Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεγχυση No2


Recommended Posts

Αυριο ειναι η δευτερη μεγαλη μερα!! Απο αυριο θα μετραω 15 μερες για το μεγαλο ονειρο για το πολυποθητο μεγαλο + και την μεγαλη χοριακη και την χαρα που θα φερει το μικρο μας ανθρωπακι σε μενα και στον αντρα μου!!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Αυριο ειναι η δευτερη μεγαλη μερα!! Απο αυριο θα μετραω 15 μερες για το μεγαλο ονειρο για το πολυποθητο μεγαλο + και την μεγαλη χοριακη και την χαρα που θα φερει το μικρο μας ανθρωπακι σε μενα και στον αντρα μου!!!! ????????????

Καλή επιτυχία με μία τεράστια χοριακή........!!!!!!!!!!!:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοπελα... Σου ευχομαι να κανεις το ονειρο σου πραγματικοτητα....... Καλη επιτυχια ολα καλα θα πανε..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ετοιμαζομαι σιγα σιγα!! Ξυπνησα αγρια χαραματα χαχαχαχα ευχομαι να πετυχω τον στοχο μου! Και να φτασω κοντα στο ονειρο να γινει επιτελους το ονειρο μου πραγματικοτητα!! Ευχομαι το ιδιο σε ολες μας!!! Σας φιλω γλυκα gelie rago maria 1405 !!!?????? Ποπη οτι καλυτερο ευχομαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε, με το καλο! Περιμενουμε εντυπωσεις-και τα χαρμοσυνα εννοειται!!!!!!!!! Καλη επιτυχια να εχετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Αυριο ειναι η δευτερη μεγαλη μερα!! Απο αυριο θα μετραω 15 μερες για το μεγαλο ονειρο για το πολυποθητο μεγαλο + και την μεγαλη χοριακη και την χαρα που θα φερει το μικρο μας ανθρωπακι σε μενα και στον αντρα μου!!!! ????????????

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου ενα πολυ πολυ τεράστιο +++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ηρθα σπιτι πολυ κουρασμενη κομματια απο το πρωι περιμενα... Ειχα 4 ωαριακια τα οποια εσπασαν ολα μεσα στο σαββατοκυριακο δηλ εκανα ωορρηξια εχω πολυ μεγαλες πιθανοτητες εκανα παρασκευη και σημερα σπερματεγχυση δεν μπορει ενα απο τα 4 ωαριακια μου θα εμφυτευτει δεν μπορει το νοιωθω πως ερχεται το καλο το αισθανομαι!!! Σε 15 μερες θα ξερω θα σας ειδοποιησω μολις εχω νεα... Ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα για αυτον τον μηνα ευχομαι να ειναι ο τυχερος για ολες μας.... Σας φιλω γλυκα και μην στεναχωριεστε και μην χαλιεστε για τιποτα.... Παρτε μια ανασα και πρωχωρηστε μπροστα!!! Ψηλα το κεφαλι ολες θα τα καταφερουμε... Ο θεος ειναι μεγαλος ! Για ολους εχει αργα ή γρηγορα... Πιστεψτε στον εαυτο σας και ολα θα ερθουν στηβ ωρα τους τα καλυτερα σε ολες μας!!!! ???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...