Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

Α, Ελενη, είδα ότι το τεστ το έχεις πάνω σε χαρτί κουζίνας. Στις οδηγίες γράφει ότι δεν κάνει να βάζουμε το τεστ πάνω σε απορροφητική επιφάνεια. Για να μην αλλοιωθεί το αποτέλεσμα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Α, Ελενη, είδα ότι το τεστ το έχεις πάνω σε χαρτί κουζίνας. Στις οδηγίες γράφει ότι δεν κάνει να βάζουμε το τεστ πάνω σε απορροφητική επιφάνεια. Για να μην αλλοιωθεί το αποτέλεσμα!?

Εχεις δίκιο σε αυτο!!αλλα το έβαλα μετα απο ενα τέταρτο και ετσι έμεινε δεν άλλαξε...το αποτέλεσμα έγινε ετσι μετα απο 3-4' και έμεινε σταθερό μετα...ειπα να τα βαζω πάνω στο χαρτάκι να τα κρατάω εκει να τα συγκρίνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2016 at 0:47 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Μακαρι ο Σεπτέμβρης να ειναι τυχερός..εχω μείνει και γω εγκυος στο παρελθόν πολυ εύκολα μονο με προσπερματικα υγρά αλλα οχι με τον άντρα μου με άλλον σύντροφο.και επειδη η γιατρός μου ειχε πει οτι μένω πολυ εύκολα Γιαυτο λίγο με τρώει παραπανω..ειμαστε στον δεύτερο μήνα ακομη βεβαια αλλα στο εξάμηνο θα παει για εξετάσεις ετσι και αλλιως ο άντρας ενα σπερμοδιαγταραμμα κανει και τελος.εμεις εχουμε ενα καρό εξετάσεις..καλυτερα νωρίτερα να ειμαι καλυμμένη...ευχομαι σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα κορίτσι μου!

ακριβως κ εγω οπως εσυ! με προσπερματικα,επισης τοτε δεν το ειχα καν στο μυαλο μου σαν ενδεχομενο,παιζει ρολο κ αυτο. Να φανταστεις απο την στιγμη που ξεκινησαμε απο το αγχος μου (ειμαι κ ανυπομονη βλεπεις!) διαταραχθηκε ο κυκλος μου,εκει θορυβηθηκα και αρχισα εξετασεις,ευτυχως ολες καλες,μολις χαλαρωσα εστρωσε κ η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ακριβως κ εγω οπως εσυ! με προσπερματικα,επισης τοτε δεν το ειχα καν στο μυαλο μου σαν ενδεχομενο,παιζει ρολο κ αυτο. Να φανταστεις απο την στιγμη που ξεκινησαμε απο το αγχος μου (ειμαι κ ανυπομονη βλεπεις!) διαταραχθηκε ο κυκλος μου,εκει θορυβηθηκα και αρχισα εξετασεις,ευτυχως ολες καλες,μολις χαλαρωσα εστρωσε κ η περιοδος

❤️❤️❤️❤️❤️Ετσι ναντια!!!τα ιδια έπαθα και γω!τον προηγούμενο μήνα που αρχίσαμε προσπαθειες ο κύκλος πήγε απο 31 μερες 40 στα καλα καθούμενα και τωρα που εχει φύγει έστρωσε παλι!ολες θα γίνουμε μανούλες αυτο ειναι το μονο σίγουρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

7 Σεπτεμβρη! εχω μερουλες ακομη. Εσυ?

Ναντια εμενα η καθυστέρηση ξεκινάει 8 Σεπτέμβρη!!μαζι περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις εκανα τεστ και η γραμμή εμφανίστηκε κανονικα αλλα πιο άχνη απο τις προηγούμενες!!και πριν καμια ωρα ενιωσα και τα τσιμπηματάκια δεξιά...αρα εγινεεεεεεεεεε!!!!σημερα και αυριο βουρ και αντε να δούμε τι καταφέραμε σε δυο εβδ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά δεν ξερω ποιος μας μουτζωσε...δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή σημερα και ουτε αυριο θα μπορέσουμε..ειναι ξανά με εμετούς χαλια...η τελευταια μας επαφή ηταν πριν 27 ωρες..δεν περιμενω τιποτα πια..δεν του ειπα ποσο πολυ στεναχωρήθηκα μονο σε εσάς μπορω να το πω.η αληθεια ειναι ομως πως μολις συνειδητοποίησα οτι βρήκα την ωορρηξία και δεν θα μπορέσουμε παλι να εχουμε επαφές αυτές τις δυο μερες πραγματικα σπαραξα μολις κοιμήθηκε..ειναι άδικο..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Ειλικρινά δεν ξερω ποιος μας μουτζωσε...δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή σημερα και ουτε αυριο θα μπορέσουμε..ειναι ξανά με εμετούς χαλια...η τελευταια μας επαφή ηταν πριν 27 ωρες..δεν περιμενω τιποτα πια..δεν του ειπα ποσο πολυ στεναχωρήθηκα μονο σε εσάς μπορω να το πω.η αληθεια ειναι ομως πως μολις συνειδητοποίησα οτι βρήκα την ωορρηξία και δεν θα μπορέσουμε παλι να εχουμε επαφές αυτές τις δυο μερες πραγματικα σπαραξα μολις κοιμήθηκε..ειναι άδικο..?

Ελένη μου μη στεναχωριέσαι.. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αφού και εγώ πριν από μερικούς μήνες είχα περάσει κάτι παρόμοιο.. και μάλιστα σε πολυ χειρότερη εκδοχή προσπαθώντας πολύ μεγαλύτερο διάστημα από σενα.. Δυστυχώς καποιους μηνες είναι δύσκολο να τους εκμεταλλευτούμε γιατι προκύπτουν και άλλα θέματα υγείας.. Παρόλα αυτά δε νομίζω να υπάρχει λόγος απογοήτευσης στην περίπτωση σου καθώς από οτι εχω καταλάβει μένεις πάρα πολύ εύκολα εγκυος.. Μην υποτιμας την επαφή πριν από 25-27 ώρες.Οπως θα ξερεις τα σπερματοζωάρια επιβιώνουν στο γυναικείο οργανισμό εως 4 εικοσιτετραωρα. Όμως ακομη και αν αυτος ο μηνας δεν ειναι ο τυχερος ειμαι σιγουρη οτι ειναι θεμα χρονου να μείνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεβευχαριστω πολυ για τα λόγια σου..πως και πως το περιμέναμε και εγω και εκεινος..και ξαφνικά απο κει που ηταν μια χαρά άρχισε παλι τους εμετούς για μισή ωρα και μετα έπεσε ξερός απο την εξάντληση.κατι τον εχει πειράξει τις τελευταίες μερες η κουράζεται η αγχώνεται πολυ δεν ξερω..λενε οτι οταν δεν το εχεις στο μυαλό σου μένεις πολυ εύκολα οπως την έπαθα εγω δυο φορές και οταν το θες δεν ερχεται!!οπως και να εχει αυτον τον μήνα που χαλάρωσα έστρωσε ο κύκλος ολα καλα απλα μένει αυτο το κριμα...δεν ξερω κατα ποσο τα σπερματοζωάρια ζουν περα του 24ωρου και ποσά..ήξερα οτι μετα την θετικό ποίηση του τεστ επρεπε να ειχαμε επαφές τις επόμενες τρεις μερες και εμεις ειχαμε μονο την μια στην αρχή..θα δειξει αλλα δεν περιμενω τιποτα για να μην απογοητευτώ...εσυ κορίτσι μου τι κανεις σε ποια φάση σε πετυχαίνω τωρα;ευχομαι να περιμένεις περίοδο η οποία θα σου κανει έκπληξη αυτον τον μήνα και δεν θα ερθει!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Murto είπε:

Εύχομαι όλα ν παν καλά η εγκυμοσύνη είναι ενα θαύμα έχω ξαναμεινει έγκυος κ ας είμαι μικρή 

Μακαρι κοπέλα μου!!το ευχομαι για ολες μας!!ενα θαύμα χρειάζομαι και γω για να γινει το θαύμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Σεβευχαριστω πολυ για τα λόγια σου..πως και πως το περιμέναμε και εγω και εκεινος..και ξαφνικά απο κει που ηταν μια χαρά άρχισε παλι τους εμετούς για μισή ωρα και μετα έπεσε ξερός απο την εξάντληση.κατι τον εχει πειράξει τις τελευταίες μερες η κουράζεται η αγχώνεται πολυ δεν ξερω..λενε οτι οταν δεν το εχεις στο μυαλό σου μένεις πολυ εύκολα οπως την έπαθα εγω δυο φορές και οταν το θες δεν ερχεται!!οπως και να εχει αυτον τον μήνα που χαλάρωσα έστρωσε ο κύκλος ολα καλα απλα μένει αυτο το κριμα...δεν ξερω κατα ποσο τα σπερματοζωάρια ζουν περα του 24ωρου και ποσά..ήξερα οτι μετα την θετικό ποίηση του τεστ επρεπε να ειχαμε επαφές τις επόμενες τρεις μερες και εμεις ειχαμε μονο την μια στην αρχή..θα δειξει αλλα δεν περιμενω τιποτα για να μην απογοητευτώ...εσυ κορίτσι μου τι κανεις σε ποια φάση σε πετυχαίνω τωρα;ευχομαι να περιμένεις περίοδο η οποία θα σου κανει έκπληξη αυτον τον μήνα και δεν θα ερθει!!!!!❤️❤️❤️❤️

Μπα όχι εχω δρομο εγώ ακόμη.. Τελευταία περίοδος 14 Αυγούστου και οι γονιμες μου (οπως μου ειπε και ο γυναικολόγος στον υπέρηχο του προηγούμενου μηνα) ειναι η 20η-22η δηλ γύρω στις 2 εως 4 Σεπτεμβρίου γιατι εχω 35αρη κύκλο.... οποτε καταλαβαίνεις.....κουράζομαι και που το σκέφτομαι....  Εχω παραγγείλει και τα τεστ ωορρηξιας να τα κάνω ώστε να είμαι 100% σίγουρη για τις γόνιμες μην γίνει λάθος γιατι μέχρι τις επόμενες γόνιμες μάλλον θα εχω άσπρα μαλλιά τόσο που αργούν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Μπα όχι εχω δρομο εγώ ακόμη.. Τελευταία περίοδος 14 Αυγούστου και οι γονιμες μου (οπως μου ειπε και ο γυναικολόγος στον υπέρηχο του προηγούμενου μηνα) ειναι η 20η-22η δηλ γύρω στις 2 εως 4 Σεπτεμβρίου γιατι εχω 35αρη κύκλο.... οποτε καταλαβαίνεις.....κουράζομαι και που το σκέφτομαι....  Εχω παραγγείλει και τα τεστ ωορρηξιας να τα κάνω ώστε να είμαι 100% σίγουρη για τις γόνιμες μην γίνει λάθος γιατι μέχρι τις επόμενες γόνιμες μάλλον θα εγω άσπρα μαλλιά τόσο που αργούν!!!!

Καλα έκανες που παρηγγειλες τα τεστ.ετσι θα εισαι σίγουρη.γιατι σε τέτοιους κύκλους που εχουμε εμεις ειναι εύκολο να χαθούν οι δυο πιο γόνιμες μερες και δεν ειναι και εφικτό ολες τις μερες να εχουμε επαφές..?Εγω περιμενω να αδιαθέτησω σε 14 μερες λοιπόν εφοσον ωορρηξία ειχα σημερα εξακριβωμένη.αρα δεν θα μπω και στον πειρασμό να κανω τεστ.με τα τεστ ωορρηξιας τελικα γλιτώνεις πολλα και κυρίως το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια 11 Σεπτεμβρίου και εγώ περιμένω να δω αν έγινε το θαύμα.  Είμαι τυχερή από θέμα ωορρηξίας γιατί πονάω πολύ εκείνη τη μέρα έχω πολλά συμπτώματα γενικά.  Έτσι ήρθαμε σε επαφή την νύχτα και το πρωί είχα ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου μια μερα ελειψα κι εγιναν τοοοοσα! Μη σας πτοει τιποτα! Δυνατα εμεις στο στοχο μας!!!

Ελενακι δυσκολο αυτο το χτεσινο, ομως μην απογοητευεσαι! Υπαρχουν κι αλλοι μηνες, καλα να ειστε! Ωστοσο, πιστευω κι εγω πως αυτο το μηνα δεν εχουν χαθει οι ελπιδες!! Υπομονη!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Σεβευχαριστω πολυ για τα λόγια σου..πως και πως το περιμέναμε και εγω και εκεινος..και ξαφνικά απο κει που ηταν μια χαρά άρχισε παλι τους εμετούς για μισή ωρα και μετα έπεσε ξερός απο την εξάντληση.κατι τον εχει πειράξει τις τελευταίες μερες η κουράζεται η αγχώνεται πολυ δεν ξερω..λενε οτι οταν δεν το εχεις στο μυαλό σου μένεις πολυ εύκολα οπως την έπαθα εγω δυο φορές και οταν το θες δεν ερχεται!!οπως και να εχει αυτον τον μήνα που χαλάρωσα έστρωσε ο κύκλος ολα καλα απλα μένει αυτο το κριμα...δεν ξερω κατα ποσο τα σπερματοζωάρια ζουν περα του 24ωρου και ποσά..ήξερα οτι μετα την θετικό ποίηση του τεστ επρεπε να ειχαμε επαφές τις επόμενες τρεις μερες και εμεις ειχαμε μονο την μια στην αρχή..θα δειξει αλλα δεν περιμενω τιποτα για να μην απογοητευτώ...εσυ κορίτσι μου τι κανεις σε ποια φάση σε πετυχαίνω τωρα;ευχομαι να περιμένεις περίοδο η οποία θα σου κανει έκπληξη αυτον τον μήνα και δεν θα ερθει!!!!!❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Γειά σας κορίτσια 11 Σεπτεμβρίου και εγώ περιμένω να δω αν έγινε το θαύμα.  Είμαι τυχερή από θέμα ωορρηξίας γιατί πονάω πολύ εκείνη τη μέρα έχω πολλά συμπτώματα γενικά.  Έτσι ήρθαμε σε επαφή την νύχτα και το πρωί είχα ωορρηξία. 

Καλως μας ηρθες Αθηνά!  Καλη επιτυχια, στην ευχομαι ολοψυχα! Εχεις πολλες πιθανοτητες!!!! Εδω θα ειμαστε να τα λεμε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

7 Σεπτεμβρη! εχω μερουλες ακομη. Εσυ?

Ναντια μου εγω ακομη ψαχνω τις γονιμες! Ειμαι στην 17η μερα και μαλλον πλησιαζω. Θα δειξει... Οπως κι εσυ, με το που ξεκινησαμε τις προσπαθειες ο κύκλος επαθε ενα κοκομπλοκο! Τον προηγούμενο μηνα εκανα 37αρη κυκλο φαντασου, ενω κανονικα εχω 30αρη μεσο ορο... Αστα...! Τί να πω;;; Ευχομαι για ολες μας το καλυτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Γειά σας κορίτσια 11 Σεπτεμβρίου και εγώ περιμένω να δω αν έγινε το θαύμα.  Είμαι τυχερή από θέμα ωορρηξίας γιατί πονάω πολύ εκείνη τη μέρα έχω πολλά συμπτώματα γενικά.  Έτσι ήρθαμε σε επαφή την νύχτα και το πρωί είχα ωορρηξία. 

Πέτυχες την καταλληλότερη μερα!!!εχεις οντως πολλες ελπίδες!!ευχομαι να ακούσουμε σύντομα τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε??? Εγω σημερα περιμενω περιοδο 30η μερα του κυκλου μου... Πρησμενο στηθος πολυ οι θηλες δεν μπορω να τις ακουμπησω καν... Αλλα ακομα δεν εχει ερθει η ακατανομαστη εντυπωση μου κανει οτι εχω πολλα διαφανα υγρα.... ??

Και οτι κοιμαμαι ολη μερα αυτα απο μενα εσεις??? Πειτε μου κανενα ευχαριστοοο ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε??? Εγω σημερα περιμενω περιοδο 30η μερα του κυκλου μου... Πρησμενο στηθος πολυ οι θηλες δεν μπορω να τις ακουμπησω καν... Αλλα ακομα δεν εχει ερθει η ακατανομαστη εντυπωση μου κανει οτι εχω πολλα διαφανα υγρα.... ??

Και οτι κοιμαμαι ολη μερα αυτα απο μενα εσεις??? Πειτε μου κανενα ευχαριστοοο ?????

Μακαρι κορίτσι μου ολα αυτα να ειναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να μην σου ερθει!!να ερθει μπεμπέ!!εγω δυστυχως βρήκα την ωορρηξία μου αλλα δεν ήρθαμε σε επαφή τις δυο πιο γόνιμες μερες!ακομα σκασμενη ειμαι αλλα τι να κανω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε??? Εγω σημερα περιμενω περιοδο 30η μερα του κυκλου μου... Πρησμενο στηθος πολυ οι θηλες δεν μπορω να τις ακουμπησω καν... Αλλα ακομα δεν εχει ερθει η ακατανομαστη εντυπωση μου κανει οτι εχω πολλα διαφανα υγρα.... ??

Και οτι κοιμαμαι ολη μερα αυτα απο μενα εσεις??? Πειτε μου κανενα ευχαριστοοο ?????

Κατσε...μηπως μας πεις εσυ κανενα ευχαριστο....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσια μου τα ευχαριστα για ολες μας!!!! Μην σκας μωρε Ελενη μου χαλαρωσε ολα θα ερθουν... Μακαρι Μαρια μου ευχαριστα σε ολες μας.. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Καλως μας ηρθες Αθηνά!  Καλη επιτυχια, στην ευχομαι ολοψυχα! Εχεις πολλες πιθανοτητες!!!! Εδω θα ειμαστε να τα λεμε!:)

Καλός σας βρήκα κορίτσι μου. Λίγο μπερδεύομαι με το σιτε ,ελπίζω να τα καταφέρω μην χάσω   τα μηνύματα κτλ. Κορίτσια μακάρι όλες σύντομα να έχετε καλά νέα! Καθημερινή σε μένα αν θέλει ο θεός ας μου στείλει δεύτερο μωράκι που το θέλω πολύ.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Πέτυχες την καταλληλότερη μερα!!!εχεις οντως πολλες ελπίδες!!ευχομαι να ακούσουμε σύντομα τα ευχάριστα!!

Ελένη εγώ έχω αμφιβολία διότι είχαμε έρθει σε επαφή και την προηγούμενη μέρα οχι ελευθερα (κακος) και από αυτά που ξέρω θέλει κάθε δεύτερη ημέρα.  Για να δούμε κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...