Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ασβέστιο και παρενέργειες


Recommended Posts

Γειά σε όλες ! ! Είμαι κοντά 14 εβδομάδων και ενώ όλα πήγαιναν καλά ξαφνικά με έπιασε πόνος . Πήρα τον γιατρό μου κ μου είπε να σταματήσω το ασβέστιο γιατί προκαλεί συσπασεις και να ξεκινήσω outrogestan των 200mg . . Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι , το έχει περάσει κάποια αυτό ; ευχαριστώ εκ των προτέρων ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xara! είπε:

Γειά σε όλες ! ! Είμαι κοντά 14 εβδομάδων και ενώ όλα πήγαιναν καλά ξαφνικά με έπιασε πόνος . Πήρα τον γιατρό μου κ μου είπε να σταματήσω το ασβέστιο γιατί προκαλεί συσπασεις και να ξεκινήσω outrogestan των 200mg . . Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι , το έχει περάσει κάποια αυτό ; ευχαριστώ εκ των προτέρων ! ❤

Καλησπέρα Χαρά! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό το μωράκι σου! Ποιος σου συνέστησε να πάρεις ασβέστιο, και μάλιστα από τόοσο νωρίς? Εγώ είμαι στην 34 εβδομάδα και δεν έχω πάρει και δεν θα πάρω κιόλας γιατί αν τρως γαλακτοκομικά τουλάχιστον 3 - 4 μερίδες ημερησίως δεν το χρειάζεσαι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα Χαρά! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό το μωράκι σου! Ποιος σου συνέστησε να πάρεις ασβέστιο, και μάλιστα από τόοσο νωρίς? Εγώ είμαι στην 34 εβδομάδα και δεν έχω πάρει και δεν θα πάρω κιόλας γιατί αν τρως γαλακτοκομικά τουλάχιστον 3 - 4 μερίδες ημερησίως δεν το χρειάζεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ! ! ! ! Κ Εσύ ότι καλύτερο εύχομαι ! ! Ο γυναικολογος μου μου το είπε . . Δεν ξέρω ειλικρινά φοβάμαι πολύ γιατί είναι το πρώτο μωρό μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2016 at 8:22 ΠΜ, ο/η Xara! είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ! ! ! ! Κ Εσύ ότι καλύτερο εύχομαι ! ! Ο γυναικολογος μου μου το είπε . . Δεν ξέρω ειλικρινά φοβάμαι πολύ γιατί είναι το πρώτο μωρό μου ! 

Να παρεις το outrogestan και να χαλαρωσεις και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2016 at 10:35 ΠΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Να παρεις το outrogestan και να χαλαρωσεις και ολα θα πανε καλα!!!!

ΣΕ ευχαριστώ πολύ ! ! ! ! ! Οτι καλύτερο εύχομαι ! ! ! ! ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...