Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μ!!πως ειστε??την παρασκευη παω γ τεστ παπ κ κολπικο κ μαλλν θα εχω κ ωορηξια εκεινη την ημερα...νομιζω πως 2 μερες πριν δ πρεπει ν εχω επαφη ε??οποτε θα χασουμε τις καλες μερες!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ το ειπε μια φιλη μ που της το ειπε ο γυναικολογος της.ο δικος μ δν μ ειπε κατι.για να ειναι καθαρο το δειγμα π σου παιρνει.λες να μν ισχυει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Μ το ειπε μια φιλη μ που της το ειπε ο γυναικολογος της.ο δικος μ δν μ ειπε κατι.για να ειναι καθαρο το δειγμα π σου παιρνει.λες να μν ισχυει?????

Καλησπερα κοριτσια!Για να κανεις τεστ παπ δεν πρεπει να εχεις επαφες 2-3 μερες πριν.Κανονας!Ουτε να εχεις χρησιμοποιησει καποιο κολπικο υποθετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata17 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Για να κανεις τεστ παπ δεν πρεπει να εχεις επαφες 2-3 μερες πριν.Κανονας!Ουτε να εχεις χρησιμοποιησει καποιο κολπικο υποθετο.

Ναι ετσι ειναι τελικα.δν τ ρισκαρωδ πειραζει.ουτως ή αλλως δ εχω ελπιδες.γ αυτο κ παμε γ εξετασεις κ ο Θεος  να βαλει τ χερι τ.ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω; Ειμαι 33, κανω τεστ ανελλιπώς απο τα 20 και κανεις γιατρος δε μου το εχει αναφέρει αυτο (3 γυναικολογους εχω αλλαξει ως τωρα). Τις περισσότερες φορές έχει τύχει να έχω επαφή την προηγούμενη μέρα του τεστ όμως το δείγμα βγαίνει καθαρό και η εξέταση πεντακάθαρη. Μου φαίνεται πολυ περιεργο το ότι όταν παίρνω να κλείσω ραντεβού δεν μου επισημαίνουν να έχω 2-3 μερες αποχή όπως λένε στους άνδρες πριν κάνουν σπερμοδιαγραμμα. Άρα υποθέτω ότι δεν παίζει και τόσο ρόλο.. Παρόλα αυτά ότι νομίζεις κάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...