θανασης μου

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!

760 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

στις On 23/10/2016 at 11:53 ΠΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα 🌞. Αλίκη που θα γεννήσεις εσύ;

Καλημέρα! Ο γιατρός συνεργάζεται με το Ρεα... δε μου πολυαρεσει το Ρεα όμως αν και κοντά στο σπιτι μου...

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Γειά σας κοριτσάκια όμορφα! !!! 😇 πως πάτε με την εγκυμοσυνη σας;; 😇 αυχενικη έχετε κάνει;  σας φιλώ όλες! 

0

Καλησπέρα εγώ έτσι κ ετσι εσείς ελπίζω να είστε καλά τίποτα ομίλων ακόμα δεν έχει κάνει καμια

0

Γειά σας κορίτσια μου εμένα μου είπε τέλος του Νοέμβρη να κάνω αυχενική εχθές έκάνα της πρώτες εξετάσεις γίά όλα ουρά αίμα κολπικά υγρά την άλλη εβδομάδα θα έχω απαντήσεις έκανε και ο αντρας μου μερικές δεν ξέρω γιατί 

0

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Γειά σας κορίτσια μου εμένα μου είπε τέλος του Νοέμβρη να κάνω αυχενική εχθές έκάνα της πρώτες εξετάσεις γίά όλα ουρά αίμα κολπικά υγρά την άλλη εβδομάδα θα έχω απαντήσεις έκανε και ο αντρας μου μερικές δεν ξέρω γιατί 

Καλά αποτελεσματα

0

Ευχαριστώ πολύ να σαι κάλά

0

Καλησπέρα!! Αυχενική βάλαμε για τις 20/11

0

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλα αποτελέσματα! ο μπαμπάς κανει για ασθένειες γονιδιακές!

0

Ευχαριστώ πολύ Αλίκη μου 😍

0

Γεια  σας κορίτσια!!😊και εγώ δεν νιώθω πολύ καλά αυτές τις μέρες😢...23/11 θα πάω για αυχενική...

0

Τι πατάμε όλες κορίτσια; Εγώ έχω πονακια μέση κ κοιλιά;το νιώθει καμία άλλη κοπέλα; Αύριοπαινω στην 11 εβδομάδα εσείς;

0

Παθαμε ήθελα να πω αυτό το κινητό γράφει ότι να ναι 

0

στις πριν 9 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Δράκουλακι μήπως έχεις στίγμα γιαυτό έκανε και ο σύζυγός σου εξετασεις;

0

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Γεια  σας κορίτσια!!😊και εγώ δεν νιώθω πολύ καλά αυτές τις μέρες😢...23/11 θα πάω για αυχενική...

τι νιώθεις Χριστινάκι μου;;;;

0

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Τι πατάμε όλες κορίτσια; Εγώ έχω πονακια μέση κ κοιλιά;το νιώθει καμία άλλη κοπέλα; Αύριοπαινω στην 11 εβδομάδα εσείς;

Μαρακι μου εγώ μπήκα σήμερα στις 11 εβδομάδες.  Έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 16_05_2017. .. εμένα βρε κορίτσια μου έχουν κοπεί όλα τα συμπτώματα δεν έχω τίποτα. ... είδα σήμερα το μωρακι μου είναι μια χαρά κουνάει χεράκια και ποδαράκια. ... Δευτέρα κάνω την αυχενική, έχω παρά πολύ αγχος με αυτά που ακούω. ..

0

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

Μαρακι μου εγώ μπήκα σήμερα στις 11 εβδομάδες.  Έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 16_05_2017. .. εμένα βρε κορίτσια μου έχουν κοπεί όλα τα συμπτώματα δεν έχω τίποτα. ... είδα σήμερα το μωρακι μου είναι μια χαρά κουνάει χεράκια και ποδαράκια. ... Δευτέρα κάνω την αυχενική, έχω παρά πολύ αγχος με αυτά που ακούω. ..

Με το καλο η αυχενικη σου την Δευτερα Βικυ!! να μην ανγσυχεις ολα θα πανε καλα, γιατι εχεις αγχος; Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης δεν χρειαζεται να διαρκουν καθολη τη διαρκεια της..τωρα που θα μπειτε στο 2ο τριμηνο ο οργανισμος επανερχεται πιο ηρεμος απλα η κοιλιτσα θα αρχισει να φουσκωνει πιο πολυ...:)) Επισης εχω παρατηρησει κι εγω οταν αλλαζω βδομαδα μου παρουσιαζονται ηπια πονακια στη μεση..αυριο κλεινω την 15 βδομαδουλα, τη δευτερα εχω υπερηχο ελπιζω να μαθω τι μωρακι ειναι..

0

στις πριν 46 λεπτά, ο/η annina είπε:

Με το καλο η αυχενικη σου την Δευτερα Βικυ!! να μην ανγσυχεις ολα θα πανε καλα, γιατι εχεις αγχος; Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης δεν χρειαζεται να διαρκουν καθολη τη διαρκεια της..τωρα που θα μπειτε στο 2ο τριμηνο ο οργανισμος επανερχεται πιο ηρεμος απλα η κοιλιτσα θα αρχισει να φουσκωνει πιο πολυ...:)) Επισης εχω παρατηρησει κι εγω οταν αλλαζω βδομαδα μου παρουσιαζονται ηπια πονακια στη μεση..αυριο κλεινω την 15 βδομαδουλα, τη δευτερα εχω υπερηχο ελπιζω να μαθω τι μωρακι ειναι..

δεν ανησυχώ που σταμάτησαν τα συμπτωματα,ανησυχώ για το αν θα έχω ένα υγιες παιδάκι τι θα μου πει ο γιατρος κλπ. άλλες φορές είμαι σούπερ αισιόδοξη,  άλλες φορές πέφτω στα τάρταρα! !! 😇  χαχαχα θα περάσει νομιζω

0

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Καλημέρα Βίκυ θα είσαι η πρώτη της παρέας που θα κάνει αυχενικη αντε με το καλό. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι φαίνεται αν κάτι δεν πάει καλά. Κ σε εμένα έχουν κοπεί κάποια συμπτωματα. Το είδες ε;πωπω εγώ έχω πολύ καιρό κ θα το δω στις 7 Νοεμβρίου 

0

Καλημέρα κορίτσια!!! :-) Βίκυ μου με πονάει το στομάχι μου τις τελευταίες μέρες:(( είναι βέβαια το μόνο σύμπτωμα που έχωω..Να μην αγχώνεσαι για την χοριακή όλα καλά θα πάνε!!!Πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και μέση έχω και εγώ,όχι κάθε μέρα όμως αλλά και η νύφη μου έχει που είναι και εκείνη έγκυος 4-5 βδομάδων :-):) !!!Μαρία μου καλήμερα!!!πως είσαι εσύ???

0

στις πριν 8 ώρες, ο/η annina είπε:

Άννινα καλημέρα εσύ θα έχεις κάνει αυχενικη να φανταστώ.  Είναι το πρώτο σου μωράκι;

0

στις πριν 7 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Τι ηλικίες έχετε κορίτσια; 

Εγώ είμαι 34 έχω και μια κόρη 19 χρονών 

0

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Δράκουλακι μήπως έχεις στίγμα γιαυτό έκανε και ο σύζυγός σου εξετασεις;

Βίκυ88 έχω το στίγμα εγώ αλλά ο αντρας μου δεν έχει μα ο γιατρός μου είπε ότι θέλει να το  δει 

0

Μαρία μου καλημέρα!!

Για 1,5 μήνα ακόμα θα είμαι 27!!!εσύ???

0

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Εγώ είμαι 34 έχω και μια κόρη 19 χρονών 

Παράθεση

Drakoylinaki με το καλό και το 2ο παιδάκι σου!!! :-) 

0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Mallon i kopela me ti leksi empeiria ennoouse pws den yparxei sigouros tropos gia na meineis egkyos, exeis tis epafes sou k apo kei kai pera pas me tis pithanotites. Den ekane kati sygkekrimeno k emeine. Gia na kserei na t ksana kanei.Den einai koumpi. Fantazomai kapws etsi t ennoouse. Dystyxws kamia gynaika pou thelei na ginei manoula de xreiazetai na bei sti diadikasia na kserei pote einai oi gonimes ktl para mono na apolamvanei tis epafes tis k na erxetai t mwro. Ayto einai to fysiologiko. Oi kopeles pou paleyoun kairo bainoun s ayti ti diadikasia. Stin arxi ksereis sto peripou k les ela mwre kanw se olo t kyklo den metra k tis meres. Otan perasoun kapoioi mines xwris apotelesma les ti ginetai? Gia na psaksw ligo. Meta akoloutheis k allous tropous parakolouthisis woriksias, test, yperixous ktl. Nai emeis ta xoume perasei ola ayta, oi kopeles omws pou emeinan sto prwto diastima twn epafwn tous pote den toua apasxoleisai. Dystyxws o agwnas tis ypogonimotitas einai poly dyskolos, thelei ypomoni,epimoni, prospatheia k pro pantwn dyo anthrwpous piasmenoun xeri xeri enantia se olo ayto. Opoia den ta exei perasei den borei na katalavei... Eyxomai ola ta koritsia pou prospathoun k kyriws aytes pou talaipwrountai xronia na tous erthei syntoma... 
    • Γειά σας κορίτσια. Έκανα ενεση αβερκαπ πρόσφατα που έλεγε ενδομυικη.έχω άγχος μήπως δεν την έκανα στο σωστό σημειο.έχει καμία σας τέτοια εμπειρία? Ευχαριστω
    • Εμπειρία ειναι το κάθε τι στη ζωη... οπως επιλέγει ο καθένας να το ζήσει! Για κάποιους εμπειρία ειναι η ελευθερία τα ταξίδια οι εικονες!  Για άλλους ένας άντρας καλο σπιτικό και η ανατροφή των παιδιών τους ,για αλλους η  καριέρα τους εμπειρια ειναι το κάθε τι,διαφορετικό για τον καθένα !δεν ειναι απόλυτο! σιγουρα υπάρχουν γυναικες που προσπάθησαν χρονια για να αποκτήσουν το δικό τους θαυματακι άρα εδω μπορουμε να πουμε οτι εχουν εμπειρία... απο πονο υπομονη επιμονή και μάστερ γονιμότητας !  Εσυ δεν πέρασες ολο αυτο το παραπάνω άρα θα διαφωνήσω μαζι σου εισαι μικρή με τις δικές σου εμπειρίες σε διαφορετικά θέματα που επέλεξες η σου έτυχαν.....  @Μυρτώ 1993 το μονο λοιπον που έχεις να κανεις ειναι να χαλαρώσεις να μην το σκέφτεσαι και θα έρθει κ το τρίτο θαυματακι σου!ξερεις σίγουρα οτι εισαι γόνιμη κ εσυ κ ο σύζυγος σου άρα προς τι ολο αυτο το άγχος; το ψάξιμο; δεν υπαρχει λόγος  σκεψου θετικά ,ο θεός σου εχει αποδείξει οτι ειναι μαζι σου... αυτα τα λίγα , τα φιλια μου κ καλη επιτυχία ! 
    • Ετσι σε θελω κεφάτη! @Scorpios να εισαι χαρούμενη και να το απολαμβάνεις ! Πίτα ωοθυλακια είχες κάνει τον προηγούμενο μηνα; κι εγω ετσι ένοιωσα τον προηγούμενο αλλα μετα απο αυτήν την ήττα που ειχα ειπα οχι !!!! Εχω μάθει να κερδίζω και να χάνω... στα παιχνίδια ,αυτο ομως δεν ειναι στο χέρι μας να προσπαθήσουμε περισσότερο ,ειναι θαύμα ζωής και θα έρθει εαν και οποτε θελει ! Ετσι λοιπον αποφάσισα να μην βλεπω συμπτώματα θερμοκρασίας στήθος πόνους τιποτα !!! θα γίνουν οπως θέλει απο εκει ψηλά! Πίστεψε το και μέχρι εκει!  😘😘 εύχομαι κουκλάκια αυγουλακια και καλο πιτσι πιτσι στείλε να μας πει νεα μακια
    • Γειά σου Sofilia με το καλό η βάφτιση να σας ζήσει ο μπεμπάκος σας γερος δυνατος και καλοτυχος σε ολη του την ζωή,οι υποχρεωσεις του νονού πολλές και σημαντικές  ο νονος δεν ειναι μονο αυτος ο οποίος ειναι κοντα διπλα στην οικογενεια αυτος ο οποιος φερνει δωρα σε γιορτες γενεθλια και αναλαμβανει ενα μέρος εξοδων της βαφτισης σε συννενοηση με τους γονεις  ο νονος γινεται  ο πνευματικος πατερας του παιδιου  και αναλαμβανει υποχρωσεις που συνεπάγονται σε αυτον το ρολο αναλαμβανει τη φροντιδα του παιδιου  και να το συντροφευει σε καθε του βημα τεσπα μην χρονοβορω γιατι εμεις θελουμε εδω να μαθουμε τις υποχρεωσεις νονου σε μια βαφτιση και οχι μετα το μυστηριο.............ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΟ ΚΟΥΤΙ¨ 2 μικρες πετσετες 1 μεγαλη....1 μπουκαλι ελαιολαδο σαπουνι λαδοπανα μαρτυρικα ρουχα και παπουτσια βαπτιστικα 3κερακια και 1 λαμπαδα  το σταυρό και προσφορα προς την εκκλησια για τα λειτουργικά εξοδα εκει οτι θέλει ο καθένας μας δινει
  • Νέες συζητήσεις