Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή βδομάδα κοριτσάκια.... Για να δούμε τι θα γίνει... Το καλό της υποθεσης είναι ότι έχουμε βρει πια τις γόνιμες και δεν βαδίζουμε στο σκοτάδι..... Και επίσης ξέρουμε ποια μέρα είναι να μας ερθει... Βασικο!! Ετσι αν αργησει εστω και λίγο θα ξερουμε οτι ήρθε το ευχαριστο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα και καλή βδομάδα κοριτσάκια.... Για να δούμε τι θα γίνει... Το καλό της υποθεσης είναι ότι έχουμε βρει πια τις γόνιμες και δεν βαδίζουμε στο σκοτάδι..... Και επίσης ξέρουμε ποια μέρα είναι να μας ερθει... Βασικο!! Ετσι αν αργησει εστω και λίγο θα ξερουμε οτι ήρθε το ευχαριστο!!!!!!

Στο ευχομαι κ συντομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melina Mantani είπε:

Στο ευχομαι κ συντομα?

Το ίδιο έυχομαι και για σένα κορίτσι μου...  Μονο που είναι ακόμα Δευτερα και απορω πως θα περάσουν όλες αυτές οι μέρες...  Πρέπει να κάνουμε υπομονή και να σκεφτόμαστε θετικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Το ίδιο έυχομαι και για σένα κορίτσι μου...  Μονο που είναι ακόμα Δευτερα και απορω πως θα περάσουν όλες αυτές οι μέρες...  Πρέπει να κάνουμε υπομονή και να σκεφτόμαστε θετικά!!!!

Αχ αυτές οι μερες. Δικιο εχεις. Ειναι επώδυνες .καλη επιτυχια να εχουμε ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσι μ πότε περιμενεις???

Μέχρι 12 του μηνός. Αλλα χω μια βδομαδα που ειμαι ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Ακομα 37.4 εχω. Υποφέρω βρε κοριτσια.

Τι να πω κοριτσι μ δ ξερω τ μπορει να ναι.να πας στν γυναικολογο σ καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Πήγα σημερα το πρωι κ μου ειπε να περιμενω. Αλλα ξερεις πως ειναι 

Δν σ ειπε τ μπορει να ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσι μ πότε περιμενεις???

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena90 είπε:

Δν σ ειπε τ μπορει να ειναι??

Οχι μου ειπε να περιμενω μέχρι την περιοδο. Πρώτη φορα μου συμβαίνει γιαυτο ήθελα γνώμες. Σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

 

Οχι μου ειπε να περιμενω μέχρι την περιοδο. Πρώτη φορα μου συμβαίνει γιαυτο ήθελα γνώμες. Σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον

Προσπαθεισ καιρο γ παιδακι??αχ που να βρεθει η υπομονη???κ αν πονασ ακομα χειροτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena90 είπε:

Προσπαθεισ καιρο γ παιδακι??αχ που να βρεθει η υπομονη???κ αν πονασ ακομα χειροτερο

3 μήνες. Ναι εχω πόνους περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

3 μήνες. Ναι εχω πόνους περιοδου

3 μηνες??,αχ πιστεψε με τπτ δν ειναι!!!σ ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος κ να μν πονας αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena90 είπε:

3 μηνες??,αχ πιστεψε με τπτ δν ειναι!!!σ ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος κ να μν πονας αλλο!!!

Ναι αλλα μου φαίνεται πολυ. Μακαρι εισαι υπεροχη. Σου ευχομαι οτι καλυτερο ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου. Κ σημερα τα ίδια . Πριξημο στην κοιλιά στο στιθος κ δέκατα. Κανω υπομονή μπάς κ εχουμε κανένα ευχάριστο.??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Κ σημερα τα ίδια . Πριξημο στην κοιλιά στο στιθος κ δέκατα. Κανω υπομονή μπάς κ εχουμε κανένα ευχάριστο.??????

Λοιπον εχω καλό πολύ προαίσθημα για σένα.......Ποτε θα μαθουμε τι συμβαίνει τελικά;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Κ σημερα τα ίδια . Πριξημο στην κοιλιά στο στιθος κ δέκατα. Κανω υπομονή μπάς κ εχουμε κανένα ευχάριστο.??????

Μακαρι κοριτσι μ...εγω ακομα δ εχω δει σκουρα υγρα...μακαρι να ναι ο τυχερος μας μηνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και εγώ από την καρδιά μου να είσαι αλλά μην πέσεις αν δεν είσαι προσπαθείς πολύ λίγο θέλει υπομόνη για να ερθει το σπορακί πάντως τα δεκατα είναι ένα κάλο στοιχείο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Drakoylinaki είπε:

Εύχομαι και εγώ από την καρδιά μου να είσαι αλλά μην πέσεις αν δεν είσαι προσπαθείς πολύ λίγο θέλει υπομόνη για να ερθει το σπορακί πάντως τα δεκατα είναι ένα κάλο στοιχείο ?

Σε ευχαριστω πολυ drakoylinaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Λοιπον εχω καλό πολύ προαίσθημα για σένα.......Ποτε θα μαθουμε τι συμβαίνει τελικά;;;;;

Απο βδομαδα σιγουρα θα ξέρουμε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Melina Mantani είπε:

Απο βδομαδα σιγουρα θα ξέρουμε 

Μαζί θα μάθουμε νομιζω.... :)  Εσυ θα πρέπει να είσαι εγκυούλα.... γιατι δεν είναι λογικό να εχεις τόσες μέρες 37. :):):) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Melina Mantani είπε:
στις πριν 15 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Μαζί θα μάθουμε νομιζω.... :)  Εσυ θα πρέπει να είσαι εγκυούλα.... γιατι δεν είναι λογικό να εχεις τόσες μέρες 37. :):):) 

Καλημερα Gelie . Καλη επιτυχια κ στις δυο μιας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια!!Την Παρασκευη περιμενω κ ακομα τπτ απο συμπτωματα!!ουτε σκουρα υγρα ουτε πονο στ στηθος τπτ!!λιγα δεκατα εχω σημερα δ ειμαι καλα  εχώ κομαρες.μπορει κ να αρρωστησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια!!Την Παρασκευη περιμενω κ ακομα τπτ απο συμπτωματα!!ουτε σκουρα υγρα ουτε πονο στ στηθος τπτ!!λιγα δεκατα εχω σημερα δ ειμαι καλα  εχώ κομαρες.μπορει κ να αρρωστησα...

γεια σου Ελενα! εγω την Κυριακη,θες λιγα απ τα δικα μου συμπτωματα γιατι με εχουν τρελανει? :P Προσεχε παντως γιατι ειναι κ εποχη ιωσεων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...