Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Δρακουλινακι!το ίδιο ακριβώς πέρασα και εγώ για 2 ημέρες, και μετά σταμάτησε.. Πιστεύω πως εάν συνεχιστεί θα πρέπει απλά να μιλήσεις με έναν γαστρεντερολόγο για να σε συμβούλεψει πως να το αντιμετωπίσεις!!❤

Ευχαριστώ πολύ Βίκυ μου να σαι καλά πφφφφ κάθε μέρα συμβαίνει και κάτι διαφορετικό σήμερα ξύπνησα με πονοκέφαλο πολύ δυνατό και λάμψης που τρεμοπαίζουν στα μάτια μου θολά πολύ τι είναι πάλι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Δρακουλινακι!το ίδιο ακριβώς πέρασα και εγώ για 2 ημέρες, και μετά σταμάτησε.. Πιστεύω πως εάν συνεχιστεί θα πρέπει απλά να μιλήσεις με έναν γαστρεντερολόγο για να σε συμβούλεψει πως να το αντιμετωπίσεις!!❤

Ευχαριστώ πολύ Βίκυ μου να σαι καλά πφφφφ κάθε μέρα συμβαίνει και κάτι διαφορετικό σήμερα ξύπνησα με πονοκέφαλο πολύ δυνατό και λάμψης που τρεμοπαίζουν στα μάτια μου θολά πολύ τι είναι πάλι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλοι καλά εσείς κ τα μωράκια σας. Βίκυ πήρες τα αποτελέσματα;

Ναι Μαράκι μου τα πήρα είναι αρκετά καλά για την ηλικια μου!Ίσως να κάνω αργότερα και ένα μη επεμβατικό έλεγχο για σιγουρια!!!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ❤ ! Εσύ ποτε θα κανείς είπαμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ Βίκυ μου να σαι καλά πφφφφ κάθε μέρα συμβαίνει και κάτι διαφορετικό σήμερα ξύπνησα με πονοκέφαλο πολύ δυνατό και λάμψης που τρεμοπαίζουν στα μάτια μου θολά πολύ τι είναι πάλι αυτο

μέτρησε την πίεση σου οπωσδήποτε τώρα ηρέμησε και ξάπλωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

Ναι Μαράκι μου τα πήρα είναι αρκετά καλά για την ηλικια μου!Ίσως να κάνω αργότερα και ένα μη επεμβατικό έλεγχο για σιγουρια!!!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ❤ ! Εσύ ποτε θα κανείς είπαμε;

Τη Δευτέρα εγώ είμαι η επόμενη μετά από εσένα. έχω κ εγώ αγχος κορίτσια κ ας λέμε μεταξύ μας να μην έχουμε φοράμε κ το σάκχαρο μην έχει επηρεάσει το έμβρυο. θα δείξει οι μέρες πλησιάζουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσι μου ευχαριστώ πάρα πολύ θα πάω τώρα να την μετρήσω ο γιατρός μου απλά μου είπε να πάρω ντεπον γαμωτο ειναι λίγο αδιάφορος γενικά αλλά εδώ που μένω δεν έχω πολλές επιλογές γιατρού και γιαυτό ρωτάω συνέχεια τα πάντα φοβήθηκα πολυ ευτυχώς αυτό το τρέμουλο στα μάτια έφυγε απλά έμεινε ο πολύ δυνατός πονοκέφαλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Τη Δευτέρα εγώ είμαι η επόμενη μετά από εσένα. έχω κ εγώ αγχος κορίτσια κ ας λέμε μεταξύ μας να μην έχουμε φοράμε κ το σάκχαρο μην έχει επηρεάσει το έμβρυο. θα δείξει οι μέρες πλησιάζουν.

Μαρια έχω την εντύπωση ότι το σάκχαρο δεν μπορεί να επηρεάσει το έμβρυο από τώρα είναι πολύ νωρίς. Στο λέω με μια μικρή επιφύλαξη ρωτα και τον γιατρουλη σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Θανάση )δεν είχα βάλει υποθετο καθόλου αλλά από χθες δεν έχω πάει πάλι καθόλου 

Το είπες στο γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Σε λίγο θα πάω να του πάω και της εξετάσεις και θα του πω και αυτό . ......

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. δρακουλινάκι τι έγινε με τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. δρακουλινάκι τι έγινε με τον γιατρό

καλημέρα κορίτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

καλημέρα κορίτσια!!!!!!

Καλημέρα κοριτσία ο γιατρός μου είπε ότι θα έχω τέτοια τώρα που μπήκα στην 11 εβδομάδα γιατί αρχίζει το μωρό και μου τραβάει πολύ ενέργεια αίτηση να περνώ κανένα ντεπον  αν βλέπω πως δεν την παλεύω με το πονοκέφαλο κορίτσια σήμερα ξύπνησα 6 ώρα το πρωί με πονο στο στομάχι και ήταν από πείνα καταληξα να τρώω 6.30 ώρα κρουασάν χαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία ο γιατρός μου είπε ότι θα έχω τέτοια τώρα που μπήκα στην 11 εβδομάδα γιατί αρχίζει το μωρό και μου τραβάει πολύ ενέργεια αίτηση να περνώ κανένα ντεπον  αν βλέπω πως δεν την παλεύω με το πονοκέφαλο κορίτσια σήμερα ξύπνησα 6 ώρα το πρωί με πονο στο στομάχι και ήταν από πείνα καταληξα να τρώω 6.30 ώρα κρουασάν χαχαχχαχαχ

Είπε να περνώ ήθελα να γραψω )σήμερα θα κλείσω ραντεβού ία αυχενική διαφάνεια προς το τέλος του μήνα λογικά μωρέ εχθές ένιωσα το μικρούλι σαν να φτερουγισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου πέφτει συνέχεια η πίεση χτες το απόγευμα είχα 7 με 5. σήμερα το πρωί ξύπνησα μια χαρά κ είπα να βγάλω τον μικρό μια βόλτα στις κουνιες κ λυποθυμησα κορίτσια ευτυχώς ήταν ένας γνωστός μας εκεί κ το κατάλαβα ότι θα πέσω κ πήγα κ τον έπιασα κ του λέω το παιδί λυποθυμαω ευτυχώς που ήταν γνωστός με φέρανε κ στο σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Εμένα μου πέφτει συνέχεια η πίεση χτες το απόγευμα είχα 7 με 5. σήμερα το πρωί ξύπνησα μια χαρά κ είπα να βγάλω τον μικρό μια βόλτα στις κουνιες κ λυποθυμησα κορίτσια ευτυχώς ήταν ένας γνωστός μας εκεί κ το κατάλαβα ότι θα πέσω κ πήγα κ τον έπιασα κ του λέω το παιδί λυποθυμαω ευτυχώς που ήταν γνωστός με φέρανε κ στο σπίτι 

Γιατί έτσι τώρα ο επαθες ?πόσο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις τελευταίες μέρες έχω χαμηλά πίεση. γενικά δεν είχα κ ποτέ υψηλή αλλά τώρα πέφτει πολύ. είμαι στη 12 εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/11/2016 at 3:01 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Τις τελευταίες μέρες έχω χαμηλά πίεση. γενικά δεν είχα κ ποτέ υψηλή αλλά τώρα πέφτει πολύ. είμαι στη 12 εβδομάδα 

Θανάση πως εισαι Καλησπέρα σε όλες κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλησπέρα. νιώθω αδυναμη. εσύ πως είσαι;

Ο γιατρός ίσως σου είπε ? εγώ άρχισα χάπια για το θυρεοειδή μου γιατί αυξήθηκαν οι τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν του το είπα. Τί να μου πει φάε κανένα αλμυρό θα μου πει. όλες αυτές οι αλλαγές λόγω εγκυμοσύνης θα το ελέγχεις πιο συχνά τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:
στις πριν 9 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Δεν του το είπα. Τί να μου πει φάε κανένα αλμυρό θα μου πει. όλες αυτές οι αλλαγές λόγω εγκυμοσύνης θα το ελέγχεις πιο συχνά τωρα

Νομίζω θα είναι καλό να το πεις επειδή λυποθημησες κιολλας

Έχω στεναχωριθει γιατί είχα καιρό να έχω θέμά με το θυρεοειδή μου είχα περάσει

Πολλά και τώρα να το παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

 

Μην στενεχωρισαι αφού σου άλλαξε χάπι  θα ρυθμιστεί πάλι αφού τρελαίνεται όλος ο οργανισμος με την εγκυμοσύνη ο γυναικολογος η ο ενδοκρινολογος σε είδε;υπομονή να περάσει ο καιρός να πάνε όλα καλά κ το Μάη να μιλάμε για γέννες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...