Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να απογοητευτώ ή να ελπίζω?


Recommended Posts

Κορίτσια Καλημέρα!!έχει μια βδομάδα ακριβώς που έκανα την εμβρυομεταφορα κ σήμερα το πρωί είδα λίγα καφέ υγρά...είμαι στην 27 μέρα του κύκλου, τη Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη...Έχω όμως ήδη απογοητευτεί..

Εσάς ποια είναι η γνώμη σας? ?έρχεται περίοδος ή μωρό? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κορίτσια Καλημέρα!!έχει μια βδομάδα ακριβώς που έκανα την εμβρυομεταφορα κ σήμερα το πρωί είδα λίγα καφέ υγρά...είμαι στην 27 μέρα του κύκλου, τη Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη...Έχω όμως ήδη απογοητευτεί..

Εσάς ποια είναι η γνώμη σας? ?έρχεται περίοδος ή μωρό? ?

Καλημέρα  Ζωγιαμπελ...Μην αγχώνεσαι και μην απελπίζεσαι...Τα καφέ υγρά μπορεί να είναι από την εμφύτευση..Μίλα με τον γιατρό σου και κάνε υπομονή...Εύχομαι πραγματικά να είναι αυτό που λέω και τη Δευτέρα να έχεις μία τεράστια χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα.. Είναι νωρίς για να βγάλεις συμπεράσματα ακόμη... Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τεραστια οριακη τη Δευτέρα... !!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμφύτευση μετά από μια βδομάδα με βλαστοκυστες??λίγο παράξενο μου φαίνεται..η κοιλιά μου είναι πρησμένη όπως την πέτρα και με πονάει...και 2 μέρες μετά την μεταφορά άρχισαν και οι πόνοι περιόδου τους οποίους έχω κάθε μέρα...

Μακάρι να είναι όπως τα λέτε βρε κορίτσια αλλά εμένα με έχει πάρει ήδη από κάτω...τι να πω? ?θα δω πως θα εξελιχθεί η κατάσταση και αν χρειαστεί θα του τηλεφωνήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Εμφύτευση μετά από μια βδομάδα με βλαστοκυστες??λίγο παράξενο μου φαίνεται..η κοιλιά μου είναι πρησμένη όπως την πέτρα και με πονάει...και 2 μέρες μετά την μεταφορά άρχισαν και οι πόνοι περιόδου τους οποίους έχω κάθε μέρα...

Μακάρι να είναι όπως τα λέτε βρε κορίτσια αλλά εμένα με έχει πάρει ήδη από κάτω...τι να πω? ?θα δω πως θα εξελιχθεί η κατάσταση και αν χρειαστεί θα του τηλεφωνήσω..

Όχι αν χρειαστεί...πρέπει να τον πάρεις τηλέφωνο γιατί μπορει να σου αυξήσει τα φάρμακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κορίτσια Καλημέρα!!έχει μια βδομάδα ακριβώς που έκανα την εμβρυομεταφορα κ σήμερα το πρωί είδα λίγα καφέ υγρά...είμαι στην 27 μέρα του κύκλου, τη Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη...Έχω όμως ήδη απογοητευτεί..

Εσάς ποια είναι η γνώμη σας? ?έρχεται περίοδος ή μωρό? ?

Φιλεναδα με τετοια υγρα πηγα για χοριακη κι ηταν θετικη.Μην βγαζεις συμπερασματα κ μην απογοητευεσαι.

Τον γιατρο παρτον τωρα τηλ γιατι πιθανοτατα θα σου αυξησει την προγεστερονη.

Καλη επιτυχια σου ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι καλή μου να είναι έτσι!!!βάζω ήδη 2 υποθέτα και ένεση..

Ανυπομονώ για το αποτέλεσμα και φοβάμαι να πηγαίνω τουαλέτα μήπως και δω αίμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες Γειά σας...είμαι άτυχη μέσα στην τύχη μου...θετικό τεστ εγκυμοσύνης αλλά με μέτρια υπερδιεγερση και νοσηλεια στο νοσοκομείο μέχρι νεωτέρας...έχει καμιά κάποια σχετική εμπειρία? ???ανησυχώ...θα αντέξει η εγκυμοσύνη? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κοπέλες Γειά σας...είμαι άτυχη μέσα στην τύχη μου...θετικό τεστ εγκυμοσύνης αλλά με μέτρια υπερδιεγερση και νοσηλεια στο νοσοκομείο μέχρι νεωτέρας...έχει καμιά κάποια σχετική εμπειρία? ???ανησυχώ...θα αντέξει η εγκυμοσύνη? ???

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοριτσι συγχαρητηρια και περαστικα. Πολλες κοπελες εχουν νοσηλευτει με υπερδιεγερση κ εγκυμοσυνη κι ολα πηγαν καλα. Ο γιατρος σου τι λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κοπέλες Γειά σας...είμαι άτυχη μέσα στην τύχη μου...θετικό τεστ εγκυμοσύνης αλλά με μέτρια υπερδιεγερση και νοσηλεια στο νοσοκομείο μέχρι νεωτέρας...έχει καμιά κάποια σχετική εμπειρία? ???ανησυχώ...θα αντέξει η εγκυμοσύνη? ???

καλησπερα 
δεν εχω παρομοια εμπειρια 

αλλα ξερω οτι σε οποιαδηποτε μορφη συληψης θελει ηρεμια και οχι αγχος κ στεναχωρια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γιατροί λένε συνηθισμένο φαινόμενο σε εξωσωματική με πολυκυστικες...περνάει απλά θέλει περισσότερο χρόνο όταν υπάρχει εγκυμοσύνη..σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την στήριξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου μακαρι να πανε ολα καλα! Την επομενη φορα που θα μπεις σε νοσοκομείο,  να βγεις με το μωρακι σου κ τον αντρουλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Μαρία 1405 απλά κάθε γιατρός λέει τα δικά του και απογοητευομαι..δυστυχώς ακόμα πρηζομαι..πόσο θα κρατήσει δεν ξέρω, απλά ανησυχώ...εύχομαι σε όλες τις κοπέλες τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Ευχαριστώ πολύ Μαρία 1405 απλά κάθε γιατρός λέει τα δικά του και απογοητευομαι..δυστυχώς ακόμα πρηζομαι..πόσο θα κρατήσει δεν ξέρω, απλά ανησυχώ...εύχομαι σε όλες τις κοπέλες τα καλύτερα!!!!!

Υπομονη βρε κουκλα μου! Μη χανεις το κουραγιο σου!! Σε σκεφτομαι συνεχεια!! Κρατα γερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...