Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

Τώρα διάβασα δύο κοπέλες Ελένη και πρασινοματα νομίζω, τι δύσκολη ιστορία έχουν! Σας θαυμάζω! Με το καλό να να κάνετε μωράκια,  να δώσετε κ να πάρετε πολύ αγάπη στην ζωή σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Ελένη εγώ έχω αμφιβολία διότι είχαμε έρθει σε επαφή και την προηγούμενη μέρα οχι ελευθερα (κακος) και από αυτά που ξέρω θέλει κάθε δεύτερη ημέρα.  Για να δούμε κορίτσια 

Να μην εχεις αμφιβολια καθόλου!!η επαφή λίγες ώρες πριν την ωορρηξία ειναι η ιδανική στιγμή!!πιο κατάλληλη δεν υπαρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Ναντια εμενα η καθυστέρηση ξεκινάει 8 Σεπτέμβρη!!μαζι περιμενουμε!

μαζι θα την περασουμε την αγωνια αρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/8/2016 at 10:51 ΜΜ, ο/η Eleni20 είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️Ετσι ναντια!!!τα ιδια έπαθα και γω!τον προηγούμενο μήνα που αρχίσαμε προσπαθειες ο κύκλος πήγε απο 31 μερες 40 στα καλα καθούμενα και τωρα που εχει φύγει έστρωσε παλι!ολες θα γίνουμε μανούλες αυτο ειναι το μονο σίγουρο!!!

στις 45 εμενα! εκει να δεις αγχος,να ναι καλα ο γιατρος μου και ο αντρας μου που ηταν ψυχραιμοι.Τουλαχιστον βγηκε ενα καλο απο την ολη ιστορια,εκανα καποιες εξετασεις και ξερω οτι ειμαι υγιεις. Μακαρι Ελενακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε??? Εγω σημερα περιμενω περιοδο 30η μερα του κυκλου μου... Πρησμενο στηθος πολυ οι θηλες δεν μπορω να τις ακουμπησω καν... Αλλα ακομα δεν εχει ερθει η ακατανομαστη εντυπωση μου κανει οτι εχω πολλα διαφανα υγρα.... ??

Και οτι κοιμαμαι ολη μερα αυτα απο μενα εσεις??? Πειτε μου κανενα ευχαριστοοο ?????

κοριτσι μου! τετοια συμπτωματα να ακουω.....!! Ελπιζω να σε ξεχασει η ακατανομαστη αυτη την φορα. Απο μερους μου κανενα ευχαριστο,μαλλον απο σενα θα περιμενουμε ευχαριστα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα εύχομαι τα καλύτερα σε όλες κ σύντομα.θςλω τη βοήθεια σας.εχω κύκλο 28 με 29 ημέρες τελευταία περίοδο 11/8 είχα ελεύθερες επαφές στις 21/8 22/8 24/8 και στις 25/8 κατάλαβα τις γονιμες γιατί πόνας στην ωορηξια. Σήμερα αλλά κ χτες έχω πονακια κ κραμπες περιοδου κ κούραση τι μπορεί να είναι.; Ευχαριστώ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Κορίτσια καλησπέρα εύχομαι τα καλύτερα σε όλες κ σύντομα.θςλω τη βοήθεια σας.εχω κύκλο 28 με 29 ημέρες τελευταία περίοδο 11/8 είχα ελεύθερες επαφές στις 21/8 22/8 24/8 και στις 25/8 κατάλαβα τις γονιμες γιατί πόνας στην ωορηξια. Σήμερα αλλά κ χτες έχω πονακια κ κραμπες περιοδου κ κούραση τι μπορεί να είναι.; Ευχαριστώ 

 

Εύχομαι να έχεις μωράκι και να μας ανακοινώσεις τα καλά νέα. ????είναι λίγο νωρίς ακόμη όμως. Αν εμηνες  με τα λεγόμενα  πάντα του γιατρού μου η εμφυτευση θέλει από 3ης 6 η Και 11 ημέρες. Μηλαω για εμφυτευση όχι το πότε μπορεί να έγινε η γονιμοποίηση. Οπότε κάνε λίγο υπονη. ????αντε επιτέλους να ακούσουμε κάτι ευχαριστω. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσακια μου για ολες μας ευχαριστα νεα αυτον τον μηνα και αν οχι αυτον τον επομενο! Δεν πειραζει ο θεος ξερει ποτε θα το στηλει θα ερθει για ολες μας την καταλληλη στιγμη εχετε εμπιστοσυνη και κουραγιο μην απογοητευεστε!! Εγω ακομα να την δεχτω την καταραμενη... Αλλα ποναω οποτε μαλλον θα μου ερθει μεσα στην νυχτα ή αυριο μην χασει!! ??χαχαχαχαχα.. Ρε κοριτσια εχω ακυρα συμπτωματα οι θηλες δεν ακουμπας ποναει η μεση μου αλλα οκ αυτο το εχω παντα πριν την περιοδο. Ομως ξερετε τι νοιωθω? Ζεστη σαν να εχω πυρετο ενω δεν εχω και κρυωνω πολυ ενω δεν ειμαι αρρωστη... Τι μπορει να συμβαινει? Εγκυος παντως δεν ειμαι σιγουρα... ?? 

Κανω υπομονη  να παμε για εξετασεις να φυγει και αυτο απο πανω μου να ξερω εστω πως ειμαστε  καλα και υγειης και οι δυο μας και εχει ο θεος!!!! Καληνυχτα σε ολες γλυκουλες μου καλο ξημερωμα να χουμε!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

μαζι θα την περασουμε την αγωνια αρα!

Ναντια μου εγω εδω θα ειμαι..αλλα θα περάσουμε μονο την δικη σου μαζι!!γιατι εμεις χθες και σημερα που ηταν οι δυο πιο γόνιμες μερες δεν ειχαμε επαφή.η τελευταια επαφή δυστυχως έγινε 26-27 ωρες πριν την ωορρηξία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ευχαριστώ για την απάντηση ναι τι ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς δεν δικαιολογειται σκέφτομαι όμως μήπως έχω κρυώσει με τη θάλασσα κ το κλιματιστικό. Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες να είμαστε όσο πιο ήρεμες μπορούμε κ το Σεπτέμβρη να ακούμε ευχάριστα κ θετικά τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!?

Πώς είναι τα κέφια μας σήμερα; Ανεβασμένες μας θέλω!!!!

Ελενακι όλα καλά;

Πρασινοματα στα πώς πάνε τα συμπτώματα;

Οι υπόλοιπες, όλα τέλεια σήμερα, ε;;;;

????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.  Όλη μέρα δουλειές σπιτιού και σκέψεις?έχω..... αλήθεια εσείς έχετε που να πείτε την αγωνία σας για τις προσπάθειες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Καλημεραααα!!!?

Πώς είναι τα κέφια μας σήμερα; Ανεβασμένες μας θέλω!!!!

Ελενακι όλα καλά;

Πρασινοματα στα πώς πάνε τα συμπτώματα;

Οι υπόλοιπες, όλα τέλεια σήμερα, ε;;;;

????????????????????????

Καλησπέρα Μαρία μου...νομιζω ναι ολα καλα..ειμαι πολυ καλυτερα δεν πειραζει παμε για τον αλλο μήνα...χθες το βραδυ αργά ήρθαμε σε επαφή αλλα η ωορρηξία ειχε γινει προχθες οποτε...δεν πειραζει το θέμα ειναι οτι το θέλαμε μας βγηκε..καθε φορα ειναι μαγικά..αλλα το κέρατο μου δηλαδη μας βγαίνει ολο το μήνα εκτος απο εκείνες τις δυο μερες..τελος παντων εσεις τι κανετε κοριτσια;ποσες περιμενουμε τωρα τον Σεπτέμβρη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.  Όλη μέρα δουλειές σπιτιού και σκέψεις?έχω..... αλήθεια εσείς έχετε που να πείτε την αγωνία σας για τις προσπάθειες??? 

Αθηνα μου και γω δουλειές σημερα αλλα δεν ειχα καμια όρεξη..??την αγωνία μου προσωπικά την μοιράζομαι μονο με τα κοριτσια εδω..νομιζω οτι ειναι οι μόνες που μπορουν να καταλάβουν και ειναι οι μόνες που θα σου πουν το σωστό και οχι αυτο που θες να ακούσεις!γιατι δεν γνωριζόμαστε δεν υπαρχει συναισθηματικό δέσιμο οποτε θα ειναι πιο σωστές και αντικειμενικές!με τις φίλες μου δεν τα συζητάω αυτα μονο με την κολλητή μου και αυτο που ειπα μονο ειναι οτι σκεφτομαι να πάρω τεστ ωορρηξιας και με βρήκε υπερβολική (εγω τα ειχα ηδη παρει)..με την μητέρα μου σε καμια περίπτωση γιατι θα εχει και αυτη άγχος και θα πετάξει απο την χαρά της οποτε θα της το πω οταν με το καλο συμβεί..στον άντρα μου λέω αρκετά αλλα δεν μπορει να καταλάβει και να μου δώσει συμβουλές οπως τα κοριτσια εγω!!οποτε κοκονες μου ειστε το φάρμακο μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Αθηνα μου και γω δουλειές σημερα αλλα δεν ειχα καμια όρεξη..??την αγωνία μου προσωπικά την μοιράζομαι μονο με τα κοριτσια εδω..νομιζω οτι ειναι οι μόνες που μπορουν να καταλάβουν και ειναι οι μόνες που θα σου πουν το σωστό και οχι αυτο που θες να ακούσεις!γιατι δεν γνωριζόμαστε δεν υπαρχει συναισθηματικό δέσιμο οποτε θα ειναι πιο σωστές και αντικειμενικές!με τις φίλες μου δεν τα συζητάω αυτα μονο με την κολλητή μου και αυτο που ειπα μονο ειναι οτι σκεφτομαι να πάρω τεστ ωορρηξιας και με βρήκε υπερβολική (εγω τα ειχα ηδη παρει)..με την μητέρα μου σε καμια περίπτωση γιατι θα εχει και αυτη άγχος και θα πετάξει απο την χαρά της οποτε θα της το πω οταν με το καλο συμβεί..στον άντρα μου λέω αρκετά αλλα δεν μπορει να καταλάβει και να μου δώσει συμβουλές οπως τα κοριτσια εγω!!οποτε κοκονες μου ειστε το φάρμακο μου!!!!

Υπερβολική??  Εγω δεν θέλω γνώμη πάνω σε αυτό το θέμα αλλά στήριξη, ζητάω πολλά ? Καλά κάνεις και δεν τα λες.κ εγώ έτσι είμαι αλλά θα ήθελα κάποιος να ξέρει ότι είμαι σαν ηφαίστειο από αγωνία . Έξω σίγουρα θα αργήσω να το πω ... δεν ξέρω νομίζω οι φίλες δεν χαίρονται με την ψυχή τους,  ειδικά οι ελεύθερες .θα τα λέμε μετάξι μας με κάθε λεπτομέρεια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ εγώ κορίτσια δεν το λέω πουθενά μόνο στον άντρα μου που προσπαθεί να με χαλαρώσει είναι στιγμές που χαλαρώνει αλλά αυτό το αγχος είναι εμφύτο βρε παιδάκι μου δεν φεύγει έτσι απλά 8 Σεπτεμβρίου περιμένω περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ έκανα το λάθος και μίλησα στην μαμά μου και μεν με καταλαβενει αλλά έχω και το στιλ πήρες τον γιατρό γιατί δε τον περνεις τιλ και τέτοια όπως και το λάθος που έκανα ήταν να γνωρίσει η πεθερά μου τον γιατρό μου όταν έκανα την επέμβαση οπότε καλύτερα είναι να μιλάτε σε ανθρώπους που θέλετε όπως κάποια που να σας καταλαβενει. Η στους γονείς σας αλλά να μην σας αγχονουν εμένα αυτό έκανα και στην αρχή ένταξη θα ερθει και εδώ και ένα μήνα έκανες εκείνο πιγες στο γιατρο οπότε από εδώ και πέρα δεν λέω τίποτα και σε κανέναν... και σας εύχομαι ο Σεπτέμβριος να έχετε ευχάριστα νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Υπερβολική??  Εγω δεν θέλω γνώμη πάνω σε αυτό το θέμα αλλά στήριξη, ζητάω πολλά ? Καλά κάνεις και δεν τα λες.κ εγώ έτσι είμαι αλλά θα ήθελα κάποιος να ξέρει ότι είμαι σαν ηφαίστειο από αγωνία . Έξω σίγουρα θα αργήσω να το πω ... δεν ξέρω νομίζω οι φίλες δεν χαίρονται με την ψυχή τους,  ειδικά οι ελεύθερες .θα τα λέμε μετάξι μας με κάθε λεπτομέρεια ???

Εχεις δίκιο σε αυτο...υπαρχει γενικα κακια και ζήλεια..οποτε κρατάμε μικρά καλάθια!!ναι μου ειπε οτι ειμαι υπερβολική επειδη προσπαθούμε δυο μηνες να χρεισιμοποηησω απο τον δεύτερο μήνα τεστ ωορρηξιας.της εξήγησα οτι αυτο με ηρεμεί και με καθυσηχαζει να ξερω ποτε εκανα και αν εκανα και έληξε εκει το θέμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλησπέρα κ εγώ κορίτσια δεν το λέω πουθενά μόνο στον άντρα μου που προσπαθεί να με χαλαρώσει είναι στιγμές που χαλαρώνει αλλά αυτό το αγχος είναι εμφύτο βρε παιδάκι μου δεν φεύγει έτσι απλά 8 Σεπτεμβρίου περιμένω περιοδο

Ολες ειμαστε κοντα..εγω περιμενω 9-10 Σεπτέμβρη.με επιβεβαιωμένη ωορρηξία την 19η μερα του κύκλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω διαβάσει οτι site υπαρχει για τον σωστό χρονο επαφών αλλα άκρη δεν εχω βγάλει..άλλοι δίνουν πιθανότητες και με επαφή τρεις μερες πριν την ωορρηξία άλλοι και με πέντε..άλλου γράφει οτι περισσότερες σύλληψης εχουμε με επαφές την μερα της ωορρηξιας και την ακριβώς προηγούμενη μερα..εγω που ειχα επαφή απόγευμα προς βραδυ και ωορρηξία εκανα την επόμενη μερα το βραδυ εχω πιθανότητες δηλαδη;μπερδεύτηκα περισσοτερο με αυτα που διαβασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια εχω διαβάσει οτι site υπαρχει για τον σωστό χρονο επαφών αλλα άκρη δεν εχω βγάλει..άλλοι δίνουν πιθανότητες και με επαφή τρεις μερες πριν την ωορρηξία άλλοι και με πέντε..άλλου γράφει οτι περισσότερες σύλληψης εχουμε με επαφές την μερα της ωορρηξιας και την ακριβώς προηγούμενη μερα..εγω που ειχα επαφή απόγευμα προς βραδυ και ωορρηξία εκανα την επόμενη μερα το βραδυ εχω πιθανότητες δηλαδη;μπερδεύτηκα περισσοτερο με αυτα που διαβασα.

Εγω κοριτσια μπορω να σας βοηθησω μς την θερμοκρασια..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ οι γιατροί μας έχουν τρελάνει δεν γίνεται να μένουμε έγκυες μόνο την ημέρα της ωορηξια δεν ειναι πάντα εφικτή η επαφή τότε. Έτσι είναι πολύ δυσκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Είναι πολύ ψυχοφθορο όλο αυτό να μετράμε μέρες μην χάσουμε καμία με έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά

 

Κορίτσι μου μην διαβάζεις τπτ κάνε έρωτα με τον άντρα σου απλά.  Ένα μήνα κάνε μέρα πάρα μέρα αν δεν πιάσει τον επόμενο μήνα κάντε κάθε μέρα.  Πρέπει το μυαλό και σώμα μας να είναι χαλαρό κ όλα θα γίνουν! Εγώ σου εύχομαι να έχεις μείνει έγκυος αυτόν τον μήνα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
    • Ναι φαίνεται ο γιατρος να ενδιαφέρεται για την ασθενή του κ να βλέπει κάθε περίπτωση διαφορετικά κ να μην κρατάει ένα πρωτόκολλο κ να το ακολουθεί σε ολες!! 
    • Σκεψου έχω τον φάκελο στο σπίτι κ δεν μπηκα σε πειρασμό να τον ανοίξω 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...