Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις On 23/10/2016 at 11:53 ΠΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα ?. Αλίκη που θα γεννήσεις εσύ;

Καλημέρα! Ο γιατρός συνεργάζεται με το Ρεα... δε μου πολυαρεσει το Ρεα όμως αν και κοντά στο σπιτι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια όμορφα! !!! ? πως πάτε με την εγκυμοσυνη σας;; ? αυχενικη έχετε κάνει;  σας φιλώ όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγώ έτσι κ ετσι εσείς ελπίζω να είστε καλά τίποτα ομίλων ακόμα δεν έχει κάνει καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου εμένα μου είπε τέλος του Νοέμβρη να κάνω αυχενική εχθές έκάνα της πρώτες εξετάσεις γίά όλα ουρά αίμα κολπικά υγρά την άλλη εβδομάδα θα έχω απαντήσεις έκανε και ο αντρας μου μερικές δεν ξέρω γιατί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου εμένα μου είπε τέλος του Νοέμβρη να κάνω αυχενική εχθές έκάνα της πρώτες εξετάσεις γίά όλα ουρά αίμα κολπικά υγρά την άλλη εβδομάδα θα έχω απαντήσεις έκανε και ο αντρας μου μερικές δεν ξέρω γιατί 

Καλά αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου εμένα μου είπε τέλος του Νοέμβρη να κάνω αυχενική εχθές έκάνα της πρώτες εξετάσεις γίά όλα ουρά αίμα κολπικά υγρά την άλλη εβδομάδα θα έχω απαντήσεις έκανε και ο αντρας μου μερικές δεν ξέρω γιατί 

Καλα αποτελέσματα! ο μπαμπάς κανει για ασθένειες γονιδιακές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι πατάμε όλες κορίτσια; Εγώ έχω πονακια μέση κ κοιλιά;το νιώθει καμία άλλη κοπέλα; Αύριοπαινω στην 11 εβδομάδα εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου εμένα μου είπε τέλος του Νοέμβρη να κάνω αυχενική εχθές έκάνα της πρώτες εξετάσεις γίά όλα ουρά αίμα κολπικά υγρά την άλλη εβδομάδα θα έχω απαντήσεις έκανε και ο αντρας μου μερικές δεν ξέρω γιατί 

Δράκουλακι μήπως έχεις στίγμα γιαυτό έκανε και ο σύζυγός σου εξετασεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Γεια  σας κορίτσια!!?και εγώ δεν νιώθω πολύ καλά αυτές τις μέρες?...23/11 θα πάω για αυχενική...

τι νιώθεις Χριστινάκι μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Τι πατάμε όλες κορίτσια; Εγώ έχω πονακια μέση κ κοιλιά;το νιώθει καμία άλλη κοπέλα; Αύριοπαινω στην 11 εβδομάδα εσείς;

Μαρακι μου εγώ μπήκα σήμερα στις 11 εβδομάδες.  Έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 16_05_2017. .. εμένα βρε κορίτσια μου έχουν κοπεί όλα τα συμπτώματα δεν έχω τίποτα. ... είδα σήμερα το μωρακι μου είναι μια χαρά κουνάει χεράκια και ποδαράκια. ... Δευτέρα κάνω την αυχενική, έχω παρά πολύ αγχος με αυτά που ακούω. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

Μαρακι μου εγώ μπήκα σήμερα στις 11 εβδομάδες.  Έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 16_05_2017. .. εμένα βρε κορίτσια μου έχουν κοπεί όλα τα συμπτώματα δεν έχω τίποτα. ... είδα σήμερα το μωρακι μου είναι μια χαρά κουνάει χεράκια και ποδαράκια. ... Δευτέρα κάνω την αυχενική, έχω παρά πολύ αγχος με αυτά που ακούω. ..

Με το καλο η αυχενικη σου την Δευτερα Βικυ!! να μην ανγσυχεις ολα θα πανε καλα, γιατι εχεις αγχος; Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης δεν χρειαζεται να διαρκουν καθολη τη διαρκεια της..τωρα που θα μπειτε στο 2ο τριμηνο ο οργανισμος επανερχεται πιο ηρεμος απλα η κοιλιτσα θα αρχισει να φουσκωνει πιο πολυ...:)) Επισης εχω παρατηρησει κι εγω οταν αλλαζω βδομαδα μου παρουσιαζονται ηπια πονακια στη μεση..αυριο κλεινω την 15 βδομαδουλα, τη δευτερα εχω υπερηχο ελπιζω να μαθω τι μωρακι ειναι..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η annina είπε:

Με το καλο η αυχενικη σου την Δευτερα Βικυ!! να μην ανγσυχεις ολα θα πανε καλα, γιατι εχεις αγχος; Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης δεν χρειαζεται να διαρκουν καθολη τη διαρκεια της..τωρα που θα μπειτε στο 2ο τριμηνο ο οργανισμος επανερχεται πιο ηρεμος απλα η κοιλιτσα θα αρχισει να φουσκωνει πιο πολυ...:)) Επισης εχω παρατηρησει κι εγω οταν αλλαζω βδομαδα μου παρουσιαζονται ηπια πονακια στη μεση..αυριο κλεινω την 15 βδομαδουλα, τη δευτερα εχω υπερηχο ελπιζω να μαθω τι μωρακι ειναι..

 

δεν ανησυχώ που σταμάτησαν τα συμπτωματα,ανησυχώ για το αν θα έχω ένα υγιες παιδάκι τι θα μου πει ο γιατρος κλπ. άλλες φορές είμαι σούπερ αισιόδοξη,  άλλες φορές πέφτω στα τάρταρα! !! ?  χαχαχα θα περάσει νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Μαρακι μου εγώ μπήκα σήμερα στις 11 εβδομάδες.  Έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 16_05_2017. .. εμένα βρε κορίτσια μου έχουν κοπεί όλα τα συμπτώματα δεν έχω τίποτα. ... είδα σήμερα το μωρακι μου είναι μια χαρά κουνάει χεράκια και ποδαράκια. ... Δευτέρα κάνω την αυχενική, έχω παρά πολύ αγχος με αυτά που ακούω. ..

Καλημέρα Βίκυ θα είσαι η πρώτη της παρέας που θα κάνει αυχενικη αντε με το καλό. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι φαίνεται αν κάτι δεν πάει καλά. Κ σε εμένα έχουν κοπεί κάποια συμπτωματα. Το είδες ε;πωπω εγώ έχω πολύ καιρό κ θα το δω στις 7 Νοεμβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! :-) Βίκυ μου με πονάει το στομάχι μου τις τελευταίες μέρες:(( είναι βέβαια το μόνο σύμπτωμα που έχωω..Να μην αγχώνεσαι για την χοριακή όλα καλά θα πάνε!!!Πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και μέση έχω και εγώ,όχι κάθε μέρα όμως αλλά και η νύφη μου έχει που είναι και εκείνη έγκυος 4-5 βδομάδων :-):) !!!Μαρία μου καλήμερα!!!πως είσαι εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annina είπε:

Με το καλο η αυχενικη σου την Δευτερα Βικυ!! να μην ανγσυχεις ολα θα πανε καλα, γιατι εχεις αγχος; Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης δεν χρειαζεται να διαρκουν καθολη τη διαρκεια της..τωρα που θα μπειτε στο 2ο τριμηνο ο οργανισμος επανερχεται πιο ηρεμος απλα η κοιλιτσα θα αρχισει να φουσκωνει πιο πολυ...:)) Επισης εχω παρατηρησει κι εγω οταν αλλαζω βδομαδα μου παρουσιαζονται ηπια πονακια στη μεση..αυριο κλεινω την 15 βδομαδουλα, τη δευτερα εχω υπερηχο ελπιζω να μαθω τι μωρακι ειναι..

 

Άννινα καλημέρα εσύ θα έχεις κάνει αυχενικη να φανταστώ.  Είναι το πρώτο σου μωράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Δράκουλακι μήπως έχεις στίγμα γιαυτό έκανε και ο σύζυγός σου εξετασεις;

Βίκυ88 έχω το στίγμα εγώ αλλά ο αντρας μου δεν έχει μα ο γιατρός μου είπε ότι θέλει να το  δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Εγώ είμαι 34 έχω και μια κόρη 19 χρονών 

Παράθεση

Drakoylinaki με το καλό και το 2ο παιδάκι σου!!! :-) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...