυτοι μ πηγαίνουν παντου.. αγόρασα κ αλλο τεστ σμρ θ περιμενω αλλη μια βδομαδα κ αν δεν θ κανω κ το επομενο! Το αλλο επισης μ τις θηλές μ ειναι οτι βγάλανε πολλα άσπρα μικρα δ ξερω τι ειναι αυτα δ μπορω ν το εξηγησω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Νομίζω ότι πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας..... Έχω μια μέρα καθυστέρηση χωρίς καθόλου συμπτώματα (πράγμα σπανιότατο για εμένα). έκανα το τεστ και έδειξε αυτό. τι πιστεύετε?

IMG_6742.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Νομίζω ότι πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας..... Έχω μια μέρα καθυστέρηση χωρίς καθόλου συμπτώματα (πράγμα σπανιότατο για εμένα). έκανα το τεστ και έδειξε αυτό. τι πιστεύετε?

IMG_6742.JPG

Μαλλον εισαι έγκυος!! Τρεχα για χοριακη και ασε τα τεστ..! 

Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Νομίζω ότι πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας..... Έχω μια μέρα καθυστέρηση χωρίς καθόλου συμπτώματα (πράγμα σπανιότατο για εμένα). έκανα το τεστ και έδειξε αυτό.

Αν υποθέσουμε οτι το τεστ δεν ηταν ψευδως θετικο (που σπάνια συμβαινει αυτο), για να φανει στο τεστ σημαινει πως θα φανει κ στη χοριακη. Εξαλλου εφοσον μπηκες στη διαδικασια να κανεις τεστ απο τη πρωτη μερα καθυστέρησης, μη περιμενεις αλλο κ πηγαινε για χοριακη που ειναι 1000 αξιοπιστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Περιμενα περιοδο την παρασκευη σημερα δευτερα τρεις μερες καθηστεριση εκανα τ τεστ πρωι πρωι!! Ο κυκλος μ ειναι σταθεροτατος καθε 30 μερες! Μενω γερμανια εδω κ 7 βδομαδες δ μιλαω κλ την γλωσσα κ λιγο δυσκολεύομαι στο να παω σε γιατρο! Ζω μ τα πεθερικα μ καθαροί Γερμανοί κ θελω ν το πω μονο οταν σιγουρευτώ δ θελω ν τους τρεχω χωρις ν ειμαι σιγουρη γτ αναγκαστηκα αυτοι μ πηγαίνουν παντου.. αγόρασα κ αλλο τεστ σμρ θ περιμενω αλλη μια βδομαδα κ αν δεν θ κανω κ το επομενο! Το αλλο επισης μ τις θηλές μ ειναι οτι βγάλανε πολλα άσπρα μικρα δ ξερω τι ειναι αυτα δ μπορω ν το εξηγησω!! 

Μην αγχωνεσαι..... περιμενε ομως μερικες μερες ακομη για τ αλλο τεστ... μπορει ν σ καθυστερει ν ερθει κ λογω αγχους... οσο γι αυτο στο στηθος δεν ξερω να μας πουν τ κοριτσια που ειναι εγκυουλες ή εχουν παιδακια.... κανε ομως λιγο υπομονη... σ στελνω θετικη διαθεση γιατι εχω μπολικη σημερα.... εκανα χθες απογευμα χοριακη κ ειμαι στην δουλεια κ περιμενω τωρα ν παει 10 ν παρω τηλ ν μαθω...αρκετα περιμενα 7 ολοκληρες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Νομίζω ότι πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας..... Έχω μια μέρα καθυστέρηση χωρίς καθόλου συμπτώματα (πράγμα σπανιότατο για εμένα). έκανα το τεστ και έδειξε αυτό. τι πιστεύετε?

IMG_6742.JPG

Συμφωνω τρεχα για χοριακη να σιγουρευτεις! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μ να εισαι εγκυος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

. εκανα χθες απογευμα χοριακη κ ειμαι στην δουλεια κ περιμενω τωρα ν παει 10 ν παρω τηλ ν μαθω...αρκετα περιμενα 7 ολοκληρες μερες

Καλα αποτελέσματα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλα αποτελέσματα εύχομαι!

 

ε φαει η αγωνια ομως τωρα.... πηρα κ μ ειπαν ν ξαναπαρω σε 10 λεπτα..δεν περνα η ωραααααααα ζ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

 

ε φαει η αγωνια ομως τωρα.... πηρα κ μ ειπαν ν ξαναπαρω σε 10 λεπτα..δεν περνα η ωραααααααα ζ???????

Πφφφ... υπομονή! Καταλαβαινω πως είναι...θα χτυπαει η καρδιά σου δυνατα λες και θα σπασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...