Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες έχω πολλά νεύρα πήγα σε άλλο γιατρο γιατί τον δικό μου τον έβλεπα αδιάφορο και έφριξα πρώτον μπορώ να γεννήσω φυσιολογικα που αυτόν μου είχε πει καισαρική 2 ο πλακούντας μου είναι υψηλός εμπρόσθιος 3 με έβαλε λόγο ιστοΡίκού να κάνω εξετάσεις θρομβοφιλιας 4 και γενικά μπορώ να χρεισημοποιω βαζελινη να κάνω σεξ με τον άντρα μου όλα είναι οκ ?

Καλά εντάξει μιλάμε για βουρλο γιατρό.τσανπα αγχωνοσουν!!!

Πάλι καλά που πήγες κοπέλα μου κ αλλού. Εγώ έχω αλλάξει τρεις γιατρούς!!!! Στο τέλος του 6ου άλλαξα τον τελευταίο κ επιτέλους είμαι ευχαριστημένη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαλαροι ρυθμοι εδω! :)Ειμαστε με αδεια στο χιονισμενο χωριο μου, οποτε ηρεμια, ξεκουραση και καλο φαγητο! ❄ Εσεις; Θα γιορτασετε σπιτι σας την αλλαγη του χρονου ή θα πατε καπου; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Χαλαροι ρυθμοι εδω! :)Ειμαστε με αδεια στο χιονισμενο χωριο μου, οποτε ηρεμια, ξεκουραση και καλο φαγητο! ❄ Εσεις; Θα γιορτασετε σπιτι σας την αλλαγη του χρονου ή θα πατε καπου; ?

Αχ τι ωραία. Που είστε;Καλά να περασετε. Εμείς αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Αχ τι ωραία. Που είστε;Καλά να περασετε. Εμείς αθηνα

Ορεινη Αρκαδια! Ευχαριστουμε!?

Κι εσεις να περασετε ομορφα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα πως είστε κορίτσια; Δρακουλινάκι όλα εντάξει;

Καλημεραααααα ☺μια χαρά όλα τελικά έχω μπεμπή δεν ξέρω αν σας το είπα είδαμε τα πάντα χαχαχα μου είχαν πει από την αυχενική αλλά τώρα μου είπε και ο γιατρός 100% και το ειδα ολοκαθαρα???? Καλή χρονια σε ολες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αχ τι ωραία μ αρέσει η Αρκαδία. Συγχαρητήρια δρακουλινάκι. Καλά να περάσετε σημερα όλα τα κορίτσια κ του χρόνου αγκαλιά με τα μωρά μας. Το 2017 να φέρει ότι καλύτερο για ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Drakoulinaki μπεμπη και εσυ,ε;;?Αντε, με το καλο!

 θανασης μου ευχαριστουμε για τις ευχες και αναταποδιδουμε! ?

Καλη χρονια σε ολα τα κοριτσια με υγεια, αγαπη και γερα μωρακια! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια σε ολες τι μανουλες. Ευχομαι το 17 να φερει γερα μωρακια σε ολες.

Με λενε Ελπιδα ειμαι 29χρ.και μενω Θεσ/νικη. Βρισκομαι στην 21+1w. ΠΗΤ 15/5. Ειναι η τριτη μου η εγκυμοσυνη. Εχω την Αννα 2μιση και τον Γιωργο 1μιση και τωρα περιμενουμε παλι μπεμπη. Στις 13/1 εχω β επιπεδου.

Γενικα κοριτσια εγω ειμαι πολυ αγχωδης ανησυχω με το παραμικρο πονακι και συσπασουλα. Εδω και 4 μερες ειχα εντονες σουβλιες και πονακια στον κολπο. Χθες πηγα στο νοσοκομειο οπου ολα ηταν καλα δεν ειδαν κατι το ανησυχητικο και κατεληξαν στο ιδιο συμπερασμα με τον γιατρο μου οτι ολα μου τα δημιουργησε η αντιβιωση που επαιρνα. Αν και ολα αυτα ειναι συνηθη συμπτωματα στν εγκυμοσυνη εγω ειχα διαβασει τα πιο φοβερα και ειχα τρομοκρατηθει. Αυριο θα παω και απο τον γυναικολογο μου να με δει. Κοριτσια μου δεν αντεχω απο το αγχος σκεφτομαι.μηπως αυτο που νομιζω τοσο καιρο οτι ειναι το μωρο τλκ δεν ειναι και ειναι συσπασεις. Η πιανω τν κοιλια και αναρωτιεμαι αν ειναι λογω εγκυμοσυνης ετσι ή ειναι πετρωμενη και γω δν το πιαμω. Σαν πρωταρα ειμαι.

Σας επρηξα με το μεγαλο μνμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η φουστερη είπε:

Καλη χρονια σε ολες τι μανουλες. Ευχομαι το 17 να φερει γερα μωρακια σε ολες.

Με λενε Ελπιδα ειμαι 29χρ.και μενω Θεσ/νικη. Βρισκομαι στην 21+1w. ΠΗΤ 15/5. Ειναι η τριτη μου η εγκυμοσυνη. Εχω την Αννα 2μιση και τον Γιωργο 1μιση και τωρα περιμενουμε παλι μπεμπη. Στις 13/1 εχω β επιπεδου.

Γενικα κοριτσια εγω ειμαι πολυ αγχωδης ανησυχω με το παραμικρο πονακι και συσπασουλα. Εδω και 4 μερες ειχα εντονες σουβλιες και πονακια στον κολπο. Χθες πηγα στο νοσοκομειο οπου ολα ηταν καλα δεν ειδαν κατι το ανησυχητικο και κατεληξαν στο ιδιο συμπερασμα με τον γιατρο μου οτι ολα μου τα δημιουργησε η αντιβιωση που επαιρνα. Αν και ολα αυτα ειναι συνηθη συμπτωματα στν εγκυμοσυνη εγω ειχα διαβασει τα πιο φοβερα και ειχα τρομοκρατηθει. Αυριο θα παω και απο τον γυναικολογο μου να με δει. Κοριτσια μου δεν αντεχω απο το αγχος σκεφτομαι.μηπως αυτο που νομιζω τοσο καιρο οτι ειναι το μωρο τλκ δεν ειναι και ειναι συσπασεις. Η πιανω τν κοιλια και αναρωτιεμαι αν ειναι λογω εγκυμοσυνης ετσι ή ειναι πετρωμενη και γω δν το πιαμω. Σαν πρωταρα ειμαι.

Σας επρηξα με το μεγαλο μνμ.

φουστέρη καλη χρονια και σε σένα! Με υγεία πάνω απ'ολα και με λιγότερο άγχος!

Κατ' αρχάς να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! Απίστευτο μου φαίνεται, ότι μέσα σε 3 χρόνια θα χεις 3 παιδάκια!!! Συγχαρητήρια για τις αντοχές σου!!!

Επίσης εντύπωση μου κάνει που έχεις τόσο άγχος παρά τη μεγάλη εμπειρία σου! Και στις υπόλοιπες εγκυμοσύνες ήσουν τόσο ανήσυχη; Όλα καλα δεν εξελίχθηκαν τελικά; Αυτό να σκέφτεσαι! Να χαμογελάς περισσότερο, να κάνεις θετικές σκέψεις και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά! Άλλωστε τώρα πια με τόση ιατρική παρακολούθηση ακόμη και κάτι να προκύψει, το προλαβαίνουν και το διορθώνουν!

Εύχομαι να στα επιβεβαιώσει όλα αυτά και ο γιατρός σου και αύριο να μας πεις τα ευχάριστα νέα και πόσο ανακουφίστηκες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

 

 

Επίσης εντύπωση μου κάνει που έχεις τόσο άγχος παρά τη μεγάλη εμπειρία σου! Και στις υπόλοιπες εγκυμοσύνες ήσουν τόσο ανήσυχη; Όλα καλα δεν εξελίχθηκαν τελικά; Αυτό να σκέφτεσαι! Να χαμογελάς περισσότερο, να κάνεις θετικές σκέψεις και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά! Άλλωστε τώρα πια με τόση ιατρική παρακολούθηση ακόμη και κάτι να προκύψει, το προλαβαίνουν και το διορθώνουν!

 

 

Αχ Βιβη ναι σε ολες ετσι ημουν, πιστευω οτι φταιει που διαβαζω ολα αυτα στο ιντερνετ και αγχωνομαι τοσο. Ευχαριστω πολυ αυριο θα σας πω νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ελπιδα φουστερη είπε:

Αχ Βιβη ναι σε ολες ετσι ημουν, πιστευω οτι φταιει που διαβαζω ολα αυτα στο ιντερνετ και αγχωνομαι τοσο. Ευχαριστω πολυ αυριο θα σας πω νεα!!!

Κ εγω το κανω αυτο και ειναι μεγαλο λαθος! Διαβαζεις παντα τα χειροτερα και γινεσαι κατα φαντασιαν ασθενης! Ηρεμησε, γιατι ειναι κριμα κ για σενα κ για το μωρακι σου! Περιμενουμε νεα σου!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλη χρονια σε ολες τις μανουλες!!!! Με υγειεστατα και γλυκα μωρακια μεσα στο 2017!!! Ελπιζω να περασατε πολυ ομορφα με αγαπημενους ανθρωπους διπλα σας! Κοριτσια μου θα ηθελα να μοιραστω κατι που με ανησυχησε. Διανυω την 25η βδομαδα δηλ. 14 γεναρη κλεινω τον 6ο μηνα. Πριν 10 μερουλες περιπου, ενιωθα κατα τη διαρκεια της μερας αλλα πιο πολυ τις νυχτες καποια πονακια αριστερα δεξια στην κοιλιτσα κατω απτον αφαλο. Μεσα μου ελεγα ειναι το μωρακι που μεγαλωνει κ η μητρα που προσαρμοζεται. Τα πονακια συνοδευονταν απο καποια δευερολεπτα στα οποια η κοιλιτσα γινοταν σαν πετρα σκληρη κ μετα χαλαρωνε παλι. Να σημειωσω οτι παιρνουσα τρελλο αγχος κ κουραση στη δουλεια να κλεισω εκκρεμοτητες πριν το νεο ετος. Εν τελει αποφασισα να κανω εναν υπερηχο 31/12, ο μπεμπουλης εφτασε στα 750 γραμ κ ο γιατρος με ανησυχησε οτι ειχα προωρες συσπασεις λογω κουρασης λεει κ ο τραχηλος 3,5 εκ του φανηκε μικρος, αν κ μου ειπε οτι κατω των 2,5 εκ ειναι επικινδυνο. Μου συνεστησε πολλη ξεκουραση ξαπλα καθολου περπατημα και τερμα η δουλεια...Βρε κοριτσια να ανησυχω? Εχετε αναλογη εμπειρια με προωρές συσπασουλες? Παιρνω εκτοτε μαγνησιο 3 φορες τη μερα κ νιωθω πολυ καλα. Επισης στο ιντερνετ οπου κ να εψαξα, μηκος τραχηλου 3,5 εκατοστα δεν αναφερεται ιατρικα ως ανησυχητικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κοριτσαρες μου χρόνια πολλά και καλη χρόνια! Με το καλό τα μωρακια μας!!! Οτι καλυτερο σε όλες μας εύχομαι! :)

Ελπίδα μου εμείς γνωριζομαστε απο άλλο φόρουμ, τώρα θα τα λέμε κ απο εδώ! ? το έχω σκεφτεί κ εγώ αυτό, αν δηλαδή καποιες φορες είναι το μωρο ή συσπάσεις.. Πέρασα χαλιά χριστούγεννα γιατί κάθε πρωι μόλις ξυπνουσα έκλαιγα σαν τρελή απο φόβο γιατί για μέρες δεν ήμουν σίγουρη αν ένιωθα το μωρακι μου ενω πριν μια βδομάδα εκανε πάρτυ.. Το αποτελεσμα; είδα αίμα κ πήγα στην κλινική οπου μου ειπαν οτι όλα είναι καλά ευτυχώς.. Πιεσα τόσο τον εαυτό μου που μονο κακό εκανα, γιαυτο ηρεμία κ υπομονή, κ πίστεψε με ξέρω οτι είναι απίστευτα δυσκολο.. Υπομονή λοιπον μέχρι αύριο κ ο γιατρός σου θα στα εξηγήσει όλα!

Annina μου πετρωματα είχα κ γω πριν καποιες εβδομαδες κ ο γιατρός μου είπε οτι είναι απτό πολύ άγχος κ οτι έχει κ μια προδιάθεση η μήτρα μου.. Ξεκίνησα μαγνήσιο σε χαπι αλλά δεν βοήθησε κ πολύ κ μου το άλλαξε σε υγρό μαγνήσιο οπου είδα μεγάλη διαφορα κ οπωσδήποτε καποιες ώρες τη μέρα τις περναω ξάπλα! Να ξεκουράζεται να χαλαρώνεις κ ευχομαι να ηρεμισει η κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννινα απο οτι ξερω απο τον γιατρο μου ολες οι εγκυες κανουν συσπασεις αλλες τις αντιλαμβανονται και αλλες οχι. Υπαρχουν οι ανησυχητικες και οι μη. Στις ανησυχητικες συνηθως γραφουν τοκολυτικα το ξερω γιατι ετσι επαιρνα στην πρωτη εγκυμοσυνη. Παντως και μενα μου κανει εντυπωση οτι τα πετρωματακια τα εχω μονο βραδυ. Αφου παιρνεις μονο μαγνησιο καλα ειναι. Και γω προς το παρον με μαγνησιο και μπουσκοπαν πλας την βγαζω.

Για να κλεινεις 15 γενερη τον 6ο ΠΗΤ εχεις τον απριλη ε;

αστερακι θα τα λεμε και απο δω. Δικιο εχεις οι ασχημες σκεψεις μονο κακο κανουν. Επισης εμενα το αντιθετο οσο επαιρνα ποσιμο μαγν δεν ειδα αποτελεσμα με το χαπακι ειδα πιο πολλα αππτελεσματα

Επεξεργάστηκε από ελπιδα φουστερη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια επεστρεψα απο τον γιατρο. Οι σουβλιες και το καψιμο στον κολπο προερχονταν απο την μηκυτιαση που προκαλεσε η αντιβιωση. Τα αλλα πονακια που ειχα του εδειξα το σημειο και εκει χαμηλα ειναι η αποληξη του εντερου. Χαρακτηριστικα με ειπε στην εγκυμοσυνη εχουμε πονους οι οποιοι περνανε αφου γεννησουμε. Οσο για τα πετρωματα ειναι νορμαλ απλως αλλες τα αντιλαμβανομαστε και αλλες οχι. Μας ανησυχει αν συνοδευονται απο εντονους πονους περιοδου και ειναι παρα πολλα σε μια ωρα.

Ηρεμησα πολυ. Αυτα κοριτσια. Καλο πρωινο σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η ελπιδα φουστερη είπε:

Καλημερα κοριτσια επεστρεψα απο τον γιατρο. Οι σουβλιες και το καψιμο στον κολπο προερχονταν απο την μηκυτιαση που προκαλεσε η αντιβιωση. Τα αλλα πονακια που ειχα του εδειξα το σημειο και εκει χαμηλα ειναι η αποληξη του εντερου. Χαρακτηριστικα με ειπε στην εγκυμοσυνη εχουμε πονους οι οποιοι περνανε αφου γεννησουμε. Οσο για τα πετρωματα ειναι νορμαλ απλως αλλες τα αντιλαμβανομαστε και αλλες οχι. Μας ανησυχει αν συνοδευονται απο εντονους πονους περιοδου και ειναι παρα πολλα σε μια ωρα.

Ηρεμησα πολυ. Αυτα κοριτσια. Καλο πρωινο σε ολες!!!

Ελπιδα πολυ κκαθησυχαστικα τα νεα σου! Μπραβο!

Σημερα εχω κ εγω ραντεβου με τη γιατρο μου! Ανυπομονω να παω να δει αν ειναι ολα καλα και να μου πει τι μπορει να ευθυνεται για τις υψηλες τιμες στις τρανσαμινασες, που εδειξαν οι εξετασεις αιματος, που εκανα προχθες! 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα βρε κορίτσια μου ποοοοσο καιρό έχω να γράψω!!! Καταρχάς μπαινω στην 22 εβδ και αυτές τις τελευταίες δυο εβδομάδες είχα συνέχεια συσπάσεις ιδιαίτερα το βράδυ, τόσο πολύ που έβλεπα την μήτρα μου να σηκώνεται όλη προς τα πάνω !!!! Το τι ανησυχία πέρασα δεν περιγράφεται, τον γιατρό τον έχω τρελλανει, μην είναι το ένα μην ειανι το άλλο. Μην μιλήσω και για τα υγρά που έβγαζα σαν νερο που νόμιζα μου έχουν σπάσει τα νερα(και να σου να ψάχνω στο ίντερνετ και να λέω τρύπησε ο σάκος). Οι συσπάσεις έχουν σταματήσει παίρνω μαγνήσια 3. @annina μου οντραχηλος σου είναι μια χαρά. Ο δικός μου είναι 2.7 καινο γιατρός ? μου είπε να μην ανησυχώ.εγώ βέβαια ειμαι όλη την ώρα στο κρεβάτι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσία σε όλες 

Βίκυ τι έγινε κορίτσι μου κουραστικες μήπως? Εμένα ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικές η συσπασουλες και πολλές δεν της καταλαβαινουμε καν τώρα για τα υγρά μου φαίνεται λογικό να έχουμε. ...Εγώ έχω τρελαθεί στους πονοκεφάλους είμαι στην 19 εβδομάδα πίεση μέχρι 11 πάω κανονικότατα και πιο χαμηλά άλλοι μου λένε επειδή είναι αγόρι άλλοι ότι είναι φυσιολογικό τι να πω περνάμε και μεις τα ζόρια μας μέχρι να τα πάρουμε στα χέρια μας να τα ξεχάσουμε όλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία σε όλες

Βίκυ τι έγινε κορίτσι μου κουραστικες μήπως? Εμένα ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικές η συσπασουλες και πολλές δεν της καταλαβαινουμε καν τώρα για τα υγρά μου φαίνεται λογικό να έχουμε. ...Εγώ έχω τρελαθεί στους πονοκεφάλους είμαι στην 19 εβδομάδα πίεση μέχρι 11 πάω κανονικότατα και πιο χαμηλά άλλοι μου λένε επειδή είναι αγόρι άλλοι ότι είναι φυσιολογικό τι να πω περνάμε και μεις τα ζόρια μας μέχρι να τα πάρουμε στα χέρια μας να τα ξεχάσουμε όλα ?

κοριτσάκι μου!!❤ όχι η αλήθεια είναι ότι δεν κουράστηκα πουθενά και καθόλου,ακόμα και στην δουλεια κάθομαι ολητην ώρα δεν πολυπερπατω. Αλλα με είχαν πιάσει συσπάσεις. Για νερό σηκωνομουν και πετρωνε η μήτρα. Ευτυχώς τωρα έχουν περιοριστεί,Σε 3-4 την ημέρα..

τωρα σχετικά με το τελευταίο που είπες,"να τα πιάσουμε στα χέρια μας" την έχω πει αυτή τη φράση τους τελευταίους 2 μήνες, 100.000 φορές,και οποοια μανούλα με ακούει μου λεεει όταν το φέρεις στον κόσμο θαβευχηθεις να το είχες στην κοιλιά παλι ,εκεί είχες λιγότερα αγχη...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις εγκυμονούσες ,καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και με τα μωράκια σας!!

Διάβασα τα νέα σας και τις ανησυχίες σας και βλέπω όλες τα ίδια έχουμε. 

Και εμένα με πιάνουν σουβλιες στην κοιλιά χαμηλά και με πιάνει απελπισία και τα βάζω με τον εαυτό μου επειδή ώρες ώρες πιεζομαι λίγο με τις δουλειές στο σπίτι, σκύβω και όταν κουβαλάω βάρος πχ λαπτοπ τσάντες κτλ αλλά δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς πιστεύω όλες τα ίδια κάνουμε. Κυριαρχεί πάντα το χειρότερο σενάριο στο μυαλό μου. 

Επίσης να πω στην Ελπίδα ότι και εγώ λόγω αντιβιοτικου είχα πολλά πολλά υγρά και φαγούρα και ο γιατρός μου έδωσε κρέμα lomexin . Μου είπε ότι δεν προκαλεί πρόβλημα αν και στις οδηγίες αναφέρεται ότι οι έγκυες να την εφαρμόζουν μόνο αν είναι απολύτως απαραίτητο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βλεπω ολες οι μανουλες τα ιδια αγχη εχουμε. Βικυ μην κουραζεσαι παραπανω ομως δεν χρειαζεται.

 

Πωπω γι αυτο οταν καποιοι αρχιζουν τα σχολια στις εγκυμοσυνες νευριαζω παρα πολυ. Τοσα αγχη περναμε οι μανουλες ενα με το καλο αρκει να στο πει ο αλλος.

Υγρα και γω ετσι εχω αφου αλλαζω 3-4 εσωρουχα. Ειδικα αν σκυψω τοτε φευγουν περισσοτερα. Ξερετε τι καταλαβα αυτο το ψαξιμο στο ιντερνετ τλκ μας κανει πολυ κακο. Μας γεμιζει με αγχος επιπροσθετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ελπιδα φουστερη είπε:

Βιβυ περιμενουμε νεα σου. Ελπιζω να σε καθησυχασει ο γιατρος σου

Ελπιδα μου ολα καλα σε γενικες γραμμες! Ξεκιναω ειδικη διατροφη για τις επομενες 15 μερες και μετα επαναληπτικες αιματος. Αν δεν ειναι διατροφικο, θα πρεπει να το ψαξουμε παραπανω, με αλλες εξετασεις, γιατι θα σημαινει κατι παθολογικο. Ελπιζω να ειναι αυτο το πιο απλο. Προσπαθω να μη σκεφτομαι τα χειροτερα,που διαβασα κι εγω στο ιντερνετ και να κανω υπομονη! Κλεισαμε και ραντεβου για β επιπεδου 24-01. Εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...