Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annina είπε:

Θανασης μου Χρόνια πολλά στον μονάκριβό σου κοπέλα μου! να τον χαίρεσαι με υγεία και να τον καμαρώνεις! και φυσικά με το καλό η μπουμπουκίτσα σου!

Δρακουλινάκι γιατί καλή μου, μη σε παίρνει από κάτω. Είναι αυτές οι ορμόνες μας επιτέλους.....

 

Ανινα μου δεν είναι μόνο η ορμόνες στην περίπτωση μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θανασης μου να τον χαίρεσαι και να είναι παντα ευτυχισμένος! Δυστυχώς το περιβαλλον απο τώρα λέει τα δικά του, φαντασου όταν γεννησω..

Δρακουλινακι και εμένα η διάθεση μου δεν είναι καλη και με έχει πάρει λίγο απο κάτω..ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ νιώθω περιπου όπως και εσύ.. Πέρα απτή μαμά μου δεν με στηρίζουν και πολύ οι υπόλοιποι.. Ελπίζω πάντως να είναι οι ορμόνες που με κανουν έτσι και να μην ισχυει αυτο που νιωθω και να μου περάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ούτε η μαμά μου κάνεις και ο αντρας μου λείπει σήμερα εκλεγα τόσο πολύ που είπε θα βγει από το καράβι να είναι λίγο κοντά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού σε στηρίζει τόσο και σου συμπαραστέκεται να βασιζεσαι και συ μονο πανω του.. Είναι πολύ σημαντικό που ο μοναδικός άνθρωπος που σε στηρίζει είναι ο άνθρωπος σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Καλή λευτεριά σε όλες κ υπομονή για όσα κορίτσια περνούν δύσκολες στιγμές. Καταλαβαίνω νιώθετε πληγωμενες όταν δεν έχετε την αναμενόμενη βοήθεια αλλά αυτό πρέπει να σας κάνει πιο δυνατές κ να είστε έτοιμες να αντιμετωπισετε τα πάντα κ σε λίγους μήνες θα παίρνετε αυτή τη δύναμη από τα μωράκια σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννινα μου σ ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες! Θα το κοιταξω κι εγω, γιατι με ενδιαφερει πολυ κι εμενα και για το Ελενα ξερω τα καλυτερα σε σχεση με την προαγωγη του μητρικου θηλασμου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θανασης μου εστω και καθυστερημενα τις πιο γλυκες ευχες στο γιο σου! Και με το καλο η μπεμπουλα σας! Ελπιζω να περασατε ομορφα χθες και να ευχαριστηθηκατε γλυκακια ολοι παρεουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κάποια που έχει γεννήσει ή θα γεννήσει στο νοσοκομείο Αγρινίου;; Επίσης, έχετε κάνει κάποια έρευνα αγοράς για καρότσια; Πού καταλήγετε;;Έχουμε μπερδευτεί εμείς...;(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Όλα καλά, εσείς πως είστε;

Vivi μπράβο! Πόσο εβδομάδων είσαι; ποσά γραμμάρια είναι το μικρουλι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vivi ωραίος ο μπέμπης! Κ εμείς στην β επιπέδου στην ίδια εβδομαδα τόσο ημασταν! Τώρα θα πάμε ξανά την αλλη βδομάδα που θα είμαστε 24 εβδ. να δουμε ποσο μεγαλωσαμε!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κιριτσαρες μου!!!!! Καιρό έχω να γράψω τι κάνετε;;;;; εγώ βρε κορίτσια έχω αρκετές συσπάσεις τους τελευταίο μήνα, σίγουρα 10 την ημέρα,παίρνω 3 μαγνησια την ημέρα. Συμβαίνει και σε άλλες???

υγ. Κάτι πήρε το μάτι μου παραπάνω για κακη διάθεση , πείτε μ κάτι βρε κορίτσια, σας λένε και σας ένα σωρό μ@λ@κιες άσχετοι άνθρωποι που δεν ζητάτε την γνώμη τους,λ χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

γεια σας κιριτσαρες μου!!!!! Καιρό έχω να γράψω τι κάνετε;;;;; εγώ βρε κορίτσια έχω αρκετές συσπάσεις τους τελευταίο μήνα, σίγουρα 10 την ημέρα,παίρνω 3 μαγνησια την ημέρα. Συμβαίνει και σε άλλες???

υγ. Κάτι πήρε το μάτι μου παραπάνω για κακη διάθεση , πείτε μ κάτι βρε κορίτσια, σας λένε και σας ένα σωρό μ@λ@κιες άσχετοι άνθρωποι που δεν ζητάτε την γνώμη τους,λ χαχαχα!!!

Βίκυ μου κ εγώ έχω συσπασεις κ θα έχουμε από δω κ πέρα. Θέλει ξεκούραση.δυστυχως πολλοί είναι αυτοί που λένε ότι τους κατέβει χωρίς να τους ρωτήσεις ειδικά αν περιμένεις το πρώτο παιδί.κ εμείς πρέπει να έχουμε υπομονή να τους ακούμε. Αλλά κ η υπομονή εξαντλειται κ δεν ήταν λίγες οι φορές που τους στολιζα κ εννοείτε γινόμουν κακία. Οπότε δεν έχει νόημα όταν ακούς τέτοια στρίβε κ μην δίνεις σημασία όσο μπορείς βέβαια. Κ εγώ από διάθεση μια πετάω κ μια είμαι χάλια εκεί που είμαι καλά εκεί έχω κάτι νεύρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε έχουμε μέρες να τα πούμε.  Πως πάτε με την εγκυμοσύνη; Εγώ προς το παρόν καλά πήγα κ στον ενδοκρινολογο την Παρασκευή ευτυχώς μου είπε καλά λόγια τα πάω καλά κ θα με δει σε δύο μήνες ξανά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο θανασης μου! Πολυ καλα νεα! Κι εμεις καλα σε γενικες γραμμες! Σημερα εκανα εξετασεις και την Πεμπτη θα παω στη γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια και από εμένα!!! Και εγώ οκ σε γενικές γραμμές.... Έχω ακόμα συσπάσεις και βάζω ενδοκολπικ; utrogestan. Παίρνω μαγνησια... Αφήστε τα έχω πολύ άγχος. Δουλεύω παράλληλα αλλα ευτυχώς που δεν κουράζομαι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Κ εμείς καλά είμαστε δόξα το θεο, είδαμε και το αστεράκι μας και είναι πολύ καλά! Αρχίσαμε και ασβέστιο, εσείς παίρνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ομορφα. Και μας το μωρακι ειναι καλα αλλ επειδη εχω ακομα συσπασεις και ειμαι ξαπλα 3 βδομαδες τωρα. Ξεκινησαμε και την πρωτη δοση ζευγους κορτιζονης για να μαστε καλυμενοι για παν ενδεχομενο. Το μονο θετικο ειναι οτι ο τραχηλος μεχρι πρωτινος ηταν κλειστος. Τωρα που σας γραφω υποφερω απο τρελους πονους αλλα κανω υπομονη. Ειμαι 25+1.

αστεεακι ασβεστιο δεν παιρνω γτ κανει συσπασεις και αντενδυκνειται στην περιπτωση μου. Παντως χαιρομαι.που εισαι καλα.

καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες και τα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδα μου χαίρομαι πολύ που μαθαίνω νέα σου, υπομονή κορίτσι μου περνάνε οι βδομαδες.. Κ εγώ έχω συσπασουλες κ αρκετά πετρώματα κ όταν τον ρώτησα για ασβέστιο μου είπε οτι δεν θα μου εδινε αλλά ας ξεκινήσουμε δοκιμαστικά κ βλέπουμε. Αν δω κ μου κανει περισσότερα πετρωματα θα το σταματήσω. Τον ρωτησες γιατί εχεις τόσες συσπάσεις εσύ; τι φταίει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες! Ελπιζω να ειστε ολες πολυ καλα! Εχω καιρο να γραψω, εχω κι εγω συσπασουλες και ειχα αγχωθει αλλα ευτυχως εχουν ηρεμησει τελευταια..εχω κοψει το ασβεστιο. Την αλλη Πεμπτη 9/2 με το καλο θα ειμαι 30w ακριβως κι εχουμε doppler...εσεις κοριτσια με τις εξετασεις ολα καλα? Φιλακια κ κςλο βραδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η asteraki_mou είπε:

Ελπιδα μου χαίρομαι πολύ που μαθαίνω νέα σου, υπομονή κορίτσι μου περνάνε οι βδομαδες.. Κ εγώ έχω συσπασουλες κ αρκετά πετρώματα κ όταν τον ρώτησα για ασβέστιο μου είπε οτι δεν θα μου εδινε αλλά ας ξεκινήσουμε δοκιμαστικά κ βλέπουμε. Αν δω κ μου κανει περισσότερα πετρωματα θα το σταματήσω. Τον ρωτησες γιατί εχεις τόσες συσπάσεις εσύ; τι φταίει;;

asteraki μου ειναι οργανικο. Ολες οι γυναικες κανουν συσπασεις αλλες τις καταλαβαινουν αλλες οχι. Δυστυχως καποιες τις αντιλαμβανομαστε:cry:. Στο νοσοκομειο παω περισσοτερο κλασεις ανωτερη η αντιμετωπιση και με προσεχουν περισσοτερο.

εσενα απο τι ειναι; παντως σε καθε φορουμ ειναι δυο-τρεις κοπελες που υποφερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...