Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τζανειο Η Ελενα???????


Mama 1

Recommended Posts

εγω προσωπικα γεννησα λογο του γιατρου μου στο τζανειο πριν περιπου 4 μηνες φυσιολογικα τελειως με περιποιηση πολυ και προσοχη!!!

με βοηθησανε,καθαρα ολα,φαγητο σουπερ(ενω ειμαι περιεργη σε αυτο) και γενικα για δημοσιο νοσοκομειο εγω προσωπικα εμεινα ευχαριστημενη.

αν θελησουμε δευτερο εκει θα ξανα παω!!!

προτιμω να δωσω κατι στο γιατρο και στα κοριτσια εκει παρα 3-5 χιλιαρικα στα ιδιωτικα.

εμενα δεν μου περισευουν κιολλας αλλα και να μου περισευαν αφου ειμαι ευχαριστημενη και με τον γιατρο μου γιατι να πληρωσω τα απιστευτα που ζητανε... θα τα δωσω καλυτερα στο δωματιο και στην προετοιμασια του παιδιου μου!!!

**ασε που ειναι και πολυ υπερ της φυσικης τελειως γεννας και εμενα αυτο με βοηθησε στο αποτελεσμα..

σου ειπα την δικια μ αποψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

εγω προσωπικα γεννησα λογο του γιατρου μου στο τζανειο πριν περιπου 4 μηνες φυσιολογικα τελειως με περιποιηση πολυ και προσοχη!!!

με βοηθησανε,καθαρα ολα,φαγητο σουπερ(ενω ειμαι περιεργη σε αυτο) και γενικα για δημοσιο νοσοκομειο εγω προσωπικα εμεινα ευχαριστημενη.

αν θελησουμε δευτερο εκει θα ξανα παω!!!

προτιμω να δωσω κατι στο γιατρο και στα κοριτσια εκει παρα 3-5 χιλιαρικα στα ιδιωτικα.

εμενα δεν μου περισευουν κιολλας αλλα και να μου περισευαν αφου ειμαι ευχαριστημενη και με τον γιατρο μου γιατι να πληρωσω τα απιστευτα που ζητανε... θα τα δωσω καλυτερα στο δωματιο και στην προετοιμασια του παιδιου μου!!!

**ασε που ειναι και πολυ υπερ της φυσικης τελειως γεννας και εμενα αυτο με βοηθησε στο αποτελεσμα..

σου ειπα την δικια μ αποψη

Καλησπέρα 

Ανεπιτρέπεται Ποιον γιατρό έχεις???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα :x

τον κατσετο εχω και ειναι στο ρεα αν δεν κανω λαθος και στο τζανειο αν σε ενδιαφερει μπορω να σ δωσω τηλ του να πεις οτι εισαι απο εμενα και να τα πειτε απο κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...