Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

Αααα πρεπει να παω κ γω διακοπες  μου φαινεται.....2 χρονια εχω να παω.....?

Άνθη μου κακώς τότε... Πρέπει να πας....Πλάκα πλάκα στις διακοπές μένουν πολλές εγκυουλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia laoura είπε:

Άνθη μου κακώς τότε... Πρέπει να πας....Πλάκα πλάκα στις διακοπές μένουν πολλές εγκυουλες... 

Ναι οντως....ειμαστε ξεγνοιαστοι εκει....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11 Σεπτεμβρίου 2016 at 6:32 ΠΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Ελένη τελικά το προαισθημα μου για τον Σεπτέμβρη βγήκε αληθινό ήδη μετράμε αν δεν κάνω λάθος 3 εγκυμοσύνες. Το ίδιο αισθάνομαι όμως κ για τον Οκτώβρη σίγουρα θα ακούσουμε ευχάριστα gellie, anthi και τα υπόλοιπα κορίτσια έτοιμαστειτε γιατί έρχεται κ σε εσάς το νιώθω κορίτσια μου?

Συγχαρητήρια και σε εσένα με το καλό κορίτσια να είστε ήρεμες και αισιόδοξες. Η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι η πιό γλυκιά η πιό ωραία!! Θέλω όλες που περιμενετε να μείνετε εγκυούλες!!τέλεια χάρηκα. 

Εγώ σήμερα πρώτη μέρα καθυστερησης νιώθω πως θα μου ερθει αλλα έτσι ένιωθα και όταν εμεινα στην μπεμπούλα μου. Απλά τωρα θέλω να μου ερθει η περίοδος δέν είμαι ετοιμη καθόλου για μια δευτερη εγκυμοσύνη. Ούτε τεστ δεν θελω να κάνω. Βέβαια μπορεί να μήν εστρωσε ο κύκλος μου ακόμη γιατί απο15 Ιουνίου ήρθε15 Αυγούστου αλλά ένοιωσα την ωορρηξία μου 28-29 Αυγούστου και μου την δίνει γιατί μάλλον είναι καθυστερηση αυτό ! Θα περιμενω 2-3 μερες και θα κανω τεστ. Ο Θεός βοηθός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα με το καλό κορίτσια να είστε ήρεμες και αισιόδοξες. Η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι η πιό γλυκιά η πιό ωραία!! Θέλω όλες που περιμενετε να μείνετε εγκυούλες!!τέλεια χάρηκα. 

Εγώ σήμερα πρώτη μέρα καθυστερησης νιώθω πως θα μου ερθει αλλα έτσι ένιωθα και όταν εμεινα στην μπεμπούλα μου. Απλά τωρα θέλω να μου ερθει η περίοδος δέν είμαι ετοιμη καθόλου για μια δευτερη εγκυμοσύνη. Ούτε τεστ δεν θελω να κάνω. Βέβαια μπορεί να μήν εστρωσε ο κύκλος μου ακόμη γιατί απο15 Ιουνίου ήρθε15 Αυγούστου αλλά ένοιωσα την ωορρηξία μου 28-29 Αυγούστου και μου την δίνει γιατί μάλλον είναι καθυστερηση αυτό ! Θα περιμενω 2-3 μερες και θα κανω τεστ. Ο Θεός βοηθός

Καλημέρα ερη!!!!!!νομίζω εσύ δεν είσαι που είχες γεννήσει πριν πέντε μήνες με καισαρική;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα.. χθες το βραδυ ειχα μια σταγονα βλεννα που ειχε μεσα λιγο σαν αιμα...αυτο τπτα αλλο μετα.. λετε να ειναι κατι καλο η να περιμενω την περιοδο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα με το καλό κορίτσια να είστε ήρεμες και αισιόδοξες. Η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι η πιό γλυκιά η πιό ωραία!! Θέλω όλες που περιμενετε να μείνετε εγκυούλες!!τέλεια χάρηκα. 

Εγώ σήμερα πρώτη μέρα καθυστερησης νιώθω πως θα μου ερθει αλλα έτσι ένιωθα και όταν εμεινα στην μπεμπούλα μου. Απλά τωρα θέλω να μου ερθει η περίοδος δέν είμαι ετοιμη καθόλου για μια δευτερη εγκυμοσύνη. Ούτε τεστ δεν θελω να κάνω. Βέβαια μπορεί να μήν εστρωσε ο κύκλος μου ακόμη γιατί απο15 Ιουνίου ήρθε15 Αυγούστου αλλά ένοιωσα την ωορρηξία μου 28-29 Αυγούστου και μου την δίνει γιατί μάλλον είναι καθυστερηση αυτό ! Θα περιμενω 2-3 μερες και θα κανω τεστ. Ο Θεός βοηθός

Εγω μονο προσμένο στήθος κ ναυτία  εχω λιγο. Μέχρι τελος της βδομάδας μου ειπε η γιατρός για να κανω χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΜΟΥ:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΥΠΟΝΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Β ΧΩΡΙΑΚΗ??????????21 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΤΙΣ 7,8,9 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Evaggelia29 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΜΟΥ:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΥΠΟΝΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Β ΧΩΡΙΑΚΗ??????????21 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΤΙΣ 7,8,9 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ

Εγώ τελος της βδομάδας  εγω . Μετα την καθηστερηση υπομονή κ σου ευχομαι ολα να πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina Mantani είπε:

Εγώ τελος της βδομάδας  εγω . Μετα την καθηστερηση υπομονή κ σου ευχομαι ολα να πανε καλα

Melina Εσύ έκανες τεστ????θετικό??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kppm είπε:

Melina Εσύ έκανες τεστ????θετικό??????

Οχι δεν εκανα τεστακι. Μου ειπε η γυναικολόγος την Παρασκευή αν συνεχίσει βεβαια η καθηστερηση κατευθείαν β χοριακη με κρατάει σε αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα.. χθες το βραδυ ειχα μια σταγονα βλεννα που ειχε μεσα λιγο σαν αιμα...αυτο τπτα αλλο μετα.. λετε να ειναι κατι καλο η να περιμενω την περιοδο???

Μέχρι ποτε περιμένεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Evaggelia29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύυυυ 

Δηλ 5 μερες μετα για να ειναι ανεβασμενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/9/2016 at 0:15 ΜΜ, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια Ελενη και εσεις που μεινατε εγκυες λοιπον με τεστ ωορρηξιας μηπως θα μπορουσατε να βοηθησετε και εμενα; υπαρχει καποια κοπελα που να εχει τεστ ωορρηξιας και εγκυμοσυνης που να μην χρειαζεται αλλο πλεον?? Να μου τα δωσει? Της hometest  για να μην περνω αλλα τωρα.. Αν δεν τα χρειαζεστε..

κοριτσι μου ! τι κανεις? κ εγω λεω να κανω τις τελευταιες μου προσπαθειες με τεστ ωορρηξιας,κ σκεφτομαι να τα παραγγειλω. Αν δεν γινει τιποτα κ μ αυτα τα παραταω. Εχεις χρησημοποιησει ξανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ποτε περιμενω γιατι ο κυκλος ειναι λιγο οτι να ναι.. τελευταια περιοδο ειχα 13 αυγουστου.. απλως ωορηξια εχω την εντυπωση πως ειχα περιπου 29 με 1 του μηνα γτ ειχα τα υγρα.. χθες το βραδυ ειχα μια σταγονα με βλενα και ελαχιστο αιμα και σημερα το πρωι μια φορα που σκουπιστηκα ειχα μια σταγονα καφε...ισα ισα.πολυ λιγο.. τπτα αλλο μεχρι τωρα.. να σημειωσω οτι ποσες μερες με ενοχλει η μεση μου εχω πονους στη κοιλια και εχω απο προχθες συχνοουρια.. το στηθος μου πολυ λιγο πρισμενο ομως που μπορει κ ιδεα μου να ειναι.. οουφφφ δεν ξερω.. βρε λετεεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eleni_g90 είπε:

Δεν ξερω ποτε περιμενω γιατι ο κυκλος ειναι λιγο οτι να ναι.. τελευταια περιοδο ειχα 13 αυγουστου.. απλως ωορηξια εχω την εντυπωση πως ειχα περιπου 29 με 1 του μηνα γτ ειχα τα υγρα.. χθες το βραδυ ειχα μια σταγονα με βλενα και ελαχιστο αιμα και σημερα το πρωι μια φορα που σκουπιστηκα ειχα μια σταγονα καφε...ισα ισα.πολυ λιγο.. τπτα αλλο μεχρι τωρα.. να σημειωσω οτι ποσες μερες με ενοχλει η μεση μου εχω πονους στη κοιλια και εχω απο προχθες συχνοουρια.. το στηθος μου πολυ λιγο πρισμενο ομως που μπορει κ ιδεα μου να ειναι.. οουφφφ δεν ξερω.. βρε λετεεεε???

Μακάρι στο ευχομαιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις καναμε σπερμοδιαγραμμα και ειναι παρααα πολυυυ καλοοο ??? εχουμε 98% κινητικοτητα... Το μονο που προβληματιζει τον ουρολογο μας ειναι τα πυοσφαιρια στο σπερμα και μας ειπε να παμε να κανουμε μια καλλιεργεια σπερματος αν υπαρχει κανενα μικροβιο να το αντιμετωπισουμε φαρμακευτικα και επισης πως αν ολα ειναι οκ να παμε για σπερματεγχυση!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε.μπραβο πρασινοματα ευχάριστα τα νέα.εγω έκανα χοριακη σήμερα μόλις πήρα τα αποτελέσματα 2918 μονάδες τη Δευτέρα θα με δει ο γιατρός ανυπομωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε.μπραβο πρασινοματα ευχάριστα τα νέα.εγω έκανα χοριακη σήμερα μόλις πήρα τα αποτελέσματα 2918 μονάδες τη Δευτέρα θα με δει ο γιατρός ανυπομωνω

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!Εύχομαι να δεις το σποράκι σου οταν πας με το καλό!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σήμερα είμαι 3η μερα καθυστερησης εκανα τεστ με τα πρωινά ούρα και βγήκε μία πάρα πάρα πολύ αχνη γραμμή. Δηλ το λες και αρνητικό.Άς ελπίσω οτι είναι αρνητικό γιατί στην πρωτη μου εγκυμοσύνη είχα κάνει μιά μερα πρίν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε αχνό θετικό αλλά φαινόταν καλά αυτήν η αχνή γραμμή. Τί λετε κορίτσια;; Έχω κατα αγχωθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ά και κάτι ακόμα μήπως παίζει ρόλο. Κρατησα τα πρωινα ουρα στο κυπελλάκι κάπου μία ωρα μεχρι να φυγει ο αντρας μου στην δουλειά γιατί δεν θέλω να τον αγχωνω και αυτόν αν δεν ειμαι σίγουρη. Λετε να παίζει ρόλο ; Τί να πω δεν ξέρω μαλλον θα παρω αλλο ενα και θα το κανω την Παρασκευή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...