Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεχυνση vs Εξωσοματικη


Recommended Posts

Θα ηθελα να μου πει οποια εχει εμπειρια και απο τα δυο τι μου προτεινει να κανω.εχω κανει ηδη 2 φορες σπερματεχυνση χωρις το επιθυμητο αποτελεσμα .

Ποια η διαδικασια εξοσωματικης?ποσο διαστημα διαρκει απο την οωληψια εως κ την εμβρυομεταφορα?

Ευχαριστω!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovely καλησπερα εγω σου ειχα πει οτι για να κανεις σπερματεγχυση πρεπει να εχεις ενα δυνατο σπερμα αλλιως σπανια πετυχενεις το επιθυμητο... Γιαυτο σου ειχα πει αμεσως εξωσωματικη... Εγω τον αλλο μηνα θα μιλησω με τον γιατρο μου και αν θα κανω εξωσωματικη. Απο οσο γνωριζω χωρις να ειμαι σιγουρη.. Απο την ωοληψια  και μετα θελει 3 -6 μερες για την εμβρυομεταφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!!Εγώ έκανα και τα δύο...εξαρτάται πιο είναι το πρόβλημα μας...αν για π.χ. έχεις κλειστές σαλπιγγες η σπερματεγχυση δεν αξίζει να γίνει...Όσο για την εξωσωματική ξέρω ότι κάνεις την ωοληψια και μετά από 3-6 μέρες την εμβρυομεταφορα...Εγώ όμως έκανα την ωοληψια και περίμενα ένα κύκλο και μετά έκανα την μεταφορά λόγω ότι είχε μαζευτεί υγρό στην κοιλιά λόγω πολυκυστυκων ωοθηκων...εξαρτάται και ποιας ημέρας έμβρυα θα βάλεις....Ελπίζω να σε βοήθησα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...