Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΣΕ ΕΛΕΝΑ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Ειμαι καινουργια στο φορουμ! Ψαχνω για γυναικολογο στο Ελενα ή στο Αλεξανδρα, μιας και τα οικονομικα δεν μας επιτρεπουν για να παμε σε ιδιωτικο! Δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα θελω να βρω εναν γιατρο να τον γνωρισω, να κανω ενα τεστ παπ γιατι σε λιγους μηνες σκεφτομαστε με τον αντρα μου να βαλουμε μπροστα για να γινουμε γονεις! Θελω να μου συστησετε γιατρους και να μου πειτε και τις εμπειριες σας απο το δημοσιο νοσοκομειο, γιατι εχω ακουσει και καλα αλλα και κακα σχολια! Στο Ελενα μου ειπαν για τον Λασκαρη και τον Γιαλελη. Θελω εναν γιατρο που να μπορει να ακουσει ολες τις αποριες μου και να ειναι συζητησιμος, να ειναι υπερ του φυσιολογικου και να μην με κοιταει σαν πορτοφολι (κατι που νομιζω θελουμε ολες)! Περιμενω τις απαντησεις σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikast είπε:

Γεια σας κοριτσια! Ειμαι καινουργια στο φορουμ! Ψαχνω για γυναικολογο στο Ελενα ή στο Αλεξανδρα, μιας και τα οικονομικα δεν μας επιτρεπουν για να παμε σε ιδιωτικο! Δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα θελω να βρω εναν γιατρο να τον γνωρισω, να κανω ενα τεστ παπ γιατι σε λιγους μηνες σκεφτομαστε με τον αντρα μου να βαλουμε μπροστα για να γινουμε γονεις! Θελω να μου συστησετε γιατρους και να μου πειτε και τις εμπειριες σας απο το δημοσιο νοσοκομειο, γιατι εχω ακουσει και καλα αλλα και κακα σχολια! Στο Ελενα μου ειπαν για τον Λασκαρη και τον Γιαλελη. Θελω εναν γιατρο που να μπορει να ακουσει ολες τις αποριες μου και να ειναι συζητησιμος, να ειναι υπερ του φυσιολογικου και να μην με κοιταει σαν πορτοφολι (κατι που νομιζω θελουμε ολες)! Περιμενω τις απαντησεις σας!!! 

Γεια σου κοπέλα μου και καλώς ήρθες στο φόρουμ.... Κοίτα κ εγώ για δημόσιο έψαχνα να γεννησω... Είχα πάει στο ελενα αλλά δεν έμεινα ευχαριστημενη από τον γιατρό... Μόνο που δεν με εβριζε στο τηλέφωνο όταν τον πήρα να τον ρωτήσω για τις εξετάσεις μου που ήμουν έγκυος.... Εγώ γεννησα σε δημόσιο νοσοκομείο ? στο Αγία ολγα... Έχω έναν υπέροχο γιατρό που ότι ήθελα και ότι ώρα ⌚ ήθελα τον έπαιρνα τηλέφωνο ? και πάντα μου μιλούσε τόσο ήρεμα τόσο ήσυχα... Μέχρι κ τρεις μήνες τώρα που έχω γεννήσει τον παίρνω τηλέφωνο για να δω τι κάνει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινα πολύ ευχαριστημενη και από το νοσοκομείο ? και από το δωμάτιο που είναι δίκλινο και από τον τοκετο...εγώ έκανα καισαρική λόγω προβλήματος της μέσης μου και δεν ήθελε να μου δημιουργήσει χειρότερο πρόβλημα... Διαφορετικά είναι υπέρ του φυσιολογικου τοκετού μέχρι τελευταία στιγμή και υπέρ του θηλασμού... Μέχρι που μου έδειξε το πως να θηλασω σωστά το μωρό... Και οι μαιες βέβαια με βοήθησαν αλλά είχα πιο πολύ οικειοτητα μαζί του ώστε να του πω τα αγχη μου και τις απορίες μου...άσε που περνούσε από τρεις μέχρι πέντε φορές την ημέρα να δει πως είμαστε κ εγώ και η διπλανή κοπέλα που είχε γεννήσει φυσιολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου!!! Να σου ζησει το μωρακι σου!!! Στο Αγια Ολγα δουλευε παλια ο αντρας μου και δεν μου εχει πει και τα καλυτερα! Βεβαια σιγουρα ολα τα καθοριζει και ο γιατρος που σε παρακολουθει! Ειναι σημαντικο αυτο που μου λες οτι περναγε και συνεχεια να σε δει! αν μπορεις πες μου το ονομα του για να το εχω στα υποψη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:
στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elenikast είπε:

Σ ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου!!! Να σου ζησει το μωρακι σου!!! Στο Αγια Ολγα δουλευε παλια ο αντρας μου και δεν μου εχει πει και τα καλυτερα! Βεβαια σιγουρα ολα τα καθοριζει και ο γιατρος που σε παρακολουθει! Ειναι σημαντικο αυτο που μου λες οτι περναγε και συνεχεια να σε δει! αν μπορεις πες μου το ονομα του για να το εχω στα υποψη μομου

Κόλλησε το κινητό μου...ως συνήθως.... Εμείς μείναμε πολύ ευχαριστημενοι και από το γιατρό και σαν νοσοκομείο ?... Σίγουρα μεγάλο ρόλο παίζει ο γιατρός που σε παρακολουθει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On Monday, October 03, 2016 at 2:45 ΜΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

εμεινα πολύ ευχαριστημενη και από το νοσοκομείο ? και από το δωμάτιο που είναι δίκλινο και από τον τοκετο...εγώ έκανα καισαρική λόγω προβλήματος της μέσης μου και δεν ήθελε να μου δημιουργήσει χειρότερο πρόβλημα... Διαφορετικά είναι υπέρ του φυσιολογικου τοκετού μέχρι τελευταία στιγμή και υπέρ του θηλασμού... Μέχρι που μου έδειξε το πως να θηλασω σωστά το μωρό... Και οι μαιες βέβαια με βοήθησαν αλλά είχα πιο πολύ οικειοτητα μαζί του ώστε να του πω τα αγχη μου και τις απορίες μου...άσε που περνούσε από τρεις μέχρι πέντε φορές την ημέρα να δει πως είμαστε κ εγώ και η διπλανή κοπέλα που είχε γεννήσει φυσιολογικά 

Τόνια. Καλημέρα μπορείς να μου στείλεις μήνυμα με τό όνομα του γιατρού?????? Ευχαριστώ χ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑς Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ 3ο ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ;;; ΓΙΑΤΡΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...