Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννα σ δημοσιο


Tzinaki7

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια θελω την συμβουλη σας ειμαι στην 8εβδομαδα ο ιατρος μου ειναι στο ιασω αλλα ειναι πολλα τα λεφτα....θελω ν γεννησω στο ελενα αλλα θελω καλο γυναικολογο οικονομικο και θελω να γεννησω με επισκληριο στην καισαρικη οχι μ ολικη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tzinaki7 είπε:

Καλησπερα κοριτσια θελω την συμβουλη σας ειμαι στην 8εβδομαδα ο ιατρος μου ειναι στο ιασω αλλα ειναι πολλα τα λεφτα....θελω ν γεννησω στο ελενα αλλα θελω καλο γυναικολογο οικονομικο και θελω να γεννησω με επισκληριο στην καισαρικη οχι μ ολικη...

 

Κορίτσι μου καλησπέρα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.... Εγώ σε δημόσιο γεννησα όχι στο ελενα όμως... Επίσης έκανα ολική ναρκωση επειδή έκανα καισαρική και είπα καλύτερα ολική γιατί ήδη φοβηθηκα με το που μπήκα στο χειρουργείο... Αν θες να σε βοηθήσω σε ότι ξέρω ρώτησε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί το πρώτο μου κοριτσάκι το έκανα με καισαρική και τώρα αναγκαστικά θα πάω έτσι αν θες στείλε μου τα στοιχεία όλα που γέννησε και σε ποιον γιατρό και αν πλήρωσες κάτι σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση....να σου ζήσει το αγγελούδι σου να το δεις όπως επιθυμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τζινακι μου ναι θα σου στείλω τα στοιχεία του σε μήνυμα.... Να είσαι καλά για τις ευχές σου... Ναι χαίρεσαι την κοριτσαρα σου και με το καλό το δεύτερο νινι σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου ναι αν θες να μου στείλεις σε μήνυμα τα στοιχεία του καλό θα είναι υπάρχει για μήνυμα εδώ γιατί δν ξέρω η να σου δώσω το τηλέφωνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...