Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως είμαι έγκυος μέρος 2


Mousou

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου συγνώμη αν σας κουράζω είμαι στις 14 μέρες καθυστέρησης ,σήμερα το πρωί στις 7 έκανα το τεστ όπου βγήκε άκυρο ( δεν έδειχνε καμία Γράμμου κα)το κοιτούσα για μιςη Ώρα και τίποτα όπου με πήρε ο ύπνος , ξυπνάω τωρα και λέω δεν το ξανα κοιτάω ; είχε μια κανονική γραμμή και μια πιο απαλή , λέτε ; μπορώ να κανω κι άλλο μέσα στην ημέρα ; ή να περιμένω το πρωί ; παρεπιπτόντως στο στήθος δεν καταλαβαίνω τίποτα , μόνο χαμηλά την κοιλιά που και που πονάκια περιόδου .(να ενημερώσω οτι 27/9 ήταν τελευταία επαφή και 5/10 το τεστ είχε βγει αρνητικό , περίοδο περίμενα στις 10/10, και είμαι τρομερά αγχοδης το έχω γιατι όλα αξίζουν ρόλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μουσου. Αν υπηρχε δευτερη γραμμη, εστω και αχνη, το τεστ που εκανες ειναι θετικο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το πρωτο τεστ δεν εδειξε καμια γραμμη, γιατι κατι εκανες λαθος και βγηκε ακυρο. Το δευτερο ομως, αφου σου εβγαλε γραμμη ελεγχου, ειναι σωστοτατο και θετικοτατο!!!!!!!!!!!!! Εγω στη θεση σου θα πηγαινα Δευτερα για χοριακη! Με το καλο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μουσου. Πιστευω οτι ειναι θετικό. Συγχαρητηρια.Οταν δειχνει γραμμη ειναι θετικο.

Καλυτερα ομως να κανεις αυριο μια χοριακη για σιγουρια . Μην αρκεισαι στο τεστ ουρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα τεστ εκανε η κοπελα λεει οχι δυο. Απλα οταν ξυπνησε ειχαν εμφανιστει οι γραμμουλες εγω στην θεση σου θα ξαναεκανα αλλο ενα σημερα.. Και αυριο το πρωι χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mousou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου συγνώμη αν σας κουράζω είμαι στις 14 μέρες καθυστέρησης ,σήμερα το πρωί στις 7 έκανα το τεστ όπου βγήκε άκυρο ( δεν έδειχνε καμία Γράμμου κα)το κοιτούσα για μιςη Ώρα και τίποτα όπου με πήρε ο ύπνος , ξυπνάω τωρα και λέω δεν το ξανα κοιτάω ; είχε μια κανονική γραμμή και μια πιο απαλή , λέτε ; μπορώ να κανω κι άλλο μέσα στην ημέρα ; ή να περιμένω το πρωί ; παρεπιπτόντως στο στήθος δεν καταλαβαίνω τίποτα , μόνο χαμηλά την κοιλιά που και που πονάκια περιόδου .(να ενημερώσω οτι 27/9 ήταν τελευταία επαφή και 5/10 το τεστ είχε βγει αρνητικό , περίοδο περίμενα στις 10/10, και είμαι τρομερά αγχοδης το έχω γιατι όλα αξίζουν ρόλο)

 καλησπερα,δεν θελω σε καμια περιπτωση να σε στεναχωρησω απλα το καλοκαιρι μ συνεβη ακριβως το ιδιο και τελικα δεν ημουν.το τεστ πρπει να το διαβαζουμε για τα επομενα 5 λεπτα μετα το περας αυτων δεν πρεπει να το αναλυουμε γτ παραποιουνται τα αποτελεσματα.κανε ενα 2 για να εισαι σιγουρη η καλυτετα χωριακη και σου ευχομαι πολυ συντομα να γινει αυτο π επιθυμεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...