Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Παρακολουθώ το θεμα σας τόσους μήνες, έχοντας τη γλυκιά προσμονή να ερθω κι εγω στη θεση σας.. Ξερω πως πλησιάζει ο καιρός να κρατήσετε τα μωρακια σας αγκαλιά... Ευχομαι να είναι είναι υγιή και εσείς κορίτσια να είστε γερές να απολαύσετε αυτές τις στιγμές!!! Με το καλό και μ΄ενα πόνο!

Τα φιλιά μου σε όλες τις μανούλες!

ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!!με το καλό και εσύ να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 ώρες, ο/η annina είπε:

ολη την εβδομαδα κοριτσια πως θα κοιμηθω αχ! Δε χρειαζεται ενεσουλα μου ειπε στην 39η βδομαδα ειναι ετοιμο το μωρακι...Μα δε μπορω να το πιστεψω εγω μονο μια κοιλια βλεπω που κουνιεται!!!!

Αχου!!! Τι ωραια!!! Θα εισαι η πρωτη!!! Με το καλο το μωρακι σας!!! :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η annina είπε:

Η μεγαλη στιγμη πλησιαζει!!! Αγαπημενες μανουλες μου, Μεγαλη Δευτερα 10/4 πρωι θα ελθει ο θησαυρος μου....!!! προγραμματισαμε σημερα καισαρικη, θα ειμαι 38 βδ και 5 ημερων...

Δε νομιζω να κοιμηθω σημερα, δεν το πιστευω....

Τι ομορφα νεα! ! ! ❤ Συγκινηθηκα με το μηνυμα σου! ? Σε 6 μερες θα χεις αγκαλιτσα το αγγελουδι σου! ? Δεν ειναι απιστευτο; 

Θα μετραμε αντιστροφα τις μερες μαζι σου,για να μαθουμε τα ευχαριστα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα κορίτσια. Ανινα τι ωραία σε λίγες  μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλιά αντε να περάσουν γρήγορα οι μέρες κ να τελειώσει  η αγωνία σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎3‎/‎4‎/‎2017 at 9:56 ΜΜ, ο/η annina είπε:

Η μεγαλη στιγμη πλησιαζει!!! Αγαπημενες μανουλες μου, Μεγαλη Δευτερα 10/4 πρωι θα ελθει ο θησαυρος μου....!!! προγραμματισαμε σημερα καισαρικη, θα ειμαι 38 βδ και 5 ημερων...

Δε νομιζω να κοιμηθω σημερα, δεν το πιστευω....

Αννινα μου με το καλο να ερθει το μωρακι σας. Αυτη η γλυκια προσμονη μαζι με το αναμενομενο αγχος.

Οι σκεψεις ολων μας θα ειναι σε σενα:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως είστε μανουλες; Εγώ από χθες έχω αρχίσει κ πονάω στα οστά ανάμεσα στα πόδια στους προσαγωγους.  Το νιώθει καμία άλλη κοπέλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου θανασης μου! Οχι,εγω δεν το εχω νιωσει... Εσυ το ειχες και στην 1η εγκυμοσυνη; Εμενα με πιανουν καουρες τελευταια, δυσκολευομαι να χωνεψω. Και νιωθω, οτι βαραινω πλεον αρκετα! Αυριο εχω ραντεβου με τη γιατρο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Το είχα κ στην πρώτη απλά δεν θυμάμαι ποια εβδομάδα το είχα. Αντε να μας φέρεις νεα. Κάουρες δεν έχω συνέχεια αλλά μπορεί μα φάω κάτι κ να με πειράξει κυρίως γιαούρτι. Εμεις πήγαμε τη Δευτέρα κ τώρα ξανά στις 21/4 θα έχω μπει στο μηνα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σου κοριτσια!!! Τι κανετε; Σήμερα πήγα γιατρό, συνεχιζουμε να ειμαστε μεγαλες μπεμπουλες... 31+3 και η μπεμπα ειναι 2000-2200... ηταν με το κεφαλακι προς τα κατω αν κ δεν το περίμενα, αντε να δούμε ελπιζω να μην αλλαξει!!! :-) μας είπε ότι εχει κ πολλα μαλλακια χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annina μου με το καλό  το μωράκι σου.Γερό και καλοτυχο να είναι.Τρεις μέρες εμειναν. Τίποτα δλδ.Ελπιζω κάποια  στιγμή  την  Δευτέρα  να καταφέρεις να  μπεις  να μας γράψεις την εμπειρία  σου να παίρνουμε  θάρρος  οι επόμενες. 

Όσο  για  πόνους  είναι  αστείο. Εγώ που δεν  είχα ποτέ  θέμα με την μέση μου , τωρα καταλαβαίνω τους ανθρώπους  που  πονάνε. Χθες  έκανα  ένα  βαθύ  κάθισμα  να πάρω κάτι και τρόμαξα να σηκωθώ. Σαν κάποιος μαγνήτης να με τράβαγε  προς τα κάτω.

Μπράβο dim nat11 που γύρισε το  μωράκι  σου. Ελπίζω να μην  ξαναγυρίσει και αυτή να είναι  η  τελική του θέση. Εγώ ένα άγχος  το  έχω. Την Μ.Δευτερα που  θα  πάω στη γιατρό θα μου λυθεί  η απορία. Κινείται πάντως συνέχεια  και  εχω φάει  τρελό κλωτσίδι.Συν του ότι  πότε όλη  η κοιλιά  μετακινείται  προς  τα  δεξιά  και  μετά  δίνει  μια  απότομη  και γυρίζει όλη προς τα αριστερά. Σβούρες κανονικές  και  δεν μπορώ να  καταλάβω  καθόλου  που μπορεί να  βρίσκεται  το  κεφάλι  της .

Κάτι  τελευταίο που το βρήκα  πολύ  έξυπνο αν και δεν  το είχα διαβάσει  πουθενά. Στην βαλίτσα  του μαιευτηρίου  , καλό θα ήταν  να προσθέσετε κάλυμμα λεκάνης για το μαιευτήριο  (μιας χρήσεως που κυκλοφορούν).Ειδικα για όσες έχουν  κάνει  καισαρική  (annina μου εσένα  σκέφτηκα αμέσως) είναι  πολύ  βολικό  γιατί  διαφορετικά  θα  ήταν  πρόβλημα  να  θες να μην ακουμπήσεις πουθενά και να καταβάλλεις τόση δύναμη  να κρατηθείς όρθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια!

Dim nat οντως μεγαλη μπεμπουλα :) Δε θα φοβασαι να την κρατησεις! Εμεις χθες πηγαμε στη γιατρο, ολα καλα ευτυχως! Και σε μας με το κεφαλακι προς τα κατω ειναι ο μικρος και ελπιζουμε εκει να μεινει! Σε 2 βδομαδες τωρα παλι ραντεβου, θα κανουμε και ντομπλερ 18 του μηνα! Οποτε θα δουμε κι εμεις το βαρος! Αν και τοσο μεγαλος δε νομιζω να ειναι! Ευτυχως απο δω και περα θα μπορω να περπαταω και να κινουμαι λιγακι παραπανω! Πολυ χαρηκα, γιατι εχει ομορφες ανοιξιατικες μερες, ό,τι πρεπει για βόλτες!

Raniasop κι εμενα με πιανει η μεση μου, αν μεινω ξαπλωμενη ανασκελα για πανω απο 10 λεπτα! Και συγκεκριμενα νομιζω με ποναει ο τελευταιος σπονδυλος! Αν ξεχαστω και περασει η ωρα με μεγαλη δυσκολια αλλαζω πλευρο! Οπως επισης και σε μας και οι κλωτσιες και οι σβουρες ειναι ακομη πιο εντονες και δυνατες! Παραμορφωνεται ολοκληρη η κοιλια! 

Annina, πρωτη μανουλα στη σειρα τι κανεις; Εντεινεται η αγωνια σου ή εισαι ηρεμη; 

Θανασης μου εσυ με τον πονο αναμεσα στους προσαγωγους πως τα πας;

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.  Είμαι καλύτερα αλλά όταν περπατάω πονάω περισσότερο. Ανινα η σκέψη μας είναι μαζί σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα  κορίτσια!

Από σήμερα  ξεκινά και επισήμως η άδεια μου.Δουλεια θα πάω πάλι τον Σεπτέμβρη  πρώτα ο Θεός. Έτσι χωρίς  άγχος , χόρτασα ύπνο.Κοιμηθηκα συνεχόμενα 10 ώρες.Ειχα πολυυυυυ καιρό να  το  ζήσω αυτό. Λέω μιας και σήμερα  είναι  του Λαζάρου, να φτιάξω αυτά τα αφράτα και  νόστιμα ψωμάκια  που  λεγονται λαζαρακια. 

Επίσης, για να έρθουμε  και  στο  θέμα  μας, έχω ψάξει σε πάρα πολλά  μαγαζιά και sites για νυχτικά όμορφα και απλά  για θηλασμό. Σχεδόν  όλα είναι  γιαγιαδιστικα.Και όσα δεν  είναι,  ειναι πανάκριβα.Μιλαμε βρηκα ενα νυχτικο όμορφο  μαζί  με  την  λεπτή  του  ρόμπα 102 ευρώ. Ήμαρτον  δηλαδή. Έτσι  μετά από  πολύ  σκέψη  κατέληξα στην  εξής λύση. Πείτε μου την γνώμη σας.Τωρα είναι  πολύ  της μόδας οι μακριές πουκαμίσες.Σε διάφορα σχέδια και χρώματα. Έλεγα λοιπόν  να έπαιρνα 2-3 για το  μαιευτήριο  και  να  τις  εχω και μετά  στο  σπίτι , που ούτως ή άλλως δεν  μου αρέσει  να  κυκλοφορώ με πυτζάμες.Νιωθω σαν άρρωστη .Στα doca,στα fullah sugar, βρήκα τέλεια σχέδια, χωρίς  να  φωτάνε και να  διαγραφούν.Και εννοείται  πολύ  πιο οικονομικές. 18 -30 ευρώ κυμαίνονται.

Τι λέτε?Συμφωνείτε με την ιδέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημενες μανουλες. Θελω απτην καρδια μου να σας ευχαριστησω ολες για τη σκεψη κ τη δυναμη που μου δινετε μου χρειαζεται! Ειμαι καλα, αυριο τελευταια μερα πριν το χειρουργειο..οποτε χθες ειχα μια απροσδοκητη ιδεα! καλεσα ολους μας τους φιλους, ζευγαρια κλπ με παιδακια ή χωρις στο σπιτι να χαρουμε ολοι μαζι την ελευση του μπεμπουλη κ να μαζεψω δυναμη κ εμπειριες απο τις ηδη μανουλες, μιας κ μετα θα ειμαι για αρκετο καιρο στην αρχη τουλαχιστον απασχολημενη με το μωρακι μας. Περασαμε πολυ ομορφα κ το χαρηκαν κ οι φιλοι μας! Ευχομαι η Παναγια να ειναι μαζι μας κ να εξελιχθουν ολα καλα κ απο Δευτερα! 

Σημερα εκανα την τελευταια βολτα μου για ψωνια, αγορασα το μπανακι του μπεμπη απο τα lapin, πολυ ομορφο κ οικονομικο σχετικα. Πιστευω θα μου χρησιμευσει πολυ οταν πεσει ο αφαλουλης, τοποθετειται μεσα στην μπανιερα. 

Οσο για νυχτικακια κοριτσια εχει φερει καινουργια κ το Λητω, καταλληλα για θηλασμο, ριξτε μια ματια κ στη σελιδα τους. Ειναι ενα ομορφουτσικο με χιαστι στο στηθος, σε ροζ κ γκρι νομιζω περιπου 30 ευρω.

Σας φιλω πολυ ολες, εκφραζω την ανυπομονησια μου, λιγακι αγχος μα πολλη ευτυχια, και θα επανελθω συντομα με γεματη αγκαλια να σας ενημερωσω! Ευχομαι να πανε ολα καλα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η raniasop είπε:

Καλημέρα  κορίτσια!

Από σήμερα  ξεκινά και επισήμως η άδεια μου.Δουλεια θα πάω πάλι τον Σεπτέμβρη  πρώτα ο Θεός. Έτσι χωρίς  άγχος , χόρτασα ύπνο.Κοιμηθηκα συνεχόμενα 10 ώρες.Ειχα πολυυυυυ καιρό να  το  ζήσω αυτό. Λέω μιας και σήμερα  είναι  του Λαζάρου, να φτιάξω αυτά τα αφράτα και  νόστιμα ψωμάκια  που  λεγονται λαζαρακια. 

Επίσης, για να έρθουμε  και  στο  θέμα  μας, έχω ψάξει σε πάρα πολλά  μαγαζιά και sites για νυχτικά όμορφα και απλά  για θηλασμό. Σχεδόν  όλα είναι  γιαγιαδιστικα.Και όσα δεν  είναι,  ειναι πανάκριβα.Μιλαμε βρηκα ενα νυχτικο όμορφο  μαζί  με  την  λεπτή  του  ρόμπα 102 ευρώ. Ήμαρτον  δηλαδή. Έτσι  μετά από  πολύ  σκέψη  κατέληξα στην  εξής λύση. Πείτε μου την γνώμη σας.Τωρα είναι  πολύ  της μόδας οι μακριές πουκαμίσες.Σε διάφορα σχέδια και χρώματα. Έλεγα λοιπόν  να έπαιρνα 2-3 για το  μαιευτήριο  και  να  τις  εχω και μετά  στο  σπίτι , που ούτως ή άλλως δεν  μου αρέσει  να  κυκλοφορώ με πυτζάμες.Νιωθω σαν άρρωστη .Στα doca,στα fullah sugar, βρήκα τέλεια σχέδια, χωρίς  να  φωτάνε και να  διαγραφούν.Και εννοείται  πολύ  πιο οικονομικές. 18 -30 ευρώ κυμαίνονται.

Τι λέτε?Συμφωνείτε με την ιδέα?

Rania αν νομίζεις ότι θα σε βολεύουν πάρε πουκάμισες κ εγώ μετά από μεγάλη αναζήτηση επιτέλους βρήκα κ πήρα δύο νυχτικακια να μου αρέσουν. Το θέμα είναι να είσαι εσύ ανετη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annina είπε:

Γεια σας αγαπημενες μανουλες. Θελω απτην καρδια μου να σας ευχαριστησω ολες για τη σκεψη κ τη δυναμη που μου δινετε μου χρειαζεται! Ειμαι καλα, αυριο τελευταια μερα πριν το χειρουργειο..οποτε χθες ειχα μια απροσδοκητη ιδεα! καλεσα ολους μας τους φιλους, ζευγαρια κλπ με παιδακια ή χωρις στο σπιτι να χαρουμε ολοι μαζι την ελευση του μπεμπουλη κ να μαζεψω δυναμη κ εμπειριες απο τις ηδη μανουλες, μιας κ μετα θα ειμαι για αρκετο καιρο στην αρχη τουλαχιστον απασχολημενη με το μωρακι μας. Περασαμε πολυ ομορφα κ το χαρηκαν κ οι φιλοι μας! Ευχομαι η Παναγια να ειναι μαζι μας κ να εξελιχθουν ολα καλα κ απο Δευτερα! 

Σημερα εκανα την τελευταια βολτα μου για ψωνια, αγορασα το μπανακι του μπεμπη απο τα lapin, πολυ ομορφο κ οικονομικο σχετικα. Πιστευω θα μου χρησιμευσει πολυ οταν πεσει ο αφαλουλης, τοποθετειται μεσα στην μπανιερα. 

Οσο για νυχτικακια κοριτσια εχει φερει καινουργια κ το Λητω, καταλληλα για θηλασμο, ριξτε μια ματια κ στη σελιδα τους. Ειναι ενα ομορφουτσικο με χιαστι στο στηθος, σε ροζ κ γκρι νομιζω περιπου 30 ευρω.

Σας φιλω πολυ ολες, εκφραζω την ανυπομονησια μου, λιγακι αγχος μα πολλη ευτυχια, και θα επανελθω συντομα με γεματη αγκαλια να σας ενημερωσω! Ευχομαι να πανε ολα καλα...!

Ανινα πολύ ωραίο αυτό που έκανες θα το ευχαριστηθηκες κ εσύ κ οι καλεσμένοι σου είμαι σίγουρη.; Έχεις μπει στην τελική ευθεία κ αύριο θα κρατάς το μωράκι σου θα δεις πόσο γρήγορα θα τελειώσουν όλα. Θα βλέπεις το μωρό σου κ δεν θα το πιστεύεις. Εύχομαι ότι καλύτερο οι υπόλοιπες ευχές τη Δευτέρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2017 at 6:37 ΜΜ, ο/η annina είπε:

Γεια σας αγαπημενες μανουλες. Θελω απτην καρδια μου να σας ευχαριστησω ολες για τη σκεψη κ τη δυναμη που μου δινετε μου χρειαζεται! Ειμαι καλα, αυριο τελευταια μερα πριν το χειρουργειο..οποτε χθες ειχα μια απροσδοκητη ιδεα! καλεσα ολους μας τους φιλους, ζευγαρια κλπ με παιδακια ή χωρις στο σπιτι να χαρουμε ολοι μαζι την ελευση του μπεμπουλη κ να μαζεψω δυναμη κ εμπειριες απο τις ηδη μανουλες, μιας κ μετα θα ειμαι για αρκετο καιρο στην αρχη τουλαχιστον απασχολημενη με το μωρακι μας. Περασαμε πολυ ομορφα κ το χαρηκαν κ οι φιλοι μας! Ευχομαι η Παναγια να ειναι μαζι μας κ να εξελιχθουν ολα καλα κ απο Δευτερα! 

Σημερα εκανα την τελευταια βολτα μου για ψωνια, αγορασα το μπανακι του μπεμπη απο τα lapin, πολυ ομορφο κ οικονομικο σχετικα. Πιστευω θα μου χρησιμευσει πολυ οταν πεσει ο αφαλουλης, τοποθετειται μεσα στην μπανιερα. 

Οσο για νυχτικακια κοριτσια εχει φερει καινουργια κ το Λητω, καταλληλα για θηλασμο, ριξτε μια ματια κ στη σελιδα τους. Ειναι ενα ομορφουτσικο με χιαστι στο στηθος, σε ροζ κ γκρι νομιζω περιπου 30 ευρω.

Σας φιλω πολυ ολες, εκφραζω την ανυπομονησια μου, λιγακι αγχος μα πολλη ευτυχια, και θα επανελθω συντομα με γεματη αγκαλια να σας ενημερωσω! Ευχομαι να πανε ολα καλα...!

Annina μας πολυ ωραια η ιδεα σου λιγες ωρες πριν κρατησεις το μπεμπουλη σου αγκαλια!!! 

Σου στελνουμε ολη μας τη θετικη ενεργεια και περιμενουμε συντομα νεα σου! ! ! 

Τα καλυτερα ερχονται! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια![smilie=sunny.gif]Άλλη μια ηλιολουστη μερα σημερα! Απλωσα μερικα ακομη ρουχαλακια του μπεμπη και τωρα εχω δουλεια στον υπολογιστη!

Εσεις τι κανετε; Πως θα γιορτασετε το Πασχα; Σας επιτρεπει ο γιατρος καμια εκδρομουλα;

Αννινακι σε σκεφτομαστε συνεχεια!!! Αραγε εχεις ηδη το μωρακι σου στην αγκαλια σου; :x [smilie=love9.gif] :) [smilie=icon_flower: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Εμεις εδώ το πασχα οικογενειακά. Δεν μας αφήνει ο γιατρός να πάμε πουθενά. Ανινα όντως σε σκεφτόμαστε στείλε μας οπότε μπορείς νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απ' τα ιδια κι εμεις! Καμια βολτουλα μονο εδω κοντα! :)

Δε μας απασχολει καθολου ομως, ειμαστε ολοι πολυ πολυ χαρουμενοι αναμενοντας το μπεμπη μας! [smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και  από  μένα! Καλή Μεγάλη Εβδομάδα και  Καλό Πάσχα να έχουμε. 

Μακάρι να μαθαίναμε  πώς ήταν  η  μέρα  της annina.Αν και πιστεύω  ότι  τώρα θα κρατάει το μωρό  της αγκαλιά  και  δεν  θα έχει  μυαλό για τίποτα άλλο. Να της ζήσει. Θα μάθουμε  σύντομα. 

Και εμείς εδώ  το Πάσχα.Δεν θα πάμε κάπου. Όχι ότι μας το απαγόρεψε η γιατρός αλλά  εγώ δεν  το  ρισκάρω. Εξάλλου  το Πάσχα εδώ  στο  Ρέθυμνο  μου αρέσει  πολύ. Αλλά και έτσι  να  μην  ήταν, αυτοι οι πόνοι στην  μέση με έχουν τσακίσει  και  δεν  θα είχα καμία  όρεξη  για  μετακινήσεις. 

Τέλος,  θα ήθελα να σας ρωτήσω αν καταλαβαίνει καμια σας αν το μωράκι της έχει κεφαλικη ή ισχιακη προβολή. Αν δλδ είναι  με το κεφαλάκι  προς  τα  κάτω,  πού νιώθετε τις κλωτσιές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια εγώ δεν καταλαβαίνω που είναι γιατί νιώθω κινήσεις σε όλη την κοιλιά αλλά την τελευταία φορά στον υπερηχο ήταν κεφάλικη προβολή. Δεν ξέρω αν μένει εκεί η κάνει τούμπες ολόκληρη.καλο Πάσχα να εχουμε κ με το καλό να δεχτούμε κ εμείς τα αστεράκια μας. Επιτέλους βρήκα κ νυχτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η raniasop είπε:

Καλησπέρα και  από  μένα! Καλή Μεγάλη Εβδομάδα και  Καλό Πάσχα να έχουμε. 

Μακάρι να μαθαίναμε  πώς ήταν  η  μέρα  της annina.Αν και πιστεύω  ότι  τώρα θα κρατάει το μωρό  της αγκαλιά  και  δεν  θα έχει  μυαλό για τίποτα άλλο. Να της ζήσει. Θα μάθουμε  σύντομα. 

Και εμείς εδώ  το Πάσχα.Δεν θα πάμε κάπου. Όχι ότι μας το απαγόρεψε η γιατρός αλλά  εγώ δεν  το  ρισκάρω. Εξάλλου  το Πάσχα εδώ  στο  Ρέθυμνο  μου αρέσει  πολύ. Αλλά και έτσι  να  μην  ήταν, αυτοι οι πόνοι στην  μέση με έχουν τσακίσει  και  δεν  θα είχα καμία  όρεξη  για  μετακινήσεις. 

Τέλος,  θα ήθελα να σας ρωτήσω αν καταλαβαίνει καμια σας αν το μωράκι της έχει κεφαλικη ή ισχιακη προβολή. Αν δλδ είναι  με το κεφαλάκι  προς  τα  κάτω,  πού νιώθετε τις κλωτσιές? 

Ρανια μου εγω να σου πω την αληθεια τον καταλαβαινω μονο απ το λοξυγγα, ο οποιος ειναι παντα χαμηλα,εχει οντως κεφαλικη προβολη αρκετες εβδομαδες τωρα! Επισης ενω γενικα νιωθω κυματισμους σε ολοκληρη την κοιλια, οταν με κλωτσαει ψηλα με τα ποδια,η αισθηση ειναι καπως διαφορετικη και πολλες φορες ποναω αρκετα! Μαλλον πετυχαινει καποιο εσωτερικο οργανο και με τα ποδια ισως εχει κ περισσοτερη δυναμη οπότε το νιωθω πιο εντονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...