Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματικη και κοστος σε ιδιωτικο, τι καλυπτει το ικα?


Recommended Posts

κοριτσια μου καλησπερα  θα ξεκινησουμε με τον αντρα μου για εξωσωματικη μετα απο 5 αποτυχημενες  σπερματεγχυσεις.Λογω ηλικας μου το ικα δεν με καλυπτει και δεν με περναει επιτροπη (ειμαι 26 ετων) ο γιατος μου ειναι ο Δημητρης Μιναρετζης στο Μητερα, χονδρικα με τα φαρμακα και εξετασεις μου ειπε οτι θα μου παει γυρω στα 3500 με 4000.Εσεις οσες κανατε εξωσωματικη σε ιδιωτικο ποσο σας πηγε?περασατε επιτροπη?και ποσα πηρατε πισω απο το ικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

κοριτσια μου καλησπερα  θα ξεκινησουμε με τον αντρα μου για εξωσωματικη μετα απο 5 αποτυχημενες  σπερματεγχυσεις.Λογω ηλικας μου το ικα δεν με καλυπτει και δεν με περναει επιτροπη (ειμαι 26 ετων) ο γιατος μου ειναι ο Δημητρης Μιναρετζης στο Μητερα, χονδρικα με τα φαρμακα και εξετασεις μου ειπε οτι θα μου παει γυρω στα 3500 με 4000.Εσεις οσες κανατε εξωσωματικη σε ιδιωτικο ποσο σας πηγε?περασατε επιτροπη?και ποσα πηρατε πισω απο το ικα???

Εμενα προσωπικα προσωπικα μου στοιχισε 2500€ γιατρος κ κεντρο

Τα φαρμακα δεν τα πληρωσα περασα επιτροπη.τα μονα που πληρωσα ηταν 25 €κ αυτα γραμμενα χαπια κ τα σχετικα που παιρνεις κατα τη διαρκεια.Κ απ το ικα πηρα περιπου 300€ πισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε πιο νοσοκομειο την εκανες? Εγω ειμαι 26 ετων το προβλημα μας ειναι χαμηλη κινητικοτητα σπερματος κ στο ικα μου λενε οτι δικαιολογουν γυναικες πανω τον 35 ετων.οποτε τα φαρμακα θα τα πληρωσω ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

κοριτσια μου καλησπερα  θα ξεκινησουμε με τον αντρα μου για εξωσωματικη μετα απο 5 αποτυχημενες  σπερματεγχυσεις.Λογω ηλικας μου το ικα δεν με καλυπτει και δεν με περναει επιτροπη (ειμαι 26 ετων) ο γιατος μου ειναι ο Δημητρης Μιναρετζης στο Μητερα, χονδρικα με τα φαρμακα και εξετασεις μου ειπε οτι θα μου παει γυρω στα 3500 με 4000.Εσεις οσες κανατε εξωσωματικη σε ιδιωτικο ποσο σας πηγε?περασατε επιτροπη?και ποσα πηρατε πισω απο το ικα???

Εμενα προσωπικα προσωπικα μου στοιχισε 2500€ γιατρος κ κεντρο

Τα φαρμακα δεν τα πληρωσα περασα επιτροπη.τα μονα που πληρωσα ηταν 25 €κ αυτα γραμμενα χαπια κ τα σχετικα που παιρνεις κατα τη διαρκεια.Κ απ το ικα πηρα περιπου 300€ πισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Σε πιο νοσοκομειο την εκανες? Εγω ειμαι 26 ετων το προβλημα μας ειναι χαμηλη κινητικοτητα σπερματος κ στο ικα μου λενε οτι δικαιολογουν γυναικες πανω τον 35 ετων.οποτε τα φαρμακα θα τα πληρωσω ολα.

Την εκανα σε ιδιωτικό 2200€ τελικα.κ αυτο με την επιτροπη δεν ισχυει για την ηλικια εγω την εκανα τον Γεναρη 34 .αναλογως με τις παθησεις.

Κοριτσι μου αν είναι μονο η κινητικότητα λυνεται...μην πας εξωσωματικη σαν το προβατο.κ το λεω ετσι γιατι  γω ετσι πηγα.εγω λογω ενδομητριωσης κ με σπερμα πολυ καλο.τελικα μετα απο πολλες εξετασεις (αργοτερα) βρεθηκε ουεροπλασμα (ο λογος που δεν πετυχε)κατοπιν εορτης...ψαξτο ενημερωσου μην κανεις βιαστικες κινησεις.εγω ημουν στο τσακ για 2η προσπαθεια λιγο πριν τις εξετασεις.κ παλι δεν θα πετυχαινε....

Πλεον εχω παρει αντιβιωσεις εχω καθαρισει κ προσπαθω μονη μου.στην ουσια ειναι ο 3ος μηνας προσπαθειας...κ ολα αυτα μετα απο 3 χρονια...καλιο αργα παρα ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ουρεοπλασμα και ο γιατρος μου ειπε δεν παιζει ρολο. Ωχ μη μου βαζεις ιδεες. Εγω πιστευω πως ισως φταιει και το αγχος μου μετα απο 5 σπερματεγχυσεις αποτυχιας.με πηρε απο κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εχω ουρεοπλασμα και ο γιατρος μου ειπε δεν παιζει ρολο. Ωχ μη μου βαζεις ιδεες. Εγω πιστευω πως ισως φταιει και το αγχος μου μετα απο 5 σπερματεγχυσεις αποτυχιας.με πηρε απο κατω.

Κοριτσι μου το ουεροπλασμα ειναι σοβαρο μικροβιο.φυσικα κ παιζει ρολο.ενημερωσουυυυυ

Εγω πηγα σε ανοσολογο στο Locus Medicus κ μας βρηκε ταμικροβια.εχεις παρει αντιβιωση για το ουεροπλασμα; 

Εμας μας πηρς 12 ΜΕΡΕΣ!!!με vibramisin των 2€.

Τι να λεμε τωρα....

Ψαξτοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ αυτο το κολομικροβιο υπαρχουν αποβολες κ προωροι τοκετοι...

Ααααα κ ναα μηνξεχασω...βγαινουν αυτιστικα παιδια.

Ξερω σε τρομαζω απλα θελω να σε ταρακουνησω να ψαχτεις πρωτα απ οοοοολα κανε εξετασεις κ συ κ ο αντρας σου γι αυτα τα πραγματα.ειμαι καμενη σου λεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε κανει ολες τι εξετασεις κ εγω κ ο αντρας μου. Θα το προσπαθησω. Σημερα εχω ραντεβου με τον νευρολογο μου λογω του ιστορικου μου πρεπει να μου δωσει ενα χαρτι οτι δεν υπαρχει προβλημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/9/2016 at 0:31 ΠΜ, ο/η Anthi1402 είπε:

Κοριτσι μου το ουεροπλασμα ειναι σοβαρο μικροβιο.φυσικα κ παιζει ρολο.ενημερωσουυυυυ

Εγω πηγα σε ανοσολογο στο Locus Medicus κ μας βρηκε ταμικροβια.εχεις παρει αντιβιωση για το ουεροπλασμα; 

Εμας μας πηρς 12 ΜΕΡΕΣ!!!με vibramisin των 2€.

Τι να λεμε τωρα....

Ψαξτοοοοο

Εκανα τη θεραπεια αλλα αυτο τπτ εκει μενει δν φευγει. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 11/9/2016 at 11:12 ΠΜ, ο/η Anthi1402 είπε:

Τι θεραπεία σου ειχε δωσει;

Πρεπει κ συ κ ο αντρας σου!!!!

Μια αλλοιφη κολπικη δεν θυμαμαι πως την ελεγαν μονο εγω οχι ο αντρας μου.. Ξανα εκανα τη περασμενη εβδομαδα την εξεταση κ βγηκε αρνητικο το ουρεπλασμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα καλλιεργεια κολπικου τη παρασκευη θα παρω τα αποτελεσματα τριτη απογευμα ευχομαι να εχει φυγει το μικροβιο αυτο... Περιμενω τα αποτελεσματα και θα σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...