Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου! Παρακολουθώ εδώ κ λιγες μέρες τις συζητήσεις σας κ είπα δεν γίνεται θα μπω κ γω σε αυτήν την όμορφη παρέα! Περιμένω το πρωτο μου μωρακι τον Μάιο κ είμαι πολύ χαρούμενη κ αγχωμενη.. Στην αυχενική δεν είδαμε φύλο κ αύριο θα πάω τα αποτελεσματα του papp_A μου στο γιατρό να μου πει αν είναι όλα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικυ88 είπε:

καλημέρα Μαράκι μου! Φαντάζομαι στο μήνυμα εννοείς υπόταση. Εάν ναι εγώ εχω κάθε μέρα υπόταση! Ούτως η αλλως η πίεση μου είναι συνήθως 10/6.5 αλλα κάποιες φορές όπως και εχθές για παράδειγμα εκεί που ήμουν χαλαρή και ωραία αρχσα να ζαλιζομμαι λιγάκι ήθελα να σταματήσουν όλοι να μιλάνε,δεν μπορούσα το φως, λέω πάει κάτι παθαίνω. Πήγα και ξάπλωσα μονη μου ηρέμησα,πήρα την πίεση μου ,8/6... Έφαγα λιγάκι μετά και όλα καλά. Αυπνιες δεν έχω πλέον ,κοιμάμαι σαν πουλάκι ανά πασαα στιγμή ❤

Ναι υποταση γράφω από κινητό κ κάνω λάθη. ακριβώς τα ίδια αισθάνομαι δεν μπορώ τις ομιλίες το φως νιώθω αποπροσανατολισμο το ίδιο ένιωθα κ το πρωί κ η πίεση ήταν 6 με 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου εγω σήμερα είμαι χάλια και ψυχολογικά και όλα με έχουν πιάσει και ψιλοπονακια έχω και το φόβο έχω και άγχος όλα μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Drakoylinaki είπε:

Και εσύ είσαι έτσι εεεεε  ποπο τη κατάθλιψη είναι αυτή γιατί είμαστε έτσι έπρεπε να.ήμασταν πολύ χαρουμενες

Σε ποια εβδομάδα είσαι;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλώς ήλθες αστεράκι με το καλό το μωράκι σου τι πητ έχεις; 

Ευχαριστώ! Κ εσύ με το καλό να φέρεις στον κόσμος ένα υγιές μωρακι! 20/5 μου είχε πει αλλά η αυχενική γράφει πανω 16/5. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η asteraki_mou είπε:

Ευχαριστώ! Κ εσύ με το καλό να φέρεις στον κόσμος ένα υγιές μωρακι! 20/5 μου είχε πει αλλά η αυχενική γράφει πανω 16/5. Εσύ;

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας  θα γινω μαμα...και εχω μετακομισει πριν απο 2 μηνες στη κερκυρα...μαθαμε πριν απο μια εβδομαδα οτι ειμαι εγκυος...θα ηθελα να μου προτεινετε ενα καλο γυναικολογο.....βοηθήστε με..δεν εχω γνωστους στη κερκυρα.....σοσ. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vesy είπε:

Γεια σας  θα γινω μαμα...και εχω μετακομισει πριν απο 2 μηνες στη κερκυρα...μαθαμε πριν απο μια εβδομαδα οτι ειμαι εγκυος...θα ηθελα να μου προτεινετε ενα καλο γυναικολογο.....βοηθήστε με..δεν εχω γνωστους στη κερκυρα.....σοσ. ...

Εγώ πάντως δεν είμαι από Κέρκυρα για να ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η asteraki_mou είπε:

Ευχαριστώ! Κ εσύ με το καλό να φέρεις στον κόσμος ένα υγιές μωρακι! 20/5 μου είχε πει αλλά η αυχενική γράφει πανω 16/5. Εσύ;

Ευχαριστώ. Εγώ 18/5. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; να σας ρωτήσω παθαίνει καμία υπόσταση;επίσης έχω αυπνιες εσείς κοιμαστε καλά;

Εγω εχω πολλες ζαλαδες, αλλα νομιζω ειναι απ τα utrogestan και οχι απ'την πιεση... Παρ'ολα αυτα ανεκαθεν ειχα χαμηλη πιεση, οποτε δεν αποκλειεται και αυτο... Ουτε εγω κοιμαμαι πολυ καλα... Συνηθως ξυπναω μεσ' τη νυχτα 1-2 φορες τουλάχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που θα πάει θα περάσει βρε κοριτσια θα νιωσουμε καλύτερα κ θα ευχαριστηθουμε την εγκυμοσύνη μας. είμαστε πολύ τυχερες που έχουμε μωράκι στην κοιλια μας κ να ευχόμαστε να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος λ να ευχαριστούμε το θεό γιαυτό το θαυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσία μου σημερα στις 5 πάω στο γιατρό δεν άντεχα μέχρι την αυχενική εγώ τίποτα ευτυχώς μου είπε ελα όταν του το ζήτησα γιατί σήμερα μου ξεπριστηκε το στηθος και έχω φοβηθεί πάρα πολύ ποπο πότε πάει 5 τώρα να πάω πφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία μου σημερα στις 5 πάω στο γιατρό δεν άντεχα μέχρι την αυχενική εγώ τίποτα ευτυχώς μου είπε ελα όταν του το ζήτησα γιατί σήμερα μου ξεπριστηκε το στηθος και έχω φοβηθεί πάρα πολύ ποπο πότε πάει 5 τώρα να πάω πφφφφφφ

Μην αγχώνεσαι βρε τόσο δεν κάνεις καλό. όλα καλά θα είναι θα το δεις κ θα ηρεμησεις μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσία μου σημερα στις 5 πάω στο γιατρό δεν άντεχα μέχρι την αυχενική εγώ τίποτα ευτυχώς μου είπε ελα όταν του το ζήτησα γιατί σήμερα μου ξεπριστηκε το στηθος και έχω φοβηθεί πάρα πολύ ποπο πότε πάει 5 τώρα να πάω πφφφφφφ

μια απτα ιδια drakoylinaki μου! Κι εγω εχω β επιπεδου τελη νοεμβρη και επειδη δεν αντεχα αλλες 2βδομαδες εκλεισα να παω για υπερηχο αυριο χιχι!!! Ολα καλα θα ειναι θα το δεις, να μας φυγει το αγχοσ!!  Σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα νεα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχχαχαχα τελικά δεν είμαι η μόνη ευτυχώς (θαναση)φαντάσου ότι είναι το δεύτερο έχω και μια κόρη 19 χρονών αλλά ποτέ δεν έκανα έτσι στην πρώτη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...