Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορηξιας


Recommended Posts

κοριτσια μου καλησπερα! να σας ρωτησω λιγο,τι μαρκα τεστ ωορηξιας χρησιμοποιειτε? ξερετε καποια π να ειναι αρκετα αξιοπιστη και ποσο κοστιζουν πανω κατω? δεν εχω παρει ποτε και σκεφτομαι να αγορασω αυριο! ξερει να μ πει καποια τη διαδικασια? γινεται με πρωινα ουρα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera! Egw epairna tis hometest. Edw sto foroum ta vrika. Einai poly aksiopista. Egw epairna ta 20 k mazi me metaforika nomizw m evgainan peripou 18 eyrw. Ginetai synithws t mesimeri, einai poly eykolo,exei k odigies! To kalo einai oti iksera akrivws pote tha adiathetisw. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσια μου καλησπερα! να σας ρωτησω λιγο,τι μαρκα τεστ ωορηξιας χρησιμοποιειτε? ξερετε καποια π να ειναι αρκετα αξιοπιστη και ποσο κοστιζουν πανω κατω? δεν εχω παρει ποτε και σκεφτομαι να αγορασω αυριο! ξερει να μ πει καποια τη διαδικασια? γινεται με πρωινα ουρα?

 

Καλημερα miniatoura mou! λοιπον εγω επαιρνα της clearblue το ψηφιακό τεστ. Εμένα με βολεψε αρκετα γιατί ήταν ξεκάθαρο. Κυκλακι=οχι ωορρηξια, χαμογελαστη φατσούλα=ωορρηξια! Εχει μεσα 6 ή 7 στικακια και κοστίζει περιπου 50 ευρω.. ξερω ειναι ακριβα..εγω τα έκανα πρωινες ωρες αλλα παντα την ιδια ωρα καθε μερα! Ετσι τουλάχιστον ελεγαν οι οδηγιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μινιατουρα!

Παιρνω κι εγω της Hometest. Μου τα συνεστησαν κοπελες απο εδω, απο το φορουμ, και πραγματικα μου λυσανε τα χερια! Εκτος του οτι ξερεις ακριβως ποτε θα αδιαθετησεις και δεν τρεφεις ελπιδες με δηθεν καθυστερησεις, βρισκεις και την πιο γονιμη μερα, τη μερα της ωορρηξιας σου. Εμενα με εσωσαν, γιατι δεν εχω και πολυ σταθερο κυκλο κι ουτε καταλαβαινω παντα ποτε κανω ωορρηξια. Ειναι ο τριτος μηνας που τα χρησιμοποιω. Τα προτεινω ανεπιφυλακτα! Tα κανεις απο το μεσημερι ως το απογευμα αργα, χωρις να εχεις πιει νερο για 2 ωρες. Ο,τι παραπανω πληροφορια χρειαστεις, στειλε μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw polu gia tis apantiseis!!! eimai stis gonimes meres to katalabainw apo kati ponakia kai ugra kai lew na agorasw kai test auti to fora na kserw akrivws poia einai i kali mera! 

parepiptontws etsi enimerwtika xthes evlepa ena videaki kseno sto utube kai elege oti polles kopeles kanoun lathos kai pistevoun oti oi kali mera einai i woriksia kai 1-2meres meta.sto video ele i giatros oti oi kales meres einai oi 2 meres prin kai i mera tis owriksias gt thelei xrono giabta spermatozwaria na kolumpisoun ston stoxo....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τεστ σου δείχνει θετικό μία μέρα πριν την ωορρηξία. Δηλαδή με το που δεις θετικό, ή επόμενη μέρα είναι ή ωορρηξία. Κανείς τις προσπάθειες την πρώτη μέρα που θα δεις θετικο και τις δύο επόμενες. Πρέπει το σπέρμα να υπάρχει ήδη μέσα σου όταν θα γίνει η ωορρηξία για να αυξηθούν οι πιθανότητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσια μου καλησπερα! να σας ρωτησω λιγο,τι μαρκα τεστ ωορηξιας χρησιμοποιειτε? ξερετε καποια π να ειναι αρκετα αξιοπιστη και ποσο κοστιζουν πανω κατω? δεν εχω παρει ποτε και σκεφτομαι να αγορασω αυριο! ξερει να μ πει καποια τη διαδικασια? γινεται με πρωινα ουρα?

 

εγω χρησημοποιω της home test ,με εχουν βοηθησει πολυ στο να βρω την ακριβη ημερομηνια που θα αδιαθετησω.Οχι με πρωινα ουρα ομως,μεσημερακι-απογευμα το κανεις.Και ακομα καλυτερα αν κανεις ενα καθε μερα την ιδια ωρα και συγκρινεις τα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Το τεστ σου δείχνει θετικό μία μέρα πριν την ωορρηξία. Δηλαδή με το που δεις θετικό, ή επόμενη μέρα είναι ή ωορρηξία. Κανείς τις προσπάθειες την πρώτη μέρα που θα δεις θετικο και τις δύο επόμενες. Πρέπει το σπέρμα να υπάρχει ήδη μέσα σου όταν θα γίνει η ωορρηξία για να αυξηθούν οι πιθανότητες.

TELEIA!!! se euxaristw polu gt to  eixa aporia !!!! :) <3 <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2016 at 5:38 ΜΜ, ο/η miniatoura87 είπε:

TELEIA!!! se euxaristw polu gt to  eixa aporia !!!! :) <3 <3 <3 

Εγω χρησιμοποίησα τα predictor πρώτη φορά γιατι αυτα πουλούσε το φαρμακείο μου  και μου βρήκαν την ωορρηξία με ακρίβεια, επιβεβαιώθηκε και με υπέρηχο γιατρού και με το γεγονός πως έμεινα έγκυος.. (άσχετα που δεν πήγε καλα :( ) εγω ειχα διαβάσει πως το κάνεις την ημέρα που θα σου βγει το τεστ θετικό και την επόμενη... καλη επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...