Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eχω ενα μικρο πολυποδα


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια. εχθες ανακαλυψα οτι εχω ενα πολυποδα στη μητρα περιπου 5χιλιοστα. γνωριζει καποια να μου πει τι πρεπει να κανω. ο γιατρος μου ειπε οτι ακομα δεν μπορουμε να κανουμε κατι και οτι πρεπει να με δει παλι σε 3 μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινα.

Ειχα παει κι εγω σε έναν μεγαλογιατρο και μου ειχε βρει πολυποδα μητρας. Τελικα δεν ειχα τιποτα!!!!!!!! Γνωμη μου? Ψαξτο παραπανω! Παρε και μια δευτερη γνωμη! Είναι πολλοι αυτοι εκει εξω που μας βλεπουν απλως σαν ευρω! Εκτος κι αν εχεις τυφλη εμπιστοσυνη στο γιατρο αυτόν...

Ο,τι και να κανεις, σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katerina1986 είπε:

καλημερα κοριτσια. εχθες ανακαλυψα οτι εχω ενα πολυποδα στη μητρα περιπου 5χιλιοστα. γνωριζει καποια να μου πει τι πρεπει να κανω. ο γιατρος μου ειπε οτι ακομα δεν μπορουμε να κανουμε κατι και οτι πρεπει να με δει παλι σε 3 μηνες.

Κατερίνα είναι μικρός αρκετά και όντως πρέπει να το ξαναδεί. .. όμως σε κάθε περίπτωση πρέπει να αφαιρεθεί με από ξεση.. ανάλογα και με το είδος του, είναι μισχωτος;

Επεξεργάστηκε από Βικυ88
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ88 δεν μου ειπε ή τουλαχιστον δεν το ακουσα γιατι αγχωθηκα και μαλλον δεν ηθελε να να με αγχωσει περισσοτερο. τι ειναι το μισχωτος?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η katerina1986 είπε:

Βικυ88 δεν μου ειπε ή τουλαχιστον δεν το ακουσα γιατι αγχωθηκα και μαλλον δεν ηθελε να να με αγχωσει περισσοτερο. τι ειναι το μισχωτος?

 

μισχωτος είναι όταν κρέμεται από κάπου (σαν να κρέμεται από μια κλωστουλα ) αλλά μην αγχώνεσαι,  συνήθως αυτά τα παρακολουθουν. Όσο ξέρω όμως σε περίπτωση που θέλεις να τεκνοποιησεις μαλλον θα το αφαιρέσεις!  είναι μια απλή διαδικασία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...